Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2008., 08:52   #41
Ja ne znam od kuda si dobio te nabijene cijene, 27k eura! Ja imam peticu staru pet godina sa full opremom za 24k eura.
Takodjer, VW od ove ili iduce godine ugradjuje ESP u sve svoje modele.
efodiks is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 09:04   #42
A sto je sa R32 u sestoj generaciji? Nigdje ga nitko ne spominje....nema nikakvih informacija.
efodiks is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 09:41   #43
Quote:
efodiks kaže: Pogledaj post
A sto je sa R32 u sestoj generaciji? Nigdje ga nitko ne spominje....nema nikakvih informacija.
Neće ga biti više... uvesti će R20T model koji će imati motor iz Audija S3 sa 270 ks i 4motion pogon. Premijera tog motora će biti u istoimenom Scirocco-u
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 17:25   #44
Quote:
schimek1 kaže: Pogledaj post
GTI dolazi negdje u 5 mjesecu kod nas. Barem je tak u novinama pisalo
Ja sam na internetu nasao kalendar noviteta za 2009. Prema njemu GTI dolazi mjesec dana nakon obicnog golfa.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 18:59   #45
Quote:
opr kaže: Pogledaj post
Cijene za hrvatsko tržište:


Golf 1.4 TSI 1390 90 / 122 -18.769 EUR Trendline
Golf 1.4 TSI 1390 118 / 160 -21.205 EUR Comfortline
Golf 1.4 TSI 139 118 / 160 - 22.279 EUR Higlihne


Golf 2.0 TDI 1968 103 / 140 -21.799 EUR Trendline
Golf 2.0 TDI 1968 103 / 140 - 23.513 EUR Comfortline
Golf 2.0 TDI 1968 103 / 140 - 24.581 EUR Higlihne

Oprema oskudna. U Higlihne paketu treba nadoplatiti - automatsku kljimu, ESP, trokraki kožni volan, parking senzore, usb priključak, ma SVE SVE SVE što npr. ima Megane III, Lancia Delta, Bravo i ostali u najjačim izvedbama.

Tko voli nek izvoli.

Koliko sam ja obavješten,a činjenice temeljim na SLO katalogu za Golf VI,ESP i kožni volan ne treba nadoplatiti...

ESP,ako se ne varam,dobiješ još od baznog modela ili barem u Comfortline paketu...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 19:06   #46
Quote:
novinovi kaže: Pogledaj post
Samo da se nadovežem

Golf u ''civiliziranom'' svijetu je jos 2001(mk IV) imao ESP
Kod nas,a i u ostalim trecerazrednim zemljama je mk V imao ASR,ali ne i ESP.

Sad to meni nije jasno ako ima ;ABS,EBD,BAS,MSR i ASR dakle svu elektroniku osim ESP-a. Zar nisu mogli i stavi taj ESP, ako vec postoji 90% hardwera i softwera.

Koji je to razlog

Stvarno mi nije jasno.

Inace od 1995 na dalje su svi odjebali ASR i presli na ESP. I svi nude Ili ESp, ili ga ne nude.(ASR naravno ulazi u ESP) A VW je jedini oso na tome za Shitne zemlje.

Dali je razlog da radnik na traci vidi da Golf ide u Shitnu zemlju i da se ne trudi previše pri završnoj obradi
Ili je Vw ipak malo stalo do Fahrera iz Shitnih zemalja pa su stavili ASR da Golfek ne understerra pod naletom silnog momenta tedeija.

Ionako niko kod nas nije doplacivao ESP, tak da nisu imali neki extra profit


BTW polo ima serijski od 1996 vu shvabiji ABS, a kod nas danas?
Ali Njemačka ima zakon po kojem bez ABS-a ne možeš proći tehnički pregled...

Tu leži osnova svih razlika...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 19:14   #47
jbt za manje od 27K kupis Accorda novog, na akciji i za 25
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 19:42   #48
ESP serijski dolazi sa DSG mjenjačem te kod GTD I GTI varijante na našem tržištu. Nadoplata za isti je 559 EUR a.
Kombinacija Alcantara/tkanina koja je u Švabiji serija u Higlihne paketu se kod nas također naplaćuje.

U seriji su gume, vrata, šajbe, mjenjač, volan, i pocinčana karoserija tako da je 6., ovako kako su ju složili za CRO tržište, uistinu BEST BUY
__________________
NE KUPUJTE STANOVE NIVOGRADNJE d.o.o. U NASELJU "RIS" KROZ KOJE PROLAZI/E LIFTOVI
opr is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 20:29   #49
A da to malo potkrijepiš linkovima?

Do tada je za mene relevantan SLO izvor podataka...

Pogotovo ako uzmemo u obzir da smo mi VW-u bolje i veće tržište od SLO...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 20:48   #50
To je i mene zanimalo, ali čovjek kaže da mu je to od Zubaka "komunicirano" pa....
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 20:54   #51
Kakvim linkovima kada na službenim stranicama još nema ni G od Golfa novoga.

To su informacije koje ćeš dobiti odeš li do nekog dilera ili istog kontaktiraš telefonski.

Po meni (a planirao sam stvarno uzeti Golfa novoga) je 6. stvarno pušiona u smislu uloženo-dobiveno, da ne bi, Golfa platio 200.000,00 kuna!

Kao što rekoh;
niti je posebni dizajnerski napredak
niti ima novo podvozje sa barem zeru boljim performansama
niti nudi više prostora u kabini kao ni u bunkeru
niti "daje više za isto"

a ovo zadnje mu je kao najjači adut zbog kojeg bi trebali zaboraviti na falinge iznad

Za VW Hrvaska jedan veliki
__________________
NE KUPUJTE STANOVE NIVOGRADNJE d.o.o. U NASELJU "RIS" KROZ KOJE PROLAZI/E LIFTOVI
opr is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 21:04   #52
OK, ne sviđa ti se novi Golf i njegova cijena, ali zakaj nam to toliko nabijaš na nos.

Ni ja nisam neki štovatelj Golfa, pa ne otvaram topic o tome i još to neargumentirano razvlačim na 3 strane.
moril is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 21:11   #53
Quote:
opr kaže: Pogledaj post
Po meni (a planirao sam stvarno uzeti Golfa novoga) je 6. stvarno pušiona u smislu uloženo-dobiveno, da ne bi, Golfa platio 200.000,00 kuna!
Prićas gluposti, po tvome ispada da je skuplji od vw scirocca, a ima manje opreme
__________________
Joj što volim ovaj režim, svi rade a ja ležim!
igor999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 21:15   #54
Quote:
opr kaže: Pogledaj post
niti je posebni dizajnerski napredak
Kao da je ikada to i bio, pa se svejedno odlicno prodaje
Quote:
opr kaže: Pogledaj post
niti ima novo podvozje sa barem zeru boljim performansama
[QUOTE=opr;17574099]
A kako si to zakljucio dan nema bolje preformanse....zasto generaliziras? Alo dolaze novi motori( vise snage, manje potrosnje, common-rail ). A sto se tice podvozja ono je u petici bilo odlicno!
Inace ta generacija ce se samo prodavati 3 godine, nakon cega dolazi sedmica.

Quote:
opr kaže: Pogledaj post
niti nudi više prostora u kabini kao ni u bunkeru
Vise mu i ne treba posto ionako ima pregrst prostora. Ako ti treba vise kupi kombi.

Quote:
opr kaže: Pogledaj post
niti "daje više za isto"
Po svemu sudeci, ti si ga vec vozio???
Ne znam koji drugi zakljucak da covjek izvede.
efodiks is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 21:19   #55
Quote:
opr kaže: Pogledaj post
Po meni (a planirao sam stvarno uzeti Golfa novoga) je 6. stvarno pušiona u smislu uloženo-dobiveno, da ne bi, Golfa platio 200.000,00 kuna!
Pa, kad ti je već toliko stalo, što ga ne kupiš u sloveniji? Tamo je i jeftiniji i bolje opremljen...

btw... kod Zubaka nije prošla specijalna pregovaračka tehnika zvana cijenkanje ili nisi ni pokušavao?
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 21:22   #56
lol...ma kakvih 200000 kn. Ti nisi normalan. Za te pare dobijes GTI sa full opremom.

EDIT: ma dobijes Passat za odlicnom opremom!
efodiks is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 21:26   #57
Nijet dečkovi!
Volcika sa popisom opreme barem približno identičnoj onoj u Deutschland = Prosim enega za van.
A ovo što koliko košta u Hrvaškoj - to mi se ne sviđa.
Znam da je "dosadan, a ipak najbollji" i bla bla bla, ali moj Sportsfreundu da nije fer - nije. Ako su ga Schvabe složile sa opremom kakvom jesu, pa jel ga tako teško takvog prodavati i kod nas?

Moja isprika!
Meni su to nabili na nos stoga Vas svesrdno molim za ispriku, jer sam revoltiran time, imao potrebu na ovom mjestu, ja to učiniti Vama.

Tema "Das Auto" ist abgeschlossen.
__________________
NE KUPUJTE STANOVE NIVOGRADNJE d.o.o. U NASELJU "RIS" KROZ KOJE PROLAZI/E LIFTOVI
opr is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 22:31   #58
Quote:
efodiks kaže: Pogledaj post
Ja ne znam od kuda si dobio te nabijene cijene, 27k eura! Ja imam peticu staru pet godina sa full opremom za 24k eura.
Takodjer, VW od ove ili iduce godine ugradjuje ESP u sve svoje modele.
Mislim da će imat 6 u osnovnoj opremi ESP odmah, barem sam tako čitao, a sad čemo vidjeti.
schimek1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 09:37   #59
Quote:
efodiks kaže: Pogledaj post
lol...ma kakvih 200000 kn. Ti nisi normalan. Za te pare dobijes GTI sa full opremom.

EDIT: ma dobijes Passat za odlicnom opremom!
Necemo pretjerivati... Dobijes Passata s osnovnom (najnizom) opremom i najslabijim motorom.

Nedavno su starci kupovali auto u toj klasi, pa znam...
White_Shark is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 09:43   #60
Quote:
White_Shark kaže: Pogledaj post
Necemo pretjerivati... Dobijes Passata s osnovnom (najnizom) opremom i najslabijim motorom.

Nedavno su starci kupovali auto u toj klasi, pa znam...
Nije baš tako... za te novce dobiješ 1.9TDI s Comfortline Business paketom opreme koji je poprilično bogat...

Ali nebitno za temu topika
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:54.