Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2010., 12:46   #2041
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Ne šalju u RH tako da te carina ne mora brinuti.
a da? šteta! Svejedno ti hvala!
Znaš možda neke koji šalju?
copper_boom is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 16:46   #2042
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Ne šalju u RH tako da te carina ne mora brinuti.
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 14:07   #2043
Mene zanima da li su Louis Vitton torbe na stranicama, gdje piše Sale LV ili slično, orginal? Neobično im je niska cijena npr. oko 200 $ kad znam da je najjftinija oko 500 eura u dućanu.
Sonja It is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 14:25   #2044
Quote:
Sonja It kaže: Pogledaj post
Mene zanima da li su Louis Vitton torbe na stranicama, gdje piše Sale LV ili slično, orginal? Neobično im je niska cijena npr. oko 200 $ kad znam da je najjftinija oko 500 eura u dućanu.
Normalno da je fejk
LV ja mislim ne stavlja torbe na rasprodaju, barem ne speedy i sl. modele
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 17:29   #2045
molim info ili nek me netko usmjeri na pravu temu ako nije ova...

Da li se moze kupovati online (paypal) sa novom karticom ZAGREBACKE BANKE VISA ELECTRON(narancasta kartica)?
Haylie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 18:32   #2046
Quote:
mrsavicaaa kaže: Pogledaj post
Normalno da je fejk
LV ja mislim ne stavlja torbe na rasprodaju, barem ne speedy i sl. modele
Točno. Louis Vuitton NIKAD nije na rasprodaji.
Lara 21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 19:33   #2047
Quote:
Haylie kaže: Pogledaj post
molim info ili nek me netko usmjeri na pravu temu ako nije ova...

Da li se moze kupovati online (paypal) sa novom karticom ZAGREBACKE BANKE VISA ELECTRON(narancasta kartica)?
Koliko sam skužio po tuđim iskustvima, prvo se moglo, a zatim su u Zabi rekli da je došlo do pogreške i da se više ne može koristiti, i ljudi govore da im ju PayPal odbija.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 19:19   #2048
Da li netko ima iskustva s ovima http://www.allsaints.com/ ?
__________________
I´m back. Hell is full.
ivano_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 19:34   #2049
malo sam njuskala taj ALLsaints ali nisu mi nesto napeti,nije losa roba ali cijene su plus bez pokrica,nisje neka marka u pitanju.

ja njuskam na ovoj&najvjerojatnje cu u opticaj cim naounim racun

http://www.ssense.com/ cijene su paprene ali su markice u pitanju i imaju dobar Sale
__________________
When I´m good, I´m very good. But when I´m bad I´m even better.
majolica_ost is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 23:26   #2050
Quote:
ivano_s kaže: Pogledaj post
Da li netko ima iskustva s ovima http://www.allsaints.com/ ?
Kupila ja prosle godine 3 stvari, poslali mi pogresnu maramu a kosulju sam narucila 12, racunajuci da je to M no kako mi je bila ogromna vratila sam i nju i maramu. Bili su jako usluzni, odmah su mi poslali novu maramu, onu koju sam i narucila, pare za kosulju isto odmah vratili jer nije bilo manjeg broja. Narucila sam jos bila i novcanik i u principu sam sa sve troje jako zadovaljna bila i izgledom i kvalitetom.

E sad da ne budem skroz off, skoro sam sa Asosa narucila paket u kojemu mi je falila jedna olovka za oci-ja sam im isto popodne napisala mejl da mi to fali u paketu, oni odmah sutradan ekspresnom posiljkom poslali olovku koja je za 2 dana bila u moji rukama
Tournez is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 01:44   #2051
all saints bez pokrica?? bolongaro i trevor koji su sada otisli iz all saintsa i stvorili vlastiti brend koji se medju ostalim prodaje i na asosu? vrhunska roba. ali doista vrhunska. sori majolica ali ocito nemas pojima o cemu govoris, to je jedan od najcijenjenijih brendova u velikoj britaniji. kate moss narucuje njihovu cjelokupnu kolekciju prije nego izadje na tjednu mode. ne krivim je, i ja bi isto nesto napravila da imam love.
rijec je o brandu koji ima najorginalnije krojeve odjece, koji su uza sve to toliiko kvalitetni da ne mozes doci sebi. rade od najfinijih materijala i jedni su od rijetkih brendova koji robu ne siju U KINI, za razliku nam od proslavljenog asos i slicnih robnih marki.
cijene nisu paprene jer je rijec o elitnoj modnoj marki koja se prodaje samo na odredjenim mjestima, u ovom trenutku se prodaju samo u tri zemlje ali planiraju sirenje na europu. i iako je rijec o vrhunskoj modnoj marki cijene su i vise nego prihvatljive od primjerice jednog jigsawa ili whistlesa, koji uz to kaj su skuplji i toliko dosadni u svom modnom izricaju. usporedila bi jos religion s njima, iako je to glupo, ali za mene je all saints jedna od najkvalitetnijih modnih kuca cije haljine, veste i hlace nosim vise od 8 godina, kada sam po prvi puta otkrila tu marku u londonu i pocela kupovati njihove komade.
ak se ikako mozete docepati bilo cega iz all saints, jake su im fenomenalna, knitwear i haljine bozanstvene, a odijela nesto vanserijsko svakako preporucam.
i za ove neznalice - pa cuj, nije grijeh ne znati, grijeh je praviti se da imas pojima o necemu o cemu zapravo apsolutno nemas nikakvog pojma
__________________
štedim pa šta košta da košta
sidora is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 06:56   #2052
slažem se sa sidorom imam jednu njihovu haljinu i mogu reći da je među kvalitetnijim stvarima u mom ormaru..da imam love pola dućana bi pokupovala
Anson is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 07:18   #2053


radije ja izdvojim 150funtica za dieselove hlace,bar znam sta nosim

no frks ja mozda jesam neznalica,ali oni nisu nesto he he he
__________________
When I´m good, I´m very good. But when I´m bad I´m even better.
majolica_ost is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 08:51   #2054
ja obozavam ljude zapravo. komunikacija ide ovako - znas sta o ovome?
ma ja ti znam sve o svemu. istinabog nisam nikad vidjela to, niti imam jednu stvar njihovu doma, niti znam ista o tom brendu, ali to me nece sprijeciti da ih olajavam do nemila i netraga. ja sam uvjerena kako je diesel - made in china- dobar, jer mora bit kad kosta 150 funti. i to je jos diesel, pa o cemu pricamo.
dusho ucini nam svima uslugu nemoj nikada nista kupiti iz all saintsa. ostat ce vise za nas
__________________
štedim pa šta košta da košta
sidora is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 08:57   #2055
Quote:
majolica_ost kaže: Pogledaj post


radije ja izdvojim 150funtica za dieselove hlace,bar znam sta nosim
svaki komentar bio bi suvišan

Quote:
sidora kaže: Pogledaj post
ja obozavam ljude zapravo. komunikacija ide ovako - znas sta o ovome?
ma ja ti znam sve o svemu. istinabog nisam nikad vidjela to, niti imam jednu stvar njihovu doma, niti znam ista o tom brendu, ali to me nece sprijeciti da ih olajavam do nemila i netraga. ja sam uvjerena kako je diesel - made in china- dobar, jer mora bit kad kosta 150 funti. i to je jos diesel, pa o cemu pricamo.
dusho ucini nam svima uslugu nemoj nikada nista kupiti iz all saintsa. ostat ce vise za nas


OT: jel ima kakav discount code novi?
Anson is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 12:14   #2056
Quote:
majolica_ost kaže: Pogledaj post


radije ja izdvojim 150funtica za dieselove hlace,bar znam sta nosim

no frks ja mozda jesam neznalica,ali oni nisu nesto he he he
Oprostit ces, ali Sidora je u pravu.
Allsaints em imaju kvalitetu, em imaju ime.
Meni, moram priznat, nisu OMILJENI brand, al da cu govorit da su nekvalitetni, necu jer to jednostavno nije istina.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 18:06   #2057
curke da ste radile u italiji u za diesel i repley onda bi znale koja je roba iz kine a koja ne,zato molim vas ssssssssssssssssssssssssssss don't talk to much

150 funtica sam navela kao primjer,a vidim da ste pecate pa mi jako smijesno

samo se vi pecajte ja grem od ove teme.niste mi napete apsolutno koa ni ta roba na allsaint
__________________
When I´m good, I´m very good. But when I´m bad I´m even better.
majolica_ost is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 22:10   #2058
Znate li neki sajt (za online shopping - i koji šalju u Hrvatsku) s dobrim torbama? Ne užasno skupim, ali ne niti s nekim šrotom.
__________________
Keep a green tree in your heart and perhaps a singing bird will come
Blond_Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 22:15   #2059
Da sam znao da ce izazvati ovakve reakcije, ne bi ni postavio pitanje

Znaci, sajt je provjeren, hvala!
__________________
I´m back. Hell is full.
ivano_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 18:18   #2060
reakcije su na mjestu od koga su,no sikiriki
__________________
When I´m good, I´m very good. But when I´m bad I´m even better.
majolica_ost is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:29.