Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2017., 03:43   #21
Serija odlična. Gluma izvrsna. Claire Foy se još jednom dokazala. Vidjela sam je u ekranizaciji Dickensove Little Dorrit te u izvrsnoj interpretaciji kao Anne Boleyn u seriji Wolf Hall. Ta žena iznimno dobro radi svoj posao. Churchil dobro odglumljen, iako jako, jako iritantan. Možda je to i poanta svega. Nisam primjetila baš puno sapuničarskih stvari, uglavnom sve se čini realno. Volim ovu tematiku i drago mi je da imam priliku, nakon serije Victoria, gledati još jednu sličnu.

Veselim se sljedećoj sezoni
__________________
"An angel led me when I was blind
I said take me back, I've changed my mind "
agness88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 20:07   #22
Oklijevala sam početi s gledanjem, ono kad imaš feeling da znaš sve što se događalo i da će ti biti dosadno, ali moram priznati da je serija solidna.
Jedino mi je Matt Smith kao princ Phillip poprilično iritantan...
hyacinthblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 13:25   #23
Quote:
emanuelson1000 kaže: Pogledaj post
Ova serija ima samo jednu stranicu??

Vrhunska je jedina riječ koja ju može opisati...
Ja sam se već navikao da ovakve vrhunske tv serije imaju po jednu stranicu. Pogledaj Turn, slična stvar, a serija sasvim solidna, ako ne i vrhunska.

Ovdje vidim prolaze najviše neke "pomaknute", opskurne serije...
trifrtaljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 12:30   #24
Pogledao prve dvije epizode... inače ne volim baš previše takav tip serija ali je ovo uistinu vrhunska serija koju se zbilja isplati gledati.... odlična gluma , kostimi, scenografija....prava poslastica....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 13:20   #25
Quote:
ULICA ULICE kaže: Pogledaj post
Pogledao prve dvije epizode... inače ne volim baš previše takav tip serija ali je ovo uistinu vrhunska serija koju se zbilja isplati gledati.... odlična gluma , kostimi, scenografija....prava poslastica....
Nije ni čudno da izgleda spektakularno kada je najskuplja serija u povijesti televizije. $130mil.
Ali da, sjajna serija.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 19:16   #26
Drugosezonski teaser

The Crown | Season 2 Teaser [HD] | Netflix
__________________
Am I a good person? No. Do I even try to be a better person? Also no.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 21:29   #27
2.sezona tek 8.12.2017.

http://www.express.co.uk/showbiz/tv-...-happen-season
hyacinthblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 19:54   #28
Quote:
Luis Wu kaže: Pogledaj post
JEDVA ČEKAM!

Užasno će mi nedostajati Claire Foy u ulozi kraljice nakon ove sezone. Tako je savršena.
SiXo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 10:53   #29
Pogledao prvu sezonu. Iako nisam ljubitelj ovakvog tipa serija te sam se bojao da će biti ispunjena patetikom, ostao sam i više nego ugodno iznenađen.

Vrhunska produkcija, vrhunska gluma, zanimljiva radnja koja je k tome utemeljena na istinitim događajima. Deseta epizoda mi je najbolja, žešće sam se naživcirao. Navijao sam da ih kraljičina sestra sve odjebe i ode sa dragim.
Akesson is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 17:02   #30
Od treće sezone "mijenja" se kraljica u seriji The Crown.... od 3. sezone krunu preuzima Olivia Coleman najpoznatija po ulozi u seriji Broadchurch.

http://www.serijala.com/drama/the-cr...nova-kraljica/
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 22:07   #31
Mene više zanima tko će od Matta Smitha preuzeti princa Philippa jer ja ne mogu nikog drugog zamisliti u toj ulozi. BTW, ste vidjeli kako je autor serije popljuvao pravu Elizabetu?
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 16:32   #32
Danas je izašla druga najava




Quote:
PamSwynford kaže: Pogledaj post
BTW, ste vidjeli kako je autor serije popljuvao pravu Elizabetu?
kako?
Peter Griffin is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 17:59   #33
Quote:
Peter Griffin kaže: Pogledaj post
Danas je izašla druga najava

ME2umFQ_xBA




kako?
Izgleda .

Da ne pričam, evo ti vijesti: https://dnevnik.hr/showbuzz/celebrit...---494494.html
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?

Zadnje uređivanje Goluždrava : 06.11.2017. at 19:11.
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 18:13   #34
Izvrstan izbor Olivie Coleman za nastavak.

Claire Foy je genijalna, a vjerujem da će Coleman uspjeti pokazati da je glumica sposobna za bolje od onog Broadchurch govneta.

Veselim se sad odmah unaprijed i drugoj i trećoj i četvrtoj sezoni Prva me oduševila kao rijetko što.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 18:24   #35
Quote:
PamSwynford kaže: Pogledaj post
nije mnogo ni pogriješio, ali prilično ju je dostojno prikazao sada kada vidim kakvo mu je mišljenje o njoj, ne vodi se svojom subjektivnosti, što je dobro
Peter Griffin is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 19:31   #36
The Crown - Season 2 | Trailer: Margaret [HD] | Netflix


The Crown - Season 2 | Evolution of The Crown | Netflix


Promo za drugu sezonu



Ovo su objavili na instagramu





Ima još fotografija na instagramu
Peter Griffin is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 00:00   #37
Stvarno genijalna serija. Lithgow pokido.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 15:39   #38
Za manje od tjedan premijera 2. sezone.

Peter Griffin is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 20:54   #39
Pogledao prvu epizodu. Produkcija i kvaliteta na razini prvi sezone.

Claire Foy zaslužuje sve nagrade ovog svijeta.
SiXo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 20:17   #40
Pogledao prve dvije epizode i oduševljen sam za sad imam dojam da će druga sezona biti dosta bolja i napetija
__________________
I think we're like fire and water, I think we're like the wind and sea, you're burning up, I'm cooling down, you're up, I'm down, you're blind, I see...
NOD14 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:08.