Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2012., 20:56   #2221
Pa već ima u tvrđavi britija zar još jedna treba.
Majke ti mile već smo pozanti nadaleko da je cijeli grad pretvoren u kafane sad su krenuli uzurpirati i tvrđavu sa birtijama.
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 21:13   #2222
Quote:
Urbanna kaže: Pogledaj post
Derby!
Nisam bila tamo.

Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
Pa već ima u tvrđavi britija zar još jedna treba.
Majke ti mile već smo pozanti nadaleko da je cijeli grad pretvoren u kafane sad su krenuli uzurpirati i tvrđavu sa birtijama.
Ima? Gdje?

Kao da ne zivim u Brodu.
garfield01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 01:13   #2223
Quote:
garfield01 kaže: Pogledaj post


Ima? Gdje?

Kao da ne zivim u Brodu.
el kapelano i kazamat(povremeno se iznajmljuje za tulume,)

Bit će i jednog lijepog dana pivnica...što i nije loša ideja,onako u onom ambijentu......ja sam za,što da ne...

Ljudima u ovom gradu stalno nešta nevalja, smeta,ni sa čime nisu zadovoljni,protiv svega su a žale se da se ništa ne događa...

Šta sada smeta pivnica ... još neka bude piva jeftina...di ćeš bolje.. bolje pivnica nego neki muzej(češće ću zaći)
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...

Zadnje uređivanje hoja : 26.10.2012. at 01:20.
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 12:18   #2224
Quote:
garfield01 kaže: Pogledaj post
Nisam bila tamo.
Šta se čeka?
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 18:28   #2225
http://www.soundset.hr/vijesti/slavo...-sumporovodika
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 21:08   #2226
Quote:
Urbanna kaže: Pogledaj post
Šta se čeka?
Da me pozoves.
garfield01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 23:09   #2227
Smatraj se pozvanom!

Nemoj da me zezneš.
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 23:48   #2228
a šta je s nama ostalima?
error_1205 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 12:36   #2229


Naravno, svi koji žele mogu doći tada do Derbya.
Kad budem dolazila sad u 11. mj, dogovorimo se.
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 13:52   #2230
Quote:
hoja kaže: Pogledaj post
el kapelano i kazamat(povremeno se iznajmljuje za tulume,)

Bit će i jednog lijepog dana pivnica...što i nije loša ideja,onako u onom ambijentu......ja sam za,što da ne...

Ljudima u ovom gradu stalno nešta nevalja, smeta,ni sa čime nisu zadovoljni,protiv svega su a žale se da se ništa ne događa...

Šta sada smeta pivnica ... još neka bude piva jeftina...di ćeš bolje.. bolje pivnica nego neki muzej(češće ću zaći)


Ako ce bit prava pivnica, znaci, jeftinije pivo, barem 20-30 vrsta piva, onda je to u redu. No kako se svako malo nesto otvara i najavljuje se nesto spektakularno a nikad nista od toga, ne znam bas ni dali ce ovo bit tako.

Evo u Mostaru se prosle godine otvorila pivnica, perfektno uredjena, a imaju pivo ko i svi drugi kafici.
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 17:59   #2231
Il ko stara pivnica, prije bulldoga, pa imali sve živo, a ne samo pivo Il se ja možda varam, ali mislim da bi pivnica trebala prodavati samo pivo... Kao i vinski podrum vino, rakijarnica(il kako se već zove) rakije, itd...
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 18:08   #2232
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Il ko stara pivnica, prije bulldoga, pa imali sve živo, a ne samo pivo Il se ja možda varam, ali mislim da bi pivnica trebala prodavati samo pivo... Kao i vinski podrum vino, rakijarnica(il kako se već zove) rakije, itd...
Ic oke, nitko normalan neće napravit pivnicu gdje se prodaje samo pivo jer si time smanjuje broj potrošača - čak i oni koji piju pivo neće koji put otiči tamo jer im društvo možda pije sok. U KC pivnica je i pivnica i kafic i restoran
__________________
What's goin' on?
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 20:28   #2233
Molim vas, obratite pažnju :)

Poštovani forumaši!

Nudim usluge skrbi i brige za starije i nemoćne osobe. Bogato radno iskustvo. Radila sam u domovima za stare i nemoćne osobe i osobno služila ( kućne posjete). Ako poznajete nekoga kome je potrebna pomoć, briga ili skrb, molim vas da mi se javite u pp ili na ovaj broj 0955607935. Cijena i radno vrijeme po dogovoru.

Unaprijed zahvaljujem.
galansb is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 20:37   #2234
Alarmantno u Slavonskom Brodu!

U sat vremena izmjerena količina benzena u zraku za cijelu godišnju dopuštenu razinu...

Ministarstvo kaže sve OK nije alarmantno
http://www.index.hr/vijesti/clanak/a...ne/643777.aspx
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 20:59   #2235
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
Ministarstvo kaže sve OK nije alarmantno
http://www.index.hr/vijesti/clanak/a...ne/643777.aspx
Bilo bi alarmantno da neka velika politička zvjerka živi u našem gradu , tipa Linića ili Čačića , malih ljudi ima previše , nisu bitni
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 00:21   #2236
Quote:
Spejs kaže: Pogledaj post
Ic oke, nitko normalan neće napravit pivnicu gdje se prodaje samo pivo jer si time smanjuje broj potrošača - čak i oni koji piju pivo neće koji put otiči tamo jer im društvo možda pije sok. U KC pivnica je i pivnica i kafic i restoran
Tako je ovdje u Mostaru. Pivnica, ali ujedno i restoran i kafic. No imaju vise vrsta votke nego piva... nes ti pivnice...
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 02:43   #2237
A sto kazete nema nista u Brodu, eno ih polako otkopavaju most u tvrdjavi

Svidja mi se.

Nisam uopce imao predstavu kako to izgleda. Jedva cekam da dovrse most, i ako bog da da pronadju i onaj kip obnove ga i vrate na staro mjesto
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 11:02   #2238
Quote:
Urbanna kaže: Pogledaj post


Naravno, svi koji žele mogu doći tada do Derbya.
Kad budem dolazila sad u 11. mj, dogovorimo se.
i onda malo , pa i na kraju .
to bi moglo biti zanimljivo

Quote:
Spejs kaže: Pogledaj post
Ic oke, nitko normalan neće napravit pivnicu gdje se prodaje samo pivo jer si time smanjuje broj potrošača - čak i oni koji piju pivo neće koji put otiči tamo jer im društvo možda pije sok. U KC pivnica je i pivnica i kafic i restoran
tako je spejs. čak i u pivnici "Kobilja glava" ima svega za popiti. ali, definitivno bi pivnica trebala imati veliki izbor piva, pogotovo točenih. obišao sam zemlje piva, poput njemačke, danske, belgije, nizozemske, čehoslovačke i u pivnicama se pilo kvalitetno pivo i bilo ga je more...
error_1205 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 15:52   #2239
Nadam se barem vi koji ste u Brodu da ce te izac na prosvjed.

OD OVOG TRENUTKA POSTAJE SLUŽBENO! MOLIM VAS SHVATITE OVAJ PROSVJED KRAJNJE ODGOVORNO !!

Poštovane Brođanke i Brođani, da ne bi bila samo priča i prazne riječi, naša facebook grupa se odlučila pokazati ozbiljnost te organizirati mirni prosvjed pod nazivom;
„KAD AKO NE SAD - BROĐANI NE DAJTE DA NAS TRUJU“
PROSVJED ĆE SE ODRŽATI U SRIJEDU, 31.10.2102.g. SA POČETKOM U 17 SATI, MJESTO OKUPLJANJA BITI
ĆE KOD RADNIČKOG DOMA (PARKING), UPUTIT ĆE SE ULICOM ANDRIJE ŠTAMPARA, SLIJEDI STROSSMAYEROVA ULICA (POKRAJ DM-a), POTOM ULICOM P.KREŠIMIRA IV (ŠIROKA ULICA) SVE DO KORZA - KOD FONTANE
POZIVAMO VAS da svojim dolaskom u što većem broju pružite podršku, te izrazite svoje nezadovoljstvo, jer smo se uvjerili da negodovanje i kritike, sjedenjem u kući, ne mogu riješiti ništa.
CILJ I NAMJERA prosvjeda nije zatvoriti rafineriju, niti prekidati njezin rad, već potaknuti odgovorne tj. vlasnike rafinerije u Bosanskom Brodu, da investiraju u pročistače, kako bi otklonili štetne posljedice koje djeluju za naš život i zdravlje, te živote i zdravlje naše djece.
Naputak za prosvjed:
OVO JE GRAĐANSKA INICIJATIVA, TAKO DA NIKAVA POLITIČKA OBILJEŽJA, U SMISLU ISTICANJA STRANAČKE OPREDJELJENOSTI NEĆE BITI TOLERIRANA!
JEDINO OBILJEŽJE MOGU BITI ZAŠTITNE MASKE, LAMPIONI I TRANSPARENTI!
(tko ne posjeduje masku, dobiti će ju od organizatora na prosvjedu)
Prihvaćamo kreativnost u osmišljavanju slogana, ali molimo bez uvredljivih sadržaja u smislu nacionalne i druge netrpeljivosti. Ispišite slogane na majicu, papir ili na drugom vidljivom mjestu.
Vrijeme je za akciju, jer nitko osim nas, građana grada Slavonskog Broda ne može bolje izraziti nezadovoljstvo kakvoćom zraka koji udišemo.
Biti ćemo medijski popraćeni, pozvane su sve medijske kuće, lokalne i nacionalne, što je dovoljan dokaz da smo ozbiljni i sigurni u ono što tražimo.

Unaprijed se zahvaljujemo na sudjelovanju i suradnji i vidimo se na zbirnom mjestu!
Facebook grupa, organizatori
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 19:56   #2240
Supruga i klinci idu obavezno ispuniti tu građansku dužnost (protest), a ja nažalost ne mogu jer radim drugu smjenu.
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:55.