Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2017., 20:39   #1821
Quote:
sinuskosinus kaže: Pogledaj post
Ja nisam bio na konzultacijama kod Zambellia ali sam mu se javio preko maila i poslao mu slike . Odgovorio mi je vrlo brzo i objasnio sto bi mogli raditi, tako da svaka čast što je pronašao vremena da odgovori na mail nekome koga ni ne zna niti mu je to garancija da cu ici kod njega a opet je odvojio vrijeme.
I meni je odgovarao na mailove sa slikama i cak tjesio da ce sve bit ok jer srecom nije kracen nos itd. A uzivo mi je bio jos bolji, ne znam kako je tako Lani ostavio los dojam bas mi je žao, možda mu nije bio dan :/ pogotovo to zadnje sto je rekao za nos mi ne slici na njega meni je samo rekao "jos jedna za reviziju, koliko vas je", ali više kroz neku zabrinutost nego aroganciju. A bolje da ti ne obecava ko zna sta jer on zna sta radi, ako ti je rekao ne vjerojatno zna i zasto. Mozes ti nesto zelit i zamislit, ali moras znat da nikad ne ispadne kako zamislis pa je vjerojatno to rekao za tvoje dobro i misli da nece to tako dobro izgledat. Ali svakako odluci sama po instiktu, ako je Glumicic the one onda samo naprijed i sretno na kraju je najvažnije da si TI zadovoljna i nitko drugi
sandalye is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 21:20   #1822
Ja se duboko nadam da mu nije bio dan. Dali ste vi koje ste operirane kod Zambellia rekle mu kakav nos želite imati od prilike jer meni se baš nije svidio onaj kakav mi je pokazao na kompu da bi mi mogao napraviti, vrh mu je bio spušten. Valjda ću mu moći reći prije operacije kakav nos želim od prilike
aadri is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 21:23   #1823
Quote:
Jeliva kaže: Pogledaj post
Jos jedno pitanje, spavate li nakon operacije nosa u krevetu same ili normalno spavate s deckom,muzem u bracnom? Mene malo strah jer mogu samo spavati na ledima, i nos jos ne osjecam...on spava na kaucu od kad sam izisla iz bolnice(5dana tamponi, i sad vec 4dan bez tampona)
Obavezno sam sve te dane od izlaska iz klinike,spavala sama u sobi sa dva jastuka ispod glave.Po danu sam bila u dnevnoj sobi.Tako sam spavala nekih 15-stak dana sama,iz straha isto.Razumio je.I da nije,briga me.Jer moze se desiti vrlo slučajno,prilikom prevrtanja po krevetu,da me lupi,dodirne po nosu,a bilo je tako evo nedavno,trazio me u snu,bila mu je ruka na čelu-sva sreća mome haha,valjda me u snu trazio.Ali to je bilo sad nedavno,a prošlo je vec 7 mjeseci
__________________
Budi pametan i pravi se lud
Periferija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 21:33   #1824
Quote:
aadri kaže: Pogledaj post
Ja se duboko nadam da mu nije bio dan. Dali ste vi koje ste operirane kod Zambellia rekle mu kakav nos želite imati od prilike jer meni se baš nije svidio onaj kakav mi je pokazao na kompu da bi mi mogao napraviti, vrh mu je bio spušten. Valjda ću mu moći reći prije operacije kakav nos želim od prilike
Meni nije nista kompjuterski radio,cim me vidio,nabrojio je sto bi trebalo,a to sami sama znala,pitao me za disanje i tada sam rekla kako ne dišem na lijevu nosnicu nikako,Što se tiče izgleda,trazila sam normalan,prirodan nos koji pristaje mome licu,nikakve prčaste,ilitiga noseve poput ovoga i onoga,želim svoj nos u normalnom obliku.Što se tiče podizanja nosa,rekla sam mu da ga podigne onoliko,koliko bi bilo potrebno,da bi pristajao licu,a svi imamo drugačije lice.Moj nos je bio podosta dug,i dosta je kraćen,i sad izgleda sasvim normalno.Razlika-nebo i zemlja.I sviđa mi se.Kada sam skidala kalup,rečeno mi je da se ne zabrinjavam,ako mi se cini da je nos previše podignut,jer tako je napravljen,jer ce se malo spustiti.
__________________
Budi pametan i pravi se lud
Periferija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 21:41   #1825
Quote:
Periferija kaže: Pogledaj post
Meni nije nista kompjuterski radio,cim me vidio,nabrojio je sto bi trebalo,a to sami sama znala,pitao me za disanje i tada sam rekla kako ne dišem na lijevu nosnicu nikako,Što se tiče izgleda,trazila sam normalan,prirodan nos koji pristaje mome licu,nikakve prčaste,ilitiga noseve poput ovoga i onoga,želim svoj nos u normalnom obliku.Što se tiče podizanja nosa,rekla sam mu da ga podigne onoliko,koliko bi bilo potrebno,da bi pristajao licu,a svi imamo drugačije lice.Moj nos je bio podosta dug,i dosta je kraćen,i sad izgleda sasvim normalno.Razlika-nebo i zemlja.I sviđa mi se.
Ni ja ne želim prčasti i ja želim oblik mog nosa u manjem, kraćem i užem obliku, ne želim ni podignut vrh nego da je ravan, ni za dole ni za gore
aadri is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 09:18   #1826
Smile

Hej, zna li netko kakvi su orl na rebru? Čitala sam za dr.poju i za dr.marjanovica..dvoumim se, ima netko iskustva s njima? preporuka ko je bolji, može i treca opcija..
Majma is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 09:22   #1827
Quote:
Periferija kaže: Pogledaj post
Obavezno sam sve te dane od izlaska iz klinike,spavala sama u sobi sa dva jastuka ispod glave.Po danu sam bila u dnevnoj sobi.Tako sam spavala nekih 15-stak dana sama,iz straha isto.Razumio je.I da nije,briga me.Jer moze se desiti vrlo slučajno,prilikom prevrtanja po krevetu,da me lupi,dodirne po nosu,a bilo je tako evo nedavno,trazio me u snu,bila mu je ruka na čelu-sva sreća mome haha,valjda me u snu trazio.Ali to je bilo sad nedavno,a prošlo je vec 7 mjeseci
Hvala na odgovoru, necu ni ja riskirati, pogotovo jer ne mogu spavati ni na boku ni na trbuhu,😀
Jeliva is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 12:15   #1828
Quote:
Jeliva kaže: Pogledaj post
Vidjet ces koje olaksanje kad ih skines meni je tih 6dana s tamponima bilo tako grozno��
nisam mogla jesti,gutati, ma zivjeti koliko odvratan osjecaj��.ali ni u ludilu ih ne skidaj sama
tamponi su vani.. nije bilo tako grozno kao sto ljudi pricaju malkice neugodno ali nista strasno, a nakon najbolji osjecaj na svijetu

ps nisam ih vadila sama isla sam u polikliniku
daisy94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 14:20   #1829
Quote:
daisy94 kaže: Pogledaj post
tamponi su vani.. nije bilo tako grozno kao sto ljudi pricaju malkice neugodno ali nista strasno, a nakon najbolji osjecaj na svijetu

ps nisam ih vadila sama isla sam u polikliniku
Nije ugodno ali nije ni tako kako svi pricaju,par sekundi, meni je bilo groznije ono s onim aparatom za usisavanje sukrvice i svega u nosu
rade bi svaki dan vadila tampone nego imala onu bol prvih dva tri dana,..
A o olaksanju da ni ne pričam..
Kolkkl cesto moras fizioloskom ispirati?
Jeliva is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 15:20   #1830
Quote:
Jeliva kaže: Pogledaj post
Nije ugodno ali nije ni tako kako svi pricaju,par sekundi, meni je bilo groznije ono s onim aparatom za usisavanje sukrvice i svega u nosu
rade bi svaki dan vadila tampone nego imala onu bol prvih dva tri dana,..
A o olaksanju da ni ne pričam..
Kolkkl cesto moras fizioloskom ispirati?
slazem se.. iako mene da kucnem u drvo nista do sada nije bolilo.. najveci mi je trenutno problem sto mi je danas zelja za cigaretom ogromna
svakih par sati bi trebala iako mi je doktor rekao sto vise to bolje.. ne znam da li se s tim moze pretjerati haha
daisy94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 17:48   #1831
Quote:
daisy94 kaže: Pogledaj post
slazem se.. iako mene da kucnem u drvo nista do sada nije bolilo.. najveci mi je trenutno problem sto mi je danas zelja za cigaretom ogromna
svakih par sati bi trebala iako mi je doktor rekao sto vise to bolje.. ne znam da li se s tim moze pretjerati haha
Jooj, ja isto muku mucim sa cigaretama, jucer sam 5dan od vadenja tampona potajno zvala sestru da mi da jednu cigaretu..naravno da mi je savrseno sjela ali mi je poslje toga bas smrdio nos da mi je decko odmah oshetio bez obzira na moje zvake i bombone..bas smrdi odvratno. Danas je isto kriza bila ujutro ali sam sada okej,
Kazu da nemozes pretjerati sa fizioloskom, ja sam u 4dana potrosila 750ml plus sprej aaua maris. Evo nabavila danas tri nove boce ,i spricam stalno..(pol sata do sat).. bila sam na kontroli drugi dan nakon vadenja tampona pa me malo doktor izvikao da sam to slabo primjenjivala, pa onda od viska glava ne boli.kad sam doma onda sa spricom a kad sam vani obavezno nosim sprej,
Jel ti nos zastopan? Osjecas li promjenu?
Ja idem u srijedu na kontrolu, opet ce mi isisavati kraste i sukrvicu pa cemo vidjeti
Jeliva is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 17:54   #1832
I ja planiram kod Zambellija na konzultacije, imam ono bas nikakav nos, prevelik, visok po sredini.. ma bas nikakav. E sad, zelim manji, ženstveniji nos koji pristaje mom licu (ko sve mi ne). E sad jeli blesavo da mu kazem samo to pa da mi on napravi projekciju sta bi se dalo tu popraviti ili bas moram dogovorit sve u detalje sta želim...ne želim blesava ispasti tamo. I dali se moze doci sa slikama tuđeg nosa da mu se pokaze otprilike kakav nos zelim ili je to glupo?
petra288 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 19:29   #1833
Quote:
Jeliva kaže: Pogledaj post
Jooj, ja isto muku mucim sa cigaretama, jucer sam 5dan od vadenja tampona potajno zvala sestru da mi da jednu cigaretu..naravno da mi je savrseno sjela ali mi je poslje toga bas smrdio nos da mi je decko odmah oshetio bez obzira na moje zvake i bombone..bas smrdi odvratno. Danas je isto kriza bila ujutro ali sam sada okej,
Kazu da nemozes pretjerati sa fizioloskom, ja sam u 4dana potrosila 750ml plus sprej aaua maris. Evo nabavila danas tri nove boce ,i spricam stalno..(pol sata do sat).. bila sam na kontroli drugi dan nakon vadenja tampona pa me malo doktor izvikao da sam to slabo primjenjivala, pa onda od viska glava ne boli.kad sam doma onda sa spricom a kad sam vani obavezno nosim sprej,
Jel ti nos zastopan? Osjecas li promjenu?
Ja idem u srijedu na kontrolu, opet ce mi isisavati kraste i sukrvicu pa cemo vidjeti

ma da jutra su najgora.. tako ce pretpostavljam biti i sutra.. nekako se nadam da cu var do skidanja kalupa izdrzati ako vec necu vise od toga nekako se uzdam u to tvoje da od viska glava ne boli 😁 meni je nos okej na trenutke disem skroz na druge otezano.. kako je tebi? jel masnice prolaze?
daisy94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 19:33   #1834
Quote:
petra288 kaže: Pogledaj post
I ja planiram kod Zambellija na konzultacije, imam ono bas nikakav nos, prevelik, visok po sredini.. ma bas nikakav. E sad, zelim manji, ženstveniji nos koji pristaje mom licu (ko sve mi ne). E sad jeli blesavo da mu kazem samo to pa da mi on napravi projekciju sta bi se dalo tu popraviti ili bas moram dogovorit sve u detalje sta želim...ne želim blesava ispasti tamo. I dali se moze doci sa slikama tuđeg nosa da mu se pokaze otprilike kakav nos zelim ili je to glupo?
meni osobno nije glupo znam cure koje su imale viziju kakav nos tocno zele s tim da je onda grozno ako ne dobijes bas to no bar sa Zambellijem koliko san skuzila znas na cemu si pa ce ti odmah reci da li je moguce izvesti to ako ne bar priblizno sto bi se moglo nemas sto izgubiti
daisy94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 22:44   #1835
Meni da je vratiti vrijeme nikad ne bi Zambeliu otišla. To što on ima malo negativnih je stvar pristupa prema pacijentu, on nudi popravke, ljubazan je kad zezne za razliku od ostalih... al zezne jako često kao i svi drugi.
Lelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 00:23   #1836
Quote:
Lelica kaže: Pogledaj post
Meni da je vratiti vrijeme nikad ne bi Zambeliu otišla. To što on ima malo negativnih je stvar pristupa prema pacijentu, on nudi popravke, ljubazan je kad zezne za razliku od ostalih... al zezne jako često kao i svi drugi.
Ti si operirana kod njega primarnu ili reviziju? Jao. Ma ne moze se u Hrvatskoj postići normalan rezultat ocito. Ma ni u svijetu bas, pa ni slavnima koji idu u najboljih ne ispadne uvik dobro. Nije to za nista najtezi zahvat, ne treba ni ici na to ako nije bas nuzno
sandalye is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 07:46   #1837
Quote:
Lelica kaže: Pogledaj post
Meni da je vratiti vrijeme nikad ne bi Zambeliu otišla. To što on ima malo negativnih je stvar pristupa prema pacijentu, on nudi popravke, ljubazan je kad zezne za razliku od ostalih... al zezne jako često kao i svi drugi.
Sto je tebi zeznuo?
petra288 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 11:05   #1838
Svaki od njih može nešto zeznuti, treba se nadati da će sve dobro proći i isto mislim da treba prije operacije reći što želiš, čak i ako imaš neku sliku kakav nos želiš pokazati i viditi s doktorom šta se može napraviti a šta ne.
aadri is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 12:12   #1839
Quote:
daisy94 kaže: Pogledaj post
ma da jutra su najgora.. tako ce pretpostavljam biti i sutra.. nekako se nadam da cu var do skidanja kalupa izdrzati ako vec necu vise od toga nekako se uzdam u to tvoje da od viska glava ne boli 😁 meni je nos okej na trenutke disem skroz na druge otezano.. kako je tebi? jel masnice prolaze?
ma ja disem vise kroz usta, nos mi je zastopan.. rekao mi je dr da je to normalno i da ce biti tako jos koje vrijeme
ja nisam imala ni jednu masnicu, u bolnici su me odmah stavili u polusjedeci polozaj i tako sam spavala 6 dana, da se ne slijeva to sve i ne nastaju podljevi ( tako su mi rekli).. bila sam samo jako natečena.. sad se vise ne kuzi nista, osim sto ja znam da me boli nos
Jeliva is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 12:23   #1840
Quote:
sandalye kaže: Pogledaj post
Istina, svaki moze zezniti, ali pitanje je je li zezne u smislu da ne ispostuje zelju pacijenta (sto je suludo za ovakvu stvar) ili u tehnickom smislu da je doslo do deformacije neke. U mom slucaju se oboje dogodilo i nos ne lici na nista, zapravo ga i nema nego samo vrsak. Lijepo je kad doktor prizna gresku i voljan je popraviti (sta nije moj slucaj) samo sta nama to znaci kad je steta nacinjena i moramo zivit s tim. Tko garantira uspjeh popravka, tko ima volje i snage opet sve prolazit itd. Ukoliko doktor zna da nesto ne moze napraviti duzan je to i rec, odbit tako da je i manja sansa da zezne i sebe osramoti. (Ne sramote ga pacijenti time sto pisu na forumu, sam je sebe osramotio losim radom)
To je istina, u tvom slučaju ne znam ni sama sto bih napravila i stvarno treba puno volje i snage opet kroz sve to proći još jedanput.
aadri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:26.