Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2006., 17:31   #61
meni je ovo bilo pravo otkriće:
www.productsforhair.com/-shinecurl
posebno spray
arwen is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2006., 21:50   #62
Quote:
Anipe kaže:
Htjela bi isprobat taj tvoj način al ne kužim ovu rečenicu- jel narolati onak, na pužiće (neznam kak se tom veli,ja to tak zovem ) ili kak? Thank you for additional explanation!
Pravo je cudo da sam vidla ovu temu opet

da, puzice radim... hmm... ne znam ni ja kako najbolje objasniti... znas recimo dok pocnes motati pramen oko prsta onak bezveze kak se pocne frkati? e, tocno to radis... frces ga tak dok se ne pocne uvijati... a onda s takvim pramenom napravis puzice ali tako da idu prema tjemenu ne prema van (stvarno ne znam kako da to objasnim bolje ) i ucvrstis s nekom spancigom... e sad, ovisi kak jako hoces biri rudlava, uzmes manje ili vece pramenove i jace ili labavije iz stisnes...il recimo, kar radis pundju (bar ja) uzmes svu kosu i prvo ju onak malo zarolas a onda napravis pundju...e to slicno radis sa pramenovima...
jesam bar malo uspjela objasniti?
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 09:50   #63
Kristalno jasno, thanks
__________________
...for all else is dust and air...

Anipe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 18:21   #64
Blago vama svima kovrčavima, baš vam zavidim!
Ja imam neku tanku i rijetku kosu koja je sva priljepljena uz lice, nikad od nje ne mogu napraviti neku frizuru jer mi se sve raspadne. Zato moram nositi kratke, u najgorem slučaju poluduge frizure (trenutno mi je dužina do brade). A ja bih tako htjela dugu, gustu, bujnu kosu...
beryozinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 18:30   #65
Quote:
beryozinka kaže:
Blago vama svima kovrčavima, baš vam zavidim!
Ja imam neku tanku i rijetku kosu koja je sva priljepljena uz lice, nikad od nje ne mogu napraviti neku frizuru jer mi se sve raspadne. Zato moram nositi kratke, u najgorem slučaju poluduge frizure (trenutno mi je dužina do brade). A ja bih tako htjela dugu, gustu, bujnu kosu...

vjeruj mi da mi kovrčave nekad poludimo s kosom...to ti je prava napast

a riješenje tvog problema-stavi umetke (s par njih možeš čuda napravit)
__________________
d22
d22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2006., 18:59   #66
ja imam potuno ravnu kosu i stvarno mi ide na zivce, pa sam pocela razmisljat da promjenim nest(htjela bih zdrzati dugu kosu) al neznam nest bi napravila s njom, pa sam razmisljala o spiralnom minivalu, pa jel ima koja iskustva s tim?
minnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2006., 12:07   #67
Imala sam ravnu plavu kosu do guze, do puberteta, puknulo me nesto (hormoni) i obrijala glavu. onda je kosa poludila. sad 10 godina nakon imam jako frckavu kosu, kao teta na slici 1, i farbam se na žarko crvenu
obožavam kovrčavu kosu, djeluje opušteno, spontano, veselo, zvrkavo...
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2006., 12:41   #68
ja isto imam kovrčavu... dugu i gustu i nemam nikakvih problema! nije suha, sjaji se i lijepa je. jedino ju ne mogu raščešljati baš najbolje kad je suha pa zato češljam vlažnu. sve 5! i nebi ju nikada mijenjala za ravnu!
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2006., 17:06   #69
uvijanje kose

ej cure molim vas jedan savjet...imam ravnu kosu i željela bi je uviti malo ali teško ide ona se opet ispravi ....imate li vi kakvu metodu za lagane kovrdže bila bi vam zahvalna....(osim figara)
jedna06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2006., 18:05   #70
veliki vikleri...
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2006., 20:55   #71
Najjednostavnije ti je staviti papilote (uvijači od pjenaste gume), jednostavno i brzo. Za lagane kovrče stavi na suhu kosu i nemoj dugo držati.
Martinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2006., 21:22   #72
Ja imam isto ravnu kosu,ali full ravnu ljudi se znaju čuditi i briju da ju peglam.Niti jedan zavijutak Ja sam ju probala uviti i viklerima i papilotima ali mi se opet zravnala nakon 15 minuta bez obzira kaj sam ju bila ''fiksirala''.
__________________
Half a bee, philosophically,Must, ipso facto, half not be.But half the bee has got to be..Vis a vis, its entity. D'you see?
dida i ja idemo istom frizeru :s :s
3nina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2006., 21:28   #73
Quote:
3nina3 kaže:
Ja imam isto ravnu kosu,ali full ravnu ljudi se znaju čuditi i briju da ju peglam.Niti jedan zavijutak Ja sam ju probala uviti i viklerima i papilotima ali mi se opet zravnala nakon 15 minuta bez obzira kaj sam ju bila ''fiksirala''.
Kod takve kose obično ni minival ne hvata, znači privikni se na život bez loknica... Jedna moja prijateljica ima takvu kosu i pati za kovrčama, pa znam da ne pomaže ništa osim figara sa jako puno pjene, ali to izgleda jako umjetno i svejedno se brzo izravna.
Martinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2006., 21:44   #74
Pomirih se već da nema nade.
__________________
Half a bee, philosophically,Must, ipso facto, half not be.But half the bee has got to be..Vis a vis, its entity. D'you see?
dida i ja idemo istom frizeru :s :s
3nina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2006., 21:45   #75
Quote:
3nina3 kaže:
Ja imam isto ravnu kosu,ali full ravnu ljudi se znaju čuditi i briju da ju peglam.Niti jedan zavijutak Ja sam ju probala uviti i viklerima i papilotima ali mi se opet zravnala nakon 15 minuta bez obzira kaj sam ju bila ''fiksirala''.
same here

ja davno odustala od kovrči. stvarno niš ne funkcionira,a minival il trajnu mi ne pada na pamet stavljat.
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2006., 21:58   #76
Quote:
ambasadorica kaže:
same here

ja davno odustala od kovrči. stvarno niš ne funkcionira,a minival il trajnu mi ne pada na pamet stavljat.
Definitivno,kakve sam sreće ispala bi ko čudovište, daj zabrij bile ravne i dan poslije hodamo gradom u sai baba frizu
__________________
Half a bee, philosophically,Must, ipso facto, half not be.But half the bee has got to be..Vis a vis, its entity. D'you see?
dida i ja idemo istom frizeru :s :s
3nina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2006., 22:03   #77
Quote:
3nina3 kaže:
Definitivno,kakve sam sreće ispala bi ko čudovište, daj zabrij bile ravne i dan poslije hodamo gradom u sai baba frizu
pa je,brijem da to ne bi ni ispalo dobro (minival il trajna). možda bi na nekaj ličilo cca 2 dana,a poslje toga bi izgledala ko član ekipice iz gajeve...
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2006., 22:27   #78
__________________
Half a bee, philosophically,Must, ipso facto, half not be.But half the bee has got to be..Vis a vis, its entity. D'you see?
dida i ja idemo istom frizeru :s :s
3nina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2006., 22:39   #79

kaj da još velim...
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2006., 17:27   #80
Quote:
ambasadorica kaže:

kaj da još velim...
a ko zna,možda bi uveli hendrixicu opet u modu
__________________
Half a bee, philosophically,Must, ipso facto, half not be.But half the bee has got to be..Vis a vis, its entity. D'you see?
dida i ja idemo istom frizeru :s :s
3nina3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:43.