Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2017., 16:00   #681
Quote:
Zombie_666 kaže: Pogledaj post
Upravo to je problem.
Je
Quote:
Gul Remal kaže: Pogledaj post
Ok sam pazi da nam ne spojlaš previše. I probaj se fokusirati dok sanjaš na brojeve lutrije, moglo bi biti nadasve korisno.
Treba to na PM rješit
Quote:
Gul Remal kaže: Pogledaj post
U drugu ruku...probaj vidit dal David Icke zapošljava pomoćnike
Dobar PR zlata vrijedi
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 11:22   #682
Ja evo odgledala pola. A Klingonaca, kao da su Ferengiji
Skroz nerealan prikaz.

I zasto svi govore, a i Michael prihvaća, da je ona kriva za početak rata, kad je ona nastojala da se rat, Federacijinim prvim potezom, u startu izbjegne? Jedino je ona ubila onog Klingonca, ali to je bila samoobrana jer on je prvi nasrnuo na nju. I kako je onda ona kriva za početak rata?
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 14:57   #683
Odgledao 5/6 epizoda.

Kao da je cijela serija jedan veliki CGI a scenario pisala i epizode režirala umjetna inteligencija. Loša priča u svakom pogledu, i kao serija, i kao sf i kao ST.
BolajiBadejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 15:39   #684
Quote:
BolajiBadejo kaže: Pogledaj post
Odgledao 5/6 epizoda.

Kao da je cijela serija jedan veliki CGI a scenario pisala i epizode režirala umjetna inteligencija. Loša priča u svakom pogledu, i kao serija, i kao sf i kao ST.
Misliš umjetna neInteligencija?
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 19:29   #685
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Ja evo odgledala pola. A Klingonaca, kao da su Ferengiji
Skroz nerealan prikaz.
Netko je ranije rekao da je očito kako su to Klingonci.
Ali najavili su ih.
Da nisu onda bi mogli biti bilo koja rasa. Ne znam tko je bacio oko na njih i odmah pogodio.

Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
I zasto svi govore, a i Michael prihvaća, da je ona kriva za početak rata, kad je ona nastojala da se rat, Federacijinim prvim potezom, u startu izbjegne? Jedino je ona ubila onog Klingonca, ali to je bila samoobrana jer on je prvi nasrnuo na nju. I kako je onda ona kriva za početak rata?
Zato jer je tako napisano u scenariju. Ona mora biti kriva inače nemaju uvod u priču s dolaskom na novi brod.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 18:03   #686
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
I zasto svi govore, a i Michael prihvaća, da je ona kriva za početak rata, kad je ona nastojala da se rat, Federacijinim prvim potezom, u startu izbjegne? Jedino je ona ubila onog Klingonca, ali to je bila samoobrana jer on je prvi nasrnuo na nju. I kako je onda ona kriva za početak rata?
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Zato jer je tako napisano u scenariju. Ona mora biti kriva inače nemaju uvod u priču s dolaskom na novi brod.
To je i mene u početku mučilo, da ne velim iritiralo. Svakom pametnom je bilo jasno da bi do rata došlo u svakom slučaju, te da je ona s "pobunom" to pokušala spriječiti a ne inicirati...
No očito je za potrebe scenarija ona morala biti otpadnik kad je došla na novi brod. Tak da - loše odrađeno u svakom slučaju. Još jedan dokaz da su tvorci serije loše odradili posao...
SilverB is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 20:30   #687
Ne smatram se nekim fanatičnim Trekkerom/Trekkijem niti paćenikom ali nakon što sam pročitao u kojoj mjeri ova serija krši kanon odlučio sam je preskočiti

Neću da mi kvari dojam kojeg su mi stvorile ostale serije a tu prije svega mislim na sveto trojstvo 90ih : TNG/DS9/VOY. A da ne govorim konstantnom preseravanju producenata koji nikako da krenu u doba nakon Voyagera.

Shvatam ja da Star Treku treba novih zamah i da ono što je tražila publika 90ih ne traži i publika u 2017. Sve ja to shvatam, ali to ne znači da zbog te potrebe moraju kršiti sve što su do sad napravili.
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 15:21   #688
Quote:
Caeruleus kaže: Pogledaj post
Ne smatram se nekim fanatičnim Trekkerom/Trekkijem niti paćenikom ali nakon što sam pročitao u kojoj mjeri ova serija krši kanon odlučio sam je preskočiti

Neću da mi kvari dojam kojeg su mi stvorile ostale serije a tu prije svega mislim na sveto trojstvo 90ih : TNG/DS9/VOY. A da ne govorim konstantnom preseravanju producenata koji nikako da krenu u doba nakon Voyagera.

Shvatam ja da Star Treku treba novih zamah i da ono što je tražila publika 90ih ne traži i publika u 2017. Sve ja to shvatam, ali to ne znači da zbog te potrebe moraju kršiti sve što su do sad napravili.
Daj, molim te, ENT je bolji od sve 3 iz tvog 'Svetog Trojstva'.
Samo ti preskoči STD, ima onih koji će gledati jer prepoznaju kvalitetu serije.
Uostalom, pilot mi je bio najbolji u toj seriji, u rangu s onim iz ENT-a..
Jedva čekam da počnu reprizirati ENT..
A STD želim da poživi dugo i uspješno, šta zasigurno i hoće..
Nimerya is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 16:33   #689
ja sam iti zaboravila šta se ono događa u STD-u. Morat ću se malo podsjetit radnje. Da me sad pitaš nešto o likovima i radnji, možda bi složila pet suvislih rečenica.
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 16:38   #690
Quote:
Garfieldica 007 kaže: Pogledaj post
ja sam iti zaboravila šta se ono događa u STD-u. Morat ću se malo podsjetit radnje. Da me sad pitaš nešto o likovima i radnji, možda bi složila pet suvislih rečenica.
Imaš nove klingonce s kojima ljudi ratuju.
Likove koje pratimo su hororac, svatko ima neku traumu (od djetinjstva pa nadalje ).
I da, putuje se na gljive.
One omogućavaju skok s bilo kojeg na bilo koji kraj svemira. Odjednom.
A serija je retro

Zamisli si Kirka, Picarda, Siska ili Janeway s tom tehnologijom
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 23:41   #691
"Long live the Empire!"

al dobro, nek im bude kad su zasr*** početak serij(ala)e. Ovo se čini zanimljivije, iako je cijela priča već ispričana.
Noise is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 01:08   #692
Estetski Star trek Discovery izgleda prekrasno. Nisam vidio nešto tako lijepo i dopadljivo.
Logika priče je podnošljiva, osim ovog detalja sa pogonom Discoverya. Michael je previše u fokusu radnje.
Ali to je SF fantazija i tako treba prihvatit. Mogli bi mi tražit slabe točke na masu epizoda.
Evo su upravo Worf i Ezri pobjegli iz vučje jazbine Cardasie 1 kao da je to najlakše na svijetu...
Pa onda ranije Sisko usred rata ide i vraća se s godišnjeg odmora kako mu pukne... Ne treba se s tim opterećivat.
Da su tvorci ST-a htjeli imat realističan SF onda nebi ST bioa kakav je.
Ginili bi good guys svake tri epizode i nebi se gledatelji mogli vezat za glumce itd.
manaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 07:15   #693
Lorca je jedini iole zanimljiv lik koji je relativno pristojno odglumljen. Ovo ostalo je sve za k.......
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 09:48   #694
Quote:
Garfieldica 007 kaže: Pogledaj post
Lorca je jedini iole zanimljiv lik koji je relativno pristojno odglumljen. Ovo ostalo je sve za k.......

Teška debilana, bojim se.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 20:44   #695
Moram priznati da su me iznenadili sa zapletom.

"Zvala se Ava. I, što da kažem, uvijek dođe netko novi."
Hammer Prime is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 23:24   #696
Sve su zasrali s ovom zadnjom epizodom.

Baš se vidi da su mijenjali producenta u sred serije.
__________________
Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
Ank.Skywalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 23:49   #697
Quote:
Ank.Skywalker kaže: Pogledaj post
Sve su zasrali s ovom zadnjom epizodom.
Baš se vidi da su mijenjali producenta u sred serije.
Stari dobio otkaz radi "dobre" gledanosti?
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 00:56   #698
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Stari dobio otkaz radi "dobre" gledanosti?
Ma ne, otpustili su ga još i prije nego je serija krenula u prikazivanje, e sad kakav je to cirkus bio iza scene ne znam.
Serija je gadno kasnila i probijali su sve rokove jer su je trebali prikazivati još početkom 2017.

Orginalno je Bryan Fuller htio da Discovery svaku sezonu mijenja razdoblje i posadu te da na kraju serija završi u post-Nemesis razdoblju, ali su odbili zato što ej preskupo.

Na kraju će mu navodno resetirat cijelu priču tako da će se crnkinja vratit tamo u prvu epizodu i spriječiti rat s Klingoncima, ako se to dogodi.

A ovaj što mu je preuzeo seriju je Alex Kurcman glavni čovjek iza JJ Abramversa kojem nije problem sve obrisat i radit sranja.
__________________
Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
Ank.Skywalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 02:39   #699
Quote:
Ank.Skywalker kaže: Pogledaj post
Ma ne, otpustili su ga još i prije nego je serija krenula u prikazivanje, e sad kakav je to cirkus bio iza scene ne znam.
Serija je gadno kasnila i probijali su sve rokove jer su je trebali prikazivati još početkom 2017.
Orginalno je Bryan Fuller htio da Discovery svaku sezonu mijenja razdoblje i posadu te da na kraju serija završi u post-Nemesis razdoblju, ali su odbili zato što ej preskupo.
Na kraju će mu navodno resetirat cijelu priču tako da će se crnkinja vratit tamo u prvu epizodu i spriječiti rat s Klingoncima, ako se to dogodi.
A ovaj što mu je preuzeo seriju je Alex Kurcman glavni čovjek iza JJ Abramversa kojem nije problem sve obrisat i radit sranja.

Nije ni čudno da je serija ovakvo smeće
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 10:49   #700
Quote:
Ank.Skywalker kaže: Pogledaj post

Na kraju će mu navodno resetirat cijelu priču tako da će se crnkinja vratit tamo u prvu epizodu i spriječiti rat s Klingoncima, ako se to dogodi.
Kaj? Ma neće valjda... Zašto bi to išli raditi?


Quote:
Ank.Skywalker kaže: Pogledaj post
A ovaj što mu je preuzeo seriju je Alex Kurcman glavni čovjek iza JJ Abramversa kojem nije problem sve obrisat i radit sranja.
Nije li Alex radio Fringe?
Noise is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:09.