Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Kuhinja bez mesa

Kuhinja bez mesa Vegetarijanstvo, veganstvo, makrobiotika i ostala bezmesna prehrana

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2014., 12:51   #281
Thumbs up

Quote:
Lucid Mynx kaže: Pogledaj post
Ovo je moj lava cake recept - brzo, zdravo, fino i romantično.
Ovo je za količinu od 12 lava muffina. Vrijeme pripreme 30 minuta.

Suhi sastojci:
1.5 šalica oštrog brašna
5 žlica šećera (razom, može se i zamijeniti stevijom)
3 žlice kakaa
1 prašak za pecivo
0.5 žličica soli

Mokri sastojci:
1.5 banana (zblendati u blednderu, zmiksati štapnim miskerom ili dobro zdrobiti vilicom)
1.5 čaša hladne vode
5 žlica ulja (za interesantnu notu preporučam maslinovo ulje koje odlično paše)
2 žličice ekstrakta vanilije (još bolje ako imate vaniliju iz mahune, a može se dodati i ribana korica naranče)
1 žličica jabučnog octa

Dodatni sastojci:
Dorina tamna čokolada za jelo i kuhanje (za lavu)
Banana ili naranča (za dekoraciju)

Dobro promiješati prvo suhe sastojke i onda ih polako umiješati u mokre sastojke. Pjenjačom promutiti dok se sve fino ne prožme.
Izlijte smjesu u protvan za muffine (otprilike do dvije trećine svakog kalupa) i onda na sredinu svakog stavite po dvije kockice čokolade.
Pecite u prethodno zagrijanoj pečnici na 220 stupnjeva točno 20 minuta.
Kad je gotovo, izvadite iz kalupa, dekorirajte bananom/narančom i jedite ODMAH dok je lava tekuća. Lava će ostati tekuća otprilike 30 minuta, tako da znate tempirati sljedove ukoliko se radi o elaboriranoj večeri.

Ako nemate kalup za muffine, ne očajavajte. Možete smjesu izliti i u običan mali protvan, pa čokoladu posložite na jednake razmake u matricu 3x4. Kako se biskvit diže, čokolada na koncu potone, pa pazite na "minsko polje" pri rezanju. Ako pravilno izrežete kolače po matrici, unutar svakog bi trebalo ostati srce od lave.

Ovako pripremljeni lava muffini se mogu uspješno i zamrznuti. Kad se ohlade, samo ih zatvorite u vrećice za zamrzavanje i spremite u duboko. Kad ih želite jesti, zagrijte ih u mikrovalnoj i lava će opet poteći kao da su friško pečeni.
Moram pohvaliti ovaj recept! Pravila sam nekoliko puta i sigurno ću opet. Čak i bez čokolade u sredini.
Rbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 16:48   #282
Meni najdraži kolači su oni koje smućkam u 5 min dok mi se ne zgrije pećnica i onda samo pazim dok se ne ispeče. Npr, danas se zaželila maka.

mak kocke - odokativni recept

2-3 deci brašna
100-150 g mljevenog maka
1 deci šećera (ili kako već volite)
pola praška za pecivo
- promiješati dobro žlicom pa dodati
vode do željene žitkosti (2-3 deci)
- smjesu izlijati u nauljen i pobrašnjen lim te peći na 180 (test čačkalicom ili dok se ne odvoji od protvana)
- premazat pekmezom po želji ili čokoladnom glazurom
(nema ulja, nije greška)
__________________
otpis
peronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 22:02   #283
Quote:
peronja kaže: Pogledaj post
mak kocke - odokativni recept
radila sinoć i prefino su ispale, dodala sam limunove korice i zamirišalo je cijelu kuću
još high carb low fat recepata!
Sparkly is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 23:02   #284
Super recept za američke keksiće sa čokoladom(Eggless chocolate chip cookies).

Ja sam ih pravila sa sojinim mlijekom i mješavinom brašna od dinkela i riže. Za prvi put sam koristila muscovado šećer, ali idući put bih mogla isprobati sa agavinim sirupom. Vjerujem da bi se moglo staviti i kokosovo ulje umjesto margarina

Super ih je lako i brzo napraviti i nevjerovatno su fini i prhki.
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 00:10   #285
Baš su ti lijepo ispali. Puno bolji neg moji juče.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 21:00   #286
Jesi ih radila po tom receptu? Čini mi se da je ovaj recept baš sjajan, toliko da sam ih ponovila u duploj dozi neki dan i jednako su mi fino ispali.
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 22:15   #287
Ma ne, neki loš s interneta. Stavila je cura naputnicu da se pleh ne masti i da ih se može blizu staviti, a ja poslušala. Okusom ok, ali su se svi raspali u djeliće.
Sljedeći put radim po tvom.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 14:01   #288
Kocke od maka su kolač ubica.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 15:28   #289
Jašta. Prednosti: usade ti želju da potrošiš kalorije. Nedostaci: nisu dobar izbor za "romantični" desert.
__________________
otpis
peronja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:13.