Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2017., 18:22   #461
To što si napisala je raskid Okvirnog ugovora.
A što je sa skapanjem?
Za Simpu:

2. U smislu ovih Uvjeta e-novcem smatra se elektronički, uključujući i magnetski, pohranjena novčana vrijednost koja je izdana korisniku bonova Hrvatskog Telekoma u pokretnoj javnoj komunikacijskoj mreži HT-a (dalje: Imatelj e-novca) nakon primitka novčanih sredstava Imatelja e-novca, a koja se koristi za izvršenje platnih transakcija putem telekomunikacijskih, digitalnih ili informacijsko- tehnoloških uređaja za nabavu robe i usluga. Pohranjena novčana vrijednost koja se koristi za korištenje javnih komunikacijskih usluga HT-a te dodatni iznosi na računu koji se dodjeljuju na račun kroz različite promocije u obliku dodatnog novčanog iznosa ne smatra se e-novcem. Prilikom svake platne transakcije Imatelja e-novca, smatra se da je e-novac izdan i iskorišten u trenutku izvršenja platne transakcije kako je to definirano ovim Uvjetima.

Sklapanje okvirnog ugovora za privatne Korisnike
10. Korisnik upućivanjem prve poruke, prvog poziva ili prvog iniciranja prijenosa podataka ili na neki drugi način korištenjem telekomunikacijskog, digitalnog ili informatičko-tehnološkog uređaja iz pokretne ili nepokretne javne komunikacijske mreže HT-a, nakon stupanja ovih Uvjeta na snagu, prema destinaciji za platnu uslugu ili uslugu izdavanja elektroničkog novca prihvaća ove Uvjete, pojedine Specifikacije i Cjenik naknada za platne usluge.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 21:15   #462
Ok, taj dio sam previdila
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 17:26   #463
Meni su samo rekli da platim parking preko SMS-a, da im to treba za ne znam šta... I da, morala sam platiti parking koji nije privatni, nego od Grada Zagreba, kao, državni. Mislim, idiotizam...

Rade takve komplikacije da bi čovjek rađe odustao od tog novca.
frida_merkuri is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 17:50   #464
Pa nikom nije u interesu da ti bezveze izdaje e-novac, ako ne mora (jer ti ga onda moraju isplatiti na zahtjev).
Dakle, operatori će ti izdati e-novac samo zato jer moraju, a ne jer žele, jer dok nije e-novac, ne moraju ti isplatiti.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 23:28   #465
Quote:
frida_merkuri kaže: Pogledaj post
Nisu me tražili ništa od papira pošto nisu imali dovoljno novaca, tip mi je rekao da možda neće ni odobrit taj zahtjev, onak, WTF?! Tako da, jedina nepoznanica mi je taj famozni/fantomski ZAHTJEV.

Nego, pošto očekujem da ću naići na još prepreka s njima, može mi netko objasniti dal postoji nekakav formular koji se ispunjava kao zahtjev za povratom novca ili moram koristiti svoje pjesničke vještine kako bih napisala zahtjev?

Tenks!

edit: imam i onu plastičnu karticu na kojoj piše PIN,PUK itd, koju sam dobila prilikom kupovine SIM kartice.
Pravilnik o prenosivosti broja, HAKOM, članak 21.

Članak 21.

(1) Davatelj broja će podnositelju Zahtjeva za prijenos broja ispostaviti račun za obavljene elektroničke komunikacijske usluge za mjesec u kojem je izvršen prijenos broja.

(2) Neiskorišteni iznos na korisničkom računu za unaprijed plaćene usluge (eng: »pre-paid«) davatelja broja se ne može prenositi i koristiti za plaćanje elektroničkih komunikacijskih usluga primatelja broja. Davatelj broja će korisniku unaprijed plaćene usluge (eng: »pre-paid«) usluge izvršiti povrat neiskorištenog iznosa na korisničkom računu u skladu s odredbama Pravilnika o načinu i uvjetima obavljanja djelatnosti elektroničkih komunikacijskih mreža i usluga.

- ukratko: neiskorišten novac ti se mora vratiti sukladno Pravilniku.

Pravilnik o načinu i uvjetima obavljanja djelatnosti elektroničkih komunikacijskih mreža i usluga, odjeljak Unaprijed plaćene usluge:

Računi korisnika

Članak 36.

(1) Račun za unaprijed plaćene usluge (bon) je korisnički račun s novčanim iznosom u svrhu korištenja javnih komunikacijskih usluga koji se može nadopunjavati novim novčanim iznosima nakon prvobitne kupnje.

(2) Prigodom aktivacije unaprijed plaćene usluge ili prigodom nadopunjavanja novčanog iznosa računa, krajnji korisnik mora na jednostavan, razumljiv i lako uočljiv način biti obaviješten o trajanju pretplatničkog odnosa. Ako nije utvrđen rok pretplatničkog odnosa,
smatrat će se da pretplatnički odnos traje neodređeno vrijeme. U slučaju isteka roka bona ili raskida pretplatničkog odnosa, krajnji korisnik ima pravo na povrat ili naknadu neiskorištenog novčanog iznosa računa za javne komunikacijske usluge.

(3) U slučaju kada se radi o povratu ili naknadi neiskorištenog novčanog iznosa u nepokretnoj elektroničkoj komunikacijskoj mreži, krajnji korisnik je obvezan predočiti telefonsku karticu.

(4) U slučaju prijenosa broja u pokretnoj elektroničkoj komunikacijskoj mreži, kada krajnji korisnik traži povrat ili naknadu neiskorištenog novčanog iznosa za javne komunikacijske usluge, krajnji korisnik je obvezan dati na uvid SIM karticu, identifikacijski dokument i presliku zahtjeva za prijenos broja. Krajnji korisnik može zatražiti povrat ili naknadu neiskorištenog novčanog iznosa za javne komunikacijske usluge najkasnije 30 dana od dana kada je broj prenesen u drugu mrežu.

(5) U slučaju kada se radi o povratu ili naknadi neiskorištenog novčanog iznosa za javne komunikacijske usluge na kupljenom, a neaktiviranom bonu u pokretnoj elektroničkoj komunikacijskoj mreži, krajnji korisnik je obvezan predočiti kupljeni bon. Krajnji korisnik može zatražiti povrat ili naknadu neiskorištenog novčanog iznosa za javne komunikacijske usluge najkasnije 60 dana od dana kupnje bona.

(6) Krajnji korisnik nema pravo na povrat neiskorištenog novčanog iznosa računa ukoliko je taj iznos posljedica uplate od strane operatora u sklopu posebnih promotivnih akcija operatora.

(7) Prigodom aktivacije unaprijed plaćene usluge krajnji korisnik mora biti na jednostavan,razumljiv i lako uočljiv način obaviješten o cjenovnom sustavu operatora javnih komunikacijskih usluga.

(8) Odredbe ovog članka nemaju učinak na pravo na iskup elektroničkog novca koje krajnjem korisniku unaprijed plaćene usluge pripada na temelju propisa kojima se uređuje elektronički novac.

- stavak (2) ovdje uvjetuje da operater unaprijed plaćeni iznos za usluge mora vratiti ako se povrat zatraži na način i u roku propisanim stavkom (4).
- stavak (4) navodi da moraš zatražiti povrat neiskorištenog iznosa unutar 30 dana od dana prijenosa broja u drugu mrežu. Iznos se trenutno može vratiti samo nakon uspješnog prijenosa broja u drugu mrežu.
- stavak (6) navodi da možeš dobiti samo ono što je nadoplaćeno kroz redovne nadoplate, iznos dobiven kroz razne promocije (npr. promocija Zauvijek u Tele2) operater nije dužan vratiti

Povrat se vrši... ha, kako kod koga. HT i Tele2 su me tražili IBAN na koji su sjeli novci unutar 2-3 dana. Ne znam kako je kod Vip/Tomato.


Budući da su ovo pravilnici izravno pristigli iz HAKOM-a, ako ti operater krene nešto seruckati oko povrata, slobodno im copy-pasteaj ove članke i navedi da ako ne žele mirno riješiti nastalu situaciju i vratiti ti novac na koji imaš pravo, da ćeš ih prijaviti HAKOM-u zbog kršenja navedenih pravilnika, a što NI JEDNOM operateru nije u interesu zato što im HAKOM ima mogućnost zakomplicirati život.

Ako ti odbiju zahtjev zato što nije "pravilno ispunjen" (što je apsolutno jedenje izmeta od strane operatera), zatraži ih da ti dostave zahtjev ili daju izravan link gdje se on nalazi na njihovim web stranicama ili postoji li navedeni oblik zahtjeva na prodajnim mjestima (ovo će ti uglavnom Vip tražiti jer su sve vezano za zahtjeve zakomplicirali do gotovo nemogućeg), Teletu i HT-u samo napišeš "sukladno HAKOM pravilniku tom i tom molim povrat sredstava za broj taj i taj na IBAN taj i taj". Ako ti se krenu izmotavati oko toga - forward sve žive i nežive komunikacije i dokumentacije HAKOM-u.


EDIT: ukratko - nadoplati račun ako je SIM neaktivan, prenesi broj u drugu mrežu, zatraži povrat sredstava, baci SIM.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)

Zadnje uređivanje R1982 : 29.01.2017. at 23:41.
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 11:27   #466
Prebacujem se s HT-a na Tomato. Prijenos broja je trebao biti izvršen jučer, a kad provjerim na stranicama HAKOM-a piše da je broj u HT mreži i da nije u postupku prijenosa. Jel to znači da ću čekat još par dana jer postupak prijenosa traje toliko ili se to obavi u jedan dan?
__________________
Dreambound for life.
oceanborn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 12:24   #467
Trebalo bi se obaviti u to vrijeme koje piše na zahtjevu za prijenos.
Ako je izvan tog vremena- nema pravila kad će biti prebačen.
Možeš pitati operatera u kojem je statusu.

I polako računati koliko je vremena prošlo od potpisanog datuma da znaš koliko ćeš novca dobiti
Meni je prije kojih mjesec dana prebacivanje s bonbona na tomato kasnilo 3 dana.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 17:20   #468
Nešto su oni tu grdo zeznuli, ako piše da broj nije u postupku prijenosa znači da još nisu ni unijeli zahtjev u HAKOM aplikaciju za prijenos broja a kamoli da će bit prenesen u dogovoreno vrijemi. Zovi pitaj gdje je zapelo, tomato je poznat po tome da prijenos zna potrajati po nekoliko tjedana.
Europium is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 13:45   #469
Uspjela sam dobiti službu za korisnike nakon nekoliko pokušaja da bi se ispostavilo da je zahtjev odbijen jer je nešto na zahtjevu nedostajalo, odnosno bilo krivo ispunjeno i sad moram predati novi zahtjev. Međutim mene nitko nije obavijestio da je zahtjev odbijen tako da sam mogla čekati do ne znam kad.
Hvala na savjetima!
__________________
Dreambound for life.
oceanborn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 18:48   #470
Ekipa,
prebacujem se s bonbona na tomato, prijenos je trebao biti jutros.
Sve čekam kad će mi nestati mreže, međutim, sve radi normalno.
Upitam ekipu iz tomata na fb u kakvom je to stadiju, zar me nisu trebali prebacit jutros, oni mi govore da njima stoji da je prijenos sutra.
Ja sve mislim da sam zeznuo datum, da sam sigurno krivo vidio na onom papiru, kad sam se vratio kući vidio sam da na papiru stoji današnji datum prijenosa.
Nitko me nije obavijestio o nikakvoj odgodi. Koja su moja prava, imam li pravo na naknadu zbog kašnjenja?

E: odgovorio mi je tomato da je datum prijenosa informativnog karaktera i da je normalno da kasni za dan-dva. wtf?
posleratni drug is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 20:18   #471
Bok,

Imaš pravo na naknadu u iznosu od 10kn za svaki odgodjeni započeti sat.

http://narodne-novine.nn.hr/clanci/s...03_24_514.html
ttc is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 23:13   #472
Quote:
posleratni drug kaže: Pogledaj post
Ekipa,
prebacujem se s bonbona na tomato, prijenos je trebao biti jutros.
Sve čekam kad će mi nestati mreže, međutim, sve radi normalno.
Upitam ekipu iz tomata na fb u kakvom je to stadiju, zar me nisu trebali prebacit jutros, oni mi govore da njima stoji da je prijenos sutra.
Ja sve mislim da sam zeznuo datum, da sam sigurno krivo vidio na onom papiru, kad sam se vratio kući vidio sam da na papiru stoji današnji datum prijenosa.
Nitko me nije obavijestio o nikakvoj odgodi. Koja su moja prava, imam li pravo na naknadu zbog kašnjenja?

E: odgovorio mi je tomato da je datum prijenosa informativnog karaktera i da je normalno da kasni za dan-dva. wtf?
To je očito samo njima informativnog karaktera. Datum prijenosa nikako nije informativnog karaktera i kršenje istog operater mora nadoknaditi isplatom 10kn po satu. Dakle, ako kasne, imaš pravo preko prigovora tražiti isplatu.
Europium is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 23:21   #473
Ako ti treba primjer zahtjeva- imaš moj (kod mene je bio ovaj čudan dio s djelomičnim prebacivanjem pa si prilagodi, naravno).
Tako da nemaš brige- pošalješ sve što piše u zahtjevu i čekaš novce
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 23:52   #474
Hvala, ekipa
posleratni drug is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 02:50   #475
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Ako ti treba primjer zahtjeva- imaš moj (kod mene je bio ovaj čudan dio s djelomičnim prebacivanjem pa si prilagodi, naravno).
Tako da nemaš brige- pošalješ sve što piše u zahtjevu i čekaš novce


E, sta su ti odgovorili na to? Koliko para su ti poslali? Kad sam procitao na dupe sam pao, dosta lijepo si ih ubio jednim mailom

Zadnje uređivanje assassin : 26.03.2018. at 15:18. Reason: ispravljen link
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 07:04   #476
Quote:
Poštovani gospodine xxx,

nastavno na Vaš zahtjev od dana 4. travnja 2017. godine u vezi isplate naknade za kašnjenje prijenosa broja 09123456, izvršena je provjera te Vas obavještavamo o pozitivnom rješenju.
Shodno navedenome, a sukladno Pravilniku o prenosivosti broja, bit će Vam isplaćena naknada za kašnjenje prijenosa broja na Vaš račun koji ste naveli u dopisu.

Također, dana 19. travnja 2017. godine, odaslana Vam je obavijest o navedenoj isplati na Vašu dostavnu adresu.

Srdačno Vas pozdravljamo.
Vaš Tomato
Trebalo im je malo više od 15 dana, no poštom poslano 15. dan.
720 kuna- tako da mi nije bio problem strpiti se i pričekati prebacivanje kad god prebace.
Bez požurivanja sam si zbrajao koliko ću dobiti
No, pretpostavljam da bi nekome kome su pozivi i poruke esencijalni to bio dosta veći problem.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 11:22   #477
To bi trebalo staviti kao prvi post
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 19:05   #478
Dodao u prvi pa ako zatreba kome.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 13:16   #479
Quote:
posleratni drug kaže: Pogledaj post
Ekipa,
prebacujem se s bonbona na tomato, prijenos je trebao biti jutros.
Sve čekam kad će mi nestati mreže, međutim, sve radi normalno.
Upitam ekipu iz tomata na fb u kakvom je to stadiju, zar me nisu trebali prebacit jutros, oni mi govore da njima stoji da je prijenos sutra.
Ja sve mislim da sam zeznuo datum, da sam sigurno krivo vidio na onom papiru, kad sam se vratio kući vidio sam da na papiru stoji današnji datum prijenosa.
Nitko me nije obavijestio o nikakvoj odgodi. Koja su moja prava, imam li pravo na naknadu zbog kašnjenja?

E: odgovorio mi je tomato da je datum prijenosa informativnog karaktera i da je normalno da kasni za dan-dva. wtf?
Danas isplaćeno 240 kn
posleratni drug is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 12:00   #480
Zašto mi vip hoće naplatiti 100 kuna za prijenos broja sa firme na privatnu osobu? Dakle sa Vip-a na Vip?
jeli to po zakonu?
__________________
" I only know of two men who really understand the value of gold - an obscure clerk in the basement vault of the Banque De Paris and one of the directors of the Bank of England. Unfortunately, they disagree".
mkovac67 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:33.