Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2007., 15:25   #1001
Quote:
purpurna kiša kaže: Pogledaj post
fala mala. možeš slike uvećati i u običnoj fotokopiraonici.
to ti od mene prepisujes...tuzit cu te, da znas....
ribica0603 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 18:57   #1002
Meni je ona fora što ti je purpurna napisala mislim na drugom topicu najbolja.. uokviriš vaše slike kad ste bili mali.. prepredobro Imaš onih ful jeftinih velikih okvira u metrou i vidiš za koliko bi ti u tiskari uvećali sliku.


a kolko bi trebale biti te slike velike? makar mislim da moj dragi ne bi na to pristao
ivor6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 19:02   #1003
Znas sta sam ja razmisljala, posto cemo se slikati prije...onda izraditi za svaki stol po jednu sliku (razlicitu) i onda uzeti one male drzace za slike i postaviti po stolovima pa nek si ljudi uzmu ak zele?!
zeljka2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 19:49   #1004
teta zubice, to smo mi simultano pisale a i kome ćeš me tužiti, velika teta magg je na medenom
nek slike budu velike koliko i ove ružne koje ste skinuli
kikice, jel to ona slikica gdje te on nježno ljubi u čelo? baš mi je ta cakana
zeljka, ok je ideja, samo nemoj da ti se ljudi potuku jer zele isut sliku
__________________
...spustila te zvijezda na planetu da mi budeš radost... Klub 777

purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 20:07   #1005
Quote:
purpurna kiša kaže: Pogledaj post
teta zubice, to smo mi simultano pisale a i kome ćeš me tužiti, velika teta magg je na medenom
samo ti izazivaj...tuzit cu te Zubic vili pa ces vidjeti....
ribica0603 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 21:22   #1006
Quote:
purpurna kiša kaže: Pogledaj post
kikice, jel to ona slikica gdje te on nježno ljubi u čelo? baš mi je ta cakana
ne ta, ta je već isfurana i svi su je živi vidjeli jer ju imam na zaslonu mobitela.... ista fora, samo nas dvoje zagrljeni...... ah što se volimo slikavat po šumi.......
__________________
www.artmotiv.eu
Kikica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 21:40   #1007
meni je malo previše crveno treba to ubit bijelom
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 23:26   #1008
Quote:
ivor6 kaže: Pogledaj post
Dajte pomozite ... iza stola mladenaca su dvije velike ružne slike koje ja želim maknuti.... i sad šta staviti na to mjesto a da opet ne bacim krdo love ... razmišljala sam o tilu, znači povezati tilom od jednog do drugog čavlića i šta onda...staviti par balona da vise sa jednog i drugog čavlića i cvbjetove po tilu ili kako ...ima li tko kakvu ideju.....eto mala došla panika 20 dana prije svadbe .... :-)
Imam ti ja dva lijepa goblena za objesiti
reborn is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 09:03   #1009
joj reborn
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 11:31   #1010
Joj, purpurna, super je ova ideja sa slikama iz djetinjstva... Ja bi to!!! Ali... već vidim svog Budućeg: "Si ti normalna? Ti i tvoje fix ideje!?" A ideje uopće nisu moje, meni su samo super
__________________
QuadMummy - Velkili, Princeza na zrnu graska, Zvrkica i Gremlincica
JednoTamburasko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 15:59   #1011
Quote:
JednoTamburasko kaže: Pogledaj post
Joj, purpurna, super je ova ideja sa slikama iz djetinjstva... Ja bi to!!! Ali... već vidim svog Budućeg: "Si ti normalna? Ti i tvoje fix ideje!?" A ideje uopće nisu moje, meni su samo super
tako i moj dragi kaže kada mu spomenem nešto novo
Ivy4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2007., 03:53   #1012
Zna li netko nešto ovom balonu iz kojeg izađe puno manjih kad se pukne? Da li se to može kupit, pa sami napuhati ili kako to? http://public.fotki.com/tina-ri/magg.../cimg1331.html
sjemenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2007., 08:41   #1013
Quote:
sjemenka kaže: Pogledaj post
Zna li netko nešto ovom balonu iz kojeg izađe puno manjih kad se pukne? Da li se to može kupit, pa sami napuhati ili kako to? http://public.fotki.com/tina-ri/magg.../cimg1331.html
To naručis u nekom od balon centara, sve s njima središ vezano za broj i boju malih balona.te ti oni to sve srede i dostave na mjesto događaja. Dobiješ daljinski ili štap s kojim to aktiviraš odnosno probušiš i razlete se mali baloni po sali. U jedan od malih sad je vrlo popularno staviti podvezicu pa kad ga mladoženja probuši dečki se bore da pronađu balon sa podvezicom.
milica123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 18:55   #1014
Oznaka broja stola

Evo nemam pojma na kojem mjestu da postavim ovo pitanje pa mi tu nekak paše.
Cure, kako ste rješile označavanje brojeva stolova (di ste dale printat, di ste uzele držače?) I još onaj plan sjedenja, jeste same negdje printale, ili ste negdje dali printati? Naljepile na ulaz ili je bilo na kakvom stalku?
Please, sve ideje i informacije su dobro došle!!!!
Helly7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 20:37   #1015
Mi smo brojeve stolova fino na obični malo deblji narančasti papir isprintali na kompu, na jedan A4 smo stavili po 3 broja, izrezali i presavinuli po pola da samostalno stoji. Brojke su se vidjele s obje strane.
Za plan sjedenja smo jednostavno isprintali raspored po stolovima i još posebno po abecedi da se ljudi lakše snađu, i to je stajalo ispred ulaza u restoran na jednom panou (dao nam restoran). Niš posebno, moram priznat. Mislim da je Kikica na kreativni stavila slike njenih oznaka, jako mi se sviđaju pa pogledaj.
__________________
04.09.09. Smjehuljica
SubiBubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 20:58   #1016
iako sam planirala pravite vlastite oznake stolova, kada je voditelj restorana rekao da imaju svoje oznake koje mogu staviti, nismo ih napravili jer je tih zadnjih dan-dva doista bilo puno drugog posla. popis gostiju smo isprintali i dali konobarima za rezervu,a drugi je primjerak imala prijateljica koja je poznavala većinu ljudi i na vratima ih je pozdravljala zajedno s mojom mamom i upućivala na stolove. nije bilo previše protestiranja ni zbrke.
__________________
...spustila te zvijezda na planetu da mi budeš radost... Klub 777

purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 22:17   #1017
Quote:
sjemenka kaže: Pogledaj post
Zna li netko nešto ovom balonu iz kojeg izađe puno manjih kad se pukne? Da li se to može kupit, pa sami napuhati ili kako to? http://public.fotki.com/tina-ri/magg.../cimg1331.html
Joj ti baloni su mi super. To bi i ja voljela imat na svom vjencanju.
ivana:-) is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 23:43   #1018
Mi smo oznake za stolove imali od restorana, isprintali nacrt, tj. razmještaj stolova u restoranu i označili ga brojem, a na drugom papiru napravili popis gostiju za svaki stol...
Sve izvješeno na panou na ulazu u restač.
__________________
sreća je...
mila78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 01:34   #1019
meni je super (jednom sam to u cosmu procitala, a i mislim da je jedna fourmasica to imala) da umjesto oznake stolova imate vasezajednicke slike i nazovete ih prema slici npr...slika vas dvoje na odmoru u dubrovnik stol se zove dubrovnik 2001 ili dubrovnik i uz to broj stola 1 da bude lakse...mislim malo je kompliciranije ali meni je bas fora...
__________________
Gotta keep breathing. Because tomorrow the sun will rise and who knows what the tide could bring?
zubic_vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 18:23   #1020
Quote:
zubic_vila kaže: Pogledaj post
meni je super (jednom sam to u cosmu procitala, a i mislim da je jedna fourmasica to imala) da umjesto oznake stolova imate vasezajednicke slike i nazovete ih prema slici npr...slika vas dvoje na odmoru u dubrovnik stol se zove dubrovnik 2001 ili dubrovnik i uz to broj stola 1 da bude lakse...mislim malo je kompliciranije ali meni je bas fora...
I meni je nekaj slično palo na pamet, doduše ne sa slikama, nego samo da se stolovi zovu Rab, Pag itd...
Jedino me muči na kaj to isprintati i staviti da stoji. I taj plan sjedenja na ulazu na kaj staviti da stoji.
Cure malo ste mi pomogle, hvala!
Subi za sad mi se tvoje rješenje čini najprikladnijim, Purpurna ja nemam nikog ko pozna sve goste pa dakle ne može smještati ljude, a isto tako čini mi se da moj restoran nema tu praksu da se obilježavaju stolovi jer je razmještaj skroz jednostavan (pokraj našeg stola s jedne strane je stol za roditelje i rodbinu-moje, a s druge strane za njegove, a ostali stolovi su okomiti na nas kao 4 zupca češlja) pa to možda nije ni potrebno.
Hm, da vam bolje prikažem, evo slikice restorana:
Helly7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:28.