Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2017., 11:01   #321
Ja spinoff nisam niti probao pogledati i sada vidim da je to dobro
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 21:53   #322
Evo , završila nam u četvrtak i 4 sezona sa 2-satnim finalom i kako sam i predvidio :
RIP Mr.Kaplan

RIP Laurel Hitchin

Zapravo sam mislio da će je Red sam , ali i ovo je bilo na neki način poetski .Ovo za Laurel nisam očekivao , ali je isto bilo zasluženo . Gostujući lik koji je kroz sve ove sezone uvijek bio tu , dobio je svoj zaslužen kraj , ali način na koji nisam mislio .
A Donald Ressler je sada dobio svoju pravdu , ali i uteg na leđa .

I da ne duljim , konačno smo dobili potvrdu i na ono što smo znali valjda od 1 epizode 1 sezone : u kakvom su odnosu Red i Elizabeth . Ne moram reći , svi znamo odgovor .

Tom Keen E , ovo je bio neočekivani kraj i njegov dolazak natrag . Mislio sam da to čuvaju za početak 5 sezone .
U kovčegu su naravno ( barem mislim ) kosti Katarine Rostove .

Ove zadnje epizode su stvarno bile odlične . Ne kažem da one prije nisu bile , ali sva ova situacija sa Alexanderom Kirkom nije bila tako zanimljiva , kao ovaj dio sa Mr.Kaplan .
Teško da će serija na ovu razinu dalje , pa mislim da će 5 sezona biti posljednja , tek toliko da snime 100+ epizoda i gotovo .
Gledanost je već sada loša .Finale je imalo rating 0.9 .
Vidjet ćemo .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 08:42   #323
Big revelation niti je bio big, niti je bio revelation - to znamo i sami od početka...
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 16:46   #324
Apsolutni užas.

Gotovo od mene. Ne pada mi na pamet patiti se u cijeloj petoj sezoni s tim je li ili nije sadašnji Red imposter, odnosno je li taj tadašnji Reddington koji je bio otac male Mashe (dokazano DNK-om) i koji je odjednom postao izdajica i FBI's Most Wanted isti Red koji je ovaj sad

Potpuno su se pogubili. Nema šanse da ću više i jednu minutu izgubiti na ovo. Nakon krajnjeg finala serije pročitat ću negdje na netu što se dogodilo (ako uopće bude članka, uzevši u obzir koliko je ogromna gledanost )
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 10:58   #325
Exclamation The Blacklist / spoilers

Zna li itko ima li još koja epizoda nakon one" zadnje"kad Dembe odlazi sa kapuljacom na glavi kroz gužvu ljudi i nestaje..kao ulazi u podzemnu....
A Red je šokiran jer vrti film unazad i misli se sta mu se desilo zadnjih 24 sata da bi dosao do spoznaje koju ne zeli ni pomislit a to je da ga je Dembe ustvari izdao ???
To je zadnja epizoda koju sam gledala i dalje ne mogu nac ima li ih jos ?????
A ovo novo..tzv."iskupljenje"me bas ne privlači...jer bez Reda i Dembea nije mi uopce zanimljivo gledat.
Unaprijed hvala ako itko zna ima li nastavak i koja je točno epizoda(naziv epizode)zadnja i jeli to sezona 5 ili... ????
Pozzzz....
AdorTanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 11:27   #326
Spin off je ionako ukinut tako da stvarno nema potrebe za gledanjem.

Gledala sam Spadera neki dan u filmu White Palace sa Susan Sarandon. Ajme kako je bio mlad, dijete dijete, ta kosa... Ali glas, e taj glas je tu. Odličan glumac. Što je stariji to bolji.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 13:42   #327
Quote:
AdorTanja kaže: Pogledaj post
Zna li itko ima li još koja epizoda nakon one" zadnje"kad Dembe odlazi sa kapuljacom na glavi kroz gužvu ljudi i nestaje..kao ulazi u podzemnu....
A Red je šokiran jer vrti film unazad i misli se sta mu se desilo zadnjih 24 sata da bi dosao do spoznaje koju ne zeli ni pomislit a to je da ga je Dembe ustvari izdao ???
To je zadnja epizoda koju sam gledala i dalje ne mogu nac ima li ih jos ?????
A ovo novo..tzv."iskupljenje"me bas ne privlači...jer bez Reda i Dembea nije mi uopce zanimljivo gledat.
Unaprijed hvala ako itko zna ima li nastavak i koja je točno epizoda(naziv epizode)zadnja i jeli to sezona 5 ili... ????
Pozzzz....
Baš si me našla , ali sam se sjetio .
Ta epizoda gdje Dembe ulazi u podzemnu je EP 04 x 15 i zove se The Apothecary i ide dalje EP 04 x 16 koja se zove Dembe Zuma . Imaš još 7 epizoda u ovoj sezoni i sada će uskoro 5 sezona koja počinje 27.09.

Spinoff ne moraš gledati , jer ne utječe na glavnu seriju ,osim ako će onaj nedovršeni dio na kraju staviti u glavnu seriju .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 00:37   #328
Ode Tom. Ima li još koga da prati?
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 01:16   #329
Pustih suzu na kraju ove ep..nisam ocekivao da cu tako emotivno dozivjet njegovu smrt haha
ernest hali is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 12:47   #330
Tom mi je definitivno bio najdraži lik u seriji, bas je bio badass, i uvijek spreman na sve zato mi i ne pase ovakva smrt njemu, nekako mi se cini da su pozurili s tim i nisu razmisljali dugorocno, mislim da je nekako jedini dostojan ubiti Toma bio Red.. sad OCITO nece biti ni druge sezone Redemptiona a bas mi je bila ok ta serija.

Ali tko zna nekako mislim da mooozda nije sve jos gotovo?
lex96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 13:29   #331
Pokušali su ga ubiti 217 puta do sada, 218. put su uspjeli
Meni je ok, nije imao svrhu već neko vrijeme
U premijeri ove sezone smo mislili da Red ubija Toma, a sada smo vidjeli ostatak scene, zatvorili su krug.

A Redemption je svakako otkazan.
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 15:32   #332
Quote:
osoba_a kaže: Pogledaj post
Pokušali su ga ubiti 217 puta do sada, 218. put su uspjeli
Meni je ok, nije imao svrhu već neko vrijeme
U premijeri ove sezone smo mislili da Red ubija Toma, a sada smo vidjeli ostatak scene, zatvorili su krug.

A Redemption je svakako otkazan.
ma da svaku sezonu ga ubiju nekoliko puta i bit ce zanimljivo kak ce to sad utjecat na odnos Liz i Reda, ali bas mi ne pase nacin na koji je umro, onako u bolnici nekako nije dostojno, covjek je covert operativac, Michael Westen 2.0 (ako je netko pratio Burn Notice), a sta ga i nije Zamani u pilotu puno gore unakazio... a bas sam mislio da ce od svih on umrijet u borbi.
lex96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 18:22   #333
odustao sam od serije na destoj epizodi četvrte sezone, isplati li se pogledati do kraja ili radije da tražim nešto novo?
alphonso is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 19:50   #334
Traži nešto novo, apsolutno se ne isplati gubiti vrijeme na ovo.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 23:29   #335
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Traži nešto novo, apsolutno se ne isplati gubiti vrijeme na ovo.
Odustao nakon 2. sezone.... tada mi je izgubilo svaki smisao....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 20:20   #336
Pogledao svih 8 epizoda u 2 dana . I moram priznati da mi se sviđa ovaj novi Red .
Smrt Toma .

Ali će barem sada drugi dio sezone imati smisla . Ovaj Ian Garvey koji ga je ubio i ima kosti će vjerojatno biti glavni negativac do kraja sezone .
Red će htjeti kosti natrag , Liz osvetu i eto to ti je to .

I da , čije su to kvragu kosti ? Nemam pojma .
Kosti nisu odrasle osobe .Barem mi se tako čini . I naravno da je to netko tko ima ikakve veze sa Liz. Uopće ne sumnjam .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 12:21   #337
Ma to su kosti od njene mame (sluzbeno nitko ne zna sto se s njom dogodilo) ili od pravog Raymonda Reddingtona.
srkzzzr is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 20:05   #338
Tužna epizoda u nastavku sezone .

Ali kud god ode , Liz uvijek neki vrag nađe i ponovno je dovede natrag ,

Famke Janssen Malo su je vratili . Možda još bude prisutna do kraja sezone .

Ovo je bila 98 epizoda . Možda će 100 epizoda otkriti nešto važno . Barem da se ne razočaramo kad je već jubilej .

I epizoda nije imala broj . Mislim da je tek to druga takva ?
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 20:44   #339
s05e09 i onaj freaky lik iz Losta
Bez problema je mogao biti i neki triler od 1,5h

100. epizoda sasvim ok
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 23:03   #340
Na četvrtoj sam sad. Iako mi je već "pala" i tijekom treće sezone, nisam imao većih problema pogledat ju do kraja, tak da sam očekivao daljnje padanje i u četvrtoj sezoni. Dobro, to ni nije tip serije koja nudi nešto neviđeno, ipak sevrti oko jednog lika/glumca i sve oko njega je varijacija na temu iz epizode u epizodu. Koje je i zabavno za gledat, uglavnom

I sad mi je još do 9.-e epizode bilo ok. Bio je fora plot sa Kirkom i sva ta misterija oko njega, dok namjerno skrivaju najbitnije informacije koje se koriste za jeftin cliffhanger i twist, zbog čega te i dalje zanima zakaj je Red i dalje u Lizinom životu.

svejedno, kak je Kirk otišao (nakon konačne odluke da ubije Reda vidimo da mu je nekaj kratko prošaptao na uho i gle čuda, Red se spasio i ovaj je nestao iz života Red i Liz istog trena ). I sad s devetom epizodom bi si najradije spojlao sve, al zasad ipak neću... budem dao priliku do kraja sezone, al kak mi se zasad čini, prestat ću i ovo pratit...
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:01.