Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2015., 15:05   #21
U Auto Kreši je prošle godine lambda sonda za Megane 1.6 16V iz 2002. plaćena oko 520 kn. Plus trošak zamjene kod lokalnog mehaničara 200 kn.
franzjoseph is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 09:41   #22
Quote:
MRCINA2102 kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da taj Megane ima dvije lambda sonde. Jednu ispred i jednu iza katalizatora. Jesi provjerio koja je otišla i da li je uopće koja otišla? Lamdba sondu možeš ispitati osciloskopom, samo osim Mejića, ne znam tko to radi po Zagrebu...

Što se lambda sondi tiče, mene je za Mercedes A-klasu 2000 g. lambda sonda sa original priključkom koštala s popustom (20% u Tokiću) oko 700kn. Cijena ugradnje je ono što me iznenadilo u tvom postu. 300kn za što? Za to da ti ju otkopča i skine? Preporučam ti, ako si iz Zagreba, pošalji mi PM, pa ću ti dati broj od svog majstora koji ti neće više od 100 kuna uzet za ugradnju.
Promijenjena lambda sonda+svječice+ dodatno krpanje auspuha=250 kn. Mogao sam možda i jeftinije proći ali nakon toga je eko test bio kao nov U svakom slučaju mislim da moram naći jeftinijeg majstora
morsky is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 11:46   #23
Bravo. Upravo si bacio novce ta lambdu.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 11:16   #24
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Bravo. Upravo si bacio novce ta lambdu.
Bio sam prije na dijagnostici i pokazivalo je grešku. Ne znam ima li to kakve veze ali sam primjetio i da manje troši
morsky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 11:34   #25
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Bravo. Upravo si bacio novce ta lambdu.
oćeš reć da je krpanje auspufa bilo jedino potrebno...??
u stvari vrlo vjertojatno jer ak je šuplaj il ima više zraka il manje CO2...ne sjećam se više tak je meni reko prije 5 godina na teh. pa sa mijenjo lonac.
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:02.