Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2009., 22:40   #41
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
da,onaj u Gajevoj,kad ideš od kavane Boban prema Immportane centru s lijeve strane,imaju mali dio sa sniženom RL odjećom
mislim da je taj dućan neki outlet jer imaju gomilu 'sranja' unutra,ja prolazio cestom i uočio policu sa tim polo majicama i odmah jednu kupio
ajd nađi slikicu da vidimo kako izgledaju te RL majice koje imaju na sniženju

možda je koja od ovih tu ..

http://www.ralphlauren.com/shop/inde...&ab=global_men
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 22:42   #42
Evo jedna polo prve klase Malo


Zadnje uređivanje black_man : 09.05.2009. at 22:48.
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 07:56   #43
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
Jel netko možda zna kakva je ponuda u Brioni u Zg? Imaju li polo majice,koliko dođu i kakav je fit?
Kupio bih jednu jer želim neku perfektne kvalitete,ovo što prodaju po Lacoste-u i Bossu je stvarno ajme,ja bih sve te dućane zatvorio i zabranio da se prodaje išta što je proizvedeno van EU.
Ja sam vidio jednu u izlogu,4500 kn.Ali sigurno je ova bila od nekog specijalnog materijala,mislim da inače nisu tako skupe.
markolopolos is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 10:45   #44
Navigare ima dobre polo majice za muškarce..a i benetton nije loš ( samo ne plave ili crne ,brzo se isperu )..nekad je dobro pogledati na etiketi gdje su rađene..ima polo koje su rađene u Italiji one su ok, a one u hrvatskoj, srbiji, ili bangladeš - .
__________________
mene ako se sete na dan bezbednosti sete, ako se ne sete nikom ništa.
Planinarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 13:19   #45
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
Zegna ima najbolje majice,ali slaba je sport ponuda kod nas,sve su neke 'široke' u ponudi kod nas,da mi je naletit na neke slim fit,samo bih se kod njih oblačio.
zaleti se van negdje ako patis na slim fit.. jer zbilja se isplati,kvalitetne su a nisu nesto pretjerano skupe,oko tisucu kuna su uglavnom..za razliku od brionia di neces nac nista ispod 3..
Ale93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 14:07   #46
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
ajd nađi slikicu da vidimo kako izgledaju te RL majice koje imaju na sniženju

možda je koja od ovih tu ..

http://www.ralphlauren.com/shop/inde...&ab=global_men
Evo mislim da je identična ovoj i ima ih u 7-8 boja i sve su slim-custom fit:
http://www.ralphlauren.com/product/i...entPage=family
Nema tih sa natpisima i šarenih,samo jednobojne.

Zadnje uređivanje black_man : 10.05.2009. at 14:23.
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 14:22   #47
Quote:
Ale93 kaže: Pogledaj post
zaleti se van negdje ako patis na slim fit.. jer zbilja se isplati,kvalitetne su a nisu nesto pretjerano skupe,oko tisucu kuna su uglavnom..za razliku od brionia di neces nac nista ispod 3..
Eh,kad ne planiram nigdje prije 9 mjeseca. Odlučio sam si naručit jednu/dvije polo marke Malo preka neta. Mislim da su rangu s Brioni,pamučne ne dođu više od tisuću i nešto kuna,preko 3000 kn dođu samo od posebnih tkanina,sa vrstama kašmira i svilom,a imaju uglavnom slim fit modele.
Glede tih polo majica jedino sam zadovoljan bio sa jednom pamučnom Gucci koja je takvog materijala i tkanja da niti škaricama ne možeš u njoj izbušiti rupicu,a kamoli da se sama stvori nakon par pranja. Međutim, te marketinške firme imaju precijenjenu odjeću i skupo naplaćuju logo,pamučna Gucci za 2500 kn je jednake kvalitete kao i ova Malo za 1400 kn. Mislim da je to odlična firma za one koji vole kvalitetu,a u Zegni,Brioniju i sličnima imaju problema s krojevima.
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 17:13   #48
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
Evo mislim da je identična ovoj i ima ih u 7-8 boja i sve su slim-custom fit:
http://www.ralphlauren.com/product/i...entPage=family
Nema tih sa natpisima i šarenih,samo jednobojne.
Bila bi bolje da je big pony u pitanju ali ajde ni ova ne izgleda loše. U svakom slucaju vrijedi 300tinjak kuna i budem se sutra zaletio ako budem imao vremena da vidim jel ostalo šta od tih majica ..
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 17:50   #49
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Bila bi bolje da je big pony u pitanju ali ajde ni ova ne izgleda loše. U svakom slucaju vrijedi 300tinjak kuna i budem se sutra zaletio ako budem imao vremena da vidim jel ostalo šta od tih majica ..


http://www.ralphlauren.com/product/i...ductId=3450677

Ima li nešto slično kod nas,nisam u RL ulazio dugo vremena,ali vrlo rado bi barem jednu ovog đira u ormaru.
A možda naručim i sa stranice,frendovi dolaze i NY na ljetovanje pa donesu,ali tko će čekat još dva mjeseca
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 16:09   #50
Evo upravo sam bio u onom dućaju u Gajevoj gdje imaju polo majice i što da kažem - jedva sam uspio ih pronaći u tom dućanu. Dućan izgleda više kao skladište, roba nabacana sa svih strana, jako povoljne nike kratke majice gotovo sve po 100tinjak kuna, a ove RL polo jedva uspio pronaći. Tri puta sam obišao cijeli dućan i onda kada sam već pomislio da sam u krivi ušao i da nije to taj koji je spominjan na ovom forumu - u kutu ugledah RL polo majice. Mojoj sreći nije bilo kraja sve dok se nisam približio istima. Hm, materijal mi se nimalo ne sviđa, izgledaju tako fake i nekvalitetno, možda je i taj loš dojam produbila činjenica da su bile zgužvane i nagurane u onaj mali jadan prostor pa ih nisam pravo niti vidio. Uglavnom, jedna žuta je bila "prolazna" ali je broj bio L, no od tolike gužve u dućanu nije mi se dalo pitati jel imaju manjih brojeva (što sumnjam jer su ipak na sniženju). Cijena je 360 kuna, spustili sa 690 ako se ne varam... sve u svemu, ništa ne kupihm ali zanimljiv dučanić jer koliko god izgledaju kao skladište - jako im je jeftina roba ..
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 16:13   #51
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post

http://www.ralphlauren.com/product/i...ductId=3450677

Ima li nešto slično kod nas,nisam u RL ulazio dugo vremena,ali vrlo rado bi barem jednu ovog đira u ormaru.
Prošli tjedan kada sam bio u The Core-u nisam vidio taj model. Imaju nešto slično (po bojama) za 950kn, ali nije me se nešto dojmio posebno ..
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 19:15   #52
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Prošli tjedan kada sam bio u The Core-u nisam vidio taj model. Imaju nešto slično (po bojama) za 950kn, ali nije me se nešto dojmio posebno ..
Takve majice u US sam kupio po 50$, nevjerovatno kakva razlika u cijenama..
__________________
I´m back. Hell is full.
ivano_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 15:59   #53
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Evo upravo sam bio u onom dućaju u Gajevoj gdje imaju polo majice i što da kažem - jedva sam uspio ih pronaći u tom dućanu. Dućan izgleda više kao skladište, roba nabacana sa svih strana, jako povoljne nike kratke majice gotovo sve po 100tinjak kuna, a ove RL polo jedva uspio pronaći. Tri puta sam obišao cijeli dućan i onda kada sam već pomislio da sam u krivi ušao i da nije to taj koji je spominjan na ovom forumu - u kutu ugledah RL polo majice. Mojoj sreći nije bilo kraja sve dok se nisam približio istima. Hm, materijal mi se nimalo ne sviđa, izgledaju tako fake i nekvalitetno, možda je i taj loš dojam produbila činjenica da su bile zgužvane i nagurane u onaj mali jadan prostor pa ih nisam pravo niti vidio. Uglavnom, jedna žuta je bila "prolazna" ali je broj bio L, no od tolike gužve u dućanu nije mi se dalo pitati jel imaju manjih brojeva (što sumnjam jer su ipak na sniženju). Cijena je 360 kuna, spustili sa 690 ako se ne varam... sve u svemu, ništa ne kupihm ali zanimljiv dučanić jer koliko god izgledaju kao skladište - jako im je jeftina roba ..
To i jest nekakav outlet dućan pa izgleda kao skladište,meni je 90% robe unutra očajno.
Mislim da nisu fake,iskreno izgledaju bolje i od polo majica iz Bossa i iz Lacosta,identičnih materijalom ima u The Core za 700 kuna..
Imaju sve brojeve,samo moraš pitati,sve izložene su L,otraga imaju S i M,za XL nisam pitao
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 16:12   #54

Zadnje uređivanje Bolji od tebe : 12.05.2009. at 16:32.
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 11:13   #55
Quote:
Planinarka kaže: Pogledaj post
Navigare ima dobre polo majice za muškarce..a i benetton nije loš ( samo ne plave ili crne ,brzo se isperu )..nekad je dobro pogledati na etiketi gdje su rađene..ima polo koje su rađene u Italiji one su ok, a one u hrvatskoj, srbiji, ili bangladeš - .
Navigare: imam podosta u ormaru, prilično solidno!

Vjerovali ili ne, za sitne novce Kappa ima super protuvrijednost kvalitete materijala i izrade, dosta različitih izvedbi i krojeva. Govorimo o originalu, jelte...

Camel ima super kvalitetne robe...

Prije par godina kupih na nekom sniženju u Magmi Tom Tailor - denim polo majice. Nakon 4 godine nošenja su još uvijek u super stanju, boja drži, ništa se nije iščijalo - a jako su mekane! Šteta što više nema toga....


Bez obzira na sve navedeno, jedino bi za Australian by l'Alpina izbrojio više od 60 EUR za kratki rukav.... jer mi sve ostalo nekako previše brandinga u odnosu na realni porast kvalitete....




Hihihi, ovo za rusko tržište? Mislim, ono, ljudi, možda u mraku netko ne primjeti onog malog konja.... pa evo s velikim.... iduće je s neonskom reklamom, "ljudi ja nosim skupu majicu!"
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 11:32   #56
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
iduće je s neonskom reklamom, "ljudi ja nosim skupu majicu!"
O ovom sam baš ja nedavno razmišljao kako bi neki dizajner ili brand morao izbacit neki komad odjeće koji ima nekakav svjetleći natpis - u RH bi sigurno sve bilo rasprodano.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 15:37   #57
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post



Hihihi, ovo za rusko tržište? Mislim, ono, ljudi, možda u mraku netko ne primjeti onog malog konja.... pa evo s velikim.... iduće je s neonskom reklamom, "ljudi ja nosim skupu majicu!"
Iskreno,ja tog konja ni ne percipiram kao logo,fora mi je cijela majica s bojama i brojevima.
A Polo Ralph Lauren ne smatram skupom markiranom odjećom da bi netko to nosio zbog velikog loga s mislju 'nosim skupu markiranu odjeću'.
To je najobičnija marka koja ima nešto ljepši dizajn i kvalitetu i ako mi se nešto sviđa kupit ću. Svejedno mi je li tu konjić ili piše Reebok
Veliki konj i veliki broj 3 na leđima su mi vizualno lijepi,i mislim da malo tko to kupuje s mišlju da se logo vidi,kad to uopće nije neka marka..
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 15:47   #58
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Navigare: imam podosta u ormaru, prilično solidno!

Camel ima super kvalitetne robe...

Prije par godina kupih na nekom sniženju u Magmi Tom Tailor - denim polo majice. Nakon 4 godine nošenja su još uvijek u super stanju, boja drži, ništa se nije iščijalo - a jako su mekane! Šteta što više nema toga....
Navigare i Camel barem nisu za smeće,solidna kvaliteta,ali su im krojevi i dizajn bezveze.Sve s mene visi sa svih strana,popizdim
Možda i izdrže te iz Tom Tailora.Tamo sam se oblačio u srednjoj školi,znam da su im trapke očajne kvalitete,ali su mi majice znale i trajat,ali trajale ili ne,u odnosu na ono što danas kupim vizualno izgledaju kao kuhinjske krpe pa ne kupujem.
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 17:29   #59
Joooj, kak mene tvoji postovi uvijek navuku na komentiranje...

Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
Iskreno,ja tog konja ni ne percipiram kao logo,fora mi je cijela majica s bojama i brojevima.
A nedavno si napisao: "Imam frendove koji kad nešto gledam od Prade stalno komentiraju gledaj ovo,tko bi to nosio,izgleda jeftino i kao s placa......a meni vecina tih stvari bude mrak i izgleda jebeno kvalitetno Al oni su đir Lacoste prugice i RL polo,obavezno neki natpis na majici ili veliki broj 8 na leđima"



Quote:
...da bi netko to nosio zbog velikog loga s mislju 'nosim skupu markiranu odjeću'.
"Naši" ljudi upravo tako i biraju odjeću. Što veći logo za što manje love.

Quote:
Veliki konj i veliki broj 3 na leđima su mi vizualno lijepi,i mislim da malo tko to kupuje s mišlju da se logo vidi,kad to uopće nije neka marka..
Većini 'Rvata je. I znaš da većina to kupuje upravo zbog velikog broja i jockeya. A da je isto to na nekakvoj no name majci, možeš mislit kak bi im bilo lijepo.



Vidim ja da moramo otvoriti temu mokry i black_man - rasprave.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 19:19   #60
Ah. Pošto je mokry već lijepo odgovorio ono što sam cca i ja mislio napisat za dosta stvari, ostaje mi samo da nadodam:

Camel i Navigare: kaže black_man da mu sve nekako visi sa svih strana. Imaju oni više krojeva, naravno da neki i meni vise.... nekom nešto stoji... nu ako je tebi pojam kako stoji ova uska majica



Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
Evo jedna polo prve klase Malo

i to na liku koji baš i nema nešto mišićne mase (tanke rukice, napeti mišićići za slikanje!), ništa se ne čudim.... onda u usporedbi s tim, naravno da imaš dojam da ti ovo ostalo visi....

A ono si krivo shvatio. Nisam pis'o Tom Tailor majice generalno. Već što rekoh da više nema, tj. TOM TAILOR DENIM polo majice. Koje su bile vrhunski (edit: možda rigorozan pojam vrhunski, ali super svakako!) kvalitet. I nema zaokruženo T nego ovako nešto:





A hlača TT sam imo dvoje. Nisam primjetio ništa pre negativno.... tu negdje, ko L'S 501 po izdržljivosti...
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA

Zadnje uređivanje HHmischko : 14.05.2009. at 20:00.
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:40.