Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2017., 09:19   #921
Besplatan je povrat preko HP, imas na prvoj stranici ove teme sve detaljno objasnjeno
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 09:32   #922
Quote:
fluffy chicken kaže: Pogledaj post
Besplatan je povrat preko HP, imas na prvoj stranici ove teme sve detaljno objasnjeno
Hvala ti, smotana sam, treba mi još kave
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 13:57   #923
Pozdrav. Zanima me ima li netko ove čizme? http://www.asos.com/asos/asos-asher-...0Items%20Image

Jesu li udobne i kakva je kvaliteta?
__________________
Let it be.
Corazondemelon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 20:40   #924
menni, nedavno si spominjala onu crnu parku ali se ne sjecam jesi li je kupila?
Zanima me ima li je tko da utvrdimo jesu li ispravne mjere, uzivo ljepota i to... Kupuje mi se parka za zimu pa bih nesto provjereno dobro.
http://us.asos.com/asos/asos-parka-w...ecently+Viewed
TheSpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 21:23   #925
Quote:
TheSpy kaže: Pogledaj post
menni, nedavno si spominjala onu crnu parku ali se ne sjecam jesi li je kupila?
Zanima me ima li je tko da utvrdimo jesu li ispravne mjere, uzivo ljepota i to... Kupuje mi se parka za zimu pa bih nesto provjereno dobro.
http://us.asos.com/asos/asos-parka-w...ecently+Viewed
Nećeš pogriješiti. Toliko je ljepša uživo da ti ne mogu opisati. Mislim da je i shower-resistant.
To krzno je bas bogato, a ovo krzno iznutra je bas toplo. Dosta je teška, meni to nije minus, meni je to veliki plus i volim kad su jakne zimske takve.
Definitivno mi je ovo bingo godine.
Može se nosit kao sportska s patikama i izgleda kul.
Može se nosit i na čizme na petu s haljinom i izgledat odlično.
Versatile je izraz na engleskom, a na hrvatskom nemam pojma kakav bi bio prijevod.
Jako mi je lijepa, danima je nisam stavljala u ormar nego sam je pustila na vješalici ispred i divila joj se u prolazu.
TTS.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 21:39   #926
Joj hvala, kupujem!
TheSpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 22:33   #927
jel moze proc za hladne zimske dane? meni bas TTS kod jakni ne pomaze, nekad sam 10 nekad 12 kod asosa.. koji broj inace nosis i jel ti uska ili imas prostora za debele dzempere ispod? daj jos malo reci o ovoj divoti, prvi put je vidim i !

uf, na spanskoj strani je naravno jeftinija nego na uk http://www.asos.com/es/asos/parka-co...y%20Viewed
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 22:43   #928
Quote:
TheSpy kaže: Pogledaj post
Joj hvala, kupujem!
Javi i tvoje dojmove
Quote:
Bebwy kaže: Pogledaj post
jel moze proc za hladne zimske dane? meni bas TTS kod jakni ne pomaze, nekad sam 10 nekad 12 kod asosa.. koji broj inace nosis i jel ti uska ili imas prostora za debele dzempere ispod? daj jos malo reci o ovoj divoti, prvi put je vidim i !

uf, na spanskoj strani je naravno jeftinija nego na uk http://www.asos.com/es/asos/parka-co...ently%20Viewed
I ja sam je uzela sa spanske stranice
Može proći pod ledene dane, ja sam je i uzela za nalete bure tu kod mene kad mi ne pomogne ni jednom jaknom, kapom ni šalom.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 22:59   #929
hvala puno! pricekacu jos mozda koju recenziju (iako zvuci savrseno) i sve se nadam nekom kodu, al u to cisto sumnjam haha
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 23:15   #930
I ja cu pricekat da uhvatim kakav 20% kod Nije mi zurba.
TheSpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 23:32   #931
Quote:
Corazondemelon kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Zanima me ima li netko ove čizme? http://www.asos.com/asos/asos-asher-...0Items%20Image

Jesu li udobne i kakva je kvaliteta?
nemam pojma za kvalitet i udobnost, samo sam naletela na njih u ovom videu pa da ti linkam kako izgledaju "uzivo" ako nisi videla: https://youtu.be/YRG4qVkwSj8?t=341

Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 00:31   #932
vjerojatno se vec pisalo, ali ako mozete kupujte u GBP i kad placate paypalom stavite da vas "izdavaoc" kartice vrsi konverziju

upravo narucila i korpica bi u eurima bila €212
U GBP 157

ako se ovih 157 placa konverzijom paypala kaze €180 za platit, a kad sam stavila da ce moja banka izvrsit konverziju na kraju me izaslo€172, upravo provjereno na tekucem

znaci razlika od 40€ na vec hrpu snizenih stvari, not bad
__________________
It's you, it's you, it's all for you Everything I do I tell you all the time Heaven is a place on earth with you Tell me all the things you want to do...<3
~StarPrincess~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 02:25   #933
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Nećeš pogriješiti. Toliko je ljepša uživo da ti ne mogu opisati. Mislim da je i shower-resistant.
To krzno je bas bogato, a ovo krzno iznutra je bas toplo. Dosta je teška, meni to nije minus, meni je to veliki plus i volim kad su jakne zimske takve.
Definitivno mi je ovo bingo godine.
Može se nosit kao sportska s patikama i izgleda kul.
Može se nosit i na čizme na petu s haljinom i izgledat odlično.
Versatile je izraz na engleskom, a na hrvatskom nemam pojma kakav bi bio prijevod.
Jako mi je lijepa, danima je nisam stavljala u ormar nego sam je pustila na vješalici ispred i divila joj se u prolazu.
TTS.
kupila sam ju prosle godine. super je, ali ni blizu shiwer resiatant. par puta bijah mokra so koze nakon pljuska
eeiine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 07:47   #934
Quote:
~StarPrincess~ kaže: Pogledaj post
vjerojatno se vec pisalo, ali ako mozete kupujte u GBP i kad placate paypalom stavite da vas "izdavaoc" kartice vrsi konverziju

upravo narucila i korpica bi u eurima bila €212
U GBP 157

ako se ovih 157 placa konverzijom paypala kaze €180 za platit, a kad sam stavila da ce moja banka izvrsit konverziju na kraju me izaslo€172, upravo provjereno na tekucem

znaci razlika od 40€ na vec hrpu snizenih stvari, not bad
U pravu si, naručila sam 5 grudnjaka i platila u € Visa karticom i sad stavila GBP na stranici da provjerim razliku u cijeni - svaki je po 20kn do 30 kn jeftiniji u GBP nego u € mogla sam još ušparat al ajd, nema veze, znam za ubuduće
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 08:57   #935
Quote:
eeiine kaže: Pogledaj post
kupila sam ju prosle godine. super je, ali ni blizu shiwer resiatant. par puta bijah mokra so koze nakon pljuska
A onda sam krivo mislila. Drago mi je da si javila jer sas ću sigurno pripaziti. Velim, meni je ovo adut za buru
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 12:08   #936
Quote:
Bebwy kaže: Pogledaj post
nemam pojma za kvalitet i udobnost, samo sam naletela na njih u ovom videu pa da ti linkam kako izgledaju "uzivo" ako nisi videla: https://youtu.be/YRG4qVkwSj8?t=341

Hvala ti puno. Stvarno pomaže vidjeti ih u videu. Ako se odvažim, prijavit ću rezultate ovdje.
__________________
Let it be.
Corazondemelon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 15:34   #937
Quote:
fluffy chicken kaže: Pogledaj post
Besplatan je povrat preko HP, imas na prvoj stranici ove teme sve detaljno objasnjeno
Ajme, pa ja ovo pojma nisam imala!!! otkada se može besplatno vraćati stvari??

uh, a jesu li fleksibilni s ovih 28 dana od primitka? Kako će znati jesam li primila i kada?
medicamed is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 16:54   #938
Quote:
eeiine kaže: Pogledaj post
kupila sam ju prosle godine. super je, ali ni blizu shiwer resiatant. par puta bijah mokra so koze nakon pljuska
Slazem se, imala ju i ja, nije takodjer za zimsko vrijeme, i zelena boja nije bila kao na slici, vec tamnija. Lijepa je, al nije neka divota .
andreatrky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 17:02   #939
Quote:
anita-17 kaže: Pogledaj post
Nedavno sam po prvi puta kupila prekrasnu Dune torbu. Originalna cijena cca. 700 kn, ulovila sam ju na sniženju za cca. 200 kn. Baš sam bila happy :klap:
Imam i neke njihove cipele s kojima sam stvarno zadovoljna tako da nisam očekivala ništa manje niti od torbe.

No, kad mi je došla torba i kad sam raspakirala, zapljusnuo me onaj poznati kineski smrad
Nikad ga nisam osjetila na odjeći ili bilo čemu od regularnih proizvođača-brandova. Samo sam par puta nešto naručila s e-baya "from čajna" i imalo je (sasvim očekivano) taj smrad.


Moje pitanje: jeste li ikad osjetile takav smrad na nečemu što ste kupile s Asosa, a da je od priznatog branda ili Asos prodaje lažnjake?
Da, zadnje nike tenisice(vratila ih) sto ne znaci da nisu orginal, sve se to radi in čajna kako kazes uglavnom, uzela sam i nike benassi, isto taj miris al njih nisam vratila, i kod nas je takav, a duplo skuplje(ionako ih stavim par put na ljeto). Inace zbilja ne podnosim taj smrad.
P.S. Uzela sam prosli mjesec prvi put asos grudnjak Sofia...malo sam razocarana :/.
andreatrky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 21:49   #940
Jel možemo mi iskoristiti ove popuste na španjolskoj stranici? Meni ti kodovi ne prolaze...
maja_21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:15.