Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2011., 21:40   #3121
Quote:
chmichak kaže: Pogledaj post
Cijene su slične našima, kuna dvije gore-dolje. Izbor isto tako. Kvaliteta također Primjetila sam da Orsay ima veća sniženja no naš, za ostale mogu reći da su podjednake cijene tu i tamo.
slažem se za orsay imaju velika sniženja, dok su kod nas cijene dosta više. npr. ovaj sako je kod njih 13 eura, a kod nas 230 kn razlika je više nego očita, samo nažalost nije bilo više svih brojeva, pa tako ni mojeg

__________________
Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met.
luce m@ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 21:50   #3122
ide netko mozda u graz ovih dana?da mi pogleda nesto i kupi u h&m-u ako moze
__________________
ti si potpis moj..
insomniac_ica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 09:09   #3123
kakva je ponuda dubokih cipela, gojzerica.. ? Da li ima dovoljno većih brojeva (45-46) ? U Zagrebu je nemoguće naći poštenu cipelu tih veličina, sve odmah razgrabe..
Frankie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 11:15   #3124
U Humanicu u Seiesbergu je bila jako dobra ponuda zimskih muških gležnjača - MM je kupio za 30E, snižene sa 60E...no on nosi broj 42 pa ti ne znam reći za velike brojeve
VK Girl is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 14:24   #3125
Quote:
*tamara* kaže: Pogledaj post
treba mi savjet- da li da idem u Seiersberg ili West ako isključivo ciljam na H&M, a bitno je i da ima dobar muški odjel jer idem s prijateljem? (u centar namjeravam kasnije)
bilo tko? pliiiiz :S
*tamara* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 14:39   #3126
Nisam bio dugo u Westu, ali mislim da je tamo bolji H&M za musške.
A u centru obiđi svakako oba H&M-a, i tamo su muški odjeli ok
__________________
All Is One
Krijes Sedam is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 15:18   #3127
Quote:
Krijes Sedam kaže: Pogledaj post
Nisam bio dugo u Westu, ali mislim da je tamo bolji H&M za musške.
A u centru obiđi svakako oba H&M-a, i tamo su muški odjeli ok
hvala
*tamara* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 11:10   #3128
vidim da na stranicama Orsaya imaju prekrasnih stvari zato sam pitala za njih. nadam se da ću ipak nešto uhvatit..
LuNa_LOVEGOOD is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 11:28   #3129
Ide neka dobra duša do h&m-a ovih dana? Ili možda da narucuje online? Samo bi jednu stvar trebala i bila bi vam jaaako zahvalna ako bi mi se javili na pp i bili voljni kupiti?
iwa_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 20:44   #3130
Ja sam bila jučer i u Seiersbergu i u Westu. Jedino što mogu zaključiti jest da se ne isplati više ići tamo radi garderobe. Popusti gotovo nikakvi, u H&M-u vrlo malo sniženog, u New Yorkeru nešto više, al ništa zbog čega bi valjalo potegnuti do Graza. U West Gateu u Zagrebu je ponuda daleko bolja, a cijene gotovo iste. Jedino što se stvarno isplati jest kupovati u Ikei.
andyka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 21:04   #3131
Pa kakav je izbor u H&M, neovisno o snizenjima?
Ja se kod njih uvijek nakupujem, jer i kad nije snizenje cijene su max 30 eura
Samo do sad nisam bila nikad u Grazu u H&M nego Trst, Budimpesta, Pariz, i Koln.. Nije u svakom isti izbor, zato me i zanima jer planiram u 2. mj do Graza bas da opustosim H&M
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 21:07   #3132
Zadnjih nekoliko puta kad sam isla u Graz, nisam kupila nista od odjece, samo hranu, kozmetiku i sitnice u Ikei.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 22:40   #3133
Quote:
Bubsi kaže: Pogledaj post
Pa kakav je izbor u H&M, neovisno o snizenjima?
Ja se kod njih uvijek nakupujem, jer i kad nije snizenje cijene su max 30 eura
Samo do sad nisam bila nikad u Grazu u H&M nego Trst, Budimpesta, Pariz, i Koln.. Nije u svakom isti izbor, zato me i zanima jer planiram u 2. mj do Graza bas da opustosim H&M
Meni se čini da izbor nikad nije bio lošiji. Bila sam nedavno u Grazu i apsolutno ništa nisam kupila u H&M, čak ni čarape ili grudnjak, što bi se kao uvijek kod njih moglo kupiti. Sve mi nekako isprano i neinspirativno djeluje
natalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 09:10   #3134
U h&m sam obavila dobar shopping samo van sezone (ono što se tradicionalno smatra sezonom) - krajem kolovoza kupila sam hrpu jesensko-zimske robe, a krajem veljače hrpu proljetne. Čini mi se da sniženja ili treba potpuno izbjegavati ili ići baš prvih tjedan dana, ali i onda ograničiti očekivanja.
Moj zaključak je - idem opet početkom ožujka
VK Girl is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 13:43   #3135
Ide li netko sutra ili koji drugi dan ovaj tjedan u Graz da mi nešto pogleda u centru
Javite se na pm, plaćam i proviziju
natalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 03:08   #3136
Planiram sa dečkom vikend prije valentinova provesti u zagrebu i počeli smo razmišljati da se jedan dan zaletimo do graza. vidjela sam da postoji bus koji subotom vozi za sto kuna po osobi, zanima me dali to moraš rezervirati ili jednostavno samo dodješ tamo, te dali je to svake subote bez obzira na broj putnika..
Ustvari dali se uopće isplati do graza po novu garderobu ili i u zg mogu naći dobar izbor po prihvatljivim cijenama..
hvala puno
kiara-7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 09:01   #3137
Quote:
kiara-7 kaže: Pogledaj post
Planiram sa dečkom vikend prije valentinova provesti u zagrebu i počeli smo razmišljati da se jedan dan zaletimo do graza. vidjela sam da postoji bus koji subotom vozi za sto kuna po osobi, zanima me dali to moraš rezervirati ili jednostavno samo dodješ tamo, te dali je to svake subote bez obzira na broj putnika..
Ustvari dali se uopće isplati do graza po novu garderobu ili i u zg mogu naći dobar izbor po prihvatljivim cijenama..
hvala puno
Apsolutno! I platiti prije puta da te ne bi skinuli s busa u 6 ujutro i ostavili na cesti (ko što se znalo događati)

Evo linkova pa ti vidi s kim češ

http://www.croatia-express.com/

http://www.autoturist-park.hr/

Oba su 100 kuna po glavi
VK Girl is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 01:05   #3138
Quote:
VK Girl kaže: Pogledaj post
Apsolutno! I platiti prije puta da te ne bi skinuli s busa u 6 ujutro i ostavili na cesti (ko što se znalo događati)

Evo linkova pa ti vidi s kim češ

http://www.croatia-express.com/

http://www.autoturist-park.hr/

Oba su 100 kuna po glavi
Hvala puuuno!
ici cemo na kraju autom i ostati cijeeeli vikend!!
ali dobro je znati!
kiara-7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 08:20   #3139
Ok, koja je presuda na kraju? se isplati ici u shopping tamo? jer, vidim da neki kazu da nema nista, neki spominju H&M....

Ako nista drugo, isao bi tamo jer tamo barem ocekujem da ce biti stvarna snizenja i akcije, a ne kao kod nas da stave istu cijenu a izmisle onu s koje je kakti snizeno...
Dukkai is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 11:06   #3140
Jel netko od vas šta su friško bili u Grazu zna ima li gdje kupiti ovakvih hulahopki http://www.mytights.com/eu/brand/pre...er-tights.html
Kalliste is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:42.