Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2013., 01:44   #1
Rijeka III

nastavak (postovima preobimne) Rijeke II, uživajte!
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 12:46   #2
Jeeeeeej!


Prva sam! Prva sam!

Ide tko na otvorenje Riječkih?
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 17:22   #3
Vidjeh tamo da čovjeku nitko nije preporučio hamburger Kod Božice! Đank fud jela koja njena ruka pripravi su - božanstvena! Ona ih sa toliko ljubavi radi, da je prava ekstaza zaroniti svoja usta u njih!
__________________
It's a joke, not a dick. Don't take it so hard.
Pupi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 17:56   #4
Quote:
Pupi kaže: Pogledaj post
Vidjeh tamo da čovjeku nitko nije preporučio hamburger Kod Božice! Đank fud jela koja njena ruka pripravi su - božanstvena! Ona ih sa toliko ljubavi radi, da je prava ekstaza zaroniti svoja usta u njih!
Ovo u svakom slucaju posjet pecenjarnici dize() na jednu novu razinu... Za zene pretpostavljam ovaj opis vrijedi kad narucuju hot dog???
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 19:53   #5
Quote:
Josey_Wales kaže: Pogledaj post
Ovo u svakom slucaju posjet pecenjarnici dize() na jednu novu razinu... Za zene pretpostavljam ovaj opis vrijedi kad narucuju hot dog???
Od takvih gurmanskih strasti, svi će svršiti u usta, bez obzira o rodu, spolu i padežu! Nije mi profa iz fizike imao preko 200 kila žive vage - svaki veliki i mali odmor je provodio kod nje, te se borio sa gomilom školaraca koji su joj željeli uvaliti... svoju narudžbu!
Mana je u tome što joj je posao usko vezan uz obližnju školu, pa u ljetnim praznicima i ona zna staviti ključ u bravu.

__________________
It's a joke, not a dick. Don't take it so hard.
Pupi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 21:08   #6
Quote:
Pupi kaže: Pogledaj post
Vidjeh tamo da čovjeku nitko nije preporučio hamburger Kod Božice! Đank fud jela koja njena ruka pripravi su - božanstvena! Ona ih sa toliko ljubavi radi, da je prava ekstaza zaroniti svoja usta u njih!
Pupi, gdje je ta božanstvena Božica đank fuda??

Ok, to je sveukupno četvrta destinacija za testiranje :-)
quasarr is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 23:07   #7
Quote:
quasarr kaže: Pogledaj post
Pupi, gdje je ta božanstvena Božica đank fuda??

Ok, to je sveukupno četvrta destinacija za testiranje :-)
Hoćeš reći da danas nisi testirao?

MadLukeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2013., 00:26   #8
Božica je odmah iznad NL, kod srednje škole
__________________
Kad imaš sve, ne vidiš ništa, progledaš tek kad nemaš ništa.
Dini is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2013., 00:44   #9
Quote:
MadLukeM kaže: Pogledaj post
Hoćeš reći da danas nisi testirao?

Testirala....:-)

Ne, nisam, ali koliko vidim, imam 4 lokacije za testiranje. Ne moraš se bojati, podnijet ću izvještaj o hamburgerima ovih dana :-)
quasarr is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2013., 12:26   #10
Quote:
Urbanna kaže: Pogledaj post

Ide tko na otvorenje Riječkih?
Bio sam na početku, nije mi se baš svidjelo. Nekako su bili neorganizirani, pogotovo kad je onaj balet bio. Usput se slavio i ulazak u EU.

Si ti bila? Ili netko drugi?
__________________
Kad imaš sve, ne vidiš ništa, progledaš tek kad nemaš ništa.
Dini is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2013., 12:35   #11
Quote:
quasarr kaže: Pogledaj post
Testirala....:-)
bome...i ja sam zabrijao da si muško dok nisam jutros vidio fotku na mk
sjetio sam se i citta vecchie u užarskoj, imaju sasvim pristojan hamburger nije u rangu arčija u iki, ali je u centru grada pa mu je to plus
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2013., 13:15   #12
Quote:
canex kaže: Pogledaj post
bome...i ja sam zabrijao da si muško dok nisam jutros vidio fotku na mk
sjetio sam se i citta vecchie u užarskoj, imaju sasvim pristojan hamburger nije u rangu arčija u iki, ali je u centru grada pa mu je to plus
da, da...nick je kriv.
Bili smo tamo par puta na hamburgeru, nije loš i da, prednost je ta što je u centru i rade do 19:00. Čak nam se dogodilo da smo došli i da nisu više imali mesa. U Hamby-u više ne jedem jer je bez okusa, a ako sam i jela onda je to bio Texas jer je bar ljut tj. ima neki okus....a ne ko stiropor.
quasarr is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2013., 13:24   #13
Quote:
canex kaže: Pogledaj post
bome...i ja sam zabrijao da si muško dok nisam jutros vidio fotku na mk
....:
Eh moj canex dok se 100% ne uvjeris, ne vjeruj nikome nista... U ruznim vremenima zivimo...
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2013., 13:44   #14
pa ne bi ljudi lagali na internetu šta ti je

Quote:
quasarr kaže: Pogledaj post
da, da...nick je kriv.
Bili smo tamo par puta na hamburgeru, nije loš i da, prednost je ta što je u centru i rade do 19:00. Čak nam se dogodilo da smo došli i da nisu više imali mesa. U Hamby-u više ne jedem jer je bez okusa, a ako sam i jela onda je to bio Texas jer je bar ljut tj. ima neki okus....a ne ko stiropor.
hahah texas je već godinu dana+ jedina klopa koju naručujem u hambyu
al generalno sve te stvari koje nemaju unaprijed pripremljene ispadnu koliko toliko ok...samo da nisu oni čizevi i hamburgeri koji tamo stoje na polici onako raskvašeni od umaka
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2013., 14:00   #15
Quote:
canex kaže: Pogledaj post
pa ne bi ljudi lagali na internetu šta ti je



hahah texas je već godinu dana+ jedina klopa koju naručujem u hambyu
al generalno sve te stvari koje nemaju unaprijed pripremljene ispadnu koliko toliko ok...samo da nisu oni čizevi i hamburgeri koji tamo stoje na polici onako raskvašeni od umaka
onda se razumijemo po tom pitanju
mislim da bi taj Hamby trebao nešto promijeniti u ponudi jer ni sendviči im nisu nešto. zapravo, dobro bi im došla neka konkurencija u blizini.
quasarr is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2013., 14:15   #16
Quote:
quasarr kaže: Pogledaj post
...a ako sam i jela onda je to bio Texas jer je bar ljut tj. ima neki okus....a ne ko stiropor.
Frend često zna naručiti taj Texas, kaže da nije baš toliko ljut, ali ja sam više za običan čiz (čitaj: pićkica ). Ali jednom se odvažih iskušati nešto novo, pa se sjetih tog texasa, no zajebom, umjesto teksasa naručih - čili!
Već kod prvog zlogaja sam skužio u koje sam se sranye uvalio, ali bilo mi ga žao bacit, pa sam ga - suznih očiju - pojeo do kraja! Nikada u životu sa nisam toliko preznojio koliko taj put!
__________________
It's a joke, not a dick. Don't take it so hard.
Pupi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2013., 14:19   #17
Quote:
Pupi kaže: Pogledaj post
Frend često zna naručiti taj Texas, kaže da nije baš toliko ljut, ali ja sam više za običan čiz (čitaj: pićkica ). Ali jednom se odvažih iskušati nešto novo, pa se sjetih tog texasa, no zajebom, umjesto teksasa naručih - čili!
Već kod prvog zlogaja sam skužio u koje sam se sranye uvalio, ali bilo mi ga žao bacit, pa sam ga - suznih očiju - pojeo do kraja! Nikada u životu sa nisam toliko preznojio koliko taj put!
E sad sam se nasmijala....sorry. Ovo boldano mi je najjače.
Glad je bila jača od suza
quasarr is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2013., 14:38   #18
Quote:
quasarr kaže: Pogledaj post
E sad sam se nasmijala....sorry. Ovo boldano mi je najjače.
Glad je bila jača od suza
Jebo glad, nisam htio ispast slabić (sa mekim ć)
Sada sam prešao na kolače - sigurno je sigurno!
__________________
It's a joke, not a dick. Don't take it so hard.
Pupi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2013., 14:46   #19
Quote:
Pupi kaže: Pogledaj post
Jebo glad, nisam htio ispast slabić (sa mekim ć)
e to je zajebano kad klopaš u javnosti...npr dobiješ feferon na pizzi i sad nemoš ga ostavit jer će ljudi svašta mislit...i onda ga moraš pojest jebiga...pa krenu suze i preznojavanje ajoj a sve te reakcije moraš sakrit jer će OPET ljudi svašta mislit ako vide da te papričica rasturila
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2013., 14:47   #20
Quote:
Josey_Wales kaže: Pogledaj post
Eh moj canex dok se 100% ne uvjeris, ne vjeruj nikome nista... U ruznim vremenima zivimo...
Tako je. Provjeri malu da ne uhvatiš bananu.
MadLukeM is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:46.