Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2012., 10:05   #41
Bok cure,
evo da vam se i ja priključim...ja sam prije nekoliko dana kupila također baletanke

Uploaded with ImageShack.us. Preeeeeee udobne su mi. Materijal je tako dobar da ću si 100% kupiti i visoke s punom petom

Uploaded with ImageShack.us .
shoemaniac1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 10:33   #42
Ove isto izgledaju udobne i boje mi se jako sviđaju, ali meni su najdraže Bloch. Toliko su mekane i udobne da ih ne skidam otkad sam ih kupila prošli tjedan..

Inače imam strašnih problema da nađem udobnu cipelu, ali ove nakon dugo vremena nosim bez problema, nema onog procesa prilagodbe.

Od balerinki jedino još mogu nositi Alpinine..zadnje sam nosila dok se nisu raspale..
x7x is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 15:24   #43
Quote:
x7x kaže: Pogledaj post
Ove isto izgledaju udobne i boje mi se jako sviđaju, ali meni su najdraže Bloch. Toliko su mekane i udobne da ih ne skidam otkad sam ih kupila prošli tjedan..

Inače imam strašnih problema da nađem udobnu cipelu, ali ove nakon dugo vremena nosim bez problema, nema onog procesa prilagodbe.

Od balerinki jedino još mogu nositi Alpinine..zadnje sam nosila dok se nisu raspale..
ove su preeee udobne jer su od kaučuka tako da nema absolutno nikakve prilagodbe i žuljeva i bolova itd. evo mali opis;

kaučuk je elastičan, prirodno ili umjetno proizveden elastični polimer iz kojeg se proizvodi guma. Prirodna guma je organska tvar, koja potječe iz tropskih biljki, a većinom od stabla kaučukovac (Hevea brasiliensis). Iz stabla se nakon urezivanja cijedi bijela mliječna tekučina latex. Uzgaja se na velikim plantažama u tropskim područjima.
shoemaniac1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 15:55   #44
Bok svima (ne znam da li ovdje ima i muških u razgovoru ali se nadam barem da je neke cura/žena svom dečku/mužu kupovala tenisice nedavno)
Dakle, da li je itko vidio ove tenisice igdje??? Ja ih tražim, ali ništa..a WebShopping ne dostavlja u ovu divnu državu

 
Odgovori s citatom
Old 28.04.2012., 17:39   #45
kakve to ima veze s ovom temom

za ovakve stvari postoji topic "Gdje kupiti...."
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2012., 17:42   #46
Quote:
shoemaniac1 kaže: Pogledaj post
Bok cure,
evo da vam se i ja priključim...ja sam prije nekoliko dana kupila također baletanke

Uploaded with ImageShack.us. Preeeeeee udobne su mi. Materijal je tako dobar da ću si 100% kupiti i visoke s punom petom

Uploaded with ImageShack.us .

Gdje si kupila ove balerinkice? jesu boje i uživo ovako pastelne? baš mi se sviđaju
__________________
La la la la
Minnie11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2012., 18:03   #47
najudobnije cipele ikad sam pronašla u guliveru..talijanske..neke broccoli..
iako 12cm pete- preudobne..trčim u njima za tramvajem, 8 sati u njima radim, šetam u njima, prepreudobne..pogodili su nagib i kut..nema opterećenja..
žao mi je što na netu nemogu naći ništa o tim cipelama, izbacuje mi brokulu
ako netko zna nešto o njihovim cipelama, nadam se da će napisati..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2012., 18:15   #48
Quote:
shoemaniac1 kaže: Pogledaj post
ove su preeee udobne jer su od kaučuka tako da nema absolutno nikakve prilagodbe i žuljeva i bolova itd. evo mali opis;

kaučuk je elastičan, prirodno ili umjetno proizveden elastični polimer iz kojeg se proizvodi guma. Prirodna guma je organska tvar, koja potječe iz tropskih biljki, a većinom od stabla kaučukovac (Hevea brasiliensis). Iz stabla se nakon urezivanja cijedi bijela mliječna tekučina latex. Uzgaja se na velikim plantažama u tropskim područjima.
onda moram i to probati..
vidjela sam ih ali se nisam usudila kupiti..thanks na savjetu..
x7x is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2012., 18:42   #49
Fly London

Skupe ali vrijede svake kune.
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2012., 13:02   #50
Udobne a seksi su Comme il Faut štikle.
Jest da su za ples, jest da ima i ružnih modela, ali znam da ih neke cure i inače nose.
Meni su super
__________________
stvarno?
purple_haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2012., 18:30   #51
deichman ima super cipele
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2012., 08:00   #52
Cure, dosta vas kaže Deichmann. No tamo ima dosta marki, pa koje smatrate najudobnijima? Trebam si uzeti nek lijepe salonke s ne prevelikom petom i uvijet je da su udobne jer ću morati stajati par sati...
lalalend9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 00:14   #53
Quote:
Tijana kaže: Pogledaj post
Fly London

Skupe ali vrijede svake kune.
moja mama isto voli Fly London...kaže da su to najudobnije cipele u kojima bi mogla hodati cijeli dan....a inače ima problema sa stopalima zbog ozljede i ne može dugo hodati u ostaloj obući....

btw. Je*s ima malu ponudu njihove obuće, pa ako netko može kupovati na Butyku, ima dosta toga --> http://www.butyk.co.uk/brands/shoes/...ecjalne=marka|
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2012., 14:15   #54
Posto sam ja pokrenula temu, red je i da se javim sa svojim iskustvom.

Hvala najljepsa svim curama koje su dale svoj doprinos, mnogo ste mi pomogle.

Vec sam se prije koji mjesec hvalila na ovom forumu, ali na drugoj temi, jos prosle godine neka djevojka mi je spomenula Harlot cipele,
pa od prosle godine, do ove skupila sam ih trenutno 10 pari. Broj je veliki jer ih kupujem preko E-Bay a. Budu oko 15-30 eur + postarina,
sto je dzaba s obzirom da budu kao nove,

Udobne su, kvalitetne, ne zuljaju, visoka je peta ali izbalansirana platformom. Jedinstvene su izgledom, sto jako volim. Ali najbitniji
mi je momenat sto su jako jako udobne. Iznutra su anatomske, sto nekome moze isprva smetati.

Sad sam stalno u potrazi za njihovim cizmama, na zalost trenutno se na e-bay prodaju samo u 37 i 38 broju. Odlicna je stvar
sto su brojevi normalni, tj. ja nosim 39 broj vecine cipela, i njihove nosim 39, nema rizika sa te strane.
__________________
........aegri somnia.......
rastko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2012., 18:21   #55
Quote:
shoemaniac1 kaže: Pogledaj post
Bok cure,
evo da vam se i ja priključim...ja sam prije nekoliko dana kupila također baletanke

Uploaded with ImageShack.us. Preeeeeee udobne su mi. Materijal je tako dobar da ću si 100% kupiti i visoke s punom petom

Uploaded with ImageShack.us .
nego, koja je marka ovih cipela?
lovelyjubbly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2012., 19:10   #56
Quote:
lovelyjubbly kaže: Pogledaj post
nego, koja je marka ovih cipela?
United nude.

Ove crne, visoke, su model Mono Jane. Balerinke se zovu Mono Lo.
__________________
'We take this small box and shut the furies up in it, they're furious and can't get out, they say let us out and we'll be kind. We gods can do that sometimes, quieten the furies, we can't do everything, we don't exist, people make us up, they make up the furies and how they bite.'
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 13:09   #57
Za sve cure koje vole visoke pete, ali ne i činjenicu da nakon sat vremena nošenja se zbog bolova moraju presvlačit u niske cipele toplo preporučam ove cipele iz shoeboxa: http://www.shoebox.hr/archives/826
U njima sam čak išla i u sightseeing Barcelone
Fash-ion is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 13:35   #58
Quote:
Fash-ion kaže: Pogledaj post
Za sve cure koje vole visoke pete, ali ne i činjenicu da nakon sat vremena nošenja se zbog bolova moraju presvlačit u niske cipele toplo preporučam ove cipele iz shoeboxa: http://www.shoebox.hr/archives/826
U njima sam čak išla i u sightseeing Barcelone
imam ih. roze
kupila sam ih nedavno, pa nisam još puno u njima hodala, ali da, udobne su.
i za sve one koje zanima, sada su u shoe box-u snižene 70%, i koštaju sada 105 kn, vjerovali ili ne
__________________
Blog: Fashion in the air
FashionInTheAir is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 13:46   #59
Pas de rouge, lagane i super udobne. Minus je što su skupe.
crvenokosa112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 21:04   #60
Jeli nosi tko od vas tenisice sa tankim đonom!? skužio sam da mi to nikako ne odgovara,
nakon 200 m hodanja me već počnu bolit stopala, pete me bole, cijela noga .. kao da bos hodam, nikakvog uporišta nema.

Imam još jedne skoro identične tenisice po izgledu samo ove imaju tvrdi i deblji đon i mogu hodati cijeli dan u njima i nikakve boli nema, bio sam u njima na
poslu 8 sati i sve ok ... dok u ovim drugima sa tankim đonom odma mi se javi neduobnost i bole noge ... mislim da bi poludio da moram 8 sati biti u njima

evo to su ove, uložak iz dm-a mi je nešto malo pomogao, bar ih na kratko mogu nositi ..

http://ecx.images-amazon.com/images/I/41pH7MhGfpL.jpg

na slici ne izgleda kao da je đon premekan, ali je!!

te imam ove u kojima me ništa ne bole noge

http://ecx.images-amazon.com/images/I/41DVTFyO2fL.jpg

a ovako na prvi pogled izgledaju isto, a vjerujte mi razlika u đonu je nebo i zemlja, te crne imaju jako tvrdi i debeli đon kao cipele, preudobne su mi za hodanje,
a te gore su kao špagerice, užas -.-' očito treba na sve misliti prije kupovine.
__________________
Things end but memories last forever

Zadnje uređivanje Stranger FX : 03.05.2015. at 22:14.
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:05.