Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2009., 15:10   #21
Quote:
dee kaže: Pogledaj post
Kako sama kazes, u dijelu u kojem si 'musko-' nisi 'zensko-'.
S tim da, u tom slucaju, ti nisi primjer na koji se moja izjava odnosi.
Drugim rijecima, ako kazem autorici teme da je ono sto je opisala 'savrseno normalno', to ne treba automatikom prevoditi kako je sve drugo 'savrseno nenormalno'. Ima tu i puno sivog.
Ma gle, nisam se ja našla uvrijeđenom, nego sam ti vrlo staloženo odgovorila. A što se normalnosti tiče, ja sam radije nenormalna, to mi nekako osigurava veću slobodu djelovanja.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 15:18   #22
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Ma gle, nisam se ja našla uvrijeđenom, nego sam ti vrlo staloženo odgovorila. A što se normalnosti tiče, ja sam radije nenormalna, to mi nekako osigurava veću slobodu djelovanja.
Nisam niti mislio da si se nasla uvrijedjenom. Uostalom, nisi imala niti zasto.

Samo htjedoh istaknuti da tema nije o tebi i tvom funkcioniranju vec o autorici i njezinom.
dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 17:17   #23
Quote:
Kovačević Ivan kaže: Pogledaj post

Zelim sve i svasta u zivotu i od zivota ali se nisam nikada potrudio do kraja da to i dobijem.
e pa potrudi se
__________________
UZMI VELIKI EKSER PA RADOSCU NAORUZAN ZAKUCAJ SVAKI SVOJ OSMEH DA NIKAD NE BUDES TUZAN
ožujska is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 18:28   #24
Quote:
Tuzna kraljica kaže: Pogledaj post
Ista ja!
pa ovo su isti svi

Quote:
Zelim sve i svasta u zivotu i od zivota ali se nisam nikada potrudio do kraja da to i dobijem.
ovo se moze na sve primijenit.

ne znam, meni su ti vasi opisi toliko opceniti!


fluffy Bunny, koliko godina imas?
Calathea Zebrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 21:23   #25
Otvorio sam identičnu temu te se ispričavam administratorima jer tek sad nađoh ovu.

Poznam osobu i to u 30tim koja svakodnevno mijenja mišljenje.Najprije je sve nešto određeno odlično,a zatim katastrofalno.Time samo stvara pomutnju drugima oko sebe a sebe direktno prikazuje kako nezrelu osobu.
Millennium is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 23:46   #26
Quote:
Millennium kaže: Pogledaj post
Otvorio sam identičnu temu te se ispričavam administratorima jer tek sad nađoh ovu.

Poznam osobu i to u 30tim koja svakodnevno mijenja mišljenje.Najprije je sve nešto određeno odlično,a zatim katastrofalno.Time samo stvara pomutnju drugima oko sebe a sebe direktno prikazuje kako nezrelu osobu.
u tim godina tanka je granica izmedju poremecaja i (ne)zrelosti
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:13.