Natrag   Forum.hr > Društvo > Prirodne znanosti

Prirodne znanosti Čista znanost za jako pametne i one koji takvima žele postati
Podforum: Armstrong Station - Astronomija i astrofizika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2004., 15:14   #1
Talking Zašto se stvari stvrdnu s rastom temperature?

Pečem ja tako danas jaja na oko i želim da mi žumanjak ostane tekuć, a da se ne stvrdne, pa pojačam plin misleći kako će mi entropija narasti (tempreatura će se povisiti) i težit će tekućem agregatnom stanju. Kad, šipak! Stvrdnuo se žumanjak kao da sam ga u prešu stavio!
Zašto?

ps. Merry xmas
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2004., 22:09   #2
Vidiš...problem je u proteinima kojih u jajetu ima "pozamašno".

Proteini su dosta komplicirana stvar, pogotovo kada govorimo o velikim promjenama temperature.

Naime, najlakši jednostavni primjer suprotnosti proteinu bila bi voda. Njena struktura je takva da ima dva "opipljiva" stanja... može biti tekuća ili zaleđena. Kada zaleđenu vodu spustiš na sobnu temperaturu, ona će se vratiti u svoje tekuće stanje i možeš se tako igrati koliko želiš. Jednaka stvar je sa voskom npr.

Kod proteina je priča drugačija... sa velikom promjenom temperature, dakle grijanjem ili hlađenjem, pucaju peptidne veze između aminokiselina u samim proteinima i oni mijenjaju strukturu.
U slučaju jajeta mijenjaju strukturu tako poprimaju "tvrđi" oblik.
Tako, kad si zapeo za jaje , jaje možeš zalediti ili jako zagrijati, ali pri vraćanju na sobnu temperaturu ono neće povratiti tekuće stanje zbog promjene strukture proteina.

Ova tema je preširoka za ovakvu raspravu, ali ove osnove bi trebale pomoći.

łvek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2004., 22:52   #3
stvrdne se iz istog razloga zbog kojeg nije zdravo imat temperaturu visu od 42 C
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2004., 18:22   #4
Quote:
gnjavež kaže:
nije zdravo imat temperaturu visu od 42 C
to je vrlo blago rečeno
__________________
'Beauty is truth, truth beauty,that is all Ye know on earth, and all ye need to know.' -John Keats

http://www.adbusters.org/jammergroups/
Ilija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2004., 23:44   #5
nije mi jasno zasto sve treba imati naslov!

vrlo lijepo objasnjenje denaturacije proteina jajeta dao je Ivek. ja sam sad sretna kao da sam mu bila uciteljica (nemam pojma sta mi je!).
__________________
dopsy
dopsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2004., 04:11   #6
Re: nije mi jasno zasto sve treba imati naslov!

Quote:
dopsy kaže:
vrlo lijepo objasnjenje denaturacije proteina jajeta dao je Ivek. ja sam sad sretna kao da sam mu bila uciteljica (nemam pojma sta mi je!).

To je zbog iznimno lijepog avatara koji naprosto zrači šarmom
łvek is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2004., 18:29   #7
Re: Zašto se stvari stvrdnu s rastom temperature?

Quote:
*_spike kaže:
Zašto se stvari stvrdnu na visokoj temperaturi?
Pa zato jer obično dok je vruće, djevojke nose badiće, tangice i općenito seksi, diskretno razgolićenu (kako kad) odjeću i onda se "stvari" lakše stvrdnu .
__________________
"Cijeli lendskejp se mijenja."
Druid is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2004., 23:48   #8
Quote:
Ilija kaže:
to je vrlo blago rečeno
i vrlo visoko rečeno
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:16.