Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2017., 23:08   #941
Quote:
medicamed kaže: Pogledaj post
Ajme, pa ja ovo pojma nisam imala!!! otkada se može besplatno vraćati stvari??

uh, a jesu li fleksibilni s ovih 28 dana od primitka? Kako će znati jesam li primila i kada?
Nemam pojma iskreno, ja nikad nisam vracala, sve sto o tome znam sam tu procitala

A ovaj rok od 28 dana pretpostavljam da ne mogu bas kontrolirati, ali opet mozda i mogu, jer bi im tom logikom ekipa mogla vracati i robu koja je po npr.pola godine kod njih, a ne sumnjam da bi se naslo takvih specijalaca
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 23:52   #942
Quote:
fluffy chicken kaže: Pogledaj post
A ovaj rok od 28 dana pretpostavljam da ne mogu bas kontrolirati, ali opet mozda i mogu, jer bi im tom logikom ekipa mogla vracati i robu koja je po npr.pola godine kod njih, a ne sumnjam da bi se naslo takvih specijalaca
Računa se od dana kad primiš pošiljku, to valjda mogu provjeriti sa dostavljacima. A na pošti tete lupe žig kad šalješ pa mogu izbrojati jel proslo 28 dana
c.c. is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 13:43   #943
Quote:
maja_21 kaže: Pogledaj post
Jel možemo mi iskoristiti ove popuste na španjolskoj stranici? Meni ti kodovi ne prolaze...

Meni je prošao 10% na španjolski site prošli tjedan.
ninol is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 14:53   #944
Koji je kod bio u pitanju?
maja_21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 17:55   #945
Quote:
c.c. kaže: Pogledaj post
Računa se od dana kad primiš pošiljku, to valjda mogu provjeriti sa dostavljacima. A na pošti tete lupe žig kad šalješ pa mogu izbrojati jel proslo 28 dana
A mislis da im se da s time zafrkavati? S kontaktiranjem hrvatske poste? Nekako sumnjam u to...
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 18:48   #946
Mislim da je neka cura bila napisala da su joj prigovorili sta nije vratila u roku
28 dana je ok rok, ako mi nesto ne pase, odma vratim, ne vidim problem, ionako je besplatan povrat
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 22:37   #947
narucila i ja ovu crnu parku o kojoj se prica... isto sam mislila nije mi hitno, cekat cu kod jer je bilo u svim brojevima, i evo danas od uk10 na dalje sve oos!! pa sam uzela u tall verziji, tamo ima svih brojeva
efghi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 00:49   #948
Pozdrav, često naručujem preko Asosa i nikad bas ne uspijem ugrabiti neki kod. Zanima me kako dolazite do koda, postoji li neki način? ili samo rođendan i kod koji bas Asos objavi. Meni ni za rodendan ne salju kodove a svakodnevno mi stizu njihovi mailovi ://
mea0204 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 09:23   #949
Quote:
mea0204 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, često naručujem preko Asosa i nikad bas ne uspijem ugrabiti neki kod. Zanima me kako dolazite do koda, postoji li neki način? ili samo rođendan i kod koji bas Asos objavi. Meni ni za rodendan ne salju kodove a svakodnevno mi stizu njihovi mailovi ://
I koliko dugo traju kodovi? Nasla sam na mailu neke od prije godinu dana...

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 09:37   #950
Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
Mislim da je neka cura bila napisala da su joj prigovorili sta nije vratila u roku
28 dana je ok rok, ako mi nesto ne pase, odma vratim, ne vidim problem, ionako je besplatan povrat
evo da javim da sam ja vratila nedavno stvari nakon 2 mjeseca (ja sam za to vrijeme bila na putovanju i tek kad sam se vratila sam otvorila pakete i skuzila da mi ne paše)

i primili su ih, refundiratli, ali su napisali da je rok 28 dana. No, mislim da to najviše ovisi o tome u kojem su stvari koje ih vraćate. Moje su, iako je 2 mj prošlo, bile u savršenom stanju, još uvijek u kutiji, u cipelama je bila ona "žlica" kao i haljina je imala etiketu.
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 11:10   #951
Asos Ryder crne gleznjace jel koja uzimala? Kakve su?

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
<3 Best thing about me is you <3
Mani83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 13:14   #952
Kratko pitanje - danas mi žena u pošti kaže da je povrat robe Asosu besplatan samo ako je poslano iz i šalje se natrag u Švedsku. Meni tracking za tri paketa pokazuje da su krenuli ovako iz Njemačke, i što onda, ja nemam pravo na besplatan povrat ako mi nešto ne odgovara? Isprike, ovo će mi bit prvi put da nešto vraćam jer sam naručila nekoliko veličina da vidim koja će mi odgovarati.
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 17:25   #953
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Kratko pitanje - danas mi žena u pošti kaže da je povrat robe Asosu besplatan samo ako je poslano iz i šalje se natrag u Švedsku. Meni tracking za tri paketa pokazuje da su krenuli ovako iz Njemačke, i što onda, ja nemam pravo na besplatan povrat ako mi nešto ne odgovara? Isprike, ovo će mi bit prvi put da nešto vraćam jer sam naručila nekoliko veličina da vidim koja će mi odgovarati.
- ispunite obrazac https://asos.intelligentreturns.net/main/landing
- nakon toga vam Asos pošalje na mail naljepnicu za povrat sa švedskom adresom (a možete ju i sami skinuti u pdf formatu). naljepnica ima jedinstveni serijski broj
- odnesete u poštu. pošto sve pošte nisu upoznate s mogućnošću besplatnog povrata, pozovite se na okružnicu br 168/16 od 16.05.2016.
- čeka se cca 15 dana, dobijete obavijest kad paket zaprime u Malmu, a cca 3 dana nakon toga kad stigne u Asos. par sati nakon zaprimanja paketa u Asos vam stiže povrat novca

Sve lijepo piše na prvoj stranici, tako da ignorirajte moj trenutak gluposti
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 20:42   #954
Eto, ja sam vratila balerinke prošli utorak i danas primila mail da su zaprimili i obavijest od paypala o refundu.
Stvarno brzi. Vraćala sam i prije i isto je tako bilo.


Tu se pisalo da se vrećica u kojoj se primi paket mora okrenuti naopako. Meni u pošti rekli da ne. I nisam niti jednom okrenula i nije bio problem.
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 14:01   #955
Quote:
fluffy chicken kaže: Pogledaj post
Nemam pojma iskreno, ja nikad nisam vracala, sve sto o tome znam sam tu procitala

A ovaj rok od 28 dana pretpostavljam da ne mogu bas kontrolirati, ali opet mozda i mogu, jer bi im tom logikom ekipa mogla vracati i robu koja je po npr.pola godine kod njih, a ne sumnjam da bi se naslo takvih specijalaca
Quote:
c.c. kaže: Pogledaj post
Računa se od dana kad primiš pošiljku, to valjda mogu provjeriti sa dostavljacima. A na pošti tete lupe žig kad šalješ pa mogu izbrojati jel proslo 28 dana
Ma i ja mislim da su male šanse da će me zezati. Zapravo sam sada izračunala samo radne dane i ispada mi 27 dana, što je super onda.
Baš ću javiti ovdje kako je prošlo. Uostalom, ne vjerujem da će mi vratiti robu, opet se s tim zajebavati.
medicamed is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 20:13   #956
mogu prebrojati je li prošlo 28 dana tako da ulaskom u vaš profil samo stisnu tracking. jer se sad sve pošiljke šalju s tracking numberom preko kojega se vidi minuta u kojoj ste primile pošiljku.

''You can return any item for a refund within 28 days of receiving your original order.''

računaju se svi dani, ne radni.

ali kako ljudi kažu da nemaju nikakvih problema i nakon toga vremena, šalji.
eeiine is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 17:49   #957
Zadnji put mi je posiljku dostavljac donio na kucnu adresu (paket je vrjednosti bio oko 200€), daki jos uvijek dostavljaju na kucnu adresu i dali se to odnosi i na manje pakete(vrijednost oko 20€)?
calecaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 12:45   #958
Quote:
calecaki kaže: Pogledaj post
Zadnji put mi je posiljku dostavljac donio na kucnu adresu (paket je vrjednosti bio oko 200€), daki jos uvijek dostavljaju na kucnu adresu i dali se to odnosi i na manje pakete(vrijednost oko 20€)?
Dostavljaju.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 13:01   #959
Quote:
Ember- kaže: Pogledaj post
Dostavljaju.
Meni su prestali dostavljati doma prije cca 6 mjeseci. Čak mi ni ne dođe u moju kvartovsku poštu nego moram u Branimirovu.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 14:10   #960
Meni ne dolazi DHL nego mi dođe naš poštar na motorčeku, niti me nazove nego sjedne na zvonce i to u popodnevnim satima kad najčešće nisam doma pa ga moram načekivat i odgađat obaveze.
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:02.