Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2010., 17:51   #81
Ah, sweet lady gaga....

Kad su zaboravili Lily u dizalu
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 20:07   #82
A tek Jay i Phil moment na njihalici ALOHA!

Inače, ova epizoda mi je čak ličila na pravo season finale, baš me zanima šta će stavit idući tjedan onda
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 21:36   #83
I kad su drugi put zaboravili Lily među onim palmama (il šta je već bilo) a Mitchel kaže She's going to think she's back in Vietnam!
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2010., 17:47   #84
Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post
I kad su drugi put zaboravili Lily među onim palmama (il šta je već bilo) a Mitchel kaže She's going to think she's back in Vietnam!
I mene je to baš nasmijalo
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2010., 18:23   #85
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
A tek Jay i Phil moment na njihalici ALOHA!
Phil: I keep my wallet in my front pocket, so that's... that's what that is.
A novčanik mu je u stražnjem džepu.
__________________
Marty McFly: Wait a minute, Doc. Ah... Are you telling me you built a time machine... out of a DeLorean?
Doc Brown: The way I see it, if you're gonna build a time machine into a car, why not do it with some style?
M-90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 19:49   #86
Koje odlično season finale

Kad je Manny obukao gaće od Jaya i rekao da nova dijeta deluje

Claire i stepenice

Odlazak na utakmicu...kiss cam i poljubac

Golub

Mitchell: Pigeons aren't scared of anything. They stand on electrical wires

Ave Maria scena

Cam: You're lucky that pigeon didn't want to chat about the weather

Zajednička fotka

Predobro!
__________________
Thanks to tumblr i know all the characters and current plots in shows that i’ve never watched.
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 20:46   #87
najbolja nova humoristična serija. doduše, od novih pratim još samo cougar town
__________________
You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.
Kavorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 03:12   #88
Oduševljena sam sa finalnom epizodom
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 19:36   #89
Quote:
Hope kaže: Pogledaj post
Oduševljena sam sa finalnom epizodom
i ja! meni najbolja humoristična serija još od my name is earl. finale je bilo prva liga! serija je stvarno topla ali nikad ne ulazi u patetiku ko npr puna kuća, family matters i slična sranja
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2010., 00:41   #90
frend mi na tulumu onak bezveze prebacio par epizoda sa sticka, i ovo fakat valja i fakat je smiješno. nisam se ovako glasno valjao valjda od "Extras".

na početku me "kewl tata" iritirao predoslovnom kopijom (pogledi i cinizam) Davida Brenta, ali su ga kasnije ublažili, tako da je sve sjelo na mjesto. I forica mi je imenovanje homoseksualaca: Cameron i Mitchell Ono, samo još John fali, ali ovak je taman.

a o forama, jedna riječ: Casablanca


uglavnom, preporuka.
Pacificist is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 09:42   #91
pogledala sam jučer prvih 5 epizoda iz prve sezone (ne znam ni koliko sezona ima ) i nisam nešto oduševljena. gledljivo. tu i tam neka dobra fora.
__________________
People who think they know everything are a great annoyance to those of us who do.
jongerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 09:45   #92
isuse gledljivo

dobro postujem, ukus kupus, ali ovo je nesto najbolje sto je izaslo ove godine na teveu

moze pitanje? sto ti volis?
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 10:25   #93
Quote:
listopad kaže: Pogledaj post
ovo je nesto najbolje sto je izaslo ove godine na teveu
Slažem se
__________________
Thanks to tumblr i know all the characters and current plots in shows that i’ve never watched.
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 12:59   #94
evo dogurao u par dana do 12-13 epizode. ruku na srce, ovo ide sve manje i manje smiješno, sa samo 1-2 master fore kakvih je u prvim epizodama bilo svaku minutu. ali, nema veze, i dalje je to jedna kvalitetna, topla, simpatična i s moje strane vrlo voljena serija. javim se još na kraju.
Pacificist is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 18:07   #95
Quote:
listopad kaže: Pogledaj post
isuse gledljivo

dobro postujem, ukus kupus, ali ovo je nesto najbolje sto je izaslo ove godine na teveu

moze pitanje? sto ti volis?
pa evo da budem iskrena seriju sam skinula zbog ove teme, gdje se toliko hvali, možda su moja očekivanja bila prevelika

a što ja volim, pa volim stvarno svašta - criminal minds, absolutely fabulous, red dworf, true blood, supernatural, volim (čak i ) star trek, rat u kući mi je presmiješan (šteta kaj nisu snimali dalje), malcolm, voljela sam gledat stare bolničke tipa chicago hope, ER (uvod u anatomiju mi je so boring), kućanice su mi bile dobre prve dve sezone, northern exposure, seinfeld .... svašta ja volim gledat, al eto, ova me se nije posebno dojmila a baš sam se nadala dobroj seriji.
__________________
People who think they know everything are a great annoyance to those of us who do.
jongerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 22:23   #96
Meni je ova serija baš super! Duhovita je, ali ne neki nenametljiv način.
I dobro je netko primijetio da nema moraliziranja i dosadnih moralnih poruka kao u većini obiteljskih sit comova iz 80-ih i 90-ih, već je baš topla i duhovita.
Likovi su predobri, svi! Uopće ne znam koga bih izdvojila kao najdražeg.
Wonder Woman is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2010., 00:13   #97
Quote:
jongerica kaže: Pogledaj post
pa evo da budem iskrena seriju sam skinula zbog ove teme, gdje se toliko hvali, možda su moja očekivanja bila prevelika

a što ja volim, pa volim stvarno svašta - criminal minds, absolutely fabulous, red dworf, true blood, supernatural, volim (čak i ) star trek, rat u kući mi je presmiješan (šteta kaj nisu snimali dalje), malcolm, voljela sam gledat stare bolničke tipa chicago hope, ER (uvod u anatomiju mi je so boring), kućanice su mi bile dobre prve dve sezone, northern exposure, seinfeld .... svašta ja volim gledat, al eto, ova me se nije posebno dojmila a baš sam se nadala dobroj seriji.
hvala na odgovoru

mozda ja ocekujem da se svima svidja nesto sto se mei svidja ali i dalje stojim iza izjave da je ovo najbolja humoristicna serija ove godine
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 17:54   #98
evo došao do kraja. izvrsne dvije zadnje epizode.

i dalje ostajem kod stava da više nije duhovita kao u početku, ali je svejedno neodoljiva. moj favorit za najbolju novu seriju.

s nestrpljenjem čekamo drugu sezonu. favorit epizoda: "Valentine day".
Pacificist is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 11:37   #99
odgledala čitavu sezonu, i moram priznat, prirasli su mi srcu negdje putem
Phil & Cam koji likovi
__________________
People who think they know everything are a great annoyance to those of us who do.
jongerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 11:43   #100
Quote:
jongerica kaže: Pogledaj post
odgledala čitavu sezonu, i moram priznat, prirasli su mi srcu negdje putem
Phil & Cam koji likovi
zaista su sjajni
__________________
Thanks to tumblr i know all the characters and current plots in shows that i’ve never watched.
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:34.