Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2017., 23:49   #1
Dynasty (2017-2022)





Quote:
Dynasty 2.0 is described as a racially diverse, modernized modernized reboot of the classic ’80s soap “that follows two of America’s wealthiest families, the Carringtons and the Colbys, as they feud for control over their fortune and their children,” as told “primarily through the perspectives of two women at odds: Blake’s (Grant Show) daughter Fallon Carrington (Sex&Drugs&Rock&Roll‘s Elizabeth Gillies) and her soon-to-be stepmother, Cristal (Vampire Diaries‘ Nathalie Kelley), a Hispanic woman marrying into this WASP family and America’s most powerful class.”

The series promises to expose the “dark underbelly” of the 1 percent, “a corrupt world built on backroom deals, betrayal, and, in some cases, murder.”

The cast also includes James Mackay (The Leftovers), Alan Dale (The O.C.), Sam Adegoke (Murder in the First), Robert Christopher Riley (Hit the Floor), and Rafael de la Fuente (Empire). Original Dynasty creators Esther and Richard Shapiro will serve as EPs.

Ugl, PC Dinastija. Da, TA Dinastija.

Stavim pravu sliku kad izađe.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 08:20   #2
Ovo je bilo tako sigurno da će uzeti za seriju . Čim se je vidjelo da rade pilot , ovo je bilo takoreći zaključano .
Ovo sigurno ide u ponedjeljak iza Supergirl .
Jedva čekam .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 09:53   #3
Fali jedna ovakva serija ..
Samo me zanima dali će biti rameak ili nastavlja tamo kamo je stalo?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 10:24   #4
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Fali jedna ovakva serija ..
Samo me zanima dali će biti rameak ili nastavlja tamo kamo je stalo?
Piše ti u uvodu da je reboot .Znači originalni likovi samo u interpretaciji drugih glumaca .
Inače Grant Show kao Blake .

Čeka se trailer .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 12:18   #5
Ja dajem priliku,s dobrom dozom skepticizma kojeg imaju pretpostavljam svi ljubitelji originalne serije imaju...
Al da defintivno mi fale neke prave prime time sapunice.Za pustit mozak na pašu kad treba.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 15:34   #6
Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
Piše ti u uvodu da je reboot .Znači originalni likovi samo u interpretaciji drugih glumaca .
Inače Grant Show kao Blake .

Čeka se trailer .
Grant Show je bio komad nekad, ne znam kako izgleda sad...ali kao glumac je jako loš.
Tako da mi je loš izbor.

Meni ovo izgleda daleko ispod nivoa čak i Aarona Spellinga, a njegov nivo je prilično nizak.
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 15:58   #7
Quote:
šafrona kaže: Pogledaj post
Grant Show je bio komad nekad, ne znam kako izgleda sad...ali kao glumac je jako loš.
Tako da mi je loš izbor.

Meni ovo izgleda daleko ispod nivoa čak i Aarona Spellinga, a njegov nivo je prilično nizak.
Loš izbor možda , ali je u pravim godinama za ulogu . Uostalom tko kaže da glumac treba biti dobar .
Stvarno ne znam tko je uopće bio slobodan za tu ulogu Blakea i tih godina i tko se je razmatrao . Tako da ne mogu prosuditi .

A vidim da će ova tema biti hot , bez obzira na sve .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 19:41   #8
Trailer :

https://www.youtube.com/watch?v=Uxacuu_vg8Y

OMG
Ovo se tako gleda
Tko uopće treba Alexis ako će Krystal biti ovakva BITCH .
Vidim već prema nekom scenama da su dosta toga uzeli iz originalnih prvih epizoda .
Muški Sammy Jo
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 20:33   #9
Pa dobro, i Alexis je u originalu stigla tek u season 1 finale.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 00:19   #10
Koji treš. Gleda se
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 01:02   #11
Meni je casting baš promašaj. Kad radiš remake ovakve serije, koja je imala označila jedan period u televizijskoj povijesti, onda valjda zbog bolje prođe castaš i neke poznatije glumce. Ovdje je jedino poznat Jake iz Melrose Placea. Ova šta glumi Krystle je glumila ove sezone u Vampirskim dnevnicima i bila je prestrašna. Ne toliko gluma, koliko ne može kontrolirat nikako svoj australski naglasak.

Izdržat će do negdje kraja prve sezone, onda predviđam cancellation.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 01:28   #12
Nisam ni ja neš oduševljena izborom, ja recimo osim Granta znam samo Gillies iz Sex&Drugs&Rock&Roll. A sad, kolko je ona poznata u SAD-u ..
Vidjet ćemo kakav će ovo cirkus bit
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 06:51   #13
Hehe,vidio sam trailer.OStavlja dojam da će moderna verzija biti puno više "dirty" od originalne.Što je i normalno.Krystle definitivno nije više ona dobrica ko iz originala.Šteta što nisu uspijeli rentati staru kuću.nadam se da će barem biti onakav intro.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 09:25   #14
Quote:
lexluthor84 kaže: Pogledaj post
Hehe,vidio sam trailer.OStavlja dojam da će moderna verzija biti puno više "dirty" od originalne.
Homosexualnost više nije taboo kao u 80-ima pa mora biti.

Novi Steven je tipčni gay milenijalac za razliku od ranijeg koji je bio mračan i neshvaćen.
Sammy Jo je muško...
Jeff je crnac....
A čini se da je Cristal ovdje negativka....

.
religula is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 13:17   #15
Ako serija bude ima ulspijeha i potraje bilo bi super da rebootaju i Colbyeve.
Baš me zanima dal će uspijeti ubaciti u seriju neke zaplete i događaje iz originala,ili će samo u početku imati dodirne točke.Bilo bi zanimljivo da ubace u jednom trenutku nešto tipa Moldavian massacre...taman ako serija nebu imala uspjeha pa da je tako okončaju.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 13:20   #16
grozno....
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 14:55   #17
I originalna verzija je u 1 sezoni imala slabiju gledanost , ali se je sve to promijenilo s dolaskom Alexis .
Stvarno ne znam kako će to ići , ali već u traileru vidim neke sličnosti ove i originala : sex veza između Fallon i šofera .
Ovo će ili biti promašaj totalni ili gledano . Uostalom ako im ne bude dobra gledanost , uvijek mogu dovesti Alexis . Možda i ovaj put prođe .


I još sam zaboravio spomenuti , jel netko ima da je skupljao u 80-ima onaj album sa sličicama iz originalne Dinastije . Ja ga isto imam negdje doma .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 16:21   #18
Quote:
lexluthor84 kaže: Pogledaj post
Ako serija bude ima ulspijeha i potraje bilo bi super da rebootaju i Colbyeve.
Crnačka obitelj Colby.....

nema šanse....


.
religula is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 19:52   #19

Zadnje uređivanje TomislavM : 19.05.2017. at 20:09.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 20:09   #20
Quote:
religula kaže: Pogledaj post
Crnačka obitelj Colby.....

nema šanse.....
Ne kužim... Pa evo ti Empire ko primjer.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:16.