Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2017., 18:35   #1
Question Operacija rotatorne manžete ramena

Gdje da operiram rame-u pitanju je masivna ruptura tetiva? Kakav je postoperativni tijek?
Zika Zara is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 16:53   #2
to i mene zanima,,, dr.čičak traži 25 000 kuna za artroskopsku operaciju rupture tetive,,,toliko love za penzića je ipak malo previše,, znali itko gdje se to može obaviti za manju lovu ili na uputnicu a da se ne čeka godinu -dvije na operaciju..
Gillet is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 18:47   #3
Šalata, dr. Matek. Odite prvo privatno na pregled u Therapiu da uopće dođete do njega. Mami spasio rame, meni koljena.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 11:15   #4
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Šalata, dr. Matek. Odite prvo privatno na pregled u Therapiu da uopće dođete do njega. Mami spasio rame, meni koljena.
Da povrdim.Od nekoliko pacijenata sam čuo da je dr.Matek ortoped stručnjak za operacije rotatorne manžete ramena.Dobar je općenito,ali ovo mu je specijalka gdje je po uspješnosti broja operacija u vrhu..
Fantomlat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 12:59   #5
lovu za pregled bi još negde i našel, za dr.mateka sam čuo,, no,da li on izvodi navedenu operaciju putem uputnice ili se i to isto plača? 25 000 kuna nemam,,,,,,,
Gillet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 16:33   #6
Ima i popust za umirovljenike, koliko se sjećam. Odite kod njega na pregled i razgovor, objasnite situaciju i sigurno će vam pomoći, ja za njega imam samo divljenje i vječnu zahvalnost. Bitno je da uspijete doći do njega, preko Šalate to nećete uspjeti u kratko vrijeme, ako uopće.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...

Zadnje uređivanje Nicole_Lilly : 10.10.2017. at 16:55.
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 18:35   #7
eto, kontaktiral kliniku dr.matek,, 24000 kune,,,,,,,,a njegova med.sestra veli da mogu i na uputnicu kod njega na šalatu a da se na operaciju čeka oko godinu i pol????!!!!!!
naručen sam za 17og kod dr.mraza,mislim da ću to kod njega obaviti,pa kad bude-bude,,, jedino ako uspijem bubreg prodat prije....
Gillet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 18:49   #8
Ja sam prije nekoliko godina operirala rotatornu manžetu i tri puknute tetive plus lopaticu, kod dr. Miškulina na Sv. Duhu. Ali nakon jedno dvije godine pri uobičajenom pokretu svi spojevi na tetivama su popucali. Nova operacija kod dr. Čička u Akromionu, i sve još drži. Mislim da sam operaciju onda platila 18.000 kn, plus što je HZZO platio onda uobičajenih 6.000 kn za dnevnu bolnicu.
ti.bi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 21:19   #9
Quote:
ti.bi kaže: Pogledaj post
Ja sam prije nekoliko godina operirala rotatornu manžetu i tri puknute tetive plus lopaticu, kod dr. Miškulina na Sv. Duhu. Ali nakon jedno dvije godine pri uobičajenom pokretu svi spojevi na tetivama su popucali. Nova operacija kod dr. Čička u Akromionu, i sve još drži. Mislim da sam operaciju onda platila 18.000 kn, plus što je HZZO platio onda uobičajenih 6.000 kn za dnevnu bolnicu.
Bio sam također kod Miškulina zbog subluksacije ramena (teža nestabilnost) dok je još radio na Sv. Duhu sada već davne 2006. godine. Skoro sve je popucalo već pri prvom odlasku na fizikalnu terapiju, vrištao sam od bolova no onda sam imao šesnaest godina i nisam tu mogao puno napraviti.

Uglavnom, koliko vidim preporučujete dr. Čička? Pitam jer planiram ponovno otići što bi očito bila druga operacija istog ramena pa je tim nešto rizičnija. Šteta što sam morao čekati preko deset godina, ali eto tako je ispalo.

Nadam se da ću se moći ponovno aktivno baviti sportom, valjda sam dovoljno dugo "trunuo".
__________________
Hoping for a nuclear holocaust since 1991.
Iceman1991 is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 21:52   #10
meni se javili sa Šalate,,,,naručiti se za pregled mogu tek od 01.11. na pregled dkod dr mateka bi došao na red veljača ili ožujak 2018,, operacija se čeka oko godinu dana,,,,ma divotica,,,,ali, ak riknem mateku 25000 kunića, odmah sam na redu ,no problem,, moram ga pitat dal mu mogu dati bubreg u zamjenu za operaciju, imam dva,kay će mi,,,
Gillet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 16:53   #11
Quote:
Iceman1991 kaže: Pogledaj post
Bio sam također kod Miškulina zbog subluksacije ramena (teža nestabilnost) dok je još radio na Sv. Duhu sada već davne 2006. godine. Skoro sve je popucalo već pri prvom odlasku na fizikalnu terapiju, vrištao sam od bolova no onda sam imao šesnaest godina i nisam tu mogao puno napraviti.

Uglavnom, koliko vidim preporučujete dr. Čička? Pitam jer planiram ponovno otići što bi očito bila druga operacija istog ramena pa je tim nešto rizičnija. Šteta što sam morao čekati preko deset godina, ali eto tako je ispalo.

Nadam se da ću se moći ponovno aktivno baviti sportom, valjda sam dovoljno dugo "trunuo".
Čičak me operirao 2011. i od onda sve još drži. Mislim, boli me rame pri težim poslovima, ponavljanju istog pokreta, ali za sada implatanti su postojani.
Samo treba novaca.
ti.bi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:27.