Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2017., 19:42   #541
POzdrav! Evo danas slučajno naišla na ovu temu. O astrologiji znam jako malo, ima li netko tko bi mi bio voljan "škicnuti" u natalnu kartu i išččitati rezultate što se tiče zdravlja? Ako je pitanje neprimjereno za temu slobodno me izbrišite. Hvala!
Gravity Grave is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 19:14   #542
Pozz,mene isto zanima jel netko zna citati natalnu kartu,preporuke..zanima me par stvari,voljna sam i platiti
Lejlis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 23:09   #543
Upravo vidjeh da je Išmiragić postao predsjednik ISAR-a. U šoku sam.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 14:40   #544
http://www.astroring.com/ - ima li netko iskustva s ovom astrološkom edukacijom?
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 16:23   #545
https://www.arielastrology.net/
Ova zena rastura u analizama , dostupnoscu,dijeljenju znanja o astrologiji - preporuka! Svaki put joj se javim nakon rođendana da mi napravi horoskop i poslije joj javljam sa stvarima koji su se dogodile ili ne dogodile , uvijek je tu za nas/sebe
aquamortis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2018., 23:16   #546
Pozdrav, moze preporuka za dobrog astrologa i kontakt za Damira Jovetića. Hvala
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2018., 19:55   #547
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Upravo vidjeh da je Išmiragić postao predsjednik ISAR-a. U šoku sam.
Meni je on neprobavljiv. Kada krene sa svojim filozofiranjem u tekstovima imam osjecaj kao da citam Heideggera napusena.
LepaMilena is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2018., 08:56   #548
''U Zagrebu postoji okultno podzemlje, bolje rečeno okultno-hermetička mafija koja se bavi magijom u kućnoj radinosti, odnosno posjeduje reciklirano znanje iz populističkih trećorazrednih knjiga. Izuzev par pojedinaca, više nema takvih okultista kao što su bili i jesu učenici hamburške škole astrologije poput Josipa Gmaza, koji je bio i u Titovom liječničkom timu, ili Artura Getza, Miroslava Mojsnera, Vladimira Ružića, Drage Plečka, svećenika Milana Preloga, koji je napisao makrobiotiku 1880. godine u Celju, ili Antuna Straslowskog''

V.D Trokut
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2019., 00:12   #549
Imam 2 dana za odlucitii o poslovnoj odluci, kome bi se trebalaa obratiti?
Nikad nisa koristila usluge astrologa, opcenito mi je astrologija dosta strana.
__________________
Sve sto pisem krece sa Navodno....
Zrikavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2019., 15:46   #550
Pozz...moze preporuka za astrologa za izradu natalne karete i tumacenje...hvala unapeijed
Anabella93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2019., 13:56   #551
Pozz..zanima me da li mi netko od vas ovdje moze preporuciti dobrog i pouzdanog astrologa za izradu i tumacenje natalne karte?
Anabella93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2019., 13:48   #552
Slaven Slobodnjak je moja preporuka, sto se tice nasih.
Cait8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2019., 14:31   #553
Tko je najbolji astrolog u HR po vašem mišljenju Damira Jovetić , Slaven Slobodnjak , Julija Pintar , Igor Ognjenović , Vesna Cirak , Andelka Subasic , Zvjezdana Pančić ili netko od ne navedenih ?
sandgeorge is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2019., 21:39   #554
Pa nekome ce biti jedan, nekome drugi. Za pola ih nisam ni cula, iskreno. Jovetica sam slusala samo na radiju i svidja mi se, ali ne znam kakav je s klijentima. Slobodnjak i Ognjenovic imaju masu znanja, ali totalno drugaciji pristup. Na kraju ti to dođe ko neki mozaik, od svakog dobijes poneki uvid za sastavljanje slike. Danas s dostupnoscu raznih stranih izvora, vise sam okrenuta inozemnim astrolozima. Nisam profesionalno u astrologiji, vise sam astroloski entuzijast.
Cait8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2019., 12:13   #555
Quote:
Cait8 kaže: Pogledaj post
Pa nekome ce biti jedan, nekome drugi. Za pola ih nisam ni cula, iskreno. Jovetica sam slusala samo na radiju i svidja mi se, ali ne znam kakav je s klijentima. Slobodnjak i Ognjenovic imaju masu znanja, ali totalno drugaciji pristup. Na kraju ti to dođe ko neki mozaik, od svakog dobijes poneki uvid za sastavljanje slike. Danas s dostupnoscu raznih stranih izvora, vise sam okrenuta inozemnim astrolozima. Nisam profesionalno u astrologiji, vise sam astroloski entuzijast.
Uglavnom poznati su astrolozi koji su prisutni u medijima , dok oni-e koji nisu u medima za njih malo tko zna kolikp su dobri-e astrolozi-ginje .
Da li mediji provjeravaju znanje astrologa , pa da je zbog toga nekin astrolozima omugućeno da budu u medjima ?
sandgeorge is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2019., 01:58   #556
Ja sam uglavnom dobivala usmene preporuke za domace astrologe. Ne bih znala tocan odgovor na tvoje pitanje.
Cait8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2019., 21:08   #557
Quote:
Cait8 kaže: Pogledaj post
Slaven Slobodnjak je moja preporuka, sto se tice nasih.
Slobodnjak je top.
Difuzno is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2020., 14:31   #558
Pozdrav!
Ima li netko iskustva s astrologom Igorom Ognjenovićem?
divljivrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2020., 23:30   #559
Quote:
savagegarden kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Ima li netko iskustva s astrologom Igorom Ognjenovićem?
Kontaktirala sam ga u vise navrata, tocnije jednom godisnje ga kontaktiram da mi pogleda stanje. Bas i nije nesto wow, ali dobro je sto stavlja uvijek naglasak na pozitivno, a imam relativno tezak chart. Prvi put sam jos bila najzadovoljnija, i da on koristi Koch sistem kuca.
dariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2020., 13:15   #560
https://app.thecampster.com/hr/onlin...te-I?ref=other - je li netko probao ovo?
Mišljenje?
tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:48.