Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2013., 09:51   #6101
Quote:
TomZD kaže: Pogledaj post
zadar je koma preko zime!
Meni je Zd zimi fenomenalan, ljeti je koma, gužva, krkljanac i užas.
__________________
http://www.diyaudio.com.hr/
-Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 10:38   #6102
Quote:
-Roko kaže: Pogledaj post
Meni je Zd zimi fenomenalan, ljeti je koma, gužva, krkljanac i užas.
ma vise ja volim viditi razlicitije ljude iz razlicitih krajeva...nego uvik ista face!
TomZD is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 10:40   #6103
Quote:
funkomatic kaže: Pogledaj post
Joj ma kakvi problemi, zadrani vise niti negledaju tablice..., ponesi sto vise para : )) i uzivaj
istina.....proslo lito je bilo masu tablica i nikome nista.....stvarno se ne tribas briniti....jedino bi ti TZ moga nalipiti neku naljepnicu na tablicu i to je to!
TomZD is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 11:25   #6104
Quote:
TomZD kaže: Pogledaj post
zadar je koma preko zime!
u kom smislu? nemam predodzbu da je pretjerano hladno u zadru, pa si mislim da je mozda previse mirno jer turista vise nema i ljudi ne izlaze, ali za jednu umirovljenicu to nebi bio problem. veci bi joj problem bio da ne rade doktori ili da nema snabdijevanja (ducani, pekare itd)
crótach is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 14:57   #6105
Quote:
crótach kaže: Pogledaj post
u kom smislu? nemam predodzbu da je pretjerano hladno u zadru, pa si mislim da je mozda previse mirno jer turista vise nema i ljudi ne izlaze, ali za jednu umirovljenicu to nebi bio problem. veci bi joj problem bio da ne rade doktori ili da nema snabdijevanja (ducani, pekare itd)
Ma mirno je, lijepo i sve radi. Nema problema za to, svi ducani rade kao i doktori. Naravno, za neke preglede uredjaji postoje samo u Zg ali to je jedna druga prica.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 15:03   #6106
Hvala na odgovorima. Zapravo mislim da skinem tablice kad se parkiram i miran sam. Jedino da policiji ne budem sumnjiv A prevoz do grada cu imati, prijatelji isto dolaze kolima Vidimo se za mesec dana

ps: ako imate par mesta da preporucite, za rucak i za obilazak, rado cu vas poslusati
BucaBmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 15:27   #6107
Quote:
BucaBmw kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovorima. Zapravo mislim da skinem tablice kad se parkiram i miran sam. Jedino da policiji ne budem sumnjiv A prevoz do grada cu imati, prijatelji isto dolaze kolima Vidimo se za mesec dana

ps: ako imate par mesta da preporucite, za rucak i za obilazak, rado cu vas poslusati
stari moj, vjeruj mi, nećeš imati problema zbog tablica. vidim ja puno ljudi sa srpskim registracijama po gradu pa nikome ništa.

a što se tiće obilaska.. posjeti sv. donat, katedralu, ako imaš dovoljno vremena pođi do kornata jeda dan, tu ti je i NP Paklenica...

od restorana imaš riblji restoran Foša, Dva ribara u gradu, Groppo, Kornat... istina, to su malo skuplji restorani, ali mislim da se isplati..
__________________
prestani lagat ovaj napaćeni narod...
krimtim33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 17:43   #6108
Quote:
BucaBmw kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovorima. Zapravo mislim da skinem tablice kad se parkiram i miran sam. Jedino da policiji ne budem sumnjiv A prevoz do grada cu imati, prijatelji isto dolaze kolima Vidimo se za mesec dana

ps: ako imate par mesta da preporucite, za rucak i za obilazak, rado cu vas poslusati
Restoran Mamma Mia na Boriku!
TomZD is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 20:42   #6109
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Ma mirno je, lijepo i sve radi. Nema problema za to, svi ducani rade kao i doktori. Naravno, za neke preglede uredjaji postoje samo u Zg ali to je jedna druga prica.
A jel ima smisla traziti samo po centru, ili ima sadrzaja po novijim naseljima?

Pitam jer je staroj tesko hodat 300 metara pa sve voli imat prakticki pod nosom.
crótach is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 21:00   #6110
Quote:
crótach kaže: Pogledaj post
A jel ima smisla traziti samo po centru, ili ima sadrzaja po novijim naseljima?

Pitam jer je staroj tesko hodat 300 metara pa sve voli imat prakticki pod nosom.
E sad, za to nisam siguran. Ne zivim u Zadru iako sam cesto tamo i skoro se osjecam kao Zadranin(zivim na jednom otoku blizu Zadra). Kad bih ja birao gdje zelim stan mislim da bih gledao negdje na Vostarnici, oko 5 nebodera ili u blizini. Jako je blizu Kaufland, dobro je povezano autobusima a i centar nije daleko.

Sigurno ima onih koji bolje od mene znaju savjetovati, valjda ce se javiti netko.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 21:18   #6111
Quote:
crótach kaže: Pogledaj post
A jel ima smisla traziti samo po centru, ili ima sadrzaja po novijim naseljima?

Pitam jer je staroj tesko hodat 300 metara pa sve voli imat prakticki pod nosom.
pa...gledajuci logicki...relja.
zasto.jednostavno.
na relji pred robnim centrom je pijaca.dovoljno velika sa svime.
na relji (kolovarama)je i gradska bolnica.
u sklopu robnog centra je masu privatnih ambulanti(očni,ginekoloških,zubarskih......).mnošt vo dućana i kafića.
blizina centra grada.
blizina mora sa plazom(kolovare).
apoteke.
gradski i medjugradski kolodvor.
prometna policija.
veliki trgovacki centar sa hranom.
glavna pošta.
razne poslovnice banaka.
benzinska pumpa.
sve to je radijus do 400metara.

Zadnje uređivanje revo : 16.04.2013. at 21:29.
revo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 21:24   #6112
Da, Relja je odlicna. I ima novih stanova tamo. Takodjer je i MUP blizu.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 21:32   #6113
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Da, Relja je odlicna. I ima novih stanova tamo. Takodjer je i MUP blizu.
samo što su stanovi skupi u onim novim zgradama.

@crotach pogledaj po starijim zgradama na relji. npr. ona velika zgrada di je prije bila mala pijaca, neboder kraj pošte i tamo te zgrade. sigurno bi se našlo nešto..
__________________
prestani lagat ovaj napaćeni narod...
krimtim33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 22:29   #6114
jeftinije je u podstanare nego kupovat stan!
TomZD is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 22:34   #6115
Hvala svima!

@TomZD, istina sta kazes, al neda se stara van, sad joj je pod stare dane puklo da mora imat nesto u vlasnistvu. pokuso sam joj objasnit da joj se vlasnistvo ne isplati al badava.
crótach is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 23:22   #6116
zna li itko di je turistička agencija Puntamika line Zadar? znan da ima na kolodvoru, ali to je samo putnička agencija..
__________________
prestani lagat ovaj napaćeni narod...
krimtim33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 23:25   #6117
Quote:
krimtim33 kaže: Pogledaj post
zna li itko di je turistička agencija Puntamika line Zadar? znan da ima na kolodvoru, ali to je samo putnička agencija..
nikad cuja za tur. agenciju pl!
TomZD is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 23:25   #6118
Quote:
TomZD kaže: Pogledaj post
nikad cuja za tur. agenciju pl!
a ima ima..

http://www.puntamika-line.hr/transferi.htm
__________________
prestani lagat ovaj napaćeni narod...
krimtim33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 18:32   #6119
Quote:
krimtim33 kaže: Pogledaj post
zna li itko di je turistička agencija Puntamika line Zadar? znan da ima na kolodvoru, ali to je samo putnička agencija..
da si malo bolje se setao shvatio bi da ima i putnicka i turisticka agencija na kolodvoru.ali nisu jedna kraj druge.
agencija se nalazi uz kafic mislim da se zove ''cvita''...koji je ujedno isto u vlasnistvu puntanika linea.
revo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 20:55   #6120
Quote:
revo kaže: Pogledaj post
da si malo bolje se setao shvatio bi da ima i putnicka i turisticka agencija na kolodvoru.ali nisu jedna kraj druge.
agencija se nalazi uz kafic mislim da se zove ''cvita''...koji je ujedno isto u vlasnistvu puntanika linea.
već nađoh..
__________________
prestani lagat ovaj napaćeni narod...
krimtim33 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:59.