Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2011., 11:32   #61
Imam udomljenog psa tako da doma ne dolazi u obzir još jedan...
A ja bi sa CC jednog dana voljela na izložbe..I nadam se da će ovaj naći brzo svog vlasnika.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 12:42   #62
cc već ima svoju temu.

https://www.forum.hr/showthread.php?t=141610

možda da kontaktiraš neke od forumaša koji su tamo pisali.

inače, predivni psi.

moja beba shih tzu ima svog frenda cc u susjedstvu.
smiješni su kad se igraju, ovaj slini po njemu, a moj uživa kao prasac.
Reina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 13:38   #63
Prouči si malo temu cc kad budeš imala vremena.

Ja živim s jednim već 2 godine , pa ako budeš imala kakva pitanja slobodno mi se javi na pp.

P.S. Nadam se da će netko udomiti ovu ljepotu iz Liča
ilea avis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 21:08   #64
Uzela sam štene iz uzgajivačnice Anmacco Kennel iz Velike Gorice.Godinu dana sam tražila preko interneta dobru uzgajivačnicu,pa kad sam vidjela pse iz te uzgajivačnice preko slike i uživo,bez razmišljanja smo se dečko i ja odlučili za štene!Psi su predivni,a o uzgajivačnici samo imam pohvale i zahvale!Malac sad ima 3 mj.i 17 dana.I 15 ipol kg...))
ninazadarbrut is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 16:59   #65
Bok svima. Prvo da se prestavim. Ja sam Ilija a moj pas se zove Avra. Ona je 16 meseci stara i evo njene uspehe.

3JCAC, 3JBOB, 3PRM, JCHMKD, 1RCACIB, 1CAC

[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
ile_avra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 17:03   #66
[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
ile_avra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 20:48   #67
molim ne zatrpavati temu s bezbroj fotki. ovo nije fotoalbum

hvala
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 11:54   #68
Ile, curka ti je stvarno lijepa, samo, meni se nikako ne sviđa kako su joj uši kupirane

Općenito sam primjetila da cc-u često znaju zeznuti kod kupiranja.
ilea avis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 11:57   #69
Quote:
ilea avis kaže: Pogledaj post
Ile, curka ti je stvarno lijepa, samo, meni se nikako ne sviđa kako su joj uši kupirane

Općenito sam primjetila da cc-u često znaju zeznuti kod kupiranja.
Ni meni, izgledaju kupirane, onako, kak se po domaći veli; ni vrit ni mimo!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 18:54   #70
jbg tako je veterinar kupirao i meni se nije svidelo ali sada i nije toliko lose naviko sam se ) sledece cu bolje definitivno
ile_avra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2011., 01:55   #71
Quote:
Smartie kaže: Pogledaj post
Evo jedan se poklanja u VHS Lič
jel udomljen ovaj pesek? zainteresiran sam....
Hiperaktivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2011., 12:40   #72
Quote:
Hiperaktivo kaže: Pogledaj post
jel udomljen ovaj pesek? zainteresiran sam....
Udomljen je...
__________________
Spasite život...
TurbulentFluid is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 17:34   #73
ako se ko bavi uzgojen CC ili zna nekoga na širen području Splita nek mi se javi na PM
Ko je bia zna! is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 18:47   #74
Stigao je lepi Cane i u naš dom; prvi dojmovi, od odlaska iz uzgajivačnice, pa do sada - odlični su! Pesonja je stabilan, ne cvili, nije uplašen, pokazuje normalne znakove znatiželje i čuđenja na novonastalu situaciju i novi dom, od početka je razigran i veseo. Malo smo zajedno ali zaista se vide sve naznake onog što su nam rekli za ovu pasminu : već sad pokazuje jaku povezanost spram nas i zaista je očito da brzo i lako ući. Malo još strepim od prvih par noći; no nadam se najboljem i najlakšem prijelazu. Dečko se najeo i upravo je legao malo odspavati; nigdje drugdje nego uz zaglavlje gazde koji eto; isto tako drijema!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 18:55   #75
I čekamo slikuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!! obožavam CC!!
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 10:37   #76
@ ja u kutu



Sjetila sam vas se jučer, ali nisam stigla do laptopa.

Fooootkicceee
ilea avis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 14:51   #77
Bok društvo; evo tri fotkice stavljam, ako je previše za ovu temu nek moderatori pobrišu! Inaće, da vam podnesem dojmove naše provedene noći. Malo je reći dam sam oduševljena dečkićem, zbilja nisam očekivala da će sve tako glatko proći! Preko dana obitava u dnevnom boravku, ima svoje mjesto uz trosjed a preko noći smo mu odredili ležaj u hodniku ( grijan hodnik, uz našu spavaću tako da ga čujemo ). Legli smo oko 23 i mališa je odma skontao da je to krevet za noć, probudio me u pola tri, 5 min. smo se pomazili i sam se nazad "spakirao" u krevet; ni glasa od njega do 6! Ludo je kako sv brzo kopča! Okej, piški još posvuda ali to smo i očekivali; noćas i danas tokom dana samo dvaput i to na pol jer ga uspijemo zaustaviti i odnjeti van. Zaista ne laje, tek maloprije smo imali prilike čuti njegov glasić kada se pred mačkom frajeriso! Sve u svemu, za sada nemam nikakvog pogovora.Prezadovoljna sam odabirom.
@ilea avis - sad kužim kaj znači " on se nebude micao od vas " rečenica. Zbilja je samostalan štenac ali neopisivo je kako cvate i uživa u našoj blizini!

Bok pasoljupci ; ja sam Ruf i sve vas pozdravljam!





__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 16:07   #78
Predivan, zbilja predivan. Čestitke! I koliko su mi samo lijepši ovako neosakaćeni tj. nekupirani. Preslatka klempava uha, ali i pravilna i simetrična.
lapdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 16:48   #79
Hvala Lapdog, nije bilo ni pomisli da bi mu ta uheka rezali, rep nipošto. Eto, kad smo kod repa; ja kao laik i nova po pitanju držanja CC ne kužim zakaj im tak "na pola" kupiraju repove?!Iskreno, sa kupirnim ušima, da izgledju ,onako, vražje ali kako se CC kupiraju repovi; to mi se nimalo ne sviđa i prema mom ukusu, nikako im to ne stoji.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 16:56   #80
Ako mene pitaš-radi mode. Da izgledaju opasnije. Prodavali su mi priče da pri kupiranju repa ta-i-ta pasmina nebi trebala imati rep, ozljeđivat će ga ili što već (što mi opet nema logike-uvijek se može amputirati ozljeđeni rep AKO ima potrebe-osim za borbe, ali o tome nemamo što pričati, dno dna) i sad viđam sve više npr. rotova s repom, imaju najobičniji rep, ko labradori, i fakat ne vidim svrhu da imaju batrljak. Oni su mi nekako naupečatljiviji, jer je kod njih to otišlo toliko daleko da je čudno vidjeti rota s repom. Psi i repom komuniciraju. Meni ti je to ko prisilna estetska kirurgija (protiv koje nemam ništa, ako nije prislina-znači, kod ljudi).

Pusti ti njega kakav je. Ljep bio lijep ostao.
lapdog is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:44.