Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2017., 06:29   #9421
Da je i 300-500kn razlika kroz dvije godine , to je 15-20kn mjesecno, sto je prihvatljivo veca razlika.
Bitno je samo ne prihvatiti prvu ponudu i zaista se cjenkati kao na trznici. Ja nisam ljubitelj toga ali eto probao sam i isplatilo se.

Prvo su mi ponudili 340kn/mj i 600kn jednokratno. Nisam pristao pa je cura rekla da je zapisala moje primjedbe i poslati ce u neki odjel.
Jucer me zvali i prvo ponudili 320kn/mj + 479kn jednokratno.
Nisam pristao jer sam rekao ne zelim placati vise nego sto sad placam pa su ponudili 299kn/mj + 479kn jednokratno.
Ja sam trazio onda 200kn jednokratno, cura kaze pricekajte nazovem za 15min, nazvala i kaze ponuda je 279kn jednokratno. Tu smo se dogovorili.

Eto, to je cijeli postupak.
Sad cekam dostavu.
fat_boy_slim is offline  
Old 27.11.2017., 13:31   #9422
Isprike ako sam falio temu ali imam potrebu navesti čudnu stvar koja mi se dogodila.
Htjedoh sam se priključiti na miniZakon tarifu, ali nakon prvog odgovora u ponuđenom nije bilo iste. Prikazane su Zen (95 kn), Chill (75 kn), Snap (45 kn) i Ziv (30 kn). Nakon nekog vremena aktiviram na posljednju ponuđenu tarifu zato jer se cijena poklapa sa prvospomenutom koju koristim mjesecima. Ubrzo dođe odgovor da je uključena Ziv tarifa i da je s računa skinuto 45 kn. Gledam poslije na vipovim stranicama i zaista ona stoji 45 kn, ali onda je pitanje zašto mi je u prvoj poruci navedeno 30 kn ako stoji više?
Imran is offline  
Old 27.11.2017., 19:09   #9423
Pozdrav,
Ulijecem kao padobranac...
Jesu ikoga od vas zvali sa broja 015566370 i nudili novu vip pretplatu-znaci na novi broj iako imate vec pretplatu?
EdwardGreat is offline  
Old 27.11.2017., 19:51   #9424
Nisu, uvijek je bio broj 0800 xxxx
fat_boy_slim is offline  
Old 28.11.2017., 18:45   #9425
Quote:
fat_boy_slim kaže: Pogledaj post
Nisu, uvijek je bio broj 0800 xxxx
Hvala
Znaci, punca su zvali u petak s tog broja i nudili mu novu pretplatu i nekakav alcatel za 9 kn.
Vjerojatno neki prodavaci , muljatori koji kupe postotak...
EdwardGreat is offline  
Old 30.11.2017., 14:37   #9426
Ne znam ceka li jos neko dostavu mobitela iz Vipa ali evo inf iz Vip-a.

Sad sam se cuo sa njima jer evo vec 6-i dan a ja nemam mobitel. Navodno cijeli tjedan imaju problem sa nekim svojim sustavom i zato mobiteli ne stizu na vrijeme.
Uglavnom odobrili su mi podizanje mobitela u Vip centru. Kazem "odobrili" jer to inace nije praksa i ne dozvoljavaju podizanje moba u centru kad se cijena istog dogovara preko sluzbe za korisnike ili odjela za zadrzavanje korisnika s kojim sam ja razgovarao.
fat_boy_slim is offline  
Old 30.11.2017., 14:43   #9427
Biće raspad sistema sa dostavnom službom... Bilo je pitanje vremena kad će kulminirat.
tiluriumm is offline  
Old 30.11.2017., 14:45   #9428
Moguce...dostavljac im je Overseas.
fat_boy_slim is offline  
Old 30.11.2017., 22:33   #9429
Šuška se da će ubrzo otkantati Overseas. Jako puno prigovora na Overseas.
CroChuck is offline  
Old 01.12.2017., 09:43   #9430
Quote:
fat_boy_slim kaže: Pogledaj post
Ne znam ceka li jos neko dostavu mobitela iz Vipa ali evo inf iz Vip-a.

Sad sam se cuo sa njima jer evo vec 6-i dan a ja nemam mobitel. Navodno cijeli tjedan imaju problem sa nekim svojim sustavom i zato mobiteli ne stizu na vrijeme.
Ja čekam 10 dana. Isti dan naručena dva mobitela i 2 pretplate. Jedan došao za 8 dana. Drugi još ne jer navodno različite osobe rade narudžbe.


Quote:
CroGamer24 kaže: Pogledaj post
Šuška se da će ubrzo otkantati Overseas. Jako puno prigovora na Overseas.

Meni je ok. Došla poruka da će bit paket. Drugi dan da će bit paket od 15-18, došao čovjek u 17.
marek45 is offline  
Old 02.12.2017., 16:15   #9431
Quote:
EdwardGreat kaže: Pogledaj post
Hvala
Znaci, punca su zvali u petak s tog broja i nudili mu novu pretplatu i nekakav alcatel za 9 kn.
Vjerojatno neki prodavaci , muljatori koji kupe postotak...

To ti je vjerovatno ona firma iz Banjavciceve zaboravio sam ime.
Nude Alcatel Pixy za 50kn pretplate na dvije godine.
Ja pristao pa kada sam vidio koje je smeće od mobitela (jbg nije mi se dalo gledat prije) raskinuo ugovor unutar 14 dana.

Natezao se s vipom 2 mjeseca, od toga mjesec i pol dana cekao da preuzmu mob (jer kao ugovor se ne moze raskinut dok ne preuzmu mob a ne mozes ga sam vratiti).
Racuni stizali, pisao prigovore. Idu na taktiku iscrpljjvanja. Na kraju je ispalo ok ali đubrad su samo takva.



Sent from my iPhone using Tapatalk
montecito is offline  
Old 03.12.2017., 20:14   #9432
Pozdrav!

Imam poblemcic.
Imam mobitel na bonove. Nemam nikakvu tarifu ukljucenu.
Internet si aktiviram preko opcije Mobile Surf (S/M/L) na broj 13792.
Prije tjedan dana sam normalno aktivirala paket i htjela sam to opet uciniti danas, međutim nakon slanja kljucne rijeci "SURF L", dolazi poruka iz Vipa da "opcija nije dostupna na mojoj tarifi" ???
Nije mi jasno o kojoj se tarifi radili kad nisam nista aktivirala? Kako mogu provjeriti na koju sam ja to navodnu tarifu ukljucena? Jel netko ima slicno iskustvo?
Tipkica is offline  
Old 04.12.2017., 05:57   #9433
Po ovom izgleda da moraš poslati SURFL bez razmaka.
Ako si i upisla tako, možda su maknuli opciju pa nazovi službu za korisnike i vidi.

Usput, 70 kuna za 1GB mi se čini jako skupo u većini scenarija.
Ako to malo češće koristiš (tipa više od 5 puta godišnje), pogledaj tarife.
Za 75 kuna mjesečno imaš tarifu gdje dobiješ 3GB i 1000 poruka/poziva.
Ili za 45 500 minuta i poruka i onda imaš dodatnu opciju 1GB za 20 kuna.

Uglavnom, pogledaj malo ponudu pa vidi koliko možeš uštedjeti.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Old 04.12.2017., 12:55   #9434
Ma sve je bilo ok poslano, sad sam uspjela obnovit, znaju oni cesto izvodit "bijesne gliste" s ti tarifama

Al tnx, malo sam jucer skicala te tarife, pa cu si razmislit o tome kad ovo potrosim
Tipkica is offline  
Old 05.12.2017., 11:42   #9435
Zna li netko postoji li mogucnost prebacit se sa tarife BG XXL na Mobilnu L? Ugovor mi jos traje
KillsXO is offline  
Old 05.12.2017., 12:03   #9436
Ako imas 90 dana i manje do kraja ugovora mozes se prebaciti.
fat_boy_slim is offline  
Old 07.12.2017., 18:29   #9437
Quote:
montecito kaže: Pogledaj post
To ti je vjerovatno ona firma iz Banjavciceve zaboravio sam ime.
Nude Alcatel Pixy za 50kn pretplate na dvije godine.
Ja pristao pa kada sam vidio koje je smeće od mobitela (jbg nije mi se dalo gledat prije) raskinuo ugovor unutar 14 dana.

Natezao se s vipom 2 mjeseca, od toga mjesec i pol dana cekao da preuzmu mob (jer kao ugovor se ne moze raskinut dok ne preuzmu mob a ne mozes ga sam vratiti).
Racuni stizali, pisao prigovore. Idu na taktiku iscrpljjvanja. Na kraju je ispalo ok ali đubrad su samo takva.



Sent from my iPhone using Tapatalk
Hvala na info
Znaci ceka me isto natezanje...
EdwardGreat is offline  
Old 07.12.2017., 20:51   #9438
Ja sam raskinuo fixnu pretplatu i javili mi da pripremim router. Tri mjeseca nakon toga ni traga ni glasa da bi mi sad poslali racun za nevracenu opremu 400 tinjak kn. Uz napomenu da ce racun stornirati ako vratim router na tu i tu adresu. I ja sam to napravio i stornirali su u roku tri dana nakon reklamacije. Tako da je ispalo ok ali isto tako su mogli u tom prvom smsu javiti vratite router tu i tu i ne bi cekao tri mjeseca da se to rijesi. Skroz bezveze


Sent from my iPhone using Tapatalk
maronaldo is offline  
Old 07.12.2017., 23:10   #9439
To je očito lapsus Agram servisa jer koliko znam oni odrađuju prikup opreme
CroChuck is offline  
Old 08.12.2017., 08:03   #9440
jučer navečer i danas ujutro pokušavam karticom kupiti bon, trenutno nismo u mogućnosti obraditi vaš zahtjev, nabijem ih
pearljam is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:09.