Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2013., 14:27   #21
Quote:
winnerica kaže: Pogledaj post
Mene baš zanima koliko si ti veleučeni i koju školu si pohađao/la

Evo, iz prve ruke ti mogu reći da je Zoka inzistirao na odgovaranju, a ne na pisanju, iz kojeg god se to predmeta moglo naravno... Profesorima je izjavio da vježba govorničke vještine
a jest ih naučio !!! pa ja sam to bolje znao u prvom osnovne
__________________
bananko
Lorenzow is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 18:34   #22
Cijela krarijera ministra Vrdoljaka, školovanje i radno iskustvo, je upućivala na to da će zauzeti resor gopodarstva
marionelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2013., 20:18   #23
morala sam si pogledati nadanovu povijest, tko je i što je


c/p:
Karijera

Godine 1984. završio je studij ekonomije na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Splitu. Karijeru je započeo kao referent u tvrtki Dalmacijacement gdje 1990. godine preuzima funkciju generalnog direktora i to u trenutku kada je u proglašen stečaj tvrtke. Godine 1993. imenovan je županom Splitsko-dalmatinskim, a zatim i zastupnikom Splitsko-dalmatinske županije u Županijskom domu Hrvatskog sabora, da bi iste godine postao i najmlađi ministar gospodarstva u ratnoj Vladi Nikice Valentića.

Godine 1995. dolazi na čelo Hrvatske gospodarske komore i počinje obnašati funkciju predsjednika Uprave Kraš d.d.

U tijeku svoje karijere obnašao je i funkciju predsjednika nogometnog kluba Hajduk koji je za njegova mandata osvojio devet od mogučih dvanaest nacionalnih trofeja i plasirao u četvrtfinale Lige prvaka kao 5.-ti najbolji klub u Europi te sezone. U razdoblju 1995.-1996. bio je i na čelu Hrvatskog nogometnog saveza.
Kronologija
2005. do danas predsjednik Uprave «Kraš» d.d.
2003. do danas predsjednik, Hrvatska gospodarska komora
1999. - 2003. predsjednik, Hrvatska gospodarska komora
1995. - 1999. predsjednik, Hrvatska gospodarska komora
1993. - 1995. ministar, Ministarstvo gospodarstva u Vladi RH
1993. zastupnik, Splitsko-dalmatinske županije u Županijskom domu Sabora predsjednik odbora za lokalnu samoupravu, gospodarstvo i financije Županijskog doma Sabora
1993. - 1994. župan, Splitsko – dalmatinska županija
1990. - 1993. generalni direktor, Dalmacija cement, K. Sućurac
1989. - 1990. pomoćnik direktora za ekonomsko-financijske poslove, Tvornica cementa “Partizan”- Dalmacija cement, K. Sućurac
1986. - 1989. šef knjigovodstva, Tvornica cementa “Prvoborac” – Dalmacija cement, Sv. Kajo
1984. - 1986. referent plana i analize, Tvornica salonita ”Antiša Vučičić”- Dalmacija cement, Vranjic


respektabilno!

uočavam vezu s cementarama i bivšim predsjednikom
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 08:27   #24
Quote:
marionelo kaže: Pogledaj post
Cijela krarijera ministra Vrdoljaka, školovanje i radno iskustvo, je upućivala na to da će zauzeti resor gopodarstva
u njegovom pogledu smo to primjetili. Potpuno vlada situacijom. Tko je uostalom on. Koliko iskustva ima u gospodarstvu.
piplMASTtrastAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 23:13   #25
Sto je bio Kalmeta 1990?
KOS Oficir is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2013., 23:47   #26
Quote:
KOS Oficir kaže: Pogledaj post
Sto je bio Kalmeta 1990?
Mislim agronom u Maraski
PeroOrlić is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2013., 15:41   #27
Quote:
PeroOrlić kaže: Pogledaj post
Mislim agronom u Maraski
Hja..
Ova vlada je nesposobna,ali ona prije nje je još nesposobnija.
Nama trebaju ministri koji razumiju resor.Koji znaju o čemu se radi.Moraju znati što njhove odluke znače.Moraju znati.Bez toga nije poželjno nastaviti suradnju.
KOS Oficir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:51.