Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2007., 12:37   #1
Parfem za vjenčanje

Ajde da čujem, koji parfem će te imati na dan vjenčanja?

Hm, ja sam još u potrazi za onim savršenim...svaka ideja je dobrodošla. Nebi neki slatkasti, ali bi da je malo jači miris...ne orijentalni..., hm, ljeto...


__________________
Life is like a camera. Just focus on what's important and capture the good times, develop from the negatives and if things don't work out, just take another shot..........
Ananke is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 12:39   #2
ja sam zaboravila stavit parfem kad sam se udavala... kad sam došla s frizure i šminkanja mislila sam se našpricat i stavit nivein roll-on međutim totalno sm zaboravila na to....
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 12:46   #3
Meni je predivan jadore.Nije baš težak i nije slatkasti. Do mojeg vjenčanja je još puno,ali mislim da ću imati taj.
runaway bride is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 12:46   #4
Quote:
iva1608 kaže: Pogledaj post
ja sam zaboravila stavit parfem kad sam se udavala... kad sam došla s frizure i šminkanja mislila sam se našpricat i stavit nivein roll-on međutim totalno sm zaboravila na to....


probaj od givenchya amarige mariage ili kak se vec pise, nije bitno, to je noviji i kao samo za mladenke napravljen
__________________
**Covjek pokazuje svoju velicinu nacinom kojim se odnosi prema "malim" ljudima**
ofcica
crna ovčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 12:47   #5
ja bez Rexone ne izlazim iz kuće, pa tak neću ni tada..valjda neću zaboravit..

a parfem će biti ili moj najomiljeniji Obsession od Calvin Klein-a (iako je on dosta jak) ili drugi po redu najomiljeniji Flower od Kenza..
__________________
16.08.2008.-from this day forward..
mary25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 12:49   #6
joj, ja bi svoj givenchyev extravagance, ali ga vec bar godunu dana nema NIGDJE za kupit... zna netko nesto o tome?
__________________
**Covjek pokazuje svoju velicinu nacinom kojim se odnosi prema "malim" ljudima**
ofcica
crna ovčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 12:50   #7
Nivea roll on - kako kaže Mary, bez toga ne izlazim iz kuće, a od parfema, kupit ću si onaj koji me obori s nogu, ali najvjerojatnije She (zlatni ili bijeli) od Armanija. Recimo, kad ga stavim, Dragi me naganja po kući i odmah bi
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 12:50   #8
Quote:
crna ovčica kaže: Pogledaj post


probaj od givenchya amarige mariage ili kak se vec pise, nije bitno, to je noviji i kao samo za mladenke napravljen
probala, ne sviđa mi se...previše slatkasti.
__________________
Life is like a camera. Just focus on what's important and capture the good times, develop from the negatives and if things don't work out, just take another shot..........
Ananke is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 12:50   #9
Ja sam se taj dan odlučila za Omniu Crystalline, bila je pun pogodak...nježna a opet jako upečatljiva.
__________________
11.07. došao nam je najveći dar, naš Jan
iva11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 12:52   #10
Quote:
Ananke kaže: Pogledaj post
probala, ne sviđa mi se...previše slatkasti.
ma da? ja neznam, nisam probala, samo sam tak procitala..

dakle, zna neko nesto o extravagance?
__________________
**Covjek pokazuje svoju velicinu nacinom kojim se odnosi prema "malim" ljudima**
ofcica
crna ovčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 12:54   #11
Quote:
crna ovčica kaže: Pogledaj post
dakle, zna neko nesto o extravagance?
ne znam stvarno, kunem se
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 12:58   #12
Quote:
Plavooka Sanja kaže: Pogledaj post
ne znam stvarno, kunem se
joj nigdje ga nema, mozda ga ni ne proizvode vise
__________________
**Covjek pokazuje svoju velicinu nacinom kojim se odnosi prema "malim" ljudima**
ofcica
crna ovčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 13:00   #13
jedan jedini za mene več dugo dugo...D&G Light Blue...
ne volim ništa što vuće na cvjetno...zapravo...mrzim cvjetno...a kad se navućem na neki parfem nisam sklona mjenjanju...inaće volim oštre parfeme...uz Light blue mi je godinama bio drag chrome azzaro (muški) koji neodoljivo podsjeća na ck one i ja sam ga koristila bez obzira na spol...imam još par dragih ...ali D&G mi je favorit...zapravo svi D&G su mi ok...mislim da sam većinu imala...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 13:04   #14
Quote:
sly47 kaže: Pogledaj post
jedan jedini za mene več dugo dugo...D&G Light Blue...ne volim ništa što vuće na cvjetno...zapravo...mrzim cvjetno...a kad se navućem na neki parfem nisam sklona mjenjanju...inaće volim oštre parfeme...uz Light blue mi je godinama bio drag chrome azzaro (muški) koji neodoljivo podsjeća na ck one i ja sam ga koristila bez obzira na spol...imam još par dragih ...ali D&G mi je favorit...zapravo svi D&G su mi ok...mislim da sam većinu imala...
imam ga..jako lijepo parfem..
morala sam napisati..hihi..
__________________
16.08.2008.-from this day forward..
mary25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 13:06   #15
Meni ljeti i odgovara jedino Light Blue od D&G, inače volim limunaste, a dobar mi je i od J.Lo "Love at first Glow"
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 13:07   #16
mislim da bi se obogatila kad bi se moglo dilat s boćicama...ako ga ikad prestanu proizvoditi mislim da ću pokupovat sve ostatke tako da budem osigurana do kraja života ...mada s obzirom na tempo kojim ja koristim parfem teeško....ha ha
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 13:10   #17
meni je definitivno najdrazi Deep Red Hugo Boss
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 13:15   #18
Sensi: Armani
__________________
...............high...speed..train..
night_train is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 13:21   #19
Quote:
kitty b kaže: Pogledaj post
meni je definitivno najdrazi Deep Red Hugo Boss
ja njega po zimi koristim i od Keneta Colea Black ,pravi zimski
__________________
**Covjek pokazuje svoju velicinu nacinom kojim se odnosi prema "malim" ljudima**
ofcica
crna ovčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 13:22   #20
Ja zimi od Ralph Laurena "Glamuros" i od Joopa "Muse", a i od Naomi Campbell "Naomagic"
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:51.