Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2004., 16:09   #81
Ma kaj niste skužili da je to Branka Bebić?!
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2004., 18:52   #82
Quote:
Cpl. Hicks kaže:
Inače, ja sam old-skool, ova nova kina su mi sterilna/hladna
Jeee, nisam jedina!

Jebeš taj ušminkani hladan dizajn, ogromno platno koje ne možeš obuhvatit pogledom i mekane stolice koje te mame za zaspiš dok gledaš film.

Volim SC i ostala kina s "duhom" i nekom poviješću, iako se bojim da neće još dugo preživjeti uz ove multi-maksi-turbo-mega komplekse...
zzzzen is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2004., 10:48   #83
1. zaboravite besplatan parking, kad se jednom uvališ u Trpimirovu nema povratka, a mjesta u garaži nema (barem petkom i subotom)
2. platno je toliko da bi preporučio samo zadnja 4 reda, ako se ne želite osjećati kao da gledate tenis
3. najviše bi mi bilo žao da propadnu kina tipa Europe i Zagreba (nažalost Studio je već propao). Tamo se čovjek osjeća kao da je došao u kino. Jedino što mi nije jasno je koja budala regulira grijanje. U kinima je ili kao u sauni ili kao u hladnjači.
konspirator is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2004., 14:50   #84
Quote:
walter kaže:
WC-i nisu na svakom katu.
A free parking nije uvijek slobodan.
A nije ni bresplačan prije pet.

Dakle, tko te šalje? Koliko su ti platili?



hmm..ja sam bila na dva kata na dvije projekcije filmova...bili wc-evi. cak bilo i sapuna i papira

uvijek sam uhvatila parking.oko 9.

prije 5 ne idem u kino. (jednom doduse jesam, ali to je samo iznimka koja potvrđuje pravilo)
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2004., 19:52   #85
Quote:
zzzzen kaže:

Volim SC i ostala kina s "duhom" i nekom poviješću, iako se bojim da neće još dugo preživjeti uz ove multi-maksi-turbo-mega komplekse...
SC ima najneugodnija sjedala u RH!!! Ljetno kino u Crikvenici je ludnica u usporedbi
Ma, ova multipleks sranja mi idu na živce... Uvijek radije odaberem stari dobri Kinematograf Zagreb ako imam izbora.
__________________
First to go, last to know.
Cpl. Hicks is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2004., 23:07   #86
Ej ljudi, da vas poitam...što je sa ovim pauzama u cinestaru...su te pauze na svakom filmu....zašto to stavljaju???
Mlaen is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2004., 09:28   #87
Quote:
Mlaen kaže:
Ej ljudi, da vas poitam...što je sa ovim pauzama u cinestaru...su te pauze na svakom filmu....zašto to stavljaju???

mislim da je to samo bilo na LOTR Povratak kralja ne toliko radi dužine filma (201 min.) koliko radi prodaje kokica i cuge
__________________
"your friends have a high mortality rate" Harmonica

filmovi, nogomet, politika, spletke na dvoru i sva ostala ljevičarenja...
Jesus Quintana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2004., 10:51   #88
Kino je okej, prvi put kad sam sjedila u njemu, bila sam s frendicom na ljubavnom sjedalu jer nije bilo više mjesta, i to u 1. redu, s desne strane gotovo na kraju. Dobro je kaj si možeš ispružit noge, al to možeš u svakom kinu ako sjediš u prvom redu. Inače, ništa specijlno. Piće je nevjerovatno skupo - Jana od pol litre 9 kn (!!), a inače je 3 kn. Wc kod kina je premali, a i tamo dolje kod kafića ispod prizemlja su ga smjestili bogu iza nogu. Dućana ima premalo i nema ničeg specijalnog u njima. Plus toga mi se ne sviđa što ima samo pokretne stepenice do kafića, i što se stolci nalaze taman ispod tih pokretnih štengi da ti svatko može bacit papiriće na glavu... Sve u svemu, ocjena od 1 do 10 je 4.
ninocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 12:19   #89
CinemaStar

Moram vam se izjadat. U subotu navecer mislim si ja,ajde da odem u taj cinemastar da vidim kak to izgleda. Dodem ja fino tutacem i vidim parkiranje besplatno samo kartu ovijerite na blagajni,ja si mislim aj super. Prvi šok sam doživila na blagajni dve ulaznice 66kn . Katastrofa. Odem ja po kokice kad ono još jedan šok mislim da su kokice 66 ili 70 kn,. Ona mala flasa mineralne vode 8 kuna.Uđem u dvoranu stolice napravljene od obicne spužve,i cijelo vrijem mi je zapinjo faking cicak od jakne. Al mogu reci da i nema bas ljudi. Poslje si mislim aj dobro bar necu platiti parking. Kad ono morate platit 14 kuna faking 14 kuna. Pa kak sad a parking je besplatan 3 sata i poslje izracunam koja gamad poklanjaju samo 1 sat parkinga,a ne tri kako reklamiraju. Kad sam sve zbrojila izlazak u kino za dvoje ljudi košta 200 kn mozda cak i više.Pas mater tolko ni nezapijem subotom u tvornici. Mislim da me cinemastar više nebu vidlo. Meni su dobra kina i od kinematografa (zagreb,europa,central itd.). Mene je u centralu 66 kuna doslo gledanje filma sa kokicama.

CinemaStar suck
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 12:31   #90
khm, CineStar.
__________________
Golden lads and girls all must,
As chimney-sweepers, come to dust.
foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 12:54   #91
imaš o problemima parkiranja u cinestaru na jednom topicu tonu postova...
__________________
"your friends have a high mortality rate" Harmonica

filmovi, nogomet, politika, spletke na dvoru i sva ostala ljevičarenja...
Jesus Quintana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 13:18   #92
Odeš lijepo u nedelju u pol tri na predstavu, i to trajvanom, nema nikog, ne jebeš se u redu za karte, popiješ kafu na prvom katu (btw, jeste skužili da ne postoji treći kat? nema ga, samo fleka! ), kupiš čipi čips koji je cjenovno konkurentan, uzmeš si malu točenu, i pogledaš film u praznoj dvorani, možeš i drkati ako ti se drka. Ja sm zadnje gledao 21 gram pa mi se nije.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 13:23   #93
ja platim najvise dvije karte 50 kuna.
radje idem popodne ili vikendom.
Što se tiče kokica, baš mi je drago.
To sam smeta u kinu.
__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 13:53   #94
1. Isla sam u petak navecer i nije bilo ljudi.

2. Ne mogu drkat jel sam zensko (sherry je rijec zenskog roda)

3. Ovi su mi najbolji sto vele da kokice smetaju u kinu.

4. Od sada nosim cips kupljen u ducanu i pijacu kupljenu u

ducanu.

Jer ovo je stvarno sramota. Neki mafijas nebu na meni zarađival.

Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 13:59   #95
whatever

Meni je to sve isto, razlika u cijeni karata je do 3 kune (za večernje predstave). Parkinga ionako nema nikad uz bilokoje bolje kino (ili ga samo to ja ne nalazim).
Broadway mi je bio good jer ima naokolo dobrih kafića, ali me je uvijek živcirala prejaka klima ljeti da su mi cvokotali zubi i izuzetno glasni volume zvuka (mislim ok ako slušam U2 film).

U tom kontekstu je CineStar malčice bolji što se gledanja film tiče.
Ali i ostali su ok.

Osim što ćemo svi bankrotirati!
__________________
Miči mi se iz krivine ide Alonso s 300 brzine.
FastAndFurious is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 14:58   #96
Ma mani paru... CineStar je meni zakon... razmišljam da kupim onu Star Club Prepaid karticu... živio bi tamo... prejebenoogromne fotelje, nemoraš se dizat... dolby stereo & dts i ostale čudnovate troslovne kratice u vezi zvuka, a sve onak, nostalgija za Engleskom me podere do anusnog sfinktera!

Jes malo skuplji, ali nisam bogat da kupujem jevtine stvari (C) by moja mama!
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 15:05   #97
Re: CinemaStar

Quote:
Sherry kaže:
...gledanje filma sa kokicama.
I meni su najdraži filmovi sa kokicama . Pa nek košta kolko košta!
__________________
JE T'AIME BOUREQUE!
oskar kruška is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 15:07   #98
Quote:
GnothiSeauton kaže:
Ma mani paru... CineStar je meni zakon... razmišljam da kupim onu Star Club Prepaid karticu... živio bi tamo... prejebenoogromne fotelje, nemoraš se dizat... dolby stereo & dts i ostale čudnovate troslovne kratice u vezi zvuka, a sve onak, nostalgija za Engleskom me podere do anusnog sfinktera!

Jes malo skuplji, ali nisam bogat da kupujem jevtine stvari (C) by moja mama!
Aj neseri . Daj razmisli malo svojom glavom. Jednom covjeku koji ima prosjecu placu 2500kn neboli ga ona stvar za lovu. Razmisli malo kolko plati cetveroclana obitelj za izlazak u cinemastar.Sorry al ja sebi necu dozvolit da me neko vara pogotovo za lovu.No faking way.
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 15:11   #99
Ja sam potrošio mislim oko 70Kn... nisam išao autom, uzeo sam kartu za 21 gram, velike kokice, Motnana sendviče od tunjevine i najveću Colu??? Mislim da je bilo to, ali nikako iznad 90Kn.
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 15:13   #100
Da..sta iso si sam.?
Ja ti govorim kad idu dvoje ljudi .Onda ces sigurno platit 200 kuna.
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:38.