Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2014., 19:33   #1001
Quote:
noliđ kaže: Pogledaj post
to je više "ja sam faca" pogled, kombinacija lava i raka, čak više raka radi ozbiljnosti i nastojanja skrivanja pretjerane osjetljivosti (mars u raku, mjesec na vladaru asc-a). nema to veze s opasnim pogledom kako ga vi nazivate. ^^
Ovo sam baš ja htjela napisati, McMahon je takav pozer...meni on nije ni malo opasan, iz njega vrišti lav (i vladar ASC-a i Sunce i Mjesec su u lavu). Evo ovdje se bolje vidi.

Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 22:34   #1002
moram reci da me odavano neko nije tako iznenadio sa svojim izgledom kao lav sa podznakom u lavu i suncem u prvoj kuci...kako ima ozarenu facu...mesec u skorpiji,izazovno ,a pluton u prvoj u lavu ..

Zadnje uređivanje agroziv : 07.01.2015. at 22:50.
agroziv is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 21:02   #1003
Kako smo na temi političara raspravljali o jarcu kao ASC-u predsjednice Kolinde malo sam potražila vezu Sunčanog znaka bika i ASC jarca s Venerom u ovnu žemske osobe koja ima neku počasnu poziciju u svojoj državi, pa sam pronašla ovu, uberite sličnost.



























Zadnje uređivanje Fish 1968 : 16.01.2015. at 21:31.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 21:29   #1004
Nalikuju, samo je "ova" puno "sarenija" i djeluje modno razigranija, vidi se da ima Ve0Me.
Ako je Kolindi slučajno ASC Jarac, MC bi bio Djevica?
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 12:43   #1005
Quote:
12.kuća kaže: Pogledaj post
Nalikuju, samo je "ova" puno "sarenija" i djeluje modno razigranija, vidi se da ima Ve0Me.
Ako je Kolindi slučajno ASC Jarac, MC bi bio Djevica?
Ne, već škorpion.




On topic:

Saturnova osnovna karakteristika je da stvari obuzdava i ogoljava do srži. Zato se osobe s ASC jarca obično fizičkim izgledom doimaju nefleksibilno, imaju karakteristiku da crte lica, cijela poza ili položaj tijela su kao zamrznuti u nekom vremenu ili "okviru". ASC jarac daje osobama u izgledu notu emocionalne suzdržanosti, krutosti, obuzdanosti, zrelosti i ozbiljnosti. Evo još nekoliko osobnosti rođenih u znaku bika a ASC jarca.




Candice Bergen alias legendarna Murphy Brown. Tko je gledao tu seriju zna koliko je njen humor ciničan, sur i realističan kojim je dovodila svoje suradnike u red...nema sumnje u njen ASC jarca.







Lindsay Crouse američka glumica, žena David Mameta. U vezi toga imam malu anegdotu.

Ona je naime odličan primjer tog ASC-a i preporučam gledanje filma House of games jer se tiče i razumijevanja astroloških čimbenika ASC-a (značenje "poker fejsa"). To je stari film i sjećam se kako sam se pitala zašto je za takav film izabrana tako "ružna" glumica. Poslije kada sam vidjela da je režiserova žena rekoh, ok logično...ona je njemu možda lijepa, ali opet s takvim odabirom neće mu proći film. No film je ne samo prošao, nego je odličan prikaz zatvorenosti tog ASC-a, a njen muž je uspio pokazati "nemoguće" jer je "probio njenu ljušturu" i pokazati gdje "živi njena žemstvenost i krhkost" tako da ju i mi vidimo.









Rita Coolidge američka pjevačica...i iz slika se vidi ravnodušan stav.






Francoise Fabian poznata francuska glumica gdje joj se u izgledu vidi ta zemljana melanholija.

Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 12:15   #1006
Ja znam jednu osobu koja se na 90 posto fotografija nikad ne smije. (nije zbog zubiju). Osim toga kad se našminka nevjerojatno je ljepša nego bez šminke,a bez šminke izgleda jako tmurno, starije i pospano.

koji bi to podznak mogao biti?

Jarac? riba zbog letargije?
astronautkinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 22:35   #1007
Fakat sliče.. nevjerojatno.
thinair is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 23:14   #1008
poredjenja radi tri poznate osobe sa asc u raku i mesecom u razlicitom znaku...

..mesec u biku(dispozitor venera u raku)... neodoljiva toplina...osmeh sirok,svojstvo bika

...mesec u ovnu(dispozitor mars u ovnu)...jacina u pogledu i kad je najblaza

...mesec u lavu...sjaj na licu ,upija pogledom...dispozitor sunce u skorpiji...

Zadnje uređivanje agroziv : 19.01.2015. at 00:12.
agroziv is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 03:58   #1009
Može mi netko objasniti zašto se neka djeca rode unakažena, koji aspekti upičuju na to?
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 13:14   #1010
Ova Marcia Cross, na str. 3, pa to je ista faca kao kod mog bivšeg.
Posebno vilica, a i oči. Samo što su njegove hladno plave.
So u Škorpionu, u dekadi Riba
asc u Škorpionu
Mo u Ovnu
u 1. polju Ne0Me

Ovakvu sličnost još nisam vidjela.
__________________
Be like water making its way through cracks. Do not be assertive, but adjust to the object, and you shall find a way around or through it.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 13:56   #1011
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Ova Marcia Cross, na str. 3, pa to je ista faca kao kod mog bivšeg.
Posebno vilica, a i oči. Samo što su njegove hladno plave.
So u Škorpionu, u dekadi Riba
asc u Škorpionu
Mo u Ovnu
u 1. polju Ne0Me

Ovakvu sličnost još nisam vidjela.
Mislim da je lako ovako,kada vec znamo neciji izgled,da pronadjemo tu simboliku u karti ,i da odredimo taj "planetarni" uticaj koji je bio presudan za neciji izgled.
Poenta bi bila da to prepoznamo i ranije,bez natalnih podataka .

Ja moram treci (neki dan smo razgovarali o njemu), da je glumac John WAyne,imao MArs tacno na stepenu gdje se mom pokojnom djedu nalazilo Sunce ,u Jarcu,i fizicka slicnost izmedju ta dva covjeka je nevjerovatna,pa sam jos u dosta primjera prepoznao tu neku podudarnost(u muskim horoskopima) izmedju necijeg polozaja MArsa sa necijim polozajem Sunca.

ZA svaki od onih tipova,koje sam mogao da vidim an prethodnim stranicama mozemo da nadjemo tipove slika,u kojima oni odaju jedan totalno drugaciji utisak,koji nema veze sa planetama koje se navode kao dominantne pri odredjivanju njihovog fizickog izgleda.

PA je Jeff Bridges naveden kao tipicni Jupiterovac,a kopija je svoga oca LLoyda Bridgesa koji bi po tome bio tipicni Saturnovac

http://en.wikipedia.org/wiki/Lloyd_Bridges

ALi Ayrton Senna je tipicni "Mars",a u karti ima i SA0Mo(Lice) u Jarcu,u Ovnu ima So,itd.
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 19:16   #1012
Zapravo se na primjeru Bridgesa jako lijepo vidi ta razlika u astrološkom tipu pa iako su otac i sin potpuno su drugačiji tip. Tata Lloyd je Saturnovac i očituje u izgledu tu "uskost" Saturna, dok Jeff Jupiterovac širinu koja se vidi u obliku glave (ASC).




Mladi Lloyd i Jeff:









Stariji Lloyd i Jeff:






A Jeffu što je stariji sve više dolazi do izražaja Saturn na ASC-u pa fura bradu i njeguje "stroži" i zapušteniji izgled. Čak je na tom "rustikalnom" imageu odradio cijelu prošlogodišnju kampanju za modnu marku Marco Polo:



Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 21:43   #1013
Mislim da oba glumca,i otac i sin u sebi imaju uticaj vise planeta,a ne samo jedne,pa bi u njihovom slucaju dominatni bili SAturn,MArs i Jupiter,pa se ta poveznica jasno vidi u njihovim kartama imajuci u vidu da Jeff osim sto ima So u Strijelcu,osim SAturna ima i Mars na Ascedentu u Djevici,a otac LLyd osim Sunca u JArcu(SAturn),ima i Ac i mjesec u Ovnu(MArs),pa su to te dvije planete sa Jeffovog ascedenta,to je ta slicnost,ali LLoyd ima i Ju0MA u JArcu,sto znaci da ima i primjese Jupitera u svojoj "muskosti".

Mislim da se kod LLoyda vise osjeti SAturn,bas zbog te "uskosti" tj "uspicenosti" lica,ali je Jeff jos mogao da povuce crte na svoju mater koja je Djevica ,znaci Merkurovac,sto objasnjava njegov Ac u Djevici.

E sada da malo zakomplikujem i da pitam,dali cemo za njega kazati dali je Jupiterovac,ili nesto drugo,Jeffov brat takodjer glumac

http://en.wikipedia.org/wiki/Beau_Bridges
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 23:19   #1014
Negdje sam pročitala da Venera u Ovnu donosi ljudima pjegice po licu, u mom slučaju je pogođeno, ali sam čitala da Blizanci na podznak donose visinu, a ja sam džepna venera. doduše zbog Blizanaca izgledam jedno 5 godina mlađe.
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 11:24   #1015
Meni Mjesec na podznaku donosi to da na prvu izgledam sav nekak dobar, umiljat, nježan itd. Dok kad me upaznaju vide da sam sav vražji od Marsa u Ovnu Ali ne, da sam sad agresivan. Agresivnost daje više Mars u zračnim znakovima
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 22:10   #1016
Ivy Levan(model/pjevačica) Rođena 20.1.1987. Tulsa,Oklahoma.
https://www.youtube.com/watch?v=XKVImK7DFFU

Dakle ako stavimo da je rođena u 12 h,ispada da je Sunce taman na nula Vodenjaka,a Mjesec je na nekih 3 stupnja Vage.Ima smisla promatrajući ju( barem meni). Također ima konjukciju Venere i Saturna(Strijelac) što zaista odgovara njenoj građi. jako je vitka/mršava, ta se konjukcija osjeti i u većini njenih spotova koji su crno bijeli.

Ali podznak! Što biste joj dali da je u podznaku? Perhaps Leo? premda mi čak ima i neke karakteristike raka (tada bi joj sunce i merkur jako vjerojatno bili u osmoj kući što odgovara toj njenoj "vještičjoj" energiji)

Dajte mišljenja




DACollekt is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2015., 08:14   #1017
Može mi netko reći kakvi aspekti mogu upučivati na ovakvo uho


Jedna ženska kod mene na poslu ima takvo, ovo sam ja sad photoshopirao da vam odprilike opišem kako izgleda. Kolega na poslu mi je rekao da ima uši ko vrag
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 22:35   #1018
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
Može mi netko reći kakvi aspekti mogu upučivati na ovakvo uho

http://s11.postimg.org/hlyz4iaer/Earrr.jpg
Jedna ženska kod mene na poslu ima takvo, ovo sam ja sad photoshopirao da vam odprilike opišem kako izgleda. Kolega na poslu mi je rekao da ima uši ko vrag
Čula (i uši) su opisana Merkurom, neobična čula mogu biti opisana jakom vezom Merkur/Uran.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 22:44   #1019
To je običan Darwinov tuberkul. Evolucijski ostatak koji upućuje na nekadašnji šiljasti oblik ušiju.
pirata is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 22:54   #1020
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Čula (i uši) su opisana Merkurom, neobična čula mogu biti opisana jakom vezom Merkur/Uran.
Hvala Fish
Quote:
pirata kaže: Pogledaj post
To je običan Darwinov tuberkul. Evolucijski ostatak koji upućuje na nekadašnji šiljasti oblik ušiju.
zanjimljivo
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:57.