Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2016., 20:38   #621
ima...?
http://www.bershka.com/hr/woman/new-...?colorId=800#/
adry88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 21:44   #622
Quote:
rosavitta kaže: Pogledaj post
Već neko vrijeme pratim temu i sada sam se napokon odlučila napisati cjelokupni dojam koji je (kroz ovih par godina koliko znam za nju) Bershka ostavila na mene:

Prvo moram spomenuti problem kaj se tiče njihovih sniženja. Dođem na njihovu web stranicu i vidim sve pršti od sniženja, hrpa nakita, robe, cipela sniženih, već si onak sva hepi pišem popis za kupnju, a kad dođem u dućan ni p od popusta. ne kužim u čemu je stvar i jel to tako samo u ovoj Bershki u koju ja idem (CCO East) ili je tako i u drugima?

Druga stvari zbog koje sam već nakon 3-4 odlaska u Bershku odlučila bojkotirati taj dućan je nelogičnost njihovih veličina. Inače sam veličina L u većini stvari nekad manje nekad više ovisno o modelu i komadu odjeće, ali njihove veličine su mi naprosto smiješne. Dođem kupiti običnu pamučnu majicu probam l koji je brat bratu s maksimum m. Uzmem xl koji je doslovno m. Pa kaj bi onda trebala uzeti xxl ili pak xxxl da ekšueli uspijem navući neki njihov komad na sebe... ok, znam da je to talijasnki dućan i da su talijanke većinom sitnije žemske, al ak radiš nešto u l veličini onda napravi u l veličini za boga miloga..

Isto tako omjer cijene i kvalitete kod njih mi nije najbolji, skuplji su recimo od h&m-a, a materijali i kvaliteta im po ničemu nisu bolji.

Evo to je ukratko moj cijelkupni dojam o Bershki, pa me eto zanima kakva su vaša iskustva i dojmovi?
Malo ti je jer je to tinejdjerski brend zare ajmo tako rec. Ona bsk linija je bas za teense a ovaj berska obicni je za cure...i to mrsave uglavnom. Meni isto treba veci broj...zara je za zene i tamo sam u normalnoj svojoj velicini...
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 17:33   #623
Quote:
rosavitta kaže: Pogledaj post
Već neko vrijeme pratim temu i sada sam se napokon odlučila napisati cjelokupni dojam koji je (kroz ovih par godina koliko znam za nju) Bershka ostavila na mene:

Prvo moram spomenuti problem kaj se tiče njihovih sniženja. Dođem na njihovu web stranicu i vidim sve pršti od sniženja, hrpa nakita, robe, cipela sniženih, već si onak sva hepi pišem popis za kupnju, a kad dođem u dućan ni p od popusta. ne kužim u čemu je stvar i jel to tako samo u ovoj Bershki u koju ja idem (CCO East) ili je tako i u drugima?

Druga stvari zbog koje sam već nakon 3-4 odlaska u Bershku odlučila bojkotirati taj dućan je nelogičnost njihovih veličina. Inače sam veličina L u većini stvari nekad manje nekad više ovisno o modelu i komadu odjeće, ali njihove veličine su mi naprosto smiješne. Dođem kupiti običnu pamučnu majicu probam l koji je brat bratu s maksimum m. Uzmem xl koji je doslovno m. Pa kaj bi onda trebala uzeti xxl ili pak xxxl da ekšueli uspijem navući neki njihov komad na sebe... ok, znam da je to talijasnki dućan i da su talijanke većinom sitnije žemske, al ak radiš nešto u l veličini onda napravi u l veličini za boga miloga..

Isto tako omjer cijene i kvalitete kod njih mi nije najbolji, skuplji su recimo od h&m-a, a materijali i kvaliteta im po ničemu nisu bolji.

Evo to je ukratko moj cijelkupni dojam o Bershki, pa me eto zanima kakva su vaša iskustva i dojmovi?
upravo to ne ide tamo jer moram uzet jedan model u svim velicinama i dobijem nis...meni je tamo sve usko u cicama...plus moja necakinja koja je 6. razred OŠ stane u njihov 34/36 eto ima 12. godina sportasica...a cijene su očaj..upala mi oko jedna vesta okrenem etiketu 499kn (poliester, akril...smece).
veka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 17:34   #624
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
Malo ti je jer je to tinejdjerski brend zare ajmo tako rec. Ona bsk linija je bas za teense a ovaj berska obicni je za cure...i to mrsave uglavnom. Meni isto treba veci broj...zara je za zene i tamo sam u normalnoj svojoj velicini...
Istina, to se pogotovo kuzi po natpisama na robi
veka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 13:08   #625
@adry88 - hvala ti!! neznam zasto nisam nalazila
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 23:37   #626
ja se ne slažem s ovim gore napisanim

ja sam veličina xs-s i ovdje moram uzimati xxs, dok frendica koja je L i uzima L
ja nemam nikakvih problema s veličinama

baš je danas frendica koja inače nosi broj 40, kupila hlače broj 38
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 08:46   #627
ja sam xs i u Zari mi je xs često širok i komotan, dok mi je u Bershki taman (nekad čak i preuzak za moj ukus).
Bershka definitivno ima manje krojeve, no ono što mi se ne sviđa jest to da su im majice/veste prekratke (a prosječne sam visine).
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 08:57   #628
Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post
ja se ne slažem s ovim gore napisanim

ja sam veličina xs-s i ovdje moram uzimati xxs, dok frendica koja je L i uzima L
ja nemam nikakvih problema s veličinama

baš je danas frendica koja inače nosi broj 40, kupila hlače broj 38
Meni u npr kosulju sise ne stanu, a za hlače imam osjećaj da su tajice ,a da ne spominjem prekratke rukave na robi sa dugim rukavima :/, i sastav je nula bodova, Recimo Mango sasvim normlano kupujem bluze, majice, hlače.
veka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 16:11   #629
a dobro, znam da inače kupujem tamo xxs hlače i jednom sam našla neke hlače na akciji xs, znači trebale bi bit taman ili možda velike, i uzela sam ih, bile su 30kn, nije mi se dalo isprobavat za tako male pare, kad ono hlače ne mogu navuć ni do koljena, a kamoli preko guzice
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 08:53   #630
Quote:
veka123 kaže: Pogledaj post
Meni u npr kosulju sise ne stanu, a za hlače imam osjećaj da su tajice ,a da ne spominjem prekratke rukave na robi sa dugim rukavima :/, i sastav je nula bodova, Recimo Mango sasvim normlano kupujem bluze, majice, hlače.
po meni, sastav je jednako loš kao i u Zari i Mangu. sve je sad samo poliester ionako.
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 21:12   #631
Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post
po meni, sastav je jednako loš kao i u Zari i Mangu. sve je sad samo poliester ionako.


U Mangu je vecina kosuljica od viskoze, imam tonu odjece iz mng i zare, i uglavnom pazim da nisu poliester, jedino sko mi se nesto bas jaaaaakooo svida, kupim poliester.
Jedino sko viskozu ne racunas u umjestne materijale jer postoji i takvo tumacenje


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 11:20   #632
da li netko od vas ima problema s dostavom s online shopa? Naruđba mi je trebala doći u petak još uvijek nije, u dućanu neznaju ništa, u službi za korisnike neznaju ništa :/ Samo mi prebacuju lopticu
Sunčiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 17:56   #633
jel ima netko od vas ove čizmice da mi napiše kakve su?
tražim si neke iznad koljena s malom petom tak da mogu biti dugo u njima i ove su mi se svidjele ali
nisam nikad naručivala obuću online

http://www.bershka.com/hr/woman/sale...ml?colorId=040
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 11:28   #634
Cure ja ne znam sta je s Bershkom.Prvu narudzbu online sam napravila 19.1.
Izabrala sam preuzimanje u poslovnici,i jos uvijek pise in transit.Pa jel to uobicajno da putuje preko 10 dana do ducana,stvarno me ljute.Poslala sam mail,jos cekam odgovor.
__________________
Krzno lijepih životinja nose ružni ljudi...
gloria56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 17:46   #635
nikad nisam naručivala u trgovinu jer mi nije blizu ali kad sam naručila doma je došlo brzo i sve kako treba
adry88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 22:05   #636
Stizalo mi brzo i u ducan i doma...zadnji paket za doma narucen 29.1 stigao danas

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
zaskia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 12:30   #637
Kakvi su im kalupi obuće, sandala?
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 17:13   #638
Jel i u bershki mogu bez problema vratiti ako mi se nesto ne svidja i dobiti novac natrag? Narucila bih nesto iz online shopa
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 17:18   #639
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
Jel i u bershki mogu bez problema vratiti ako mi se nesto ne svidja i dobiti novac natrag? Narucila bih nesto iz online shopa
Da ja si narucila one famozne cvjetne haljine koje su bile neko vrijeme popularne i vratila sve nakon par dana, novac sjeo od povrata jako brzo, nitko me nis nije pitao kad sam vracala da je bar h&m takav
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 10:14   #640
Ja sam si upravo narucila jaknicu s online shopa. Sad mene zanima kad stigne u trgovinu, ako ju ja odma probam i skuzim da mi ne stima velicina - jel ju mogu odma i vratiti tj u roku od 5min od preuzimanja? jel itko to pokusao..
__________________
<3
individualka10 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:41.