Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2009., 00:41   #281
Quote:
jokka55 kaže: Pogledaj post
Meni ne daj bože da se krema približi pi dobijem takvo pečenje i crvenilo da cjeli dan ne mogu sjest A od britvice se sva ospem.
ja se od svega ospem
sve mi se upali, ma što ja koristila
britvica, aparatić, brijač, voskom kod kozmetičarke...
moju kožu to uopće ne zanima, odmah protestira i ne odustaje, ko studenti s filozofskog
ja na jednu, koža na drugu stranu
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 08:56   #282
Jedino sto meni pali za bikini zonu je krema za depilaciju. Za onaj jos intimniji dio mogu britvicom ali oko prepona nema sanse, odmah se ospem.
A kremu se ne usudim bas mazati posvuda! Tako da kombiniram a tako sam i u trudnoci.
Sad jedva cekam da mi rana od carskog jos malo zaraste pa da se cijela ocerupam napokon!
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 09:09   #283
joj. jedva sam si picu izbrijala neki dan. morala sam držat trbuh i dić ga malo gore. ajme katastrofa.
onda sam naslijepo šišala bezveze

čini mi se da će muž imati posla prije odlaska u rodilište.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 09:13   #284
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
joj. jedva sam si picu izbrijala neki dan. morala sam držat trbuh i dić ga malo gore. ajme katastrofa.
onda sam naslijepo šišala bezveze

čini mi se da će muž imati posla prije odlaska u rodilište.
moj se već sad praksira s tim i dobro mu ide tak da ne bu moral puno petljat kad bumo morali trčat u bolnicu
__________________
Dominik stigao 25.06.09.
micamacazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 09:51   #285
Quote:
eruditio kaže: Pogledaj post
Ova bikini cona ce me izludit. Svaki dan sve teze se sagnut, a bikini zona sve zapustenija. Kao sto sam napisala par postova gore, trimer se nije pokazao ko neko super rjesenje, od voska (bilo u salonu, bilo u kucnoj radinosti) dlake urastaju pa nastane kurslus, a britvica.....svi znamo koliko to svrbi i pecka kad pocnu drugi dan rasti. Bavim se mislju da se vratim dep.kremi jer sam ju koristila godinama.

Zanima me koliko vas ju je koristilo za depilaciju tog osjetljivog podrucja (dakle, cijele pi..., ne samo ono sto viri van gacica), pogotovo u trudnoci. Mozemo i anketu provest....
Znam da je to sve kemija, al imala sam slom zivaca zbog te depilacije. Naravno, bebino je zdravlje na prvom mjestu.
ak se ne varam nedavno sam u DM-u vidjela kremu za depilaciju bas za osjetljiva podrucja ( mislim da je pisalo i za intimna)

- ja inace ne koristim kreme nego se depiliram voskom, sad sam u fali secerne paste tj. egipatske i to mi je super ali kako se termin blizi kraju tako se i čuča rasteze i pece kod depilacije ali istrpim jer sam barem 2 tjedna glatka kao djete
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 22:21   #286
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
ak se ne varam nedavno sam u DM-u vidjela kremu za depilaciju bas za osjetljiva podrucja ( mislim da je pisalo i za intimna)

- ja inace ne koristim kreme nego se depiliram voskom, sad sam u fali secerne paste tj. egipatske i to mi je super ali kako se termin blizi kraju tako se i čuča rasteze i pece kod depilacije ali istrpim jer sam barem 2 tjedna glatka kao djete
Ja potpisujem ovo za šećernu pastu,nakon depilacije pastom dlake puuuuno manje urastaju i sporije rastu tako da preporučam!
__________________
od 25.03. 09. mama bebe Filipa
Eniena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 10:20   #287
Quote:
Eniena kaže: Pogledaj post
Ja potpisujem ovo za šećernu pastu,nakon depilacije pastom dlake puuuuno manje urastaju i sporije rastu tako da preporučam!
slažem se, al ja ću se ipak držati voska (dok bude išlo) jer ova egipatska boli za poludit
majaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 10:23   #288
Quote:
majaa kaže: Pogledaj post
slažem se, al ja ću se ipak držati voska (dok bude išlo) jer ova egipatska boli za poludit
zezas me? .....stavrno te boli
- mene jedino sad pece čučica i malo mi je osjetljiviji pazuh ali inace mi je puno bolja od voska
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 11:00   #289
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
zezas me? .....stavrno te boli
- mene jedino sad pece čučica i malo mi je osjetljiviji pazuh ali inace mi je puno bolja od voska
meni je vosak u odnosu na nju kao masaža...

edit: govorim o egipatskoj depilaciji s šećernom pastom (pasta se zove pandi il tako nešto) u kozmetičarke

Zadnje uređivanje majaa : 21.05.2009. at 11:50.
majaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 11:27   #290
Jučer kupila veet depilacijsku kremu za osjetljivu kožu i s tim se planiram izdepilirati (ali stavit ću tampon za svaki slučaj). Kažu da ga smiju i trudnice koristiti
Prvo sam mislila da me MM sredi, ali pokazalo se da mu baš ne ide, uplaši se
tina06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 13:25   #291
Ja sam uzela cupko kremu za osjetljivu kozu pa cu se sredit s tim....Sjetila sam se da sam dep.kremu koristila jos dok nisam ni znala da sam trudna, pa ako mi nije bilo nista tada u tom osjetiljivom razdoblju, nece ni sad....
eruditio is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 09:59   #292
Da podignem temu..Planiram brijanje obaviti kod kuće, ne bih htjela da mi to rade u bolnici pa me zanima čime bih to mogla najbolje napraviti?
__________________
beba
housewife is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 10:04   #293
ja se držim stare dobre britvice...
i inače nisam bila sklona vosku i sličnim sado-mazo preparatima....
ali, to je živa komedija kad se krenem brijati
da mi je to snimiti. a ne moram ni reći da traje nekih pola sata
__________________
Moja srećica.....
kika78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 10:07   #294
Quote:
kika78 kaže: Pogledaj post
ja se držim stare dobre britvice...
i inače nisam bila sklona vosku i sličnim sado-mazo preparatima....
ali, to je živa komedija kad se krenem brijati
da mi je to snimiti. a ne moram ni reći da traje nekih pola sata
ja ne znam zašto je vama nezgodno se brijat..meni je buša 103 cm.znači kao većini cura odje u 35 tj.pa i više,al meni uope nije nikakav problem,malo je izdignem i to je to..kasnije ako ovako nastavi rast ,će vjerovatno morat muž uskočit
marinella is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 10:10   #295
Quote:
housewife kaže: Pogledaj post
Da podignem temu..Planiram brijanje obaviti kod kuće, ne bih htjela da mi to rade u bolnici pa me zanima čime bih to mogla najbolje napraviti?
ja ću ak sve bude dobre dužine - otić na brazilku, a ako me ulovi ranije- onda ću se sama britvicom..
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 10:11   #296
Quote:
marinella kaže: Pogledaj post
ja ne znam zašto je vama nezgodno se brijat..meni je buša 103 cm.znači kao većini cura odje u 35 tj.pa i više,al meni uope nije nikakav problem,malo je izdignem i to je to..kasnije ako ovako nastavi rast ,će vjerovatno morat muž uskočit
ja i nemam veliki trbuh, al svoju pi*du nisam vidjela već dugo, dugo- osim preko ogledala.
možda je stvar koliko je trbuh visok- nizak
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 10:14   #297
Quote:
marinella kaže: Pogledaj post
ja ne znam zašto je vama nezgodno se brijat..meni je buša 103 cm.znači kao većini cura odje u 35 tj.pa i više,al meni uope nije nikakav problem,malo je izdignem i to je to..kasnije ako ovako nastavi rast ,će vjerovatno morat muž uskočit
Pa nije ni meni bio problem do prije 4 tjedna.
Od tada, brijanje obavljam "napamet". Niš ne vidim a nemrem držat i ogledalo i jednom se rukom brijat.. porezat ću se.
Trbuh nemam kuda izdignut kad je tak ogroman i težak... ne mrda s mjesta
__________________
Moja srećica.....
kika78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 10:22   #298
ja se brijem po opipu, ono kaj ne vidim
a ostalo gore na vrhu bez problema, makar ni ja ne volim britvice, ali sad je ljeto, pa stalno na kupanju, pa ono... jednom tjedno se bar ostrižem
a ako se dogodi da se dva tjedna ne ide nikud na plivanje, onda kad dođe vrijeme, napravim to s depilacijskom kremom, tak radim od početka trudnoće, i nikakvih problema nema. a mičem sve, osim trokutića na vrhu, i to s čupko kremom lavanda, ili s nekom evelin koja je malo jača, pa me zna peckat par sati poslije, ali zato bar 3-4 dana ne rastu dlačice uopće, jer ih ta krema usporava
__________________
Ayla
Arya
Runa
Tihi-vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 10:24   #299
Quote:
kika78 kaže: Pogledaj post
Pa nije ni meni bio problem do prije 4 tjedna.
Od tada, brijanje obavljam "napamet". Niš ne vidim a nemrem držat i ogledalo i jednom se rukom brijat.. porezat ću se.
Trbuh nemam kuda izdignut kad je tak ogroman i težak... ne mrda s mjesta
ja stavim ogledalo na rub veš mašine- i fino si ga namjestim da se dobro vidim.
al obavezno- mm poslije pregledava situaciju da vidi jel sve ravnomjerno sređeno..
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 10:25   #300
Quote:
tiki-vz kaže: Pogledaj post
ja se brijem po opipu, ono kaj ne vidim
a ostalo gore na vrhu bez problema, makar ni ja ne volim britvice, ali sad je ljeto, pa stalno na kupanju, pa ono... jednom tjedno se bar ostrižem
a ako se dogodi da se dva tjedna ne ide nikud na plivanje, onda kad dođe vrijeme, napravim to s depilacijskom kremom, tak radim od početka trudnoće, i nikakvih problema nema. a mičem sve, osim trokutića na vrhu, i to s čupko kremom lavanda, ili s nekom evelin koja je malo jača, pa me zna peckat par sati poslije, ali zato bar 3-4 dana ne rastu dlačice uopće, jer ih ta krema usporava

I ja sam tako dok sam još uspjela vidjeti što brijem
Sad sve skidam jer nema smisla ciljati napamet..
__________________
Moja srećica.....
kika78 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:44.