Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Za napredne korisnike > Linux, UNIX i ostali unixoidi

Linux, UNIX i ostali unixoidi Open source OS-ovi i sve o njima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2005., 01:21   #1
KDE meni na xfce-u?

Pozdrav

Jel moguće natjerati nekako xfce4 da koristi izbotnik KDE-a? Onaj kojeg namještam u control centeru?

Mislim, KDE je zakon nad zakonima. Ali ja imam slabu mašinu, na kojoj je xfce4 osjetno brži. Eh sad, ja bi KDE u xfce4. Isti meni, koristio bi i konquerora,...

jel bi išlo to kako?

zahvaljujem
shoki
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2005., 11:42   #2
Bio je nekoc neki xml generator za taj xfce. Mislim da je bio za xfce4.
Mislim generira ti datoteku sa svim programima na kompu.
Ne znam sad kako se zove pitaj gugl.
A sto fali w makeru :-D
__________________
Neću žvaku, oću kusur.
Zeppelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2005., 02:07   #3
hvala. našao!
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2005., 15:55   #4
nego, kao nastavak na temu:
jel znate kako i gdje KDE čuva izgled svog izbornika?
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2005., 19:18   #5
Kod mene $HOME/.config/menus/applications-kmenuedit.menu

Mislim da za ovo treba malo noviji KDE. Nema potrebe da ovo ručno edituješ, jer možeš right-click na KMenu ikonu i kliknuti na Menu Editor. Ako ti je pak stariji KDE, pipaj.
__________________
Ja sam mladić u najboljim godinama i čovjek za sutra, a nekad sam bio sretno dijete. U mojoj općini problema nema, jer rade veze i poznanstva.
Shadowman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2005., 19:52   #6
KDE 3.3.0

ma tak, zanimalo me. Kad bih recimo htio složit KDE izbornik u nekom od drugih window managera... ALi ne da mi se, dobar mij e i KDE
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2005., 19:59   #7
KDE nema dostojnu konkurenciju. Intuitivnost, fleksibilnost, ease of use, izgled, bezbroj features.
__________________
Ja sam mladić u najboljim godinama i čovjek za sutra, a nekad sam bio sretno dijete. U mojoj općini problema nema, jer rade veze i poznanstva.
Shadowman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2005., 23:58   #8
potpisujem
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2005., 00:45   #9
Ja već furam 3.4.
__________________
Ja sam mladić u najboljim godinama i čovjek za sutra, a nekad sam bio sretno dijete. U mojoj općini problema nema, jer rade veze i poznanstva.
Shadowman is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2005., 20:37   #10
nego, sad kad već pričamo o KDE-u, ne da mis e otvarat novu temu:

Kak da natjeram KMix da se automatski diže? Stavio sam ga u svoj autorun direktorij, ali se onda diže i prozor, a ja bi da je odmah u trayu...

thx
shoki
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2005., 20:54   #11
Ako ga ne zatvoriš prije logout-a, session manager bi ga trebao ionako pokrenuti pri slijedećem startu bez da ga stavljaš u Autorun. Jesi li siguran da ti je session manager podešen kako treba?
__________________
Ja sam mladić u najboljim godinama i čovjek za sutra, a nekad sam bio sretno dijete. U mojoj općini problema nema, jer rade veze i poznanstva.
Shadowman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:11.