Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2017., 11:13   #1
Božićno darivanje

Drage forumašice,

stigao je i taj dan kada počinje novi nastavak darivanja. Kako stalno ispitujem o nastavku našeg božićnog darivanja, a odgovora nema, odlučila sam otvoriti temu. Vjerujem da će zainteresiranih biti kao i svake godine.

Većina vas vjerojatno zna o čemu je riječ, tko ne zna može vidjeti na starim darivanjima, npr: https://www.forum.hr/showthread.php?t=911531

Ukratko: svaka od vas će slučajnim odabirom dobiti forumašicu za koju će trebati složiti božićni poklon. Isto tako, slučajnim odabirom će neka druga forumašica dobiti vas, te će za vas smisliti poklon i razveseliti vas tim poklonom. Do samog kraja ne znate tko vas daruje i to ćete otkriti tek kad dobijete poklon.

Ove godine nam je darivanje malo otežano (ali ne i nemoguće) jer tražilica nije u funkciji već neko vrijeme, ali bila bi šteta da se prekine ova lijepa tradicija. Pa zato sve forumašice koje su pomalo sentimentalne, ali i one kojima se ova ideja sviđa (a do sada nisu sudjelovale) neka budu slobodne prijaviti se.

Prijave se primaju od ovog trenutka do 14.11.2015. u 23:59h. Prijave šaljite na [email protected]. Prijava mora sadržavati popunjen upitnik koji se nalazi malo niže u postu.

Prijašnjih godina je bilo pravilo da u darivanju mogu sudjelovati forumašice koje imaju najmanje 250 postova na Kozmetici. Ove godine to nismo u mogućnosti provjeravati jer tražilica ne radi, ali neka to svakako budu osobe koje često sudjeluju na forumu, te se njihovi postovi mogu pronaći na Kozmetici (aktivno sudjelovanje, ne samo pasivno).

15.11.2015. dobiti ćete nick forumašice koju darujete.
U tjednu od 14.12.2015. do 20.12.2015. poklone šaljete na odredište. Obavezno šaljite preporučeno ili preko kurirskih službi!


Okvirna novčana vrijednost poklona treba biti 150kn + troškovi pakiranja i poštarine. Da izbjegnemo dosadašnje propuste, vrijednost dodatnih stvari „od doma“/homemade stvari ne smije prelaziti 50kn!
Troškovi slanja, kutije, pakiranja nisu uključeni u limit! Molim da se svi držite limita!

Tijekom procesa darivanja, dakle od prijave pa do kraja darivanja tj.do Božića, trebate biti aktivne na kozmetici, pisati što više kako bi olakšale curi koja vas daruje sam odabir poklona za vas i naravno, kako bi vas vaša darivateljica što bolje upoznala. Ovo je jako važno jer kako je već spomenuto, tražilica nije u funkciji te je osobama otežano traženje Vaših starih postova i otkrivanje onoga što volite ili izbjegavate.

Kada dobijete poklon fotografirajte ga i slike stavite na ovu temu, naravno i napišite što ste dobile.

Ako curu koju darujete nešto želite pitati (jer niste uspjele pronaći tu informaciju koja vas interesira), pitanje uputite na moj PP i ja ću proslijediti pitanje curki, a vama dati odgovor što žurnije.

FAQ

Što ako vas bude neparan broj?
-Nema veze, jer se određuje tko koga daruje kružno. Ako vas je troje, prvi daruje drugog, drugi trećeg, treći prvog!

Ali ja imam toliko ideja, limit mi nije dovoljan, što da radim?
-Nemojte prelaziti limit, ne mogu to dovoljno naglasiti! Ako složite poklon preko limita, sve ostale cure će se osjećati kao da su one sastavile ili dobile lošiji poklon i nastat će opća svađa na temi. Ako ste poklon složile po željama svoje cure i u skladu s njenim upitnikom, sigurno će biti zadovoljna. Poklon će biti odličan i bez te jedne stvari koja prelazi limit, a samo bi nam svima donijela negativnu energiju na temu!

Kupila sam nešto na sniženju, koja se cijena računa?
-Računa se cijena koju ste platili, tako da se oboružajte DM kuponima, katalozima i popustima!

Što sve spada u poklone od doma?
-Korištena kozmetika, s tim da nećemo glumiti da se jednom korišteno Chanel rumenilo može smatrati robom u vrijednosti 20 kn! Tu spadaju i kolači, homemade pića i hrana, bilo što što ste ispleli, sašili, napravili vlastitim rukama!

Ova tema će biti otvorena do samog kraja darivanja i tu možete raspravljati o svemu vezanom uz darivanje.

UPITNIK (ove godine je malo "proširen", tj. sadrži više pitanja kako bi se olakšalo forumašicama zbog ne mogućnosti korištenja tražilice):

- nadimak na forumu:
- ime i prezime:
- mogu li primiti paket putem pošte:
- mogu li primiti paket putem Tiska:
- mogu li poslati paket putem pošte:
- mogu li poslati paket putem Tiska:
- adresa:
- šifra prodajnog mjesta Tiska:
- broj telefona - mobitela (u slučaju da želim paket putem Tiska):
- godine:
- djeca:
- kućni ljubimci:
- boja kose:
- boja očiju:
- nijansa i tip kože lica:
- tip kože tijela:
- konfekcijski broj:
- alergije, stvari koje izbjegavam:
- od nakita volim – zlato/srebro/bižuterija/nešto drugo:
- par najdražih proizvoda dekorativne kozmetike (navesti točno koji):
- par najdražih proizvoda preparativne kozmetike (navesti točno koji):
- kozmetička opsesija (nešto bez čega ne mogu ili kupujem u velikim količinama):
- kozmetički proizvodi koje uopće ne koristim:
- boje koje preferiram u kozmetici (sjenila, nijanse pudera, šljokice i slično):
- u Dm-u/Bipi prvo odlazim na policu sa:
- najčešće kupujem __________ iako znam da mi ne treba jer kod kuće imam dovoljno zaliha.
- zadnja 3 proizvoda koja su me oduševila:
- zadnja 3 proizvoda koja su se pokazala kao promašaj:
- kozmetički brend koji preferiram:
- kozmetički brend koji izbjegavam/čije proizvode najmanje kupujem:
- najviše uživam kad kupujem/najviše volim kad kupujem:
- svoje božićni dar vidim kao: 1. više proizvoda pristupačnijih kozmetičkih brendova (Essence) ili 2. nekoliko proizvoda (2-3) skupljih (npr. Max
factor) kozmetičkih brendova?
- što od hrane voliš/ne voliš:
- što od pića voliš/ne voliš:
- knjige koje volim/ne volim:
- boje koje volim:
- opišite sebe u nekoliko riječi:
- volim (nabrojite nekoliko stvari):
- ne volim (nabrojite nekoliko stvari):
- stvari koje skupljam:
- čega imate previše:
- koje filmove/serije voliš:
- kakvu glazbu slušaš:
- tip i dužina kose:
- koje slatkiše najviše voliš:
- najdraže mirisne note:
- mirisne note koje ne podnosim:
- koji miris trenutno koristiš:
- koje mirise voliš/ne voliš (u gelovima za tuširanje):
- preferiraš li kupke ili tuširanja:
- koji miris trenutno koristiš (u proizvodima za tuširanje):
- želite li slati u inozemstvo: (ukoliko ima forumašica koje nisu iz HR)
- najčešće koristim ove proizvode za kosu (navesti točne nazive):
- koje proizvode za kosu bi htjela probati (navesti točne nazive):

- ako ste sudjelovale u prošlim darivanjima:
a) koga ste dosad darivale
b) tko je vas darivao

Neka posebna napomena (ukoliko imate):

Želim vam ugodno darivanje i divne poklone.

Zadnje uređivanje BoleynAnne : 02.11.2017. at 12:35.
BoleynAnne is offline  
Old 02.11.2017., 12:48   #2
Afro Dita je poslala svoj ispunjen upitnik.
Molim te samo da pogledaš mail.
BoleynAnne is offline  
Old 02.11.2017., 14:08   #3
Razmišljam da se prijavim. Pogotovo sad kad sam vidjela temu od prošle godine.
putovanježivota is offline  
Old 02.11.2017., 14:49   #4
Jao super mi je ovo Prošlih godina nisam bila pretjerano aktivna na ovom podforumu, no ove godine sam svaki dan tu. Definitivno ću sudjelovati

Možemo li podjeliti svoj instagram npr, ja recimo često slikam svoju šminkicu pa se vidi što imam/volim i sl?
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Old 02.11.2017., 14:57   #5
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
Jao super mi je ovo Prošlih godina nisam bila pretjerano aktivna na ovom podforumu, no ove godine sam svaki dan tu. Definitivno ću sudjelovati

Možemo li podjeliti svoj instagram npr, ja recimo često slikam svoju šminkicu pa se vidi što imam/volim i sl?
Hej... baš sam objašnjavala jednoj korisnici (a ako ne uspijem dobro objasniti, možes si pogledati darivanje od prošle godine - link je gore u postu), darivanje je tajno. Ali kad dobiješ svoju osobu (dobiti ćeš njezin upitnik) ništa te ne spriječava da je stalkaš na fb, instagramu, forumu... Ipak, ne smiješ se otkriti i reći joj da si ti njezin darovatelj. Imati ćeš otprilike mjesec dana da uz upitnik koji je ona popunila vidiš preko njezinih upisa na forumu što voli/ne voli, što je zadnje kupila i sl. Zato se od forumašica i traži da budu u tom vremenkom razdoblju aktivne na Kozmetici.

I da, piše u pravilima, ne slažemo parove, nego darivanje ide kružno. I to tako da npr. prva daruje drugu, druga treću, treća prvu. Jer u suprotnom će biti problem ukoliko nas ne bude paran broj.

Ipak, ti u svome upitniku (u posebnim napomenama/prijedlozima) u zadnjem pitanju možeš navesti link svog instagram profila i tako olakšati svojoj darovateljici.

Ako imaš još kakvo pitanje, slobodno.

Drago mi je što si odlučila sudjelovati.

Putovanježivota nadam se da ćeš se i ti ohrabriti i sudjelovati.
BoleynAnne is offline  
Old 02.11.2017., 15:01   #6
Quote:
BoleynAnne kaže: Pogledaj post
Hej... baš sam objašnjavala jednoj korisnici (a ako ne uspijem dobro objasniti, možes si pogledati darivanje od prošle godine - link je gore u postu), darivanje je tajno. Ali kad dobiješ svoju osobu (dobiti ćeš njezin upitnik) ništa te ne spriječava da je stalkaš na fb, instagramu, forumu... Ipak, ne smiješ se otkriti i reći joj da si ti njezin darovatelj. Imati ćeš otprilike mjesec dana da uz upitnik koji je ona popunila vidiš preko njezinih upisa na forumu što voli/ne voli, što je zadnje kupila i sl. Zato se od forumašica i traži da budu u tom vremenkom razdoblju aktivne na Kozmetici.

I da, piše u pravilima, ne slažemo parove, nego darivanje ide kružno. I to tako da npr. prva daruje drugu, druga treću, treća prvu. Jer u suprotnom će biti problem ukoliko nas ne bude paran broj.

Ipak, ti u svome upitniku (u posebnim napomenama/prijedlozima) u zadnjem pitanju možeš navesti link svog instagram profila i tako olakšati svojoj darovateljici.

Ako imaš još kakvo pitanje, slobodno.

Drago mi je što si odlučila sudjelovati.

Putovanježivota nadam se da ćeš se i ti ohrabriti i sudjelovati.
Super, puno hvala na detaljnjijem objašnjenju
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Old 02.11.2017., 16:26   #7
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
Super, puno hvala na detaljnjijem objašnjenju
Nema na čemu. Ako imaš još koje pitanje, slobodno.

Hvala svim forumašicama koje su se za sada prijavile.
BoleynAnne is offline  
Old 02.11.2017., 18:29   #8
Sudjelujem
Pošaljem ispunjen upitnik kroz par dana
ljubii is offline  
Old 02.11.2017., 19:14   #9
Quote:
ljubii kaže: Pogledaj post
Sudjelujem
Pošaljem ispunjen upitnik kroz par dana
Jako mi je drago što si odlučila sudjelovati i ove godine jer čitala sam teme prošlih godina i čini mi se da si unazad par godina bila aktivna u darivanjima.
BoleynAnne is offline  
Old 02.11.2017., 20:51   #10
Ove godine i ja zelim.
Miss Nice is offline  
Old 02.11.2017., 21:28   #11
Quote:
Miss Nice kaže: Pogledaj post
Ove godine i ja zelim.
Dobrodošla!!
BoleynAnne is offline  
Old 03.11.2017., 08:59   #12
Nakon prošlogodišnje i prve polovine ove godine ovo je vrijeme kad sam konačno malo nadošla u svakom smislu i mogu sudjelovat po prvi put u darivanju pa zašto da ne. Ispunjavam upitnik.

Samo ne znam jel smijem s obzirom na broj mojih postova?
putovanježivota is offline  
Old 03.11.2017., 17:52   #13
ova tema budi lijepa sjecanja
nazalost, u nedostatku vremena necu sudjelovati, ali cu svakako pratiti
forzaMILAN is offline  
Old 03.11.2017., 22:25   #14
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
ova tema budi lijepa sjecanja
nazalost, u nedostatku vremena necu sudjelovati, ali cu svakako pratiti
Još se stigneš predomisliti.
Sigurna sam da bih svima bilo jako drago da i ti sudjeluješ. Ako pronađeš vremena (a ima ga još dosta) pošalji upitnik.
BoleynAnne is offline  
Old 03.11.2017., 22:26   #15
Quote:
putovanježivota kaže: Pogledaj post
Nakon prošlogodišnje i prve polovine ove godine ovo je vrijeme kad sam konačno malo nadošla u svakom smislu i mogu sudjelovat po prvi put u darivanju pa zašto da ne. Ispunjavam upitnik.

Samo ne znam jel smijem s obzirom na broj mojih postova?
Ako ostale forumašice nemaju ništa protiv...
Samo što detaljnije ispuni upitnik i budi što aktivnija u ovih mjesec dana (malo više) na Kozmetici.
BoleynAnne is offline  
Old 04.11.2017., 09:46   #16
sudjelujem ... pošaljem upitnik kad ispunim
ultramundane is offline  
Old 04.11.2017., 09:50   #17
nešto ću samo reći. ne treba možda toliko detaljno ići u stalkanje i baš sam razmišljala, nije bitno što tražilica ne radi. ovdje na ovoj temi od kad dobijemo svoju osobu za darivanje možemo sve pratiti, možemo pitati pitanja (na koja sve cure mogu odgovoriti) da se što više informacija sazna. ne treba puno truda i vremena, dovoljno je pratiti OVU temu svaki dan, odgovoriti na sva pitanja i postavljati ih (ako imamo potrebu), isto kao i na mail poslati BoleyAnne ako imamo baš neko specifično pitanje...

ne treba ići toliko u dubinu, puno cura nema vremena, nemam ga ni ja, ali ovo me baš veseli, i potrudit ću se. nadam se da će sve dobro na kraju ispasti
ultramundane is offline  
Old 04.11.2017., 10:00   #18
Quote:
ultramundane kaže: Pogledaj post
nešto ću samo reći. ne treba možda toliko detaljno ići u stalkanje i baš sam razmišljala, nije bitno što tražilica ne radi. ovdje na ovoj temi od kad dobijemo svoju osobu za darivanje možemo sve pratiti, možemo pitati pitanja (na koja sve cure mogu odgovoriti) da se što više informacija sazna. ne treba puno truda i vremena, dovoljno je pratiti OVU temu svaki dan, odgovoriti na sva pitanja i postavljati ih (ako imamo potrebu), isto kao i na mail poslati BoleyAnne ako imamo baš neko specifično pitanje...

ne treba ići toliko u dubinu, puno cura nema vremena, nemam ga ni ja, ali ovo me baš veseli, i potrudit ću se. nadam se da će sve dobro na kraju ispasti
Veselim se tvojoj prijavi.

Slažem se s tobom da mnoge forumašice nemaju vremena i da ne treba ići u pretjerano stalkanje, ali kako su neke djevojke predložile da u posebnim napomenama ostave link svojih profila s društvenih mreža, ako to same žele, mogu. Mislim da je upitnik dovoljno detaljan da osoba može pronaći nekoliko proizvoda koje druga osoba voli i uklopiti to u budžet od 150kn.

Za sve ostale nejasnoće ili pitanja koja imate možete mi pisati na mail ([email protected]) ili u pp.
Forumašice koje već jesu, znaju da brzo odgovaram.
BoleynAnne is offline  
Old 04.11.2017., 11:14   #19
Quote:
ultramundane kaže: Pogledaj post
nešto ću samo reći. ne treba možda toliko detaljno ići u stalkanje i baš sam razmišljala, nije bitno što tražilica ne radi. ovdje na ovoj temi od kad dobijemo svoju osobu za darivanje možemo sve pratiti, možemo pitati pitanja (na koja sve cure mogu odgovoriti) da se što više informacija sazna. ne treba puno truda i vremena, dovoljno je pratiti OVU temu svaki dan, odgovoriti na sva pitanja i postavljati ih (ako imamo potrebu), isto kao i na mail poslati BoleyAnne ako imamo baš neko specifično pitanje...
Istina
Prije par godina, kad sam sudjelovala u darivanju, na ovoj temi smo postavljale BRDO pitanja, od toga "koji vam se swatch ruza od ovih na fotki najvise svidja" do "sto najvise volite citati".
I onda pratis sto je odgovorila "tvoja" curka i znas odmah sto kupiti


Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 04.11.2017., 11:20   #20
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Istina
Prije par godina, kad sam sudjelovala u darivanju, na ovoj temi smo postavljale BRDO pitanja, od toga "koji vam se swatch ruza od ovih na fotki najvise svidja" do "sto najvise volite citati".
I onda pratis sto je odgovorila "tvoja" curka i znas odmah sto kupiti


Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
Nažalost, prošle godine nije bilo darivanja, mislim najviše zato što je to bilo negdje vrijeme kad je tražilica prestala raditi i cure su se obeshrabrile. Bilo je zaintereseranih, ali na kraju nitko nije pokrenuo temu. I tako je ostalo.

Meni je zbog sveg lijepog što sam pročitala na ovakvim temama unazad par godina žao da se ne nastavi, iako kao "organizator" ove godine ne mogu sudjelovati u darivanju.

Xena, možda se i sama pridružiš ovogodišnjem darivanju?! Ima još dosta vremena.
BoleynAnne is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:01.