Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2017., 10:16   #701
SSS-sudski zapisnicar - posebni dio

Pozdrav svima,

Molim Vas informacije što pitaju sudske zapisničare u posebnom dijelu tj. od čega se sastoji posebni dio? Znam da moramo tipkati, ali ne mogu pronaći na web-u Ministarstva uprave što se odnosi na poseban dio za nas zapisničare na sudu?
Ima li tko "svježih" iskustava od ove godine da uputi malo nas koji uskoro polažemo :-)

Hvala unaprijed!
anrim277 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 09:49   #702
Pozdrav ljudi,

Računovodstveni referent, SSS, posebni dio mi treba. Skripta, friška iskustva ( pitanja ) od ove godine. Može neko poslat skriptu ako ima u inbox. Hvala.
powe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 14:36   #703
pozz ljudi

Jel mi može netko poslat skriptu za DSI za VŠS opći dio ? mail na PM

hvalaaa
__________________
I went through my darkest time alone, so sorry if I act like I don´t need anyone..
rapajic_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 14:39   #704
Ja nudim pripreme za EU i Ustav. I pitanja/odgovore sa komentarom. Nije ono nešto baš profesionalno, jer ima scaniranih dijelova, ali je bilo i više nego dovoljno za VSS, a puno manje uloženog vremena za učenje zahtijeva od onoga što inače "kola" uokolo ili da sami idete sve učiti. Provjereno. No, kako sam većinu toga izrađivala sama, mislim da je fer da vam isto proslijedim uz neku simboličnu naknadu. Pa ako koga zanima, nek ostavi poruku u inboxu.
Doreen Mana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 20:32   #705
skripte imaju na legalisu..besplatne..za zapisničara i referenta, po meni tko je išao u upravnu nema šta puno učit..jedino zakone i poslovnike uz ispitni dio dis-a koji je opći
andelicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 10:18   #706
21.10. ispit. Posebni dio zakon o poljoprivrednom zemljistu. Itko bio, dojmovi, sta treba znati, kakva su pitanja. Nije mi to struka ali sam primoran pristupiti ispitu iz poljoprivrednog zemljista.
dario0706 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 09:29   #707
Skripta za eu

Pozdrav,molim ako neko moze pomoci da mi posalje skriptu za EU,neku skracenu varijantu od onih sto se moze naci među onim klasicnim skriptama za polaganje drzavnog(VSS),bila bih puno zahvalna ili u inbox ili na mail [email protected]
Unaprijed hvala....
Podgora is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 21:51   #708
Pozdrav, ispit 23.9. u 8:30h
Vrte li se neka jedno te ista pitanja za srednju strucnu spremu ? Naucila sam pitanja koja su objavljena na stranicama Ministarstva uprave.
Sto se tice ZUPa i ZUSa mislim da su vecina toga ima u tim pitanjima, samo opsirnije. Tako da se fokusiram na ta pitanja sa stranice, EU unija, poslovnik i pristojbe.
Kako vama ide ?
carlyST is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 23:40   #709
Quote:
carlyST kaže: Pogledaj post
Pozdrav, ispit 23.9. u 8:30h
Vrte li se neka jedno te ista pitanja za srednju strucnu spremu ? Naucila sam pitanja koja su objavljena na stranicama Ministarstva uprave.
Sto se tice ZUPa i ZUSa mislim da su vecina toga ima u tim pitanjima, samo opsirnije. Tako da se fokusiram na ta pitanja sa stranice, EU unija, poslovnik i pristojbe.
Kako vama ide ?
iz toga sam ja ucio prije 4 godine kad sam polagao. i polozio sam bez problema
Fl@Tron is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 13:15   #710
Quote:
Podgora kaže: Pogledaj post
Pozdrav,molim ako neko moze pomoci da mi posalje skriptu za EU,neku skracenu varijantu od onih sto se moze naci među onim klasicnim skriptama za polaganje drzavnog(VSS),bila bih puno zahvalna ili u inbox ili na mail [email protected]
Unaprijed hvala....
Iako sam viša, EU sam učio po pitanjima za srednju, kao i nekolicina frendova. A i tu skriptu za srednju sam još skratio mislim da bi to trebalo bit dovoljno, ono za višu i visoku je preopširno i ima previše nepotrebnih detalja
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 13:31   #711
Ima li netko skriptu za posebni dio financije, pogotovo proračun?

Što se EU tiče, ljudi savjetuju da se dobro nauče institucije, jedno pitanje barem uvijek bude u vezi toga. Jel zna netko na što se treba fokusirati u službeničkim? (VSS)
wawrinka1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 10:54   #712
........

Zadnje uređivanje ChillOut Lounge : 29.10.2017. at 11:28.
ChillOut Lounge is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 07:48   #713
ja radim u vrtiću. polagala sam kod Edite Slunjski. ta žena nije normalna
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 22:07   #714
Sta ti je radila

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 20:55   #715
Pozdrav,
zanima me je li netko skoro polagao stručni ispit za nastavnika sociologije? Zanima me kakve su teme na eseju i ima li negdje nekakva preporučena literatura za usmeni ispit?
bobokesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 20:56   #716
Pozdrav,
zanima me je li netko skoro polagao stručni ispit za nastavnika sociologije? Zanima me kakve su teme na eseju i ima li negdje nekakva preporučena literatura za usmeni ispit?
bobokesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 15:23   #717
Zanima me je li netko u skorije vrijeme polagao državni stručni ispit za nastavnika engleskog jezika, po mogućnosti u Osječko-baranjskoj županiji? Dojmovi?
Guloth is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 21:14   #718
Na Legalisu imate o svim mogućim stručnim ispitima sve.
nina-nana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 08:06   #719
Quote:
S@ndr@ kaže: Pogledaj post
Pozzz,

U subotu idem polagati dsi za rač.referent SSS..uzasno me strah bez obzira što sam učila i učim jos.
Pliz neki savijet za posebni dio a moze i za opci...i kako je tebi bilo?
Šta se dobije na testu(pisani dio) i sta pitaju usmeno.
Imam neku skriptu...zove se posebni dio financije..47str.ima to sam ucila. Mislim da sve obuhvaca ali nikad neznas...

Hvala
Moje su kolegice imale npr. za napravit obračun plaće. Imale su još toga, ali to sam upamtila za posebni dio.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 21:55   #720
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Moje su kolegice imale npr. za napravit obračun plaće. Imale su još toga, ali to sam upamtila za posebni dio.
Hvala😊
S@ndr@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:55.