Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2015., 08:53   #21
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
sa ugrađenim plinom moj je preko 1800 kila. i to kratki.
Kratki šta? Ti voziš Espace?

Ja se sjećam prije 6-7 godina sam gledao brošuru za Espace 2.0 dCi i bio je specificiran na ispod 1700 kg. Taj auto ima aluminijska vrata i prednju haubu, dosta se tad pričalo o smanjenju težine za Espace.
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 08:54   #22
a kakav to servis treba da bi se spriječilo mijenjanje dizni za cca 2000E nakon 100-150 000 km???

frečmen veli da su 2.2 koma... a koji onda dizel motor a da auto bude fit a ne trom bumbar??? pomodarski 1.6???

svi padaju na neki spejt dizajn, al oduševljenje splasne već na 1. servisu....
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 08:58   #23
Ti ne znaš čitat? Već je 3 puta napisano - 2.0 dCi ako imaš para za zadnji facelift (poslije 2010.) ili 1.9 dCi za starije modele
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 09:01   #24
znam čitat...

evo po preporuci Baotića odem na stranicu i samo 1.6 motori...
http://www.renault.hr/media/cjenici/...ovi_Espace.pdf
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 09:07   #25
Kolega, kolega... pa pobogu to je novi Espace mi konstantno pričamo o STAROM Espaceu (Mk.4).

Pusti Baotića, on skuplja klikove
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 11:50   #26
je, al sam išo vidjet šta imaju u ponudi od novih motora, kads ono tek 1,6 na na auto od 1600kg + cca 500kg tereta = 2100kg za 1,6 motor...
pa i oktavija je slaba sa 1.6 motorom....
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 12:11   #27
Samo je dalek put od 105 do 160 KS koliko ima jači 1.6 dCi.
Ako ti to nije dosta, uvijek ima 1.6 TCe sa 200 KS.
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 12:24   #28
Reno Espas je dosta udoban automobil za duže vožnje i ima dosta prostora. Ne trese puno dok voziš i zato se ne umoriš puno kod dužih putovanja. Super stabilnost u krivinama ne trebaš očekivati, ali to je standardno za takvu vrstu vozila. Dakle, ako ti treba dosta prostora i ako puno putuješ onda je Espas dobro rješenje.
DrTony is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 12:45   #29
Reno Espas
wasx is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 12:54   #30
Imam ja Grand Espace 2.0 dci . Prije sam imao 2.2. ali obican.
I bez obzira na to kaj je Grand, nemrem nikam bez Thulea na krovu
__________________
Nikada ne vjeruj čovjeku koji laže
Partfiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 12:56   #31
+3 djece?
wasx is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 16:26   #32
Quote:
badrix kaže: Pogledaj post
taj motor 2.2dci je imao dosta problema, jer se on ugradivao u ta godista.. puno je bolje uzeti redizajnirani/noviji sa 1.9 ili 2.0 dci motorima, ali je i skupnje....
Ma nudi mi se u zamjenu za moj auto (mercedes E 200 benzinac w210 automatik) Renault espace 2004 god sa 1,9dci motorom pa neznam uopće dal da razmišljam o tak nečem. čini mi se taj 1,9 dci preslab za tak velik auto a i malo me strah hrpe elektronike koju taj auto ima dok s druge strane auto mi je mrak radi dizajna i prostranosti pa sam na velikoj vagi
valentina 2607 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 18:05   #33
Quote:
Baotić kaže: Pogledaj post
naravno da svakom automobilu treba servis ... a eventualna dugorocnost i cijene uvelike ovise i o redovitom odrzavanju po mogucnosti u ovlastenom servisu
biste li mogli organizirati neku nagradnu igru za nas forumaše? Ništa komplicirano, tko prvi skupi recimo 18660 postova dobiva Espacea sa full opremom i motorom po izboru i - ajde, biti ću skroman - karticu za gorivo.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 20:07   #34
Quote:
valentina 2607 kaže: Pogledaj post
Ma nudi mi se u zamjenu za moj auto (mercedes E 200 benzinac w210 automatik) Renault espace 2004 god sa 1,9dci motorom pa neznam uopće dal da razmišljam o tak nečem. čini mi se taj 1,9 dci preslab za tak velik auto a i malo me strah hrpe elektronike koju taj auto ima dok s druge strane auto mi je mrak radi dizajna i prostranosti pa sam na velikoj vagi
kod ovlastenog na kompletni pregled pa cete vidjeti! jos ako je auto ovdje kupljen da se zna cijela povijest, odlicno! a ni taj merdo nije bas pucao od snage, probajte voziti, dizel ima veliki okretni moment i sigurno dobro vuce.
badrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 09:12   #35
Quote:
frenchman kaže: Pogledaj post
Kratki šta? Ti voziš Espace?

Ja se sjećam prije 6-7 godina sam gledao brošuru za Espace 2.0 dCi i bio je specificiran na ispod 1700 kg. Taj auto ima aluminijska vrata i prednju haubu, dosta se tad pričalo o smanjenju težine za Espace.
pusti bošure.
svojeg sam vagal nakon ugradnje plina i u prometnoj piše skoro 1900 kila.

i to sa malo benzina u rezervaru i sa 5 sjedala ugrađenih.
auto ima alu sva vrata, prednju i stražnju haubu i plastične prednje blatobrane ali je odozdola šasija kao kod tenka. potraži na netu, takav espace je poderao starog range rovera u sudaru.
Quote:
ex conn kaže: Pogledaj post
frečmen veli da su 2.2 koma... a koji onda dizel motor a da auto bude fit a ne trom bumbar??? pomodarski 1.6???

svi padaju na neki spejt dizajn, al oduševljenje splasne već na 1. servisu....
2,2 dci je odličan motor po performansama ali ga jebe perfiferija.
tko zna za to, složit će motor prije nego kvarovi nastanu. ako počne, vrlo lako možeš uništiti cijeli motor.

novi 1,6 dci sa 160 KS bi trebao biti dosta dobar jer je i masa manja, ali to ništa bez probe.
Quote:
Partfiš kaže: Pogledaj post
Imam ja Grand Espace 2.0 dci . Prije sam imao 2.2. ali obican.
I bez obzira na to kaj je Grand, nemrem nikam bez Thulea na krovu

i onda kad slušam ljude koji traže prostranost za 7 ljudi kod zafire ili grand scenica.....

svaki espace sa 7 sjedala ili nema prtljažnik ili je minimalan.
Quote:
valentina 2607 kaže: Pogledaj post
Ma nudi mi se u zamjenu za moj auto (mercedes E 200 benzinac w210 automatik) Renault espace 2004 god sa 1,9dci motorom pa neznam uopće dal da razmišljam o tak nečem. čini mi se taj 1,9 dci preslab za tak velik auto a i malo me strah hrpe elektronike koju taj auto ima dok s druge strane auto mi je mrak radi dizajna i prostranosti pa sam na velikoj vagi
1,9 dci je odličan motor ali ovisnood izvedbe snage i opterećenosti, možda i malo preslab za espace-a.

koja elektronika?
poznati kvarovi na espace-u su komandna ploča (popravak parsto kn) i automatski zatezači ručne kočnice. za njih ne znam popravak ali znam da su novi skupi.
ostalo sve kao i drugi auti.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 09:21   #36
OK, poštujem uvijek vlastito iskustvo prije kataloga, naglasak je u svakom slučaju bio kako je taj auto ipak lakši od konkurencije. Moram priznat da me iznenađuje da je skoro 2 tone... a crash testa se sjećam, to je u Fifth Gearu bilo ako se ne varam?
Klasični njihov test stara vs. nova tehnologija, isto kao i Modus vs. Volvo (940?) ali ipak tu nije njegova masa odigrala nego prednja pojačanja i općenito "inteligentno" projektiranje prema modernim standardima... al se sjećam, otvorio ga k'o konzervu Eva sardine
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 09:44   #37
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
biste li mogli organizirati neku nagradnu igru za nas forumaše? Ništa komplicirano, tko prvi skupi recimo 18660 postova dobiva Espacea sa full opremom i motorom po izboru i - ajde, biti ću skroman - karticu za gorivo.
ne losa ideja iako ne znam bas ovo sa motorom po izboru; nama bi vise odgovaralo da je neki sa lagera
__________________
www.baotic.hr
Baotić is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 11:13   #38
Quote:
frenchman kaže: Pogledaj post
OK, poštujem uvijek vlastito iskustvo prije kataloga, naglasak je u svakom slučaju bio kako je taj auto ipak lakši od konkurencije. Moram priznat da me iznenađuje da je skoro 2 tone... a crash testa se sjećam, to je u Fifth Gearu bilo ako se ne varam?
Klasični njihov test stara vs. nova tehnologija, isto kao i Modus vs. Volvo (940?) ali ipak tu nije njegova masa odigrala nego prednja pojačanja i općenito "inteligentno" projektiranje prema modernim standardima... al se sjećam, otvorio ga k'o konzervu Eva sardine
sukob stare i nove tehnologije je sudar espace-a IV protiv MkII.
a ovo je bilo turobno za gledat čak i meni.

čovjek bi pomislil da šasija na velikom terencu ipak nosi prevagu na njegovu stranu ali što je espace napravil range-u je grdo za gledat.

i ja sam u katalogu našel podatak o 1700 kg mase za espace-a benzinca ali vaga kaže drugačije.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 14:51   #39
Quote:
frenchman kaže: Pogledaj post
OK, poštujem uvijek vlastito iskustvo prije kataloga, naglasak je u svakom slučaju bio kako je taj auto ipak lakši od konkurencije. Moram priznat da me iznenađuje da je skoro 2 tone... a crash testa se sjećam, to je u Fifth Gearu bilo ako se ne varam?
Klasični njihov test stara vs. nova tehnologija, isto kao i Modus vs. Volvo (940?) ali ipak tu nije njegova masa odigrala nego prednja pojačanja i općenito "inteligentno" projektiranje prema modernim standardima... al se sjećam, otvorio ga k'o konzervu Eva sardine
jel to ovo? land rover discovery vs espace

https://www.youtube.com/watch?v=Ad8dHYAIhZ4
badrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 17:26   #40
Quote:
Baotić kaže: Pogledaj post
ne losa ideja iako ne znam bas ovo sa motorom po izboru; nama bi vise odgovaralo da je neki sa lagera
Ma sada skoro i nije bitno, prešao sam zadanu brojku, a u rikverc se ne može pisati.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:37.