Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2015., 08:22   #1
Rikverc kamera bez linija za udaljenost ?

Dali netko zna koja rikverc kamera sa ebaya nema one glupe crte za usmjeravanja i udaljenost ? Trebam ju staviti na neki stroj da snima na strani ili naprijed pa mi te crte samo smetaju. Koju god sam nasao od 20 vrsta nigdje ne pise da nema to pa pretpostavljam da svaka od njih ima.
PowerUser is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 13:07   #2
Nema svaka kamera to.. Dapace, mislim da te linije mozes ukljucit/iskljucit na ekranu (ako uzimas onaj ekran bas za parking kamere)..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zekac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 20:16   #3
Ma ima svaka skoro, to je do kamere ja mislim jer to napominju u opisu kamere a ne ekrana. Ekran je 7" sa Ebaya sto ima tipke ispod ekrana a ne pored i na njemu imaju opcije da rotira pogled kamere na 4 načina i ostale postavke slike ali nema opcije da se obrisu te crte.
PowerUser is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 21:15   #4
Ja sam montirao to jednom frendu pred kojih godinu i pol, pa se vise ne sjecam detalja, al znam je postojala nekako mogucnost da se te linije ukljuce/iskljuce..
Moguce cak da postoje 2 ulaza u monitor, pa ovisno u koji ustekas imas/ili nemas te crte..
Posalji poruku ovima na ebayu dal se moze iskljucit pa ces vidjet..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zekac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 17:31   #5
Da, imam dva ulaza za monitor pa cu probat tako. Pitao sam ove sa ebaya al njih boli pipa, on znaju samo genericke poruke slat. Iako meni pise u opisu kamere na ebayu da ima te parking asistance fore.

Tnx
PowerUser is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:21.