Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2015., 09:41   #3181
Moguće da je,a i ne mora biti tko će znati.. Ali odavno je vrijeme da počnu radit nešto s Abarthom više. Praktički postoji samo 500 Abarth,Grande Punto čak niti Abarth ne spominje gotovo nikada.
DrVelečasni is offline  
Old 22.05.2015., 12:24   #3182
Rekao sam da idu još 2 karoserijske izvedenice koje su definitivno namjenjene i zapadnoj Europi. Isto takok su ovi 1.3 JTD sa 95 KS i 1.6 JTD sa 120 KS motori koji će biti dobavljivi u Turskoj na početku prodaje sa jasno napisanim dijelom da će biti još motora. U startu su i 2 benzinca no to ne znam koji su.

Nijemci su jasno rekli da će se ovo prodavati i kod njih, a neki uspoređuju sa Octaviom. Altavilla je isto davno u intervjuu rekao da ovo dolazi u Italiju.

Što se unutrašnjosti tiče tu su mućki ostavili mogučnost da ubace ako treba 6.5" ili čak 8" UConnect. Na koncu ovo će se auto sa nekim stilskim izmjenama vjerojatno prodavati kao Chrysler 100. Što se UConnecta tiče tu je na 5" o 6.5" baziran na Microsoft Windowsu ali embedeed systems verzija i opcionalnp ide sa TomTom navigacijom dok je hardver od strane Magneti Marellia. U 8" je UNIX-oid točnije na Backberryevom hvaljenom QNX-u dok je hardver Harman Kardon i navigacija Garmin.

I evo zašto ovoga ima kod nas, ne onog FIAT Viaggia koji je prepakirani Dodge Fart. Ovo je auto je skoro jednako prostrano, ima vjerojatno veći prtljažnik, a ako se ne varam preko 200 kg lakši.

Naziv auta naravno nije konačan.
Bara is offline  
Old 23.05.2015., 12:45   #3183
Quote:
DrVelečasni kaže: Pogledaj post
Možda bi ovaj link trebao radit?!

http://www.fiatpress.com/press/article/116945

Izgleda pristojno. Ako će cijena biti konkurentna znači u rangu sa Peugeotom 301 i Citorenom po meni je ovaj Fiat bolji,prvenstveno izgleda kao auto a vjerujem da će i motorizacija biti bolja ,spominju dizele i benzince od 95-120 kljusadi,kao automatik i ručni mjenjač...
E ovo je model Fiata o kojem sam govorio, a to je da im treba barem jedna limuzinska verzija i ovaj model bi bio po meni pun pogodak i po veličini i po dizajnu.

Ima tu i na HR ko ne zna eng.

http://www.index.hr/auto/clanak/fiat-aegea/821453.aspx
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Old 23.05.2015., 18:23   #3184
Da li netko u tom dizajnu izvana ili iznutra vidi išta originalno??
Sledgehammer is offline  
Old 23.05.2015., 18:59   #3185
Dizajn je ODLIČAN...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Old 24.05.2015., 12:42   #3186
stvarno odlično izgleda,pogotovo iznutra(za tu klasu),trebaju izbacit više karoserijskih izvedbi malo da upotpune ponudu,stavit dobru cijenu i nemaju brige za prodaju
xZr12pYqr68wQ9z is offline  
Old 24.05.2015., 15:11   #3187
samo problem se sto Fiati nisu vise jeftini,tako da pretpostavljam da ce ista stvar biti i ovdje
__________________
2 cup,0 girls
Joza Cimir is offline  
Old 24.05.2015., 16:58   #3188
Nisi nikada ni bili jeftini.
Sledgehammer is offline  
Old 24.05.2015., 16:58   #3189
Rješenje za novi Bravo!

Napraviti skladan hatchback od ove Aegee ili jednostavno početi uvoziti Ottimo koji se prodaje u Kini...
Ja toliko žarko čekam Bravo nasljednika, a ono ćuna...
Također ne mogu vjerovati da se u HR još uvijek može kupiti istovjetni Bravo kao onaj koji je stigao u salone 2007... a golf je odonda imao V, VI, VII, a vala bit će i VIII uskoro kako smjenju generacije - Fiat je zato postojan
AA6 is offline  
Old 24.05.2015., 17:27   #3190
Quote:
AA6 kaže: Pogledaj post
Rješenje za novi Bravo!

Napraviti skladan hatchback od ove Aegee ili jednostavno početi uvoziti Ottimo koji se prodaje u Kini...
Ja toliko žarko čekam Bravo nasljednika, a ono ćuna...
Također ne mogu vjerovati da se u HR još uvijek može kupiti istovjetni Bravo kao onaj koji je stigao u salone 2007... a golf je odonda imao V, VI, VII, a vala bit će i VIII uskoro kako smjenju generacije - Fiat je zato postojan
Pa ta mu fali...? A nasljednik će biti u stilu 500. Možda...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Old 24.05.2015., 17:30   #3191
Quote:
AA6 kaže: Pogledaj post
Rješenje za novi Bravo!

Napraviti skladan hatchback od ove Aegee ili jednostavno početi uvoziti Ottimo koji se prodaje u Kini...
Ja toliko žarko čekam Bravo nasljednika, a ono ćuna...
Također ne mogu vjerovati da se u HR još uvijek može kupiti istovjetni Bravo kao onaj koji je stigao u salone 2007... a golf je odonda imao V, VI, VII, a vala bit će i VIII uskoro kako smjenju generacije - Fiat je zato postojan
Šta to nisu dvije krajnosti? Meni je malo previše da se mjenja model svakih godinu ipo, dvije... istina je da onda polovni postanu nešto jeftiniji, ili bude rasprodaja zaliha, ali ako modelu ide jako dobro, ne vidim razlog da ga brzo mjenjaju.

8 godina, s druge strane, je previše. Sad se nazire hatchback verzija u Aegei i to bi trebao biti nasljednik ovog Brava, što bi moglo dobro izgledati.

Quote:
Lesli Eldridž kaže: Pogledaj post
Pa ta mu fali...? A nasljednik će biti u stilu 500. Možda...
Isto mišljenje i ja imam, samo da mu cijena ne bude precjenjena ko i modelu 500.
rocker1987 is offline  
Old 24.05.2015., 19:45   #3192
Quote:
Lesli Eldridž kaže: Pogledaj post
Pa ta mu fali...? A nasljednik će biti u stilu 500. Možda...
Ne još jedna varijanta!
Lyman is offline  
Old 24.05.2015., 20:04   #3193
Quote:
Lyman kaže: Pogledaj post
Ne još jedna varijanta!
I ja se nadam da neće biti tako, ali su to ranije najavljivali... Ja bih volio malo više elegancije od linije 500
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Old 25.05.2015., 20:22   #3194
Mup je dobio 60 ducata. Bar mislim da su svi bili ducato. Pa eto od cega zivi AC. I vidio sam cak i 2 500x. Jedan u arena centru a drugi u west gateu. Crveni, odlicno izgleda.
Danny Z. is offline  
Old 25.05.2015., 21:58   #3195
Quote:
danijel983 kaže: Pogledaj post
Mup je dobio 60 ducata. Bar mislim da su svi bili ducato. Pa eto od cega zivi AC. I vidio sam cak i 2 500x. Jedan u arena centru a drugi u west gateu. Crveni, odlicno izgleda.
Negdje je pisalo koliko su placeni, nevidim na fotkama koja je izvedva?
Svicar is online now  
Old 25.05.2015., 22:03   #3196
MUP, HEP kupuje dosta fiata, HRT vozi Doblo, ne mogu se ni sjetiti velikih tvrtki ali ima ih jos. Prodaju i onda deri na servisu, briga ih za nekog danijela kad dode pogledat alfu.
__________________
GO
Afla is offline  
Old 25.05.2015., 22:07   #3197




Bara is offline  
Old 25.05.2015., 23:32   #3198
Te skice nešto službeno ili? A baš sam se pitao kada će već neki render, skica, bilo što. Ovako, mjesec dana do predstavljanja sva ta fama oko Giulie zvuči kao neki mit, legenda..
jazzeni is offline  
Old 25.05.2015., 23:51   #3199
Sve su to vizije ali ja vjerujem da će buiti jako slično. Ljudi imaju informacije i svi se u zadnje vrijeme u svojim vizijama vrte sa sličnim uratcima. No ipak ovaj mi je najbolji do sada.

Nego kako je 4R fejlao sa najavom Giulie. Oni farovi su na kraju na Aegei.
Bara is offline  
Old 26.05.2015., 07:15   #3200
Quote:
Svicar kaže: Pogledaj post
Negdje je pisalo koliko su placeni, nevidim na fotkama koja je izvedva?
Nemam pojma. Valjda Maxi.

Quote:
Afla kaže: Pogledaj post
MUP, HEP kupuje dosta fiata, HRT vozi Doblo, ne mogu se ni sjetiti velikih tvrtki ali ima ih jos. Prodaju i onda deri na servisu, briga ih za nekog danijela kad dode pogledat alfu.
Ma dobro, ja ne mogu reci da su bili nesusretljivi kad sam zadnjih par puta bio.
Danny Z. is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:54.