Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2017., 10:32   #1
Dječji rođendani- nedoumice koga pozvati, da li se petljati u djetetov odabir, bonton i sl.

izdvojeni postovi sa teme sto vas zivcira...
rođendanski bonton




Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Cestitala sam i kolegicinom sinu, jer smo bili pozvani na rodjendan ali nismo mogli doc. Naravno da sam se sjetila jer nas je pozvala tjedan dana prije, pa sam najnormalnije cestitala. Sad mucke presutit...nepristojno mi je to.
upravo tako.

ono sto mene jos vise raspizdi su neodgojeni i nepristojni roditelji cije dijete NECE (ili roditelji ne zele, ili im se ne da, ali to je vec druga prica) doci na rodjendan pa ne nazovu da kazu da dijete nece doci.
kaj je tak jebeno tesko poslati poruku "moj XY nece doci na rodjendan" - ne zanima me ni razlog ni nista, samo pristojno javi, a ne kao da si iz spilje dosao: dobijes pozivnicu i ignoriras ju.
ja zelim svoje dijete pripremiti da mu/joj nece doci 25 nego 20 djece, da XY ne moze doci, a ne da on/ona razocarano ceka i bude zalostan/zalosna.

i zao mi je djece tih roditelja. iskreno zao.
ima onih staraca koji jednostavno zaborave na djecje rodjendane jer misle samo na sebe, a ne i na to kako njihovo dijete mozda uziva u proslavama ili kako ce se slavljenik osjecati ako mu netko bez rijeci jednostavno ne dodje . ima onih kojima ne pada na pamet trositi lovu na poklon tamo nekakvog djeteta iz grupe. ima onih kojima se jednostavno ne da u subotu popodne izlaziti iz kuce zbog tamo nekakvog rodjendana pa ni ne kazu djetetu da je dobilo pozivnicu.
jbg, poslije se cude kako im je dijete "izolirano" i "nije se bas uklopilo".
no shit, sherlock
__________________
Think positive...

Zadnje uređivanje Monstera : 06.03.2017. at 23:15. Reason: uvodni post
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 11:08   #2
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
ono sto mene jos vise raspizdi su neodgojeni i nepristojni roditelji cije dijete NECE (ili roditelji ne zele, ili im se ne da, ali to je vec druga prica) doci na rodjendan pa ne nazovu da kazu da dijete nece doci.
kaj je tak jebeno tesko poslati poruku "moj XY nece doci na rodjendan" - ne zanima me ni razlog ni nista, samo pristojno javi, a ne kao da si iz spilje dosao: dobijes pozivnicu i ignoriras ju.
Ovo je mene isto uzasno iznenadilo. I tako vec iz godine u godinu, od jedno dvadesetak pozivnica feedback posalje jedan ili dva roditelja! Mislim vecina na kraju dodje, al ono gdje su nestale osnove pristojnosti!? "Hvala na pozivu, dolazimo, ne dolazimo itd."

Ili napredna varijanta - roditelji koji uopce niti ne preuzmu pozivnicu iz pretinca u vrticu. Samo ju ignoriraju i tamo stoji tjednima... (a dijete je u vrticu svaki dan).
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 11:14   #3
Moj mali je danas dobio (tj docekala nas je u pretincu) prva pozivnica za rockas. Na zalost preklapa se sa nasom proslavom doma pa nece ici. Javila sam mami od tog decka. Uopce mi je nevjerojatno da ljudi ne jave. Slavlje je u igraonici, pa moraju valjda unapred znati koliko djece ce biti. Nije ista cijena ako je vise ili manje djece... a da se tamo nitko ne pojavi to je bas trauma za dijete. Uzas... kak ljudi ne polaze od sebe i svog djeteta?! Ne kuzim.

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 11:23   #4
Kod nas u Ri ne moras unaprijed reci koliko ce djece doci, oni naplate samo akontaciju a onda na licu mjesta radis izracun tocan, ovisno o tome koliko je djece doslo. Problem eventualno moze biti torta jer nju treba ranije naruciti
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 11:29   #5
Ne znam kako je u ZG, ovo kaj sam napisala su moje pretpostavke - nismo jos bili nikad.
Ali svejedno je bezobrazno ne javiti.
Dijete se veseli jebemu..

Mojoj sestri jednom nije dosao nitko iz razreda. Ok, u pitanju je bio bojkot, drugi razlozi, ali isto roditelji nisu zvali da njhova djeca nece doci. Dosla joj je samo jedna curica. To je bilo bas tuzno

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 11:42   #6
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Ovo je mene isto uzasno iznenadilo. I tako vec iz godine u godinu, od jedno dvadesetak pozivnica feedback posalje jedan ili dva roditelja! Mislim vecina na kraju dodje, al ono gdje su nestale osnove pristojnosti!? "Hvala na pozivu, dolazimo, ne dolazimo itd."

Ili napredna varijanta - roditelji koji uopce niti ne preuzmu pozivnicu iz pretinca u vrticu. Samo ju ignoriraju i tamo stoji tjednima... (a dijete je u vrticu svaki dan).
ma odvratno. bagra nekulturna.
Quote:
Nykas kaže: Pogledaj post
Moj mali je danas dobio (tj docekala nas je u pretincu) prva pozivnica za rockas. Na zalost preklapa se sa nasom proslavom doma pa nece ici. Javila sam mami od tog decka. Uopce mi je nevjerojatno da ljudi ne jave. Slavlje je u igraonici, pa moraju valjda unapred znati koliko djece ce biti. Nije ista cijena ako je vise ili manje djece... a da se tamo nitko ne pojavi to je bas trauma za dijete. Uzas... kak ljudi ne polaze od sebe i svog djeteta?! Ne kuzim.
u nekim igraonicama je bitno znati unaprijed koliko ce djece doci da platis odredjeni paket iako placas sve na kraju.
ne jednom smo platili skuplji paket za vise djece, a mogli smo uzeti jeftiniji jer se po 5-10 kulturnih roditelja nije udostojilo javiti da dijete nece doci.:klap:
o torti da i ne govorim, jednom sam 2/3 torte doma donijela.
i jos su mi bolji onda kad ih sretnes dan-dva nakon u vrticu, prave se kao da se nista nije dogodilo.
onda namjerno volim pitati zasto nisu dosli
jbg, ako tebi nije stalo do tvog i mog djeteta, nije ni meni stalo kaj ti je neugodno ako te to otvoreno pitam (a uvijek im je neugodno)
inace, moj je jedan od onih kojeg apsolutno svi zovu na rockase i on ide na apsolutno svaki rodjendan. jedan jedini put nije bio na rockasu jer je imao kozice.
u svakom slucaju uvijek javim roditeljima da potvrdim dolazak ili taj jedan put da ga otkazem.
onak, halo, bonton...anyone..?
Quote:
Nykas kaže: Pogledaj post
Mojoj sestri jednom nije dosao nitko iz razreda. Ok, u pitanju je bio bojkot, drugi razlozi, ali isto roditelji nisu zvali da njhova djeca nece doci. Dosla joj je samo jedna curica. To je bilo bas tuzno
uzas, uzas.
i koju poruku ta sva djeca dobiju od svojih roditelja?!
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 11:47   #7
ja sam zato uzela najjeftiniji paket u igraonici. kad smo sve zbrojili i oduzeli malom sam rekla koliko djece iz vrtića može pozvati. došli- ne došli cijena mi je ista. ali da , živcira kad ti se ne udostoje javiti, a na pozivnicu velikim slovima napomeneš "molim obavezno javiti".

Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
Ja imam bilježnicu i njoj datume rođendana svih nama bitnih
koliko često virneš u nju?
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 11:53   #8
Uvijek i svima čestitam rođendane, djeci, prijateljima, rodbini, bitnima i manje bitnima. Nemam fejs da me podsjeti, već sam jednostavno takav tip osobe. Desi se rijetko, jednom u par godina, kad sam ful u poslu da možda zaboravim taj dan, ali se sjetim sljedeći dan pa mi bude malo bed, no ljudima ne smeta...

Pozivnice kao takve još nismo dobivali, uvijek je to usmeni ili telefonski poziv pa se sve izdogovaramo, ali mislim da bi bilo jako nepristojno ne javiti, pogotovo ako se rođendan slavi na mjestima poput igraonice.


Sretan rođendan malom Nykasu.
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 12:18   #9
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Ovo je mene isto uzasno iznenadilo. I tako vec iz godine u godinu, od jedno dvadesetak pozivnica feedback posalje jedan ili dva roditelja! Mislim vecina na kraju dodje, al ono gdje su nestale osnove pristojnosti!? "Hvala na pozivu, dolazimo, ne dolazimo itd."

Ili napredna varijanta - roditelji koji uopce niti ne preuzmu pozivnicu iz pretinca u vrticu. Samo ju ignoriraju i tamo stoji tjednima... (a dijete je u vrticu svaki dan).
a sto pise na pozivnici?
slazem se da je okej barem zahvaliti na pozivu kada vec dobis pozivnicu, ak ne i odgovoriti da/ne.
ali jakooooo ovisi i kakve su pozivnice.

bilo je poprilicno vrtickih rodjendana na koje moja nije htjela ici, od toga da uopce nije imala pojma koje je to dijete, do toga da ne zeli u tu neku igraonicu jer joj je ta bezveze, a sa djetetom se ionak ne druzi.
ona se u vrticu druzila sa jako malo djece, znala se iskreno cuditi zasto ju uopce i zove kada se nikad nije igrala s njim/njom.
ak je na pozivnici pisalo molimo potvrdu dolaska mami ili tati, a neki bi cak i datum stavili do kada treba javit, meni je bilo najnormalnije poslat da necemo doci kad vec imamo pozivnicu, medjutim mm me, programerski uvjeravao, da se samo trazi potvrda dolaska, a ak ne javis da se podrazumijeva da neces doci, pogotovo ak ti dijete nije prijatelj

a tek sto se tice uzimanja iz ormarica, nama je najnormalnija stvar bila ne uzeti.
ak dijete pokupim vani (dakle ima sve na sebi obuceno), nemam po kaj ici gore u garderobu
a ujutro kak smo ju kasnije vodili, opet smo ju vani ostavljali. prakticki cijela jesen i proljece
tek bi u petak torbu sa rezervnom robom uzeli.
ak mi nitko nije rekao za pozivnicu kak bih ja mogla znat da imam pozivnicu? a bilo je takvih /na dve cak nije niti njeno ime pisalo, i na te nisam niti poslala odbijenicu, pravila sma se da nam je zabunom doslo u ormaric /

ona djeca koja su joj bila vazna i sa kojima je bila dobra i na cije je rodjendane htjela ici, zapravo su ju pozvala osobno tijekom igre, ti klinci su mi znali rec kad bi me vidli ispred vrtica "da ima rodjendan i da ona mora doci", i/ili su mi njihovi roditleji rekli.

opcenito, nekak mi se cini da roditelji kojima je vazno da djeca budu na vrijeme informirana, su informaciju o pozivnicama dali teti pa nam je skrenula pozornost da je pozivnica u ormaricu (a nekad je teta i djelila pozivnice).

ja sam poprilicno pristojna, i ak vidim pozivnicu naslovljenu na moje dijete budem odgovorila sa da/ne (odn svakak zahvalila na pozivu), ali iskreno, ak pozvinicu samo stavite u ormaric, meni je to jako bezveze. i djetetu isto. kkavu to poruku djeci salje?
u razini obavijesti o datumu rodjenja na fejzbuku ili kojekakvih reklama koje dobivamo po sanducicima.

btw, sada se u skoli puno cesce odaziva. smao me obavijesti da ju je dijete to i to, pozvalo na rodjendan i da zeli ici pa da javim mami djeteta.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 12:28   #10
nisam ni sumnjala
koje puste filozofije:klap:
dakle, ako cak i ne ides TI do ormarica, kako je moguce da tvoje dijete predskolac tjedan dana ne uoci pozivnicu u ormaricu? cudno, ali dobro, valjda ne primjecuje takve trivijalne stvari.
mi smo tetama uvijek znali reci da dijelimo pozivnice, uglavnom smo ih i ostavljali njima, ali bilo je i pozivnica koje smo jednostavno nalazili u ormaricu, pogotovo ako se radi o nekome iz druge grupe. ako ih nisam nasla ja, nasao bi ih junior u roku keks.

inace, sve pozivnice za igraonice koje smo mi dijelili, bas kao i sve one koje smo dobili imaju prostor za napisati broj mobitela pa se meni tu itekako podrazumijeva da se na taj broj i javis ako ne mislis doci. bilo bi lijepo da se javis i za potvrdu dolaska, ali to je ocito previse traziti od danasnjih prezaposlenih roditelja. na mnogim pozivnicama je takodjer izricito i pisalo "Molim potvrdu dolaska", na sto su velepametni roditelji valjda zakljucili da ako ne pise "Molim otkazati dolazak na broj...", ne moraju nista javljati.
jer, hej, koga faking briga sto tamo neko dijete slavi rodjendan, imam ja vaznijeg posla u zivotu od gluposti kao sto je neciji 5. rodjendan?

i da, sasvim je legitimno da ti dijete ne zeli ici na svaki rodjendan na koje je pozvano.
ALI bas zato postoji broj moba na koji javis da dijete ne dolazi. tocka. nitko te nece pitati zasto ako kulturno javis.

jedino cu ja, nakon takvog necijeg cobanskog priprostog who cares anyway nastupa, takodjer tako seljacki doticnog s gustom dovesti u neugodnost kad ga sretnem ispred vrtica.
pritom cu jedino paziti da ni moje ni njegovo dijete nisu u blizini.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 12:43   #11
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post

ja sam poprilicno pristojna, i ak vidim pozivnicu naslovljenu na moje dijete budem odgovorila sa da/ne (odn svakak zahvalila na pozivu), ali iskreno, ak pozvinicu samo stavite u ormaric, meni je to jako bezveze. i djetetu isto. kkavu to poruku djeci salje?
u razini obavijesti o datumu rodjenja na fejzbuku ili kojekakvih reklama koje dobivamo po sanducicima.
frupy, evo jos jednom ak si selektivno citala

to sto si nadrkana na roditelje djece iz vaseg vrtica jer vam ne javljaju, ne moras i na mene
ja bih ti sigurno javila da ne zeli ili ako zeli doci jos bih i pitala kakav poklon hoce, ovisno o tome kakvog je raspolozenja i ak je pozivnica na nju naslovljena
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 12:48   #12
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
frupy, evo jos jednom ak si selektivno citala

to sto si nadrkana na roditelje djece iz vaseg vrtica jer vam ne javljaju, ne moras i na mene
ja bih ti sigurno javila da ne zeli ili ako zeli doci jos bih i pitala kakav poklon hoce, ovisno o tome kakvog je raspolozenja i ak je pozivnica na nju naslovljena
selektivno ili ne, procitala sam sto tm misli o potvrdi/otkazivanju dolaska i zakljucila da je vjerojatno istomisljenik ovih roditelja "iz naseg vrtica" koji me neopisivo zivciraju.
ali s obzirom da mene roditelji ionako opcenito iritiraju, ne bih se nuzno ogranicavala samo na "nas vrtic".
ovo je samo jedan aspekt mojih razloga zasto mi danasnji roditelji idu na jednu stvar.
vrtic, skola; rodjendani, ocjene... isto je.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 13:50   #13
Kod nas je malo drugacije organizirano, imamo ormarice za rezervnu robu. I imamo pano sa "postanskim pretincima" odmah kraj oglasne ploce ciji je smisao i namjena da sluzi za razmjenu bitnih poruka - znaci tete stavljaju na oglasnu razne obavijesti (koje bi trebalo svakodnevno provjeravati), a u "postu" idu stvari kao sto su racuni za vrtic, pozivnice, osobne obavijesti (ako treba popunit recimo kakav upitnik ili slicno) itd. Isto tako, ako djeca i jesu na dvoristu, opet treba za doc po njih proci i kraj oglasne i kraj sanducica..... I svejedno se desi da pola njih ne preuzme ni racune, ni pozivnice, nit vidi obavijest za priredbu ili izlet i sl.
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 14:34   #14
Mojoj su bitni vrtićki rođendani i rado ide na njih, uvijek javim da/ne dolazimo. Ali.

Jednom nam se desilo da smo izgubile pozivnicu, curka se u međuvremenu razbolila i jednostavno nisam imala kako javiti. Ne ide u vrtić u kvartu tako da nikoga od roditelja ne poznajem.

Ok je javiti, ali ionako se ti vrtićki rođendani slave u rođendaonicama i tak je svejedno hoćeš javiti ili ne

Jbg, dese se skroz banalne situacije koje se bespotrebno napuhuju.
Ćufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 15:08   #15
Quote:
Ćufta kaže: Pogledaj post
Mojoj su bitni vrtićki rođendani i rado ide na njih, uvijek javim da/ne dolazimo. Ali.

Jednom nam se desilo da smo izgubile pozivnicu, curka se u međuvremenu razbolila i jednostavno nisam imala kako javiti. Ne ide u vrtić u kvartu tako da nikoga od roditelja ne poznajem.

Ok je javiti, ali ionako se ti vrtićki rođendani slave u rođendaonicama i tak je svejedno hoćeš javiti ili ne

Jbg, dese se skroz banalne situacije koje se bespotrebno napuhuju.
ok, stvarno se svasta moze desiti, meteori i sl.
ali.
jel se onda pravis potpuno blesava kad sutradan vidis tu mamu? kao da nemas pojma da je bio rodjendan i da si izgubila pozivnicu, nisi se javila niti je dijete bilo na rockasu?

i sto znaci: rodjendani se slave u igraonicama pa je svejedno hoces li se javiti ili ne?
pa da se i na marsu slavi, ako moje dijete zeli da mu marko dodje na rodjendan i onda se marko ni ne pojavi ni ne javi, moje dijete je jako tuzno. a ja ne znam sto da mu kazem.
ne zelim lagati da je siroti marko bio bolestan, ako pouzdano znam da su markovi roditelji totalni ignoranti kojima se vlastito dijete ne da voziti na prijateljev rodjendan.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 16:01   #16
Jaoooo sto mene isto nerviraju roditelji koji ignoriraju pozive na rodjendan...Nekulturno mi je kada odluce doci i ne javiti,ali posebno me nervira kada nece dijete doci i ne jave.. kako frupy kaze, sta da kazem djetetu koje je zeljelo da xy dodje i sad ga nema?? Evo moja je nedavno slavila rodjendan i jedna curica joj nije dosla,naravno od roditelja ni A ni B.. i meni ona iduci dan kaze-mama,xy mi nije bila na rodjendanu a bila je danas u vrticu..kao u stilu,nije bolesna pa koji je onda razlog nedolaska? Na pozivnici je pisalo i tko ju poziva,koga poziva,gdje mora doci i naravno moj br moba..tako da ignoriranje pozivnica za djecje rodjendane je totalna nekutura..
__________________
L.D.M.
Olivera25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 16:15   #17
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
ne zelim lagati da je siroti marko bio bolestan, ako pouzdano znam da su markovi roditelji totalni ignoranti kojima se vlastito dijete ne da voziti na prijateljev rodjendan.
kak ovo pouzdano znas?

btw, pitala si kak moje dijete ne nadje pozivnicu u ormaricu.
nadje.
al ignorira.
jer n ezeli ici.
da zeli, rekla bi mi ko sto mi kaze za rodjendan djeteta koje ju "stvarno" pozove jer zeli da mu/joj ona dodje, a ne zato jer mora pozvati cijelu grupu pa je i njoj ubacio pozivnicu.
to sto je neko dijete drustveno, ne znaci da su i ostala djeca takva. i da ak moraju preziviti 5 dana u tjednu sa 25 klinaca, ne moraju jos i subotu.

uz to, postoji rizik ak mi kaze za pozivnicu u ormaricu, da cu ju mozda nagovarati da ipak ide, a ona ne zeli.
jer to sam nekad radila. ipak je to njoj dobra socijalizacija /zabava, a meni i mm-u 2 sata vremena za nas.


usput, iz razlicitih razloga ljudi ne dolaze na rodjendane.
imas cijelu temu o tome.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 16:16   #18
a sta ako jedno dijete ne smatra drugog toliko dobrim frendom da mu ide na rođendan?

ne kurim frku jer je mala još premala za to, ali ja znam da ja na svoj rođendan sam zvala ravno 5 ljudi iz razreda jer ostale nisam smatrala frendovima i kad bi me drugi zvali na rođendne, nekima sam išla, nekima sam uredno rekla da ne mogu doći.

zašto forsirati klince na rođendane? :| jedno je kad se mamama/tatama ne da ići, ali drugo je kad se možda klincu ne ide (da, moguće je da se i to dogodi)
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 16:28   #19
jedan od segmenata odgoja je i nauciti dijete socijalnim vjestinama, izmedju ostalog da se isprica za nedolazak. bilo unaprijed ako zna da nece ici bilo naknadno ako je bilo sprijeceno.
kako se ja roditelju ispricam, tako i nju uputim da se isprica djetetu.
da ignorira neciju pozivnicu jer joj se ne ide, pojasnila bi joj da tako moze povrijediti dijete koje nju zeli na rodjendanu.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 16:31   #20
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
a sta ako jedno dijete ne smatra drugog toliko dobrim frendom da mu ide na rođendan?

ne kurim frku jer je mala još premala za to, ali ja znam da ja na svoj rođendan sam zvala ravno 5 ljudi iz razreda jer ostale nisam smatrala frendovima i kad bi me drugi zvali na rođendne, nekima sam išla, nekima sam uredno rekla da ne mogu doći.

zašto forsirati klince na rođendane? :| jedno je kad se mamama/tatama ne da ići, ali drugo je kad se možda klincu ne ide (da, moguće je da se i to dogodi)
Onda jednostavno nazoves roditelja klinca koji slavi rodjendan i kazes da tvoje dijete nece doci..ili posaljes poruku..ne kazem da svi pozvani se moraju odazvati,ali pristojno je i kulturno obavijestiti da nece dijete doci..
Nosorog,ja kad bi skuzila da moja ignorira pozivnice,nakon 2-3 takva slucaja bih se potrudila objasniti joj da ne mora ici nikuda ako ne zeli,ali da je pristojno da tom i tom javimo da nece doci..znam i ja da ljudi ne dolaze na rodjendane iz raznoraznih razloga,i to me NE zivcira..zivcira me kada netko odluci NE doci i ne udostoji se javiti da NECE doci..
__________________
L.D.M.
Olivera25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:27.