Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2007., 18:47   #61
Quote:
darja1 kaže: Pogledaj post
A gdje točno u Zagrebu?I što obuhvaća tečaj?Please...
evo nasla sam dopisnu skolu

i u zagrebu
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 22:06   #62
nisam nasla cijenu ove dopisne, joujou, ovaj, jel znas ti?
Ma ja bih isla na ovo od mjesec dana, jel korisno?
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 22:51   #63
Hvala Joujou!To je na Otvorenom sveučilištu koliko vidim,bum otišla tamo raspitat se za detalje.
darja1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 09:48   #64
Treba razlikovati tečajeve od škole... Škole su mislim trogodišnje a tečaj je tečaj... i zavisi što vas interesira odnosno koliko duboko želite ući u astrologiju...
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 11:11   #65
Ja bih to onako, za svoju dusu, nista profesionalno, nit da mi se upisuje u radnu knjizicu.
Ali opet ne bih da to bude samo stepenica vise od horoskopa u novinama.
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 17:33   #66
Quote:
vilinska musica kaže: Pogledaj post
nisam nasla cijenu ove dopisne, joujou, ovaj, jel znas ti?
Ma ja bih isla na ovo od mjesec dana, jel korisno?
ne znam za dopisnu, slucajno sam naletjela na taj link
ja sam bila u ovoj na otvorenom ucilistu
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 21:13   #67
joujou, hvala ti.
jel bi preporucila taj tecaj? jesi naucila sta? ja sam mali davez.
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2007., 13:58   #68
Quote:
vilinska musica kaže: Pogledaj post
joujou, hvala ti.
jel bi preporucila taj tecaj? jesi naucila sta? ja sam mali davez.
bi, preporucila bi ga
super je bilo samo ja sam zavrsila tek 1. stupanj i nisam nastavila
jos uvijek namjeravam ali nekako stalno odgadjam...
mislim da sveukupno ima 5 stupnjeva, tako da sam ja prosla tek neke osnove
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2007., 13:04   #69
joujou, hvala na recenziji.
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 12:25   #70
Oni koji to žele mogu se raspitati za astrološku školu na ovoj adresi:

za RIJEKU

[email protected]
[email protected]


U ZAGREBU
Astroskola

Informacije o programu i vremenu održavanja astro-škole Zdenke Andrijić.

www.astroskola.com

Zatim u ZAGREBU
http://www.astrologija.com.hr/astrologija.htm

I opet ZAGREB:

http://www.uah.hr/2Tecaj.html

ovdje imate vremena da se prijavite u školu, a piše i cijena tečaja.

Što se opet područja Rijeke tiče, kad se budu održavali neki seminari usmjerenog sadržaja, bit ćete obaviješteni jednako kao što sam ranije najavila seminar poslovne astrologije, ali se nitko nije zainteresirao niti tražio neke informacije premda ste svi jako zainteresirani za učenje.

Obzirom da je i ovo područje pregolemo, možemo pripremiti još jedan seminar takve vrste, pa ako zaista želite biti obaviješteni

Dodala bih da sve ono što se nudi po internetu, dakle pisana analiza nečijeg horoskopa, to će na kraju samo u nekim segmentima odgovarati naručitelju, ali najpreciznije analize, koja se osniva na interaktivnoj analizi, u direknom kontaktu sa astrologom, jeste najbolji način da doznate pravu stvar, ukoliko taj astrolog- savjetnik zna procijeniti horoskop.

Na žalost, Damir ne radi pisane analize, ali se može postavljati pitanja pismeno kako je Saša naveo ili direktnim javljanjem u radio emisiju.

Oni koji žive na području Rijeke i njene okolice, mogu doći u hotel "Bonaviju" DANAS u 17 sati gdje će biti javna analiza predstojećih Izbora 2007, sa astrologom Damirom Jovetićem. Ulaz je besplatan, a broj mjesta ograničen.
Frog&Cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 16:20   #71
Na ovom sajtu mozete pratiti astrolosku skolu, a ima i zanimljivih tekstova

http://www.astro-house.com
Vobra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 09:03   #72
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
....da dovršim prošlotjedne opozicije:


..........
Hvala.

Zanima me kompletno tumačenje moje natalne karte, tko bi to mogao učiniti kvalitetno i koliko košta.

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 26.11.2007. at 09:14. Reason: veliki quote
goraaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2008., 08:39   #73
Quote:
goraaa kaže: Pogledaj post
Hvala.

Zanima me kompletno tumačenje moje natalne karte, tko bi to mogao učiniti kvalitetno i koliko košta.
Javi se na jyotishastro(a)gmail.com,besplatno je
astrosavjet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2008., 10:09   #74
ja sam bila kod jovetica prije nekih deset mjeseci..sat vremena 400kn, doneses svoju kazeticu pa snimas sve da mozes i doma poslusati, kako ne bis neki detalj zaboravio..izradio mi je natalnu kartu, u detalj pogodio moj karakter, karakter moje mame i mog tate, definirao njihov odnos savrseno,karakter mog tadasnjeg decka i znacajke nase veze..mozes ga pitati bilo sta, u smislu jesam li pogodila u odabiru fakulteta, koje je povoljno razdoblje da otputujem na dulje vrijeme, ma sve sto te zanima i sto si planirao/la i on ti kaze najpovoljnije razdoblje s obzirom na smjestaj planeta u tom trenutku..dosta toga je "pogodio", vidjet cemo kako ce biti dalje..svaki daljnji "sastanak" s njim placa se 200kn. ne razumijem se pretjerano niti detaljno u astrologiju pa eto toliko od mene..
Chin@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 21:24   #75
Definitivno je Damir astrolog "the best" na ovim područjima. Kompetencija i etika su mu na najvišoj razini. Slušam ga svake srijede i doslovno upijam svaku riječ. Žao mi je da nema češće predavanja, seminare jer sam prisustvovala nekima i bilo je izvrsno. Isto tako dugo je najavljivao i knjigu...
Ukoliko netko ima informaciju o njegovim predavanjima neka proslijedi obavijest.
ajja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 17:42   #76
Quote:
Chin@ kaže: Pogledaj post
ja sam bila kod jovetica prije nekih deset mjeseci..sat vremena 400kn, doneses svoju kazeticu pa snimas sve da mozes i doma poslusati, ...
Moja frendica ima jednu njegovu kazeticu od prije par godina. Fulao je u prognostici potpunosti, izbajao neku fol magiju oko tipa s kojim je tada bila..a i nije jedina s takvim fulaljkama.
A gde su tek oni slini ljudi koje je zapalio za dogovore
Jovetić je samo osoba koja se dobro prezentira, uz pomoć par njih iz svoje svite koji mu furaju epp po raznim astrološkim forumuma
ponte is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 18:25   #77
Misliš li da osobi koja 17 godina ima emisiju na radio rijeci Syber astro treba reklama?
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 22:21   #78
slušala sam večeras njegovu emisiju po prvi puta , zanima me , dali on odgovara samo na upite telefonom , jer znam da možeš pitati i putem upitnika na webu , ali to večeras nisam čula , jedino ako nije odgovarao u prvih 5 minuta....
cedevitaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 18:31   #79
Možda zbog problema s tim formularima... inače ide jedno pitanje u živo a zatim jedno pitanje putem neta odnosno formulara...
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 19:29   #80
sinoć su išli samo pozivi telefonom , zato pitam , a ja postavila pitanje preko weba , pa ništa....
cedevitaaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:38.