Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2004., 02:00   #21
ima netko neki link za slike iz filma? zanima me Rachael u krznu, ili Pris?
baaatak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2004., 11:27   #22
Quote:
baaatak kaže:
ima netko neki link za slike iz filma? zanima me Rachael u krznu, ili Pris?
budeš stavio Rachel na avatar?
__________________
Miči mi se iz krivine ide Alonso s 300 brzine.
FastAndFurious is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2004., 12:28   #23
mislio sam možda stavit ih obje na desktop u nekoj lezbo pozi, ali može i na avatar. zašto ne?!
baaatak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2004., 13:05   #24
http://www.seanyoung.com/movies/blade/blade4.html


nema baš neki izbor, slabo ćeš ih složiti u bilokakav ...... no da.
__________________
Miči mi se iz krivine ide Alonso s 300 brzine.
FastAndFurious is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 04:51   #25
Za baaatak

baaatak kaže:
ima netko neki link za slike iz filma? zanima me Rachael u krznu, ili Pris?


Pa baaatak samo odi na google i upisi Blade Runner i bude tu svega i svacega
__________________
blah, blah, blah
punky is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 05:31   #26
Quote:
FastAndFurious kaže:
Ne ni u jednom trenutku. Ja sam ga gledala nekoliko puta i doma imam tu kino verziju i nisam ni jednom doživjela mogućnost da je Deckard replikant.
I baš to mi daje taj štih na kraju filma u filanoj sceni kad Rutger Hauer umire. Mrak scena
Hm...
Da li je Deckard replikant ili ne? To je definitivno najzanimljivije pitanje iz cijeloga filma. Zato je ona scena iz Director's Cuts gdje Deckard sanja jednoroga jako bitna. Znas tu scenu? A znas onu scenu gdje onaj inspektor sa stakom pravi jednoroga od papira? A znas onu scenu kada Reachel i Deckard odlaze i ona stane na papirnog jednoroga, a onda ga i Deckard ugleda, uzme u ruku i tu se zavrsava film? I sta onda Deckardu prolazi kroz glavu? Sigurno nesto ovako: Tko god da je napravio tog jednoroga koga on sada drzi u ruci, (a prethodno je vidio da je inspektor pravio jednoroga od papira) zna sta Deckard sanja i onda se Deckard pita da li je mozda i on replikant i tad postaje velika mogucnost da je ukoliko vec netko zna njegove snove. Po meni je to sasvim solidan dokaz da se na kraju filma zeli ne samo reci da li se Deckard vise nego ikada pita da je li on sam replikant, vec da on to zbilja i je.

Pozdrav


P.s. Zbilja svatko tko voli ovaj film treba procitati i knjigu od Dicka jer ce dobiti sasvim novu dimenziju svijeta koji se zeli predstaviti u Blade Runneru. A taj svijet se vise uopce ne moze okarakterizirat kao obican Science Fiction...
__________________
blah, blah, blah
punky is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2004., 22:57   #27
ga se moze nac u videotekama jos ili?
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2004., 08:44   #28
Ma sta vi pricate, film nista nevalja



Film je stvarno "velik", puno vise od SF
__________________
Kako oblikovati potpise
Zmaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2004., 09:00   #29
Re: Konačno BladeRunner

Quote:
kpt. Willard kaže:
Od tolko filmova koji se nalaze na ovom topicu, nemogu vjerovat da nema posvećen topic BladeRunneru,p a evo da ga ja otvorim.
Inače to mi je jedan od top 5 filmova svih vremena.
Pišite sve, mišljenja, kad ste ga zadnji put gledali.
Ja sam ga pogledal ponovo nakon 10-ak god i to na nekom lošem Divix-u, mala i loša slika, tih zvuk. Namjeravam ga kupit na DVD-u pa jel ima ko kakve preporuke di ga nabavit.
Imas o Blade Runneru na Fantastici
Film je ZAKON ali samo Director's Cut verzija
Imas ga za kupit na Amazonu i to samo Ridley's cut
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2004., 09:02   #30
Quote:
punky kaže:
Hm...
Da li je Deckard replikant ili ne? To je definitivno najzanimljivije pitanje iz cijeloga filma. Zato je ona scena iz Director's Cuts gdje Deckard sanja jednoroga jako bitna. Znas tu scenu? A znas onu scenu gdje onaj inspektor sa stakom pravi jednoroga od papira? A znas onu scenu kada Reachel i Deckard odlaze i ona stane na papirnog jednoroga, a onda ga i Deckard ugleda, uzme u ruku i tu se zavrsava film? I sta onda Deckardu prolazi kroz glavu? Sigurno nesto ovako: Tko god da je napravio tog jednoroga koga on sada drzi u ruci, (a prethodno je vidio da je inspektor pravio jednoroga od papira) zna sta Deckard sanja i onda se Deckard pita da li je mozda i on replikant i tad postaje velika mogucnost da je ukoliko vec netko zna njegove snove. Po meni je to sasvim solidan dokaz da se na kraju filma zeli ne samo reci da li se Deckard vise nego ikada pita da je li on sam replikant, vec da on to zbilja i je.

Pozdrav


P.s. Zbilja svatko tko voli ovaj film treba procitati i knjigu od Dicka jer ce dobiti sasvim novu dimenziju svijeta koji se zeli predstaviti u Blade Runneru. A taj svijet se vise uopce ne moze okarakterizirat kao obican Science Fiction...
Ja to sa unicornom drugacije percepiram znajuci da unicorn inace simbolizira vjecan zivot.
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2005., 00:53   #31
ja sam gledala samo DC...svidjela mi se samo atmosfera..cijeli film je prosao u nekom mlakom tonu, a i puno sam ocekivala tako da mi se cjelokupno na kraju nije uopce svidio
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2005., 05:49   #32
Stvarno sam zeljela voljeti ga, ali vjerojatno pripadam drugoj generaciji ... ne znam...mene se nije dojmio. A dala sam mu sansu 3 puta.
Knjiga je, on the other hand, jako uzbudljiva. Go figure.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2005., 15:12   #33
najbolji sf film svih vremena! nenadmasna atmosfera, prica, glumci, soundtrack
Dustflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2005., 15:27   #34
Quote:
Karmela kaže:
Stvarno sam zeljela voljeti ga, ali vjerojatno pripadam drugoj generaciji ... ne znam...mene se nije dojmio. A dala sam mu sansu 3 puta.
ali.. ali... ali ...
__________________
nemam potpis!
milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2005., 16:37   #35
Quote:
Stvarno sam zeljela voljeti ga, ali vjerojatno pripadam drugoj generaciji ... ne znam...mene se nije dojmio. A dala sam mu sansu 3 puta.
Svasta je moguce... no, da utvrdimo zasto.... molim komentirati slijedecih par recenica... za interne potrebe

1. You have a little boy. He shows you his butterfly collection, plus the killing jar.
2. You're watching T.V. and suddenly you notice a wasp crawling on your wrist.
3. In a magazine you come across a full-page photo of a nude girl.
4. You become pregnant by a man who runs off with your best friend, and you decide to get an abortion.
5. Last question. You're watching an old movie. It shows a banquet in progress, the guests are enjoying raw oysters.The entree consists of boiled dog stuffed with rice.

Dakle...

//ps. Otprije znamo da u slucaju milk-boya masina radi...
__________________
** Government is a disease masquerading as its own cure.
newcomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2005., 16:58   #36
Quote:
newcomer kaže:
Svasta je moguce... no, da utvrdimo zasto.... molim komentirati slijedecih par recenica... za interne potrebe
1. You have a little boy. He shows you his butterfly collection, plus the killing jar.
2. You're watching T.V. and suddenly you notice a wasp crawling on your wrist.
3. In a magazine you come across a full-page photo of a nude girl.
4. You become pregnant by a man who runs off with your best friend, and you decide to get an abortion.
5. Last question. You're watching an old movie. It shows a banquet in progress, the guests are enjoying raw oysters.The entree consists of boiled dog stuffed with rice.
Dakle...
//ps. Otprije znamo da u slucaju milk-boya masina radi...
haha prisvajas moje ideje..to ti ne sluzi na cast ..osim ako je u znanstvene svrhe onda moze
__________________
nemam potpis!
milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2005., 17:15   #37
Quote:
milk kaže:
ali.. ali... ali ...
Nije sve tako crno. Opet cu mu dati sansu, nema veze.
Sve dok mi se ne svidi ne popustam.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2005., 20:00   #38
Moj omiljeni. Posebno mjesto u hercu.
Pomona is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2005., 23:12   #39
Ja sam izgleda preglup da bih shvatio ovaj film
Skinio sam s neta director's cut i ništa mi nije jasno.
Dosadniji film od ovoga nisam dugo gledao.
Johnny Depp is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2005., 23:21   #40
Loše si strukturirao post. Ubio si svaki suspens u prvoj rečenici.
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:52.