Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2009., 22:00   #281
meni ima dobrih stvari al obicno ono sto se meni jako sviđa uopce ne dodje kod nas il se odmah proda.
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 22:07   #282
Quote:
piccola kaže: Pogledaj post
meni ima dobrih stvari al obicno ono sto se meni jako sviđa uopce ne dodje kod nas il se odmah proda.
a malo je i skuplje
zabranjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 22:14   #283
Quote:
zabranjena kaže: Pogledaj post
a malo je i skuplje
ah da ,i taj detalj stoji
ma nemam nista jos od kejt, bas gledam ovu novu kolekciju ,naslo bi se nesto
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 09:57   #284
Ja bih baš jako željela onu njenu jaknicu / vestu ( što je već), crnu sa resama .
Hellcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 13:19   #285


dakle, ovakve topshopove naočale tražim, ako ih je netko u Zagrebu posljednjih dana vidio??? pliz, pliz,,,
__________________
I'm this positive, artistic California girl and now people are seeing me in a different way. And I really just don't like that when people don't get me.
Lil miss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 10:50   #286
ja sam ih vidjela prije desetak dana u TS u Ilici
bile su i crne ja mislim još
*mingg* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 19:17   #287
Ja bi pokupovala cijeli Topshop od tajica do šešira,naočala,kaputića,čarapa,ma sve! Ima super sstvari ali je sve skupo
Martuanne is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 13:17   #288
je bas je skupo.... na netu sam nasla biker jaknu s nitnama... 85 funti.... malo mi je previse dati
Corlitabonita is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2009., 10:37   #289
Nažalost, mislim da će se Topshop u potpunosti zatvoriti.
Bila sam ovih dana u Avenue Mallu, u Vlaškoj i u Magmi u Ilici i mogu reći da mi to sve smrdi na zatvaranje. Nema novih komda, ako i ima, sve je ofucano i ružno. S druge strane, sve je na nekakvom pseudosniženju, a ostatak dućana je Coconut ili UR.

To me žalosti, jer mi je Topshop uvijek bio najdraži dućan; nisam nikakva fashionistica niti sam kupovala često, jednostavno su imali neobične komade odjeće koje drugdje nisam mogla naći. Kupila bih ponešto tu i tamo; u zadnje 2 gdine sam često kupovala haljinice na sniženjima.

Žao mi je što će se upravo taj brand ukinuti (po svemu sudeći), jer mi se puno više sviđa u odnosu na recimo mexx ili Esprit koji mi se čine nekako dosadni i previše klasični.

Da ne govorim kako mi je bilo kad sam ušla u Importanne (u najbolji Topshop) i vidjela da je svuda Urban Republic... Nemojte me shvatiti krivo, nemam ništa protiv UR, tu i tamo nađem nešto što mi se sviđa, ali Topshop je jednostavno imao tu nekakvu dinamiku, razigranost, fluorescentno donje rublje, oderane traper jakne, preslatke haljinice, nježne košuljice, čupave jakne, ma sve. Odjeća kakvu je teško naći na jednom mjestu.

Što se cijene tiče, ja sam u 90% slučajeva kupovala na sniženjima i uz studentski popust. Milijun puta sam htjela nešto kupiti i isprobavala po 5 puta, ali sam se predomislila jer je majica kratkih rukava bila tipa 350 kn. Ali to mi nije toliko bitno, uživala sam odlaziti tamo, išla sam često, isprobavala sam odjeću i smijala se samoj sebi na što ličim. Uvijek sam znala da ako mi nešto treba, nešto ludo ili neobično, da to mogu tamo naći. Žao mi je što ga zatvaraju.

Bez obzira na sve, više od pola mog ormara je Topshop i to je bio jedini dućan u kojem mi nije bilo mučenje kupovati.
Gerijatrija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 13:15   #290
Gerijatrija slažem se sa svime. Ja sam toliko puta (dobro ne previše) dala za majice preko 200, 300 kn i onda bi mi dosadile nakon nekog vremena, a sve samo da kupim ju jer imaju tak preslatke i prelijepe ma najljepše stvari (uz m. selfridge koji također zatvaraju kak sam čula).
Ma nemoguće, kak nemaju prihode ako tak puno ljudi kupuje njihove stvari! Od celebova pa do nas tzv. običnih ljudi i sad dok se zatvori nađi ti novi dućan a sve je jad i bijeda ionako u ovoj državi. Kaj da idem u terranovu pa da budem ko sve ove curice na ulicama.. Daj ne mogu mi to napraviti
alexis. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 13:30   #291
kate moss - nova kolekcija

Jel mi možete reći da li je stigla nova kolekcija od kate moss u naš top shop??

ako nije jel zna tko kada će??

tnx
__________________
ja
anamarija84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 14:32   #292
Quote:
alexis. kaže: Pogledaj post
Ma nemoguće, kak nemaju prihode ako tak puno ljudi kupuje njihove stvari!
a mislim da je upravo suprotno. inace ne bi zatvarali. preskupi su, a i nisu toliko kvalitetni, i onda ljudi slicne stvari kupe na nekom drugom mjestu.

Quote:
anamarija84 kaže: Pogledaj post
Jel mi možete reći da li je stigla nova kolekcija od kate moss u naš top shop??

ako nije jel zna tko kada će??

tnx
a od novih stvari imaju samo najjeftinije, a buduci da Kate Moss kolekcija nije jeftina...
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 15:16   #293
a daaaj i miss selfridge zatvorit??? pa ja ću se ubit u ovoj jebenoj hrvatskoj!!
Curke, ako osvojim na lotu, preuzimam Topshop i Miss selfridge od magme. Možete biti moji buyeri
__________________
♥♥ sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ ǝʇ ɯıloʌ ♥♥
mishica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 16:04   #294
dobro nisam rekla da svi kupuju u top shopu, i bolje jer onda ja ne bi vidjela ni vrata dućana, al ipak ima kupaca. ma jebem im sve i ovakvu državu bar neću morat pare trošit
joj mishica2 može
alexis. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 20:39   #295
Pa je kvragu svi su im dućani kritični-još je najbolji onaj u Avenue Mallu a najgori u ilici.Stvarno ko Hrelić!!
Al ja sam pitala u City centru prodavačicu i ona je rekla sva u šoku da koliko zna da se ne zatvara Top Shop...
Al ona očito ne zna dovoljno..
Kako objasnit inače takve dućane-prestrašno izgledaju-ko neka skladišta...
A što se tiče skupoće-pa ne može se baš reći da je pretjerano skup, recimo Benetton , Esprit i Mexx su skuplji a opstaju...
Zašto propada baš Top Shop..?
Vjerojatno jer u njemu večinom kupuju tinejdžerice kojima je preskup, dok u ostalima večinom valjda kupuju ljudi veće platežne moći...

Zato uspijeva Urban Republic i Zara...
Ma ja mislim da između ostalog Top Shopu treba i bolji buyer..
A što se tiče Kate Moss kolekcije, teško da će doći ako ne dolazi ni ništa drugo novo...
Fida is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 20:55   #296
Hm, sumnjam da Topshop ne bi mogo naći dovoljno 'publike' da se održi barem jedan dućan u Zagrebu. :/
Slažem se da Esprit, mexx i Benetton opstaju, premda mi je njihova odjeća puno manje zanimljiva i kreativna. Osobno imam samo jednu mexx jaknu, a u Esprit ne ulazim da se ne bih samozapalila od dosadne odjeće.

Dobro je pitanje zašto zatvaraju Topshop, brand koji u svakoj kolekciji napravi jako puno različitih i zanimljivih komada, dok Esprit svake godine napravi isto i opstaje. Možda je u tom problem? Treba uvijek isto?

Ne znam, ako zatvore Topshop, ja idem grliti neko stablo, zaustavljati promet, prosvjed glađu i ne znam više ni ja što.

Da barem dostavljaju u Hrv, ali ni to...
Gerijatrija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 20:56   #297
Quote:
Fida kaže: Pogledaj post
Pa je kvragu svi su im dućani kritični-još je najbolji onaj u Avenue Mallu a najgori u ilici.Stvarno ko Hrelić!!
Al ja sam pitala u City centru prodavačicu i ona je rekla sva u šoku da koliko zna da se ne zatvara Top Shop...
Al ona očito ne zna dovoljno..
Kako objasnit inače takve dućane-prestrašno izgledaju-ko neka skladišta...
A što se tiče skupoće-pa ne može se baš reći da je pretjerano skup, recimo Benetton , Esprit i Mexx su skuplji a opstaju...
Zašto propada baš Top Shop..?
Vjerojatno jer u njemu večinom kupuju tinejdžerice kojima je preskup, dok u ostalima večinom valjda kupuju ljudi veće platežne moći...

Zato uspijeva Urban Republic i Zara...
Ma ja mislim da između ostalog Top Shopu treba i bolji buyer..
A što se tiče Kate Moss kolekcije, teško da će doći ako ne dolazi ni ništa drugo novo...
baš sam zaglavila na ovoj temi
a kad me pogađa to, nađem neki dobar dućan i onda ovakva sranja.
nisam još istražila zaru i bershku kad mi se neda do a. malla al očito ću morati. mango mi je katastrofa, rijetko kad nađem nešto lijepo al ostali dućani su isto katastrofa ili preskupi a da im plaćam samo ime nema šanse! u UR ne kupujem već dulje vrijeme jer je sve tak nekvalitetno, ajde moje se stvari super drže i čuvam ih, ali npr. moj dečko si je kupio neke košulje i sve ok peglanja dobile narančaste mrlje
i od onda ništ ne kupujem, je jeftino al i nekvalitetno al to nije bitno, ljudima je bitno il da je jeftino isto ko i terranova od koje imam par stvari i 1 hlače koje su se razvukle i užas, sad bi ih mogo nosit netko 3, 4 veličine veće od kojih bi trebale biti. onak izađem iz samog dućana i prolazi ženska u točno toj majici koju sam gledala i zgadilo mi se totalka. još dok vidim sve ono šljokasto il muške pederske stvari mah ne vrijedi ni lipe. a i sve šta sam kupila vidjela sam da nose i drugi.
a ja sam uvijek išla u magmu u ilici i bila sam u city centru ali tam ima puno puno manje i starije su stvari. sad ne znam kak je točno, al tak je bilo kad sam ja išla. kaj se tiče ostalih dućana u magmi, tj. 1. kat, prizemlje kak već, tam di su mexx kak se već piše, sve za starije i preskupo, a preružno i klasično.
nemam više riječi. u nadi je spas
pročitala sam na net.hr da kolekcija proljeće/ljeto kate moss neće doći k nama, ali ova nova neka samo ljetna da dolazi. sad kak na kraju bude vidjet ćemo.
alexis. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 20:58   #298
Quote:
Gerijatrija kaže: Pogledaj post
Hm, sumnjam da Topshop ne bi mogo naći dovoljno 'publike' da se održi barem jedan dućan u Zagrebu. :/
Slažem se da Esprit, mexx i Benetton opstaju, premda mi je njihova odjeća puno manje zanimljiva i kreativna. Osobno imam samo jednu mexx jaknu, a u Esprit ne ulazim da se ne bih samozapalila od dosadne odjeće.

Dobro je pitanje zašto zatvaraju Topshop, brand koji u svakoj kolekciji napravi jako puno različitih i zanimljivih komada, dok Esprit svake godine napravi isto i opstaje. Možda je u tom problem? Treba uvijek isto?

Ne znam, ako zatvore Topshop, ja idem grliti neko stablo, zaustavljati promet, prosvjed glađu i ne znam više ni ja što.

Da barem dostavljaju u Hrv, ali ni to...
potpisujem! evo zašto napisala sam. jer su ljudi dosadni i svi isti kod nas! nemaju svoje ja. teško im je za topshop koji je kreativan dati duplo manje nego za dosadan benetton, esprit itd..
alexis. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 21:12   #299
Quote:
mishica2 kaže: Pogledaj post
a daaaj i miss selfridge zatvorit??? pa ja ću se ubit u ovoj jebenoj hrvatskoj!!
Curke, ako osvojim na lotu, preuzimam Topshop i Miss selfridge od magme. Možete biti moji buyeri
Pliz osvoji na lotu.
ja još ne vjerujem da će se zatvorit! a mislila sam da dosta cura tamo kupuje. neki dan sam bila u City Centru i srce mi je stalo kad sam vidjela UR u Topshopu. nadam se da će se ta kriza u Magmi riješiti.
renalicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 21:12   #300
Problem Topshopa stvarno nije taj malo drugačiji stil, nego Magma. Znam da se ponavljam, ali ta me firma toliko ljuti da si ne mogu pomoći. Bilo koji brand koji ima ne znam koliko potencijala će propasti ako dođe u krive ruke. Takav je slučaj s Topshopom, koji je svugdje u svijetu omiljen i dobro prodavan, samo kod nas nije. Magma ne zna što uzeti i po kojoj cijeni to ponuditi. Na stranici ima toliko božanstvenih stvari, prihvatljivih cijena koje nikada ne vide Hrvatsku. Zašto?? Umjesto toga naručuju glupe krpice kojima nabijaju cijenu do besvijesti. Krpa ima svugdje, pa i u TS-u ali ima i kvalitetnih stvari za koje bi svaka od nas tu i tamo izdvojila koju kunu više. Pa koliko sam puta samo izdvojila popriličan iznos (u usporedbi sa mojim studentskim budžetom ) za jedan dobar par cipela, i nije mi bilo žao, ni malo. Samo treba znati izabrati, a to magma ne zna. I treba im jedan dobar ekonomist i par dobrih buyer-a u firmi, pa da vidiš
Nadam se da im je sve ovo samo prolazna kriza.
__________________
♥♥ sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ ǝʇ ɯıloʌ ♥♥
mishica2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:04.