Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2017., 16:40   #5381
Quote:
Alex2507 kaže: Pogledaj post
Imam pitanje ako znas sta da radim
isplatio sam pare nekih oko 100e sa racuna bwin i potvrdili su isplatu
da bi mi drugi dan dosao e- mail od erste internet banking obavijest da je stigao priljev novc okoa 800 kn na ziro racun preko Kalixa Accept Ltd. i uplatili na erste podruznicu u bjelovaru (neznam odkud tamo) a dao sam sve tocne podatke iban broj racuna a i odabro erste banku u rijeci jer inace sam iz rijeke
I znaci dobio sam taj mail kao obavijest da je lova dosla ali lova mi nije sjela na banku evo vec 16 dana nista na ziro racunu a obavijest mi dosla tj potvrda
poslao sam mail na sve strane, zvao broj kontakt iz tog maila ali nista ne odgovaraju
sad kako cu ja doc do te love, sta da radim dalje? hvala unaprijed
Otidi u erste i vidi šta se događa. Očito je kod njih problem
Ssung is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 23:46   #5382
Uplatili u podružnicu u Daruvaru? Otkad se novci uplaćuju u određene podružnice?
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 03:00   #5383
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
Uplatili u podružnicu u Daruvaru? Otkad se novci uplaćuju u određene podružnice?
Naveo sam kod isplate na bwinu sve sto me trazili moje podatke naravno i naveo erste banka adresa Jadranski trg 3A rijeka a ono u mail pise podaci o uplati 23.8 2017 mjesto bjelovar referent ante i tako dalje, pojma nemam odakle tamo ali nije to ni toliko bitno nego sta je sa parama, ako je ostalo ok.
Sve tocno pise u mailu za moje osobne podatke od ziro racuna oiba i sve ostalo a novca na racunu nigdje
Pisao sam mail i bwinu a oni odgovaraju da im posaljem ispise transakcija zadnjih 20 dana i sta ti ja sve znam
Ma da sam znao da tlace toliko za isplate i cekanja nebi se ni registrirao jer za uplate bez problema za sekundu ajmo samo dajes a kod isplate onda je zajebavanje.
U supersportu kad sam igro 2 dana i pare na racunu a ovdje pola mjeseca proslo.
Idem u erste pa cu vidjet jer ovo je prvi put da sam isplatio a kod registracije i prve uplate bez problema bilo a ovo isplata sada tlaka na najjače.
Alex2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 03:15   #5384
Quote:
Alex2507 kaže: Pogledaj post
Naveo sam kod isplate na bwinu sve sto me trazili moje podatke naravno i naveo erste banka adresa Jadranski trg 3A rijeka a ono u mail pise podaci o uplati 23.8 2017 mjesto bjelovar referent ante i tako dalje, pojma nemam odakle tamo ali nije to ni toliko bitno nego sta je sa parama, ako je ostalo ok.
Sve tocno pise u mailu za moje osobne podatke od ziro racuna oiba i sve ostalo a novca na racunu nigdje
Pisao sam mail i bwinu a oni odgovaraju da im posaljem ispise transakcija zadnjih 20 dana i sta ti ja sve znam
Ma da sam znao da tlace toliko za isplate i cekanja nebi se ni registrirao jer za uplate bez problema za sekundu ajmo samo dajes a kod isplate onda je zajebavanje.
U supersportu kad sam igro 2 dana i pare na racunu a ovdje pola mjeseca proslo.
Idem u erste pa cu vidjet jer ovo je prvi put da sam isplatio a kod registracije i prve uplate bez problema bilo a ovo isplata sada tlaka na najjače.
mislim da te bwin jebe. gdje god bila uplata (u kojoj god poslovnici ili šta već) novci ti moraju bit dostupni odakle god, pa nismo u srednjem vijeku
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 12:20   #5385
Referent koji obrađuje zahtjev, kao i njegovo mjesto prebivališta, nema nikakve veze s tvojim parama. One moraju bit dostupne na tvom računu ako si dao točne podatke, a njega je dopalo samo knjiženje te transakcije.

Znam po sebi kad sam radio te "bank transfere" koliko raznih referenata iz raznih mjesta mi je potpisivalo prijenos love.

Uglavnom, meni je osobno sve sjelo i nikad nisam imao ovakvih problema, ali baš zato što razni "referenti" nadgledaju ovakvu vrstu transakcija, preporučujem ti da ubuduće sve isplate vršiš direktno na kreditnu/debitnu karticu ili na neteller i skrill.
Balfron is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 09:44   #5386
Quote:
Alex2507 kaže: Pogledaj post
Imam pitanje ako znas sta da radim
isplatio sam pare nekih oko 100e sa racuna bwin i potvrdili su isplatu
da bi mi drugi dan dosao e- mail od erste internet banking obavijest da je stigao priljev novc okoa 800 kn na ziro racun preko Kalixa Accept Ltd. i uplatili na erste podruznicu u bjelovaru (neznam odkud tamo) a dao sam sve tocne podatke iban broj racuna a i odabro erste banku u rijeci jer inace sam iz rijeke
I znaci dobio sam taj mail kao obavijest da je lova dosla ali lova mi nije sjela na banku evo vec 16 dana nista na ziro racunu a obavijest mi dosla tj potvrda
poslao sam mail na sve strane, zvao broj kontakt iz tog maila ali nista ne odgovaraju
sad kako cu ja doc do te love, sta da radim dalje? hvala unaprijed
Ja kad sam otvorio bet365 račun,išao sam isprobati kako funkcionira isplata.nisam tada znao za skrill/neteller pa sam išao preko hypo banke i isplatio sam 60e koliko je bilo MINIMALNO a u banku je sjelo 40e.svaka strana je na drugu prebacivala krivicu.otada samo neteller.
tuberajt is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 10:57   #5387
Možda je prikladno za temu...
http://www.index.hr/vijesti/clanak/p...i-/999158.aspx


Veliki dio pažnje usmjerit će se na internetske igre na sreću kako bi se spriječilo nelegalno oglašavanje igara na sreću inozemnih tvrtki. Posebno će se provjeravati igrači koji se koriste inozemnim internetskim stranicama koje su registrirane izvan Europske unije.
__________________
...
promatrac77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 11:20   #5388
Quote:
promatrac77 kaže: Pogledaj post
Možda je prikladno za temu...
http://www.index.hr/vijesti/clanak/p...i-/999158.aspx


Veliki dio pažnje usmjerit će se na internetske igre na sreću kako bi se spriječilo nelegalno oglašavanje igara na sreću inozemnih tvrtki. Posebno će se provjeravati igrači koji se koriste inozemnim internetskim stranicama koje su registrirane izvan Europske unije.

Neznam kako ovo misle izvest

Posebno će se provjeravati igrači koji se koriste inozemnim internetskim stranicama koje su registrirane izvan Europske unije.
betboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 19:29   #5389
Quote:
betboy kaže: Pogledaj post
Neznam kako ovo misle izvest

Posebno će se provjeravati igrači koji se koriste inozemnim internetskim stranicama koje su registrirane izvan Europske unije.
Čuo sam da će igrat na kartu povjerenja. Poslat će svakom Hrvatu kuvertu s pitanjem: Kladite li se u kladionicama registriranim izvan Europske unije!?

Ako je odgovor na vaše pitanje potvrdan, molimo Vas da se javite u najbliži ured porezne uprave radi ispunjenja vaših poreznih obveza.
Balfron is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 18:50   #5390
Jedno pitanje za sve koji su nedavno imali isplatu s bet365

Koji tečaj su vam računali prilikom isplate? Znam da dok sam imao zadnju isplatu, to je bilo oko 7,28 mislim, no ima tome pola godine.
Kobelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 14:34   #5391
Što je ''Betting balance''?

Pozdrav svima,

Imam pitanje vezano za sportsko klađenje.

Doslovno sve kladionice u svojim T&C, koji svi moraju prihvatiti prilikom registracije, navode da će svi računi biti suspendirani ukoliko se posumnja u ''betting balance''. Isto to sve kladionice navode u svojim T&C kod bilo kakvih bonusa. Svi bonusi kod kojih se posumnja u ''betting balance'' bit će ukinuti.

To me zanima iz slijedećeg razloga. Nedavno mi je pao na pamet jedan sistem klađenja koji, u mojoj pretpostavci donosi prosjecni dnevni rast od cca 0,8 %. Taj postotak zvuči malo, ali ako ga razvučete na godinu dana ili više, vidjet ćete koliko to potencijalno može rasti. Naravno ako smislim kako izbjeći limite.

Trenutačni rezlutati su vidljivi na slici na linku (plavo je rast početog kapitala u stvarnosti, crveno je pretpostavka od 0,8 %):

https://ibb.co/ntA8rR

Nigdje ne mogu pronaći što točno znači taj pojam ''betting balance'', ali me zanima iz razloga kako da izbjegnem limitiranje odnosno kako da ostanem ispod radara. Svatko tko iole kuži matematiku će kad vidi moje listice brzinskom analizom shvatiti što ja radim.

Hvala unaprijed.

P.S. Betfair exchange nije opcija!
cinabu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 16:47   #5392
Quote:
Doslovno sve kladionice u svojim T&C, koji svi moraju prihvatiti prilikom registracije, navode da će svi računi biti suspendirani ukoliko se posumnja u ''betting balance''.
ak doslovno sve to imaju u T&C, ja se ne bih previše brinuo oko značenja toga.

veća briga ti je ovo
Quote:
ali me zanima iz razloga kako da izbjegnem limitiranje odnosno kako da ostanem ispod radara
ak ti betfair exchange nije opcija, pretpostavljam da govoris o arbitrazi, gotovo 100% jer vidim da ovaj plavi graf nema uopće padova. nisam to nikad radio, al ne vjerujem da arberima accountovi traju dulje od 5 oklada. mozda ti se to cinilo kao odlična ideja u početku, ali koliko je tebi lako uplatit arbitražu toliko je lako i kladi limitirati te nakon par oklada.
DoctorEvil is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 18:29   #5393
Quote:
DoctorEvil kaže: Pogledaj post
ak doslovno sve to imaju u T&C, ja se ne bih previše brinuo oko značenja toga.

veća briga ti je ovo

ak ti betfair exchange nije opcija, pretpostavljam da govoris o arbitrazi, gotovo 100% jer vidim da ovaj plavi graf nema uopće padova. nisam to nikad radio, al ne vjerujem da arberima accountovi traju dulje od 5 oklada. mozda ti se to cinilo kao odlična ideja u početku, ali koliko je tebi lako uplatit arbitražu toliko je lako i kladi limitirati te nakon par oklada.
Hvala doktore.

BF mi nije opcija jer sam svoj account ''iznajmio'' za postotak dobiti, ali kada bi to tamo radio ne vidim razloga da me tamo limitiraju.

E sad, da li je arbitraža ili nije, ja ne znam, jer ne znam što to znači. Ajmo reći da moj sistem funkcionira nešto ovako i bazira se isključivo na statistici:

izgubim 4 puta po 25: 4x25=100
zaradim 1 puta 101: 1x101=101
u plusu sam 1: 101-100=1

Slijedeći dan (nekad vise puta u jednom danu, nekad jednom u par dana), ulozi se povecavaju, samim time i zarada. Nakon X dana stanje računa je 1,01^X * početni kapital. Govorim o nekakvim prosjecnim vrijednostima.

Matematika je vrlo jasna, vjerojatnost za izgubit postoji, ali je svedena na minimum. Za sada mi ide sve po planu kako sam si zacrtao.

Ne znam kako se zove ta metoda, i ne znam da li će ju limitirati. Je li to arbitraža? Ili možda betting balance? Znaš li kako se to prati, odnosno kako to izbjeći? Meni jedino što pada na pamet, je povremeno odskakanje od uzorka.
cinabu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 19:07   #5394
moram priznati da meni i dlaje nije jasan tvoj sistem, ali ako imas sve oklade kod jedne kladionice onda nije rijec o arbitrazi

al ako je rijec o tome da ganjas sigurni dobitak kombiniranjem iste tekme na dvije klde (naravno razlicite ishode) acc ce ti trajat 10ak dana - i to ako imas srece
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 20:26   #5395
Ne bih htio u detalje objašnjavati svoj sistem jer sam sto posto uvjeren da će onda razgovor otici u krivom smjeru. Prije nego što sam krenuo sa time, odnosno kada je to bila samo simulacija u excellu, razgovarao sam sa par ljudi da vidim da li sam ja lud ili stvarno ideja ima potencijala. Nisam razgovarao sa ljudima koji se klade za vikend slazuci listice uz kavu, vec sa par ljudi za koje znam da su zaradili ozbiljne novce na klađenju. Doslovno svi su mi rekli da sam lud, i da je to sam tak da bi svi to radili. Ima puno posla oko toga, doslovno deset puta dvevno se moram ulogirat, vikendom kad je udarno i više. Al eto, rezultati su tu.

Al ajmo pretpostavit da se kladim na više od dva gola, i ništa drugo, samo više od dva gola. Jedan par po listicu. U prosjeku od 4 listica imam 3 gubitna i 1 dobitni, i na ta 4 listica zaradu od 0,8 % od ukupnog uloga na sva 4 listica.

Krenuo sam sa jednom kladionicom i onog trenutka kad sam poduplao novce (to je bas prije par dana, dijagram nije azuriran), izvadio sam pola i stavio na drugu kladionicu. Nažalost bet-at-home, i nemrem vjerovat koliko je loša kladionica. Kofovi su toliko loši da je Supersport bolji kad se uzmu u obzir MT i porez.

Mislio sam si da ću tako duže potrajati bez blokiranja. Ajmo reci da pusem na hladno posto nisam upoznat sa nacinima na koji odlucuju koga ce i zasto blokirati.

I sad igram na dvije kladionice, identican sistem na obje. Nekad igram iste parove na obje kladionice, nekad razlicite. Nije da na jednoj igram vise od dva gola a na drugoj manje od dva gola. Nema veze sa trazenjem razlike u kofovima ili gresaka kladionica i sl. Al veliki plus djeljenja novaca na dvije kladionice je što sam prepolovio vjerojatnost za gubitak, odnosno ako se on dogodi izgubit ću pola.

Nadam se da nisam zakomplicirao.
cinabu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 20:42   #5396
arbitraža ti je pokrivanje svih ishoda jedne utakmice na više različitih klada što na kraju daje siguran plus od par postotaka ukupnog uloga. kad sam pogledao ovaj tvoj graf pretpostavio sam da je riječ o tome jer koliko vidim ti nemaš nijedan ni najmanji dio da graf ide dole. naravno, bf exchange te ne limitira.
Quote:
Al veliki plus djeljenja novaca na dvije kladionice je što sam prepolovio vjerojatnost za gubitak, odnosno ako se on dogodi izgubit ću pola.
ne kužim, zašto dijeliti bankroll na više dijelova? ne znam, ovako kako si opisao to zvuci ko normalno klađenje, kažeš da su ti svi koji znaju šta rade rekli da nije dobro, pa ako sam ne znaš možda bolje da njih poslušaš ili igraj koliko si možeš priuštiti izgubit. sve ti se na kraju svodi na očekivanu vrijednost, teško je reći nešto kad nisi ni skroz opisao šta radiš.
DoctorEvil is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 20:57   #5397
Quote:
DoctorEvil kaže: Pogledaj post
arbitraža ti je pokrivanje svih ishoda jedne utakmice na više različitih klada što na kraju daje siguran plus od par postotaka ukupnog uloga. kad sam pogledao ovaj tvoj graf pretpostavio sam da je riječ o tome jer koliko vidim ti nemaš nijedan ni najmanji dio da graf ide dole. naravno, bf exchange te ne limitira.


ne kužim, zašto dijeliti bankroll na više dijelova? ne znam, ovako kako si opisao to zvuci ko normalno klađenje, kažeš da su ti svi koji znaju šta rade rekli da nije dobro, pa ako sam ne znaš možda bolje da njih poslušaš ili igraj koliko si možeš priuštiti izgubit. sve ti se na kraju svodi na očekivanu vrijednost, teško je reći nešto kad nisi ni skroz opisao šta radiš.
Arbitraža je onda baš temelj klađenja na BF. Krenuo sam sa bio sa BF, ali sam doslovno izgorio u glavi, tak da nisam još spreman za to. No to je druga prica.

Ja nemam kaj izgubit, mislim imam za izgubit svoj pocetni ulog. Ali to je suma od par k, od koje sam se oprostio cim sam ih uplatio. Ništa ne vadim van, i ništa više ne stavljam unutra. Taj novac je sada samo kucica u mom excellu. Nisam egzistencijalno ugrozen, imam dobar posao i ovo mi se cinila kao investicija koja bi se mogla isplatiti.

Moj sistem je prakticki ono sto sam napisao, sad se ponavljam:

Al ajmo pretpostavit da se kladim na više od dva gola, i ništa drugo, samo više od dva gola. Jedan par po listicu. U prosjeku od 4 listica imam 3 gubitna i 1 dobitni, i na ta 4 listica zaradu od 0,8 % od ukupnog uloga na sva 4 listica.

Nakon toga svi ulozi se povecavaju 0,8 % a samim time i dobici. Nakon toga ulog je 1,008*1,008*pocetni ulog....nakon toga 1,008*1,008*1,008*pocetni ulog

Podijelio sam banku na dva racuna upravo iz straha da me ta kladionica na kojoj sam poceo ne blokira. I to je ono što mene muci. Sto ako onaj koji radi u toj nekoj kladi stisne stanje mog racuna i vidi onakav graf. To je sad jos OK, nista strasno za kladu. Ali prema mojim planovima ta kivulja ce postajati sve strmija. Sad me muci pitanje gdje je granica toga, gdje ce oni zaustaviti taj rast. Zelim to izbjeci sto je bolje mguce i vidjeti koje su mi opcije.
cinabu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 21:22   #5398
Quote:
cinabu kaže: Pogledaj post
Arbitraža je onda baš temelj klađenja na BF. Krenuo sam sa bio sa BF, ali sam doslovno izgorio u glavi, tak da nisam još spreman za to. No to je druga prica.

Ja nemam kaj izgubit, mislim imam za izgubit svoj pocetni ulog. Ali to je suma od par k, od koje sam se oprostio cim sam ih uplatio. Ništa ne vadim van, i ništa više ne stavljam unutra. Taj novac je sada samo kucica u mom excellu. Nisam egzistencijalno ugrozen, imam dobar posao i ovo mi se cinila kao investicija koja bi se mogla isplatiti.

Moj sistem je prakticki ono sto sam napisao, sad se ponavljam:

Al ajmo pretpostavit da se kladim na više od dva gola, i ništa drugo, samo više od dva gola. Jedan par po listicu. U prosjeku od 4 listica imam 3 gubitna i 1 dobitni, i na ta 4 listica zaradu od 0,8 % od ukupnog uloga na sva 4 listica.

Nakon toga svi ulozi se povecavaju 0,8 % a samim time i dobici. Nakon toga ulog je 1,008*1,008*pocetni ulog....nakon toga 1,008*1,008*1,008*pocetni ulog

Podijelio sam banku na dva racuna upravo iz straha da me ta kladionica na kojoj sam poceo ne blokira. I to je ono što mene muci. Sto ako onaj koji radi u toj nekoj kladi stisne stanje mog racuna i vidi onakav graf. To je sad jos OK, nista strasno za kladu. Ali prema mojim planovima ta kivulja ce postajati sve strmija. Sad me muci pitanje gdje je granica toga, gdje ce oni zaustaviti taj rast. Zelim to izbjeci sto je bolje mguce i vidjeti koje su mi opcije.
Cisto za info, sadasnje stanje:

122,79 %, odnosno 87 dana sa prosjekom od 0,925 % dnevno (uracunat bonus na bet-at-home zato je malo vise)
cinabu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 21:32   #5399
Quote:
U prosjeku od 4 listica imam 3 gubitna i 1 dobitni, i na ta 4 listica zaradu od 0,8 % od ukupnog uloga na sva 4 listica.
ovo je srž cijele priče. dakle, pogađaš 25% i ROI po okladi je 0.8%. to bi se matematički zapisalo:
0.25*ulog*(kvota - 1) - 0.75*ulog = 0.8/100*ulog

ulog ode van i ispada da ti 25% pogađaš kvotu 4.032. pod tim pretpostavkama to je jedva profitabilan sistem, smanji malo vjerojatnost s 25% i neće više biti.

Quote:
Nakon toga svi ulozi se povecavaju 0,8 % a samim time i dobici. Nakon toga ulog je 1,008*1,008*pocetni ulog....nakon toga 1,008*1,008*1,008*pocetni ulog
ali nećeš ti uvijek baš 3 puta fulat i onda jednom pogodit, imat ćeš i dužih serija s puno promašaja. ulog bi trebao računati kao postotak od ukupnog raspoloživog kapitala, a ne u odnosu na početni ulog.
DoctorEvil is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 22:43   #5400
Quote:
DoctorEvil kaže: Pogledaj post
ovo je srž cijele priče. dakle, pogađaš 25% i ROI po okladi je 0.8%. to bi se matematički zapisalo:
0.25*ulog*(kvota - 1) - 0.75*ulog = 0.8/100*ulog

ulog ode van i ispada da ti 25% pogađaš kvotu 4.032. pod tim pretpostavkama to je jedva profitabilan sistem, smanji malo vjerojatnost s 25% i neće više biti.


ali nećeš ti uvijek baš 3 puta fulat i onda jednom pogodit, imat ćeš i dužih serija s puno promašaja. ulog bi trebao računati kao postotak od ukupnog raspoloživog kapitala, a ne u odnosu na početni ulog.

Admin bi nas mogao prebaciti u drugu temu jer koliko vidim postoji tema o taktikama klađenja a upravo sam to htio izbjeci ali svejedno...

Mislim da se nismo sporazumjeli bas najbolje. Matematika ti stoji, samo si drugu stvar krivo shvatio.

Ulog i racunam kao udio u trenutnom kapitalu a ne u pocetnom. Jer da racunam od pocetnog to nebi bilo isplativo. To bi bilo:

pocetni ulog + 0,8% +0,8%... i rast bi bio linearan sto nije isplativo jer u tom slucaju pocetni kapital mora biti nerealno visok, tko to ima, ne mora se ni kladiti a mozda ni radit uopce

pocetni ulog x 1,008 x 1,008... to je ono sto ja radim, i na to ti mislis, tu je rast ekponencijalan, i to je poanta mog rasta. Svi misle 0,8 % je nista, ali kad pogledas krivulju... Znaci moja banka je podijeljena na određeni broj pokušaja sa određenim ulogom i raste nakon svakog pogođenog pokušaja, samim time i ulog odnosno dobit.

Znam da zvuci glupo, no moji rezultati su me uvjerili u to da je metoda odlicna. 120 % u malo manje od tri mjeseca je po meni fenomenalno.

No, sad smo totalno off topic, da se vratimo na temu i da ponovim pitanje.

Ako djelatnik u kladionici odluci provjeriti kretanje mog racuna sto ce on zakljuciti? Ili oni prate pravilnosti kod uplata listica? Ili reagiraju tek nakon isplata? Je li to ''betting balance''? Svi savjeti dobrodošli.

Znam da puno pitam, al eto, vidim da ima iskusnijih od mene.

Hvala.
cinabu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:40.