Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2013., 23:52   #101
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Znaš prijatelju na što misli, HSLS su liberali, ali su ipak izrazito hrvatska stranka...

O drugima se radije ne bih izjasnio, znaš što mislim o njima, nije to odlazak jedne ili divje osobe
Sve su to hrvatske stranke... neke stranke potenciraju to svoje hrvatstvo i katoličanstvo, a neke stranke se obraćaju svim građanima bez obzira na etničku pripadnost i religiju...

HSLS se još treba dokazati da je liberalna stranka, a ne lijevo krilo HDZa, jer nisam čuo što misle o MPO, zdravstvenom odgoju, odnosu Crkva-država, referendumu o braku, LGBT prava....
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 09:13   #102
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
HSLS se još treba dokazati da je liberalna stranka, a ne lijevo krilo HDZa, jer nisam čuo što misle o MPO, zdravstvenom odgoju, odnosu Crkva-država, referendumu o braku, LGBT prava....
o nekim od tih stvari HNS ima posve autoritativni i ne-liberalni stav.
npr. zdravstveni odgoj ili referendum o braku.
divizija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 09:31   #103
U Hrvatskoj danas ali i sve ove godine nema dviju opcija, a još manje treće opcije. U Hrvatskoj svih ovih godina vladaju bivši lažni komunisti,njihova djeca i danas filtrirani učenici. Hrvatskoj treba generalna lustracija svih koji su bili u Partiji, a potom i svih koji su u ove 23. godine bili na vlasti i to generalno, pa makar i pomeli tu i tamo kojeg poštenog.
__________________
V.Gotovac: "Ono što je umrlo u Moskvi, umrijet će i ovdje."
Fantom47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 09:34   #104
Quote:
Fantom47 kaže: Pogledaj post
U Hrvatskoj danas ali i sve ove godine nema dviju opcija, a još manje treće opcije. U Hrvatskoj svih ovih godina vladaju bivši lažni komunisti,njihova djeca i danas filtrirani učenici. Hrvatskoj treba generalna lustracija svih koji su bili u Partiji, a potom i svih koji su u ove 23. godine bili na vlasti i to generalno, pa makar i pomeli tu i tamo kojeg poštenog.
moje je mišljenje, iako će to tek vrijeme pokazat ili demantirati, da je komunistička bulumenta u HDZu poražena odlaskom sanadera i jace.
očekujem da će to uslijediti i u SDPu. većina članstva nisu zadrti boljševici i to će se pročistit. samo je pitanje vremena.
divizija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 11:16   #105
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Sve su to hrvatske stranke... neke stranke potenciraju to svoje hrvatstvo i katoličanstvo, a neke stranke se obraćaju svim građanima bez obzira na etničku pripadnost i religiju...

HSLS se još treba dokazati da je liberalna stranka, a ne lijevo krilo HDZa, jer nisam čuo što misle o MPO, zdravstvenom odgoju, odnosu Crkva-država, referendumu o braku, LGBT prava....
Zapravo IDS bazira politiku na nekom zazoru od Hrvatske preko Učke, a HNS ima Vesnu Pusić i to je sve što ću reći o njima, možda se ekipa iz Varaždina i Međimurja i ne slaže s njezinim stvovima, ne znam, i ne zanima me, ali ona je na čelu te stranke i radije bi glasova za Milanovića čak i nakon ovog anego za nju
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 20:40   #106
dajte ljudi, nemojte biti smiješni! pa kakav je to treći put sa HNS-om i IDS-om , zar nisu sada na vlasti (osim ako se ne računa da bi im to bio 3. mandat)
HNS-ovci su liberali? kome i po kojim kriterijima?

HSLS bi me užasno razočarao ako bi koalirao sa njima!
mimozica 7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:11.