Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2006., 00:56   #21
Apostolke iz Kamene duge?

Svidjele su mi se rucno pravljene japanke/apostolke iz Kamene duge, bio je prilog o njima u Gloriji In, mogu se naruciti. Sve predivno, divno, krasno, kostaju 100-120kn, odusevila sam se i htjela ih ovih dana naruciti. ALI, ALI, ALI, cula sam da im je jako slabo napravljen potplat i da se lako izlizu, pa se prije nosenja trebaju navodno odnijeti postolaru da im taj potplat malo osnazi, doda jos neki sloj ispod. Sve to zajedno mi sad zvuci sumnjivo i glupo mi je dati preradivati apostolke; nekako mi mirise na nekvalitetu.
Ima tko iskustava s tim japankama/apostolkama iz Kamene duge i s njihovom kvalitetom i rokom trajanja?
Profinjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 16:21   #22
A koju bi ti kvalitetu za 100 kn kupila?!

Kolko para tolko muzike..
marika is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 17:18   #23
ja sam prije 4 godine kupila u frankopanskoj kod jednog postolara rimljanke (ima i apostolke) za 200 kn, i nimalo se nisu raspale.. ima u svim bojama, prava koža.. savršene su...
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 17:20   #24
a u kamenoj duzi sam kupila one male šlapice sa kristalićima, i imaju ful tanki džon, i brzo se izliže, a isto su 200 kn...
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 18:10   #25
opet ja i neznanje... sta su apostolke? jel to drugo ime za japanke?
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 21:57   #26
Quote:
marika kaže:
A koju bi ti kvalitetu za 100 kn kupila?!

Kolko para tolko muzike..
Nije istina da koliko je para, toliko i muzike. Ima stvari koje su jeftine, a da nisu nimalo nekvalitetne, u to sam se mnogo puta uvjerila i sama, a vjerujem i mnogo drugih ljudi.
Imam vec apostolke za 100kn i sasvim su ok, dosta nosenja i nimalo pohabane, zato nemojmo biti snobovi. Ali me sad zanimalo konkretno za ove iz Kamene duge. To je sve.
Profinjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 22:00   #27
Quote:
hana kaže:
opet ja i neznanje... sta su apostolke? jel to drugo ime za japanke?
Ne znam tocnu razliku, meni su apostolke, rimljanke i isusovke jedno te isto, tj one sandale sa totalno ravnim potplatom, tankim i imaju remencice po cijeloj nozi, a i oko gleznja. Kakve su se nosile u Isusovo doba, hehe, otud i ime

Posebno lijepo mi izgledaju zlatne i smede, ali lijepe su i drugih boja
Profinjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 22:47   #28
Quote:
flakey kaže:
ja sam prije 4 godine kupila u frankopanskoj kod jednog postolara rimljanke (ima i apostolke) za 200 kn, i nimalo se nisu raspale.. ima u svim bojama, prava koža.. savršene su...
postolar Hostek ja sam svoje prije 8, i jos ih imam
radi zbilja divne rimljanke, i mozes mu izmisljati kaj hoces, sve ce ti napraviti...boju, debljinu dzona, sve po zelji...

mene sad pucaju one klompe drvenjace presvucene dlakom, svaki put kad idem doma ih gledam u onom izlogu na ilici kod britanca. joooj, super su jel ih ima netko?
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 23:05   #29
Quote:
hana kaže:
opet ja i neznanje... sta su apostolke? jel to drugo ime za japanke?
nisu ti to japanke...to su kozne cipelice, noga ti je skroz gola i ovim popularnima zajednicko je to da imaju rupu za palac...ostalo je varijacija na temu. oces dva tanja remencica preko rista, ili spagice, ili jedan deblji...

npr

__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 23:50   #30
aha ja to zvala rimljanke ili isusovke samo sta ocito apostolke imaju i "rupu" za palac tj posebnu trakicu za palac a ove prve nemaju, a valjda je tak
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 00:09   #31
Apostolke vulgaris su bile one iz Peka, ako se ne varam.
Sve si nekak mislim i ja skoknut do tog vašeg postolara....
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 14:02   #32
Quote:
darin kaže:
postolar Hostek ja sam svoje prije 8, i jos ih imam
radi zbilja divne rimljanke, i mozes mu izmisljati kaj hoces, sve ce ti napraviti...boju, debljinu dzona, sve po zelji...
e da, to je taj prvo mi je bilo malo glupo dati 200 kn za 5 remenčića i dvije špagice, ali vrijede svaku kunu i više... imam crne, ove godine kupujem crvene
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 23:46   #33
jel zna neko onaj link na brdo slapica, japanki i svega od neke kreatorice koliko se sjecam? spominjala se i bio je link tu negdje a sad ga nemogu nac
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 00:37   #34
http://www.dzepina.eshop.hr/

To je taj link, ako se ne varam
Profinjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 14:08   #35
@ Profinjena

e to je to

sad jos ako imas info di se prodaju i koliko kostaju cca
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 14:49   #36
ove dzepina shuze su
izgledaju k'o neuspjela kopija borosana
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 15:12   #37
Quote:
hana kaže:
@ Profinjena

e to je to

sad jos ako imas info di se prodaju i koliko kostaju cca
nigdje se ne prodaju, mislim na trgovine, nego joj posaljes mail i pitas kaj te interesira ili se dogovoris da dodjes kod nje u studio..
inace cipelice su savrsene... udobne i prelijepe... ja se udajem u njima
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 15:22   #38
ima stvarno kjut cipelica
flakey, u kojima se udaješ?

kolika im je (otprilike) cijena?
__________________
Još jedna životinja koja je obitavala u hladnim predjelima je POLARNA LISICA (Alopex lagopus). Taj grabežljivac i danas živi u hladnijim područjima.
--20.10.2013. mali lisac--
Alopex is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 21:44   #39
a mene bi zanimalo gdje ima lijepih i udobnih polusandala s ravnim potplatom. naime, imam si grda stopala pa ne volim jako otvorene sandale. e da, puno hodam, pa bih voljela da budu stvarno udobne a ne da mi noge otpadaju navečer kad se vratim doma. imala sam jedne super balerinke prošle godine, ali to im je bila mana: tanak đon, ne samo da su me boljele noge nego i kičma pa ako netko ima kakav savjet...
sepiani is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 22:49   #40
Quote:
Alopex kaže:
kolika im je (otprilike) cijena?
da, da, reci nam cijenu

meni zapele za oko one slapice vulgaris sa dve ili jednom preckom napred

a studio joj u zg rajt?

Zadnje uređivanje hana : 20.05.2006. at 00:33.
hana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:15.