Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2011., 17:03   #241
Quote:
FANCY kaže: Pogledaj post
Sad da budemo nacisto jel tebi zao sto Haag nije osudio Hrvatsku i cijeli HV sa generalima jer kao sto si rekao oni su svi ratovali za HR. Pa i Hrvatski rambo Strcabosko je ratovao za HR pa je zavrsio u zatvoru zbog ubojstva ministra a znaci i Hrvatska je kriva sto je on u zatvoru?
Jesmo se to zapetljali u neku bezizlaznu vremensku petlju?
Ako osude cijeli politicki vrh,cijeli vojni vrh i Generala koji je najveci ponos i dika proslog rata onda su osudili i mene,i moga rodaka,strica i ujaka.Ako se ti ne osjecas osudenim to me ne dira,90% Hrvata to osjeca i to sa razlogom.
dr.no1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 17:10   #242
Quote:
FANCY kaže: Pogledaj post
Sto dodati.
Hahaha sta dodati?Mozda to da se procesiralo preko 1500 ljudi te je protiv njih 2000 jos podignuta kaznena prijava?Mozda to da njima nije do tog procesuiranja nego presude gen. Gotovini i Markacu te cijelom vojnom i politickom vrhu(znaci cjeloh RH) za ZDRUZENI ZLOCINACKI POTHVAT U CILJU ETNICKOG CISCENJA SRBA I NASELJAVANJA HRVATA koji su tamo zanimljivo zivjeli ali sud "SRPSKU KRAJINU" cini se smatra priznatom medunarodnom drzavom.A mozda to da mesic NIJE suradivao sa Haagom nego je suradivao SVOJEVOLJNO sa britanskom tajnom sluzbom te im dilao transkripte,sve pred kamerama.To je kazneno djelo veleizdaje jer da je Haagu dostavljao dokumente pod najstrozom drzavnom tajnom to je sabor(onaj Racanov) trebao izglasati ALI on je to napravio bez konzultacija sa Saborom te ih je dao u ruke strane obavjestajne sluzbe.

Znas u cijem slucaju su upotrebljeni prvi puta?Ja cu ti reci...U obrani S.Milosevica.Eto,to nam je bio predsjednik kojem je prva zadaca bila davanje pune kombije dokumenata pod najstrozom drzavnom tajnom,umirovljavanje nasih najboljih generala i suradivanja sa stranim obavjestajnim sluzbama koji su ih upotrjebili u korist onog koji je palio i zario po RH i BIH 5 godina prije.

Sramota za Hrvatsku i Hrvate a da ga neki od vas brane to je uzas ali ti ionako nisi Hrvat koliko sam dao procitati tako da se to na tebe ne odnosi.
dr.no1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 17:11   #243
Quote:
nina kent kaže: Pogledaj post
: uvjeriti Hrvate da nisu dovoljno 'dobri' da imaju drzavu.
Što uopće znaći imati državu?
Dali to znaći da bi svi Hrvati podjednako trebali imati državu, ili ona treba
pripadati samo nekim Hrvatima.
Kad se išlo u rat svi su se nadali da će Hrvatsku oteti "nekima" i podijeliti
svima podjednako.
Međutim to se nije dogodilo jer je Hrvatska pripala samo nekima, tj. neki su
privatizirali (uzeli u privatno vlasništvo) nekad zajednička dobra.
Najmanje su dobili oni koji su Hrvatsku branili.
Oni su Hrvatsku dobili samo simbolično, odnosno, i dobili su samo simbole.
Značkice, zastavice, pjesmice i svoje "prvake" tj. generale.
I sada im još i te simbole uzimaju, ko djetetu lizalicu.
Di ćeš veće bahatosti, gramzivosti, drskosti i pohlepe.
__________________
Lako je s toaletpapirom............
LIQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 17:19   #244
Quote:
FANCY kaže: Pogledaj post
A dobro, rekoh samo da nebude nesporazuma. To vrijedi i za ovo ovdje. Možeš reći što želiš ali nacionalizam, bolesni nacionalizam je uzeo danak, za neke je korak sa stvarnošću izgubljen. Mislio sam da su neki Švicarci okorjeli rasisti ali oni su mačiji kašalj za neke ovdje na forumu. To ne da je strašno nego je stravično, i još k.tome zazivaju crkvu, Boga, a zaboravljaju da su svi ljudi božija djeca. Kadm mrziš nekoga, srbina, bosanca, hrvata ili bilo koje ljudsko biće a katolik si, mrziš božije dijete a kad mrziš Božije dijete mrziš i Boga i tu prestaje sva logika i svako opravdanje za bilo što.
Ispretumbao sam ti malo post, da se ne miješaju dvije teze.
Kad smo kod nacionalizma i kod "nekih" Švicaraca, koliko se gradi džamija u Švicarskoj? Jel su "neki" zapravo većina na referendumu?
Jel su oni ratovali protiv nekih muslimana pa im smeta? Ili su okruženi sa 2-3 muslimanske države, pa se boje da ih ne anektiraju?

Švicarska i većina Europskih zemalja se može sakriti pred Hrvatskom što se tiće zaštite ljudskih prava i prava manjina.



Quote:
Daj ti meni definiraj kakv je to osjećaj Hrvata? I kako se po tvome treba osjećati Hrvat, stanovnik građanin. Jesu li to predefinirani osjećaji koji mogu osjećati samo Hrvati kad im se nešto dogodi?.
Vjeruj mi dosadilo mi je pisati ovolike postove bez veze jer ako si išao na vjeronauk znaš onu, da je devi lakše proći kroz iglene uši neko bogatašu proci kroz rajska vrata.
Ajde sad opet pročitaj moj post. Napisao sam:
"I stravično mi je kad netko tko se ne osjeća kao Hrvat proziva većinu zašto se osjećamo tako kako se osjećamo u ovom trenutku zbog presude."

Uvjeren sam da većina Hrvata i ostalih građana Hrvatske kojima je ovo Domovina (ZBOG PRESUDE) prevladavaju: razočaranje, tuga, potištenost, gnjev, osjećaj da nam je nanesena nepravda.
I kao što opet govorim, netko tko se ne osjeća kao da mu je ovo Domovina ili da je Hrvat se ne može tako osjećati (i razumijem). Ja ne osjećam depresiju i tugu zbog tsunamija u Japanu (osjećam žaljene zbog tih ljudi), ali znam da japanskom veleposlaniku nije svejedno biti tu, a doma su mu problemi. Nemoj da ti i ovo moram objašnjavat.
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 17:24   #245
Quote:
dr.no1 kaže: Pogledaj post

Sramota za Hrvatsku i Hrvate a da ga neki od vas brane to je uzas ali ti ionako nisi Hrvat koliko sam dao procitati tako da se to na tebe ne odnosi.
Evo još jednog primjera one mudre uzrečice; "zavadi pa vladaj".
Sad će se međusobno poklati oni koji misle da je Mesić kriv i oni koji misle
da nije.
Ako ni to ne smanji broj "podobnih" Hrvata, još uvjek ih se može razdijeliti
na pušaće i nepušaće, i tako dalje.
__________________
Lako je s toaletpapirom............
LIQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 17:26   #246
Samo nam Bog može suditi....ne mislim tu na optužene u Hagu....mislim na dobro maskiranu optužbu (suda) cijele akcije oslobađanja zemlje...jel to je bila i ostala hrvatska zemlja, oteta i opljačkana, ljudi pobijeni....imali smo svako pravo na obranu i oslobađanje zemlje, baš kao i svaki drugi narod...pitajte ruse kako su oni prošli u drugom svjetskom ratu i što se događalo prilikom oslobađanja zemlje...zločina ima na svim stranama u svakom ratu ali optuživati narod koji se borio za goli život i za svoju zemlju je bezobrazno, neukusno i nepravedno....neki će reći da se optužba odnosila samo na generale..pa nije baš tako, pročitajte ju u cijelosti i pogledajte izjave haških sudaca...ne ponosim se mnogim stvarima u našoj zemlji ali s jednim ću uvijek biti ponosan...svi znamo o čemu pišem....

slava našim braniteljima...
gnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 17:48   #247
Quote:
daz kaže: Pogledaj post
1. Žalosno je da su generali zaglavili u Haagu
2. Sami smo za to krivi - nakon oluje su sustavno spaljivana srpska sela i to nije spriječeno - krivci nisu procesuirani.
3. Nije Mesić donio zakon o suradnji sa Haagom, on ga je samo poštivao - krivite Tuđmana koji je lupetao gluposti a ne Mesića koji se predao transkript njegovog lupetanja gluposti.
I da tuđman jest lupetao najveće gluposti, mesića, koji je to predao haaškom sudu treba...objesiti.
kajzen is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 18:57   #248
Quote:
fulcrum kaže: Pogledaj post
Ispretumbao sam ti malo post, da se ne miješaju dvije teze.
Kad smo kod nacionalizma i kod "nekih" Švicaraca, koliko se gradi džamija u Švicarskoj? Jel su "neki" zapravo većina na referendumu?
Jel su oni ratovali protiv nekih muslimana pa im smeta? Ili su okruženi sa 2-3 muslimanske države, pa se boje da ih ne anektiraju?

Švicarska i većina Europskih zemalja se može sakriti pred Hrvatskom što se tiće zaštite ljudskih prava i prava manjina.





Ajde sad opet pročitaj moj post. Napisao sam:
"I stravično mi je kad netko tko se ne osjeća kao Hrvat proziva većinu zašto se osjećamo tako kako se osjećamo u ovom trenutku zbog presude."

Uvjeren sam da većina Hrvata i ostalih građana Hrvatske kojima je ovo Domovina (ZBOG PRESUDE) prevladavaju: razočaranje, tuga, potištenost, gnjev, osjećaj da nam je nanesena nepravda.
I kao što opet govorim, netko tko se ne osjeća kao da mu je ovo Domovina ili da je Hrvat se ne može tako osjećati (i razumijem). Ja ne osjećam depresiju i tugu zbog tsunamija u Japanu (osjećam žaljene zbog tih ljudi), ali znam da japanskom veleposlaniku nije svejedno biti tu, a doma su mu problemi. Nemoj da ti i ovo moram objašnjavat.
Neke stvari si pogresno razumjeo ili zelis da ih pogresno razumjes. Nikome ja nebranim da bude tuzan iako je to nezdravo za tijelo i dusu nego se jezim na sto su spremni mediji u sprezi sa politikom ili profitom na koji senzacionalizam da bi dosli do vece gledanosti-citanosti a to utjece na ljude vise nego se misli. Ako su presude takve kakve jesu pa treba sakupit tim ljudi od struke i onda poceti polemiku i raspravit neke stvari. kao sto ona reklama za pivo kaze (karikiram) Hrvatska ima miliju trenera i milijun ljubavnika i milijun politicara e pa zato nam i jest ovako svi nam se smiju sprdaju se nasim sudstvom a nase sudstvo i jest za sprdacinu jer radi takve stvari da ih ni dijete do 5 godina ne smatra vjerodostojnim, premijer nam u zatvoru, pola sabora u Remetincu pa o cemu dalje da pricam samo bih mogao pasti u trans od tuge i nista vise.. Pa nasa birokracija i nase drage sluzbenice i sluzbenici u opcini. Osobno sam dozivio kad sam isao po rodni list, gosopoda se ponasala kao da sam joj dosao uzeti mjesecnu placu a ne svoj rodni list. I sto treba dalje pricati, drzava u banani narod u banini ,svi smo na kraju banana i to je to, nema tu previse filozofiranja. Svi se prave slijepi a svi sve vide i sve znaju.
__________________
Čovjek bez prošlosti i prijatelja nije čovjek.
FANCY is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 19:08   #249
Quote:
daz kaže: Pogledaj post
1. Žalosno je da su generali zaglavili u Haagu
2. Sami smo za to krivi - nakon oluje su sustavno spaljivana srpska sela i to nije spriječeno - krivci nisu procesuirani.
3. Nije Mesić donio zakon o suradnji sa Haagom, on ga je samo poštivao - krivite Tuđmana koji je lupetao gluposti a ne Mesića koji se predao transkript njegovog lupetanja gluposti.
Quote:
FANCY kaže: Pogledaj post
Sto dodati.
...kad već pitaš :

1) Mesić nije poštovao zakon ,mimo njega je dilao s tajnim dokumentima koji su završavali čak i u Miloševićevim rukama
2) Tuđman nije lupetao gluposti tj. ako je ,bilo bi pošteno takve optužbe nečim potkrjepiti
3)Krivci za ratne zločine nakon Oluje su procesuirani (preko 1400 procesa) ,nitko ni ne osporava niti prikriva zločine ,problem je što su hrvatski generali osuđeni bez ijednog dokaza za azdruženi zločinački pothvat,bez ijedne naredbe ,niti na jednom mjesto ne zapovjedaju "Ubij ,uništi ,protjeraj..." ali su eto ipak krivi za takve stvari...
dr.laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 21:39   #250
Quote:
dr.no1 kaže: Pogledaj post
Hahaha sta dodati?Mozda to da se procesiralo preko 1500 ljudi te je protiv njih 2000 jos podignuta kaznena prijava?Mozda to da njima nije do tog procesuiranja nego presude gen. Gotovini i Markacu te cijelom vojnom i politickom vrhu(znaci cjeloh RH) za ZDRUZENI ZLOCINACKI POTHVAT U CILJU ETNICKOG CISCENJA SRBA I NASELJAVANJA HRVATA koji su tamo zanimljivo zivjeli ali sud "SRPSKU KRAJINU" cini se smatra priznatom medunarodnom drzavom.A mozda to da mesic NIJE suradivao sa Haagom nego je suradivao SVOJEVOLJNO sa britanskom tajnom sluzbom te im dilao transkripte,sve pred kamerama.To je kazneno djelo veleizdaje jer da je Haagu dostavljao dokumente pod najstrozom drzavnom tajnom to je sabor(onaj Racanov) trebao izglasati ALI on je to napravio bez konzultacija sa Saborom te ih je dao u ruke strane obavjestajne sluzbe.

Znas u cijem slucaju su upotrebljeni prvi puta?Ja cu ti reci...U obrani S.Milosevica.Eto,to nam je bio predsjednik kojem je prva zadaca bila davanje pune kombije dokumenata pod najstrozom drzavnom tajnom,umirovljavanje nasih najboljih generala i suradivanja sa stranim obavjestajnim sluzbama koji su ih upotrjebili u korist onog koji je palio i zario po RH i BIH 5 godina prije.

Sramota za Hrvatsku i Hrvate a da ga neki od vas brane to je uzas ali ti ionako nisi Hrvat koliko sam dao procitati tako da se to na tebe ne odnosi.
Što dodati

Meni je u petak bilo....... ne mogu ni opisati kako! A ni sad se nakon 3 dana ne osjećam puno bolje!!!
josipm359 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 10:27   #251
Najskuplji odvjetnički promašaj: Mišetiću 32 milijuna eura, Gotovini 24 godine zatvora izvor Jutarni List.
http://www.jutarnji.hr/obrana-genera...a-kuna/939889/

E moj Boze.
__________________
Čovjek bez prošlosti i prijatelja nije čovjek.
FANCY is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 10:32   #252
Quote:
linolada* kaže: Pogledaj post
1. Ovo pod 1 ti ne drzi vodu radi napisanog pod 2 i 3.

2. Ako nisi sudjelovao u "sustavnom" spaljivanju, nemas dokaza da je toga bilo.

3. Pod 3 suplje fraze, al 100 ponovljena laz nekima postaje istina.
1. Baš zbog toga i drži vodu.

2. Provozaj se Zadarskim zaleđem pa ćeš znati o čemu pričam.

3. Pa da li je Tuđmanova izjava o tome kako srbi moraju nestati, pa i druge kako se oni nikad ne mogu vratiti osudila generale? Pa Tuđman im je kupio jednosmjernu kartu za Haag... nitko drugi. Da se je spriječavalo ovo pod 2. možda bi bilo drugačije, ali to si nitko ne želi priznati.
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 10:35   #253
Znaci jos jedna tupava tema i pokusaj jebavanja ljudi u zdrav mozak

dakkle da ponovim sto sam napisao u u jednoj drugoj temi


Kako nam je Haag ukrao Domovinski Rat - nikako,..

Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja slavi se u Hrvatskoj 5. kolovoza svake godine kao spomen na pobjedu u Domovinskom ratu. Amen.
Apple cut is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 10:41   #254
Quote:
daz kaže: Pogledaj post
1. Baš zbog toga i drži vodu.

2. Provozaj se Zadarskim zaleđem pa ćeš znati o čemu pričam.

3. Pa da li je Tuđmanova izjava o tome kako srbi moraju nestati, pa i druge kako se oni nikad ne mogu vratiti osudila generale? Pa Tuđman im je kupio jednosmjernu kartu za Haag... nitko drugi. Da se je spriječavalo ovo pod 2. možda bi bilo drugačije, ali to si nitko ne želi priznati.
1. Takve izjave te diskvalificiraju u vjerodostojnosti.

2. Sta bi tamo trebala slusati cetnicke price? Ne hvala, radije se drzim istine, a nju znaju nasi heroji, nasi branitelji a ne cetnici koji su sudjelovali u traktorijadi.

3. Nije njih osudila nikakva Tudjmanova izjava nego Englezi i Nizozemci!
linolada* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 10:42   #255
Quote:
daz kaže: Pogledaj post
1. Baš zbog toga i drži vodu.

2. Provozaj se Zadarskim zaleđem pa ćeš znati o čemu pričam.

3. Pa da li je Tuđmanova izjava o tome kako srbi moraju nestati, pa i druge kako se oni nikad ne mogu vratiti osudila generale? Pa Tuđman im je kupio jednosmjernu kartu za Haag... nitko drugi. Da se je spriječavalo ovo pod 2. možda bi bilo drugačije, ali to si nitko ne želi priznati.
2. Provozaj se ti malo zadarskim zaleđem,Škabrnjom,Nadinom pa baci pogled na spomenike i križeve!!

3. Moje mišljenje je da ih je tribalo sve istjerati i zabraniti im povratak.Jeli u pravnom smislu ovakva izjava dovoljna za 24 god. zatvora.

Moram priznati da mi je sad iskreno žao što zaista nije bilo ZZP. Rješili bi problem srba u Hrvatskoj za sva vremena.
zd.hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 11:37   #256
U EPH izdanjima još nijedan tekst o tome kako su se tajni hrvatski dokumenti našli u Miloševićevim rukama...
dr.laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 11:48   #257
http://www.mojarijeka.hr/repository/..._gallery_l.jpg

fiume87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 11:53   #258
Quote:
dr.laki kaže: Pogledaj post
U EPH izdanjima još nijedan tekst o tome kako su se tajni hrvatski dokumenti našli u Miloševićevim rukama...
jbt, koji diletanti
barem je to jednostavno. tuđman i milošević su se počeli dogovarati i surađivati najkasnije u proljeće 1991; normalno je da milošević ima tuđmanove dokumente. ono što nedostaje su dokumenti o srebrenici koji su nestali iz tuđmanove arhive. nema sumnje da ih je junior ukrao i sakrio u stepinčevu grobnicu.
bj1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 15:03   #259
Na krilima ove haaške presude biti će sve više ovakvih izjava i ponovnih priča o ugroženosti :
''Govoreći o položaju Srba u Dubrovniku, predsjednik Srpskog narodnog vijeća za Dubrovnik i Dubrovačko-neretvansku županiju Milorad Vukanović rekao je nacionalizam nije u potpunosti potisnut iz vremena devedesetih. Kaže i da se u Hrvatskoj provodi tzv. "etnički centralizam" te da ne postoji zapošljavanje Srba u našoj zemlji.''

A bit će i ovakvih zahtjeva :
Oko 1500 izbjeglih Srba traži povrat otetih stanova u Dubrovniku
no_surrender is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 15:13   #260
Quote:
FANCY kaže: Pogledaj post
Ponekad čovjek pomisli da su neke stvari nemoguće i da se nemogu dogodit nikada jer razum prevladava nad nerazumom. Ipak na veliku žalost nije tako. Ne nalazim se u HR trenutno ali pomno pratim zbivanja u Hrvatskoj, kako politička tako i ekonomska u zadnjih nekoliko godina. Osobno sam bio u ratu (namijerno neću reći branitelj) i jednom ranjavan lakše, tako da mi ništa nije nepoznanica ni vrijeme rata ni danas. Ovo što me razočaralo i natjeralo da napišem ovaj post je ovo bacanje u trans cijele nacije zbog presude generalu Gotovini i Markaču. Ljudi se bacaju u izloge, sijeku se staklom, neki plaču, drugi čupaju kose sa glave, prosvjeduje se na sve strane, TV me skoro ubio informacijama u ova dva dana Hagom i skoro svaka najava i špica vrte sliku generala a sve to me podsjeća na početak rata i sve one stvari koje su se dogodile i kako su se dizale tenzije među narodom i kako je sve počelo. Jeli moguće povući neke paralele između događaja u Hrvatskoj u zadnjuh 10-ak godina između HAG-a i Hrvatskog radnog naroda. Da moguće je. Evo u zadnjih dvije godine počevši od afera, krađe, lažnih diploma, mjsecima rad bez plaće, otpuštanja radnika a ponajviše me pogodilo otpuštanje onih žena prije koji mjesec koje su danima prosvjedovale ali eto svi ih se zasitiše i one postaše samo još jedan broj među onih 300 000 nezaposlenih. Kao čovjek zdrava razuma zapitah se nekoliko stvari?

- Jesu li generali vrijedniji od preko 300 000 nezaposlenih

-Za pokradene milijarde hrvatskog naroda nitko se nije isjekao na staklo niti je napravio prosvjed

-Protiv sporog i nikakvog pravoduđa, korupcije i mita nitko ne diže prosvjede

-Za boljitak sadašnjice za nova radna mjesta nema prosvjeda ili ako ih ima okupi se 200 ljudi

I pitanje svih pitanja? Jesu li general Gotovina i Markač i još par njih sami oslobodili Hrvatsku da ih se tretira kao da su Isus Krist-ovi u množini. Osobono protiv njih nemam ništa ni koji način ali sam protiv toga da cijeli domovisnki rat stave jednom čovjeku na leđa i ispada da je samo on ratovao ili njih par i da su oni oslobodili cijelu Hrvatsku i nosioci svih zasluga i da samo zbog njih imamo Hrvatsku? Ipak o tome neću razglabati naširoko jer to je tema za povijest nego sam samo izrazio svoje negodovanje zbog svega ovoga što se vrti zadnjih dana na TV-u i novinama gdje se opet servira narodu nešto što je marginalno u odnosu na svakodnevnicu i borbu za goli život i opstanak u ovo vrijeme kad nema rata. Karikiram-Stvarno me zanima kako ce Hrvatskom naordu pomoći u svakodnevnom životu oslobađajuća presuda Gotovini ili pobjeda Hrvatske nogometne reprezantacije, možda če nahranit naš ego na nekoliko sati, dana, ali već sutra moramo misliti kako preživjeti i kako osigurati golu egzistenciju svojoj djeci a i nama samima. Sve je to lijepo i krasno ali nešto tu neštima. Hrvatski narod ima veliko srce ali to srce mu je nanijelo više štete nego koristi a svi znamo da smo mnogo puta kad smo išli srcem na kraju smo se kajali jer mozak je ono čim se razmišlja a ne srce.
napokon realan komentar

mislim da je naša vlada zapravo odahnula jer se više ne priča o sve lošijem položaju hrvata i o tome da li će uopće biti novca za isplatu penzija, pa i onih braniteljskih

a danas je gorivo opet poskupjelo
kandy7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:22.