Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2017., 13:34   #3781
Quote:
Brbljavac kaže: Pogledaj post
, to se vidi po tome kad ti nestane interneta u pozivu.
Isto mi se oduvijek dogadja na Vipu/Tomatu (nema neta dok telefoniras)

Sent from my Mi Max 2 using Tapatalk
frulex is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 13:50   #3782
Quote:
gorguc kaže: Pogledaj post
A ja imam T-com, poslovni korisnik (koji bi trebao imati top prioritet, po toj tvojoj hijerarhiji) i vidi vraga, isto mi se zna desit da prebaci na 2G za vrijeme razgovora.
E sad, ili to ovisi o kvaliteti 3G/4G signala pa spusti na kvalitetniju vezu jer je za vrijeme razgovora nebitno što si na 2G (jer, tko još surfa dok razgovara?!), a moguće je i da te prebaci na 2G da oslobodi bandwidth za "surfere".
li da budem paranoičan kao ti pa da mislim da me T-com uzeo na zub iz nekog razloga?
E to sad treba vidjeti dali se to dogodilo jer je nestalo 3G signala, ili jer je to njihova politika, moguće čak da žele više surferima osigurati, ali to je nepravedno jer nakon 15 min pričanja na 3G, prebacivanjem na 2G ja tog nekog pol tog ne čujem tj čujem osjetno slabije. To se na VIP (uključujući tomato) i Tele2 ne događa.
Brbljavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 13:53   #3783
Quote:
frulex kaže: Pogledaj post
Isto mi se oduvijek dogadja na Vipu/Tomatu (nema neta dok telefoniras)

Sent from my Mi Max 2 using Tapatalk
Pogledaj bolje, meni se nikad ne događa, uključen mi je recimo 4G i vidim da mi dolazi poziv tako što se prebacuje na H (ako u tom trenutku gledam u mobitel jeli), jer se na 4G ne može pričati, tada internet radi dok pričaš, npr pričaš na slušalice ili na zvučnik i hoćeš nekom na Whatsapp poslat poruku ili porvjerit nešto na internetu ili slično, imao sam prilike recimo zvat sa Tcoma nekoga i nije mi se osobno dogodilo da se prebaci na 2G kao kolegi čak niti nakon dužeg poziva, a na bonbonu obavezno.
Brbljavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 13:58   #3784
Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
A bonbon od proslog tjedna za 90 kn ima 6 GB 2000 poruka i 1000+1000 minuta, to je ukupno 10.000 jedinica za istu cijenu, plus na pretplati ne moras brinut ako predes paket. Meni to zvuci bolje nego tomato ali sto ljudi sto ćudi.



Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
2000 poruka su mi beskorisne, možda ih 100 potrošim tako da onda u tomatu mi ostane više jedinica, 1000 min prema bonbonu, dajte to su fore za malu djecu, kad mi HT nudi ponudu imate 500 minuta prema svima a neograničeno prema HT-u, mislim si, zaboli me za HT kad danas ljudi prenašaju brojeve i ne znam koga zovem, može se uključit ona opcija ali to je bezvezno. Pa 2018. je na pragu, zar još treba razlučivati koju mrežu se zove, u drugim EU državama valjda 90% operatera kaže, dajemo 1000 min prema svima, što je sasvim oke a ne da ja moram razmišljat jesi ti Tele2 ili vip ili bonobon. Ponovit ću još jednom, Tele 2 najbolja ponuda 170kn mjesečno (ne, ne radim za Tele 2 nego je to realno), sve flat, pričaj brate kolko hoćeš, surfaj, vip isto ima opciju s neograničenim pozivima prema svima dok HT ima 5000 minuta max. Tapkaju za ostalima, nekima možda zbog obima posla nije 5000 minuta dosta. Malo sam skrenuo s teme, ali sam htio reći da je ta tarifa meni neisplativa, ovako teoretski mogu 6000 minuta pričat, a meni treba minuta da se ne brinem hoću li imat do kraja mjeseca i dali je onaj u bonbonu ili nije...
Brbljavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 17:22   #3785
Nadopuna za Tele2:- ima ponudu za tarifu Raspali/Bezbroj GB za 150kn mjesečno (nema radijske) ako se sklopi ugovor na 2 godine bez kupovine uređaja. Dakle neograničeno minuta i SMSova, 5 GB dnevno (+2 GB uz aktivaciju SMSom neograničeno puta dnevno) i 10 GB EU roaminga mjesečno za 150 kn mjesečno. Prošli mjesec sam od 11-31.10. natukao 110 GB.
ZAGIMAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 06:43   #3786
Molim vas jel ima tko od vas Magentu i ako da, jeste zadovoljni?

Prošlog Božića sam dobila super povoljno Ultra Max 3 paket (TV, fiksna linija, flat internet optika) za 120 kn prvih 12 mjeseci + 60kn HBO paket kojeg sam kupila naknadno) i 240kn za drugih 12 mjeseci.
Ja prezadovoljna s T - comom, pravo olakšanje nakon Vipa i sad bih prebacila i mobilni broj iz Vipa u T -com čim mi istekne pretplata početkom siječnja. Malo sam se raspitivala i nude mi Magentu. Moram priznati da baš ne kužim kako to sve funckionira i isplati li mi se to uzimati ili ne?
Sad u Vipu plaćam 115kn za neograničene pozive i sms unutar mreže + 1000 min za druge mreže i 2 giga interneta i nikad sve ne potrošim, dakle više od toga mi ne treba.

U Magentu sad može ući i neka Simpa hibridna tarifa - 6000 jedinica (MB + MIN + SMS) za 109kn
Sad od nove godine nakon isteka promocije ću za Ultra Max plaćati 280 kn i ako tome dodam oko 100kn za mobitel, to je skoro 400 kn mjesečno, a ako uzmem Magentu, cijene bi bile povoljnije, sad ima neka akcija za 250kn za prvih 12 mjeseci i 400 kn za drugih 12 pa mi se to čini kao najjeftinija opcija. I ne znam hoće li biti još nekih dodatnih božićnih/nvg promocija.

Dakle vaše mišljenje; Magenta da ili ne? Ima li nekih boljih opcija?
Lila is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 08:16   #3787
Pitanje je dal mozes mjenjat ultra max 3 dok jos imas jednu godinu ugovora. Obično daju na skuplju tarifu mjenjat ali ne na jeftiniju. I tesko da mozes racunat na bozicne popuste kad su svi uz potpisivanje ugovora a ti ga jos imas godinu dana i nemres potpisat novi

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk
dostami is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 10:09   #3788
Ali u T- comu to valjda znaju pa su mi svejedno ponudili Magentu. Objasnila sam im što trenutno imam kod njih i da bih prenijela mobilni broj.
Lila is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 11:24   #3789
najbolje neka ti pošalju izračun koliko bi te magenta koštala i što je sve uključeno.
a ti vidi neku odgovarajuću mobilnu tarifu, plus postojeći ultra max paket, pa iskalkuliraj.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 14:01   #3790
Evo zvala sam T -com pa jedna info koja može zanimati i druge. Za Magentu se ne potpisuje nikakav ugovor pa nema veze ako imate neke druge ugovore.

Meni se Magenta sad ne isplati jer mi je postojeći Max paket čak i kad istekne promocija, povoljniji od Magente. Jedino moram pronaći nešto povoljno za mob a to će vjerojatno biti bonovi ali sačekat ću božićne promocije.
Lila is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 11:15   #3791
ističe mi ugovor za pretplatu pa me zanima koliko su operateri sad spremni i slobodni za cjenkanje? ako netko ima iskustva, bila bih zahvalna.
u suprotnom, zbogom tele2, hello tomato.
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 11:35   #3792
Eno ti u VIP temi moji postovi i iskustvo od jucer odnosno par dana ranije.
fat_boy_slim is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 11:49   #3793
tnx!
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 15:12   #3794
vec godinama imamo pretplatu u t comu pa sam malo izgubljena medju drugim operaterima
nas je 4, a od toga dvoje djece i ta 4 mob me dodju skoro 500 kn mj sta mi je previse! bili smo u t coma al kao nista nam ne mogu bolje ponudit, ove hibridne tarife su 109kn mj, znaci dodje na isto :/ bitan mi je internet, ne razgovaramo toliko puno, djeci bi bilo dovoljno 1gb interneta jer se ionako spajaju na wi fi i vani (ne znaju da imaju vise interneta pa ga vani ne pale, zlocesta mater ). imate neku preporuku? nije nikakvi problem ni da predjemo na bonove ili drugog operatera. samo je jedan mob pod ugovorom jos 9 mj (trazila sam da mi izracunaju penale za raskid al kao to ce mi javit neka druga sluzba)
fairy wings is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 15:18   #3795
Još jednom ponavljam...podnesi fejk zahtjev za prijenos broja za 3 broja koja mogu produljiti ugovor. AKO su brojevi na tebe neka muž podnese zahtjev u tomato. Zahtjev se odbije jer nije pravovaljan zahtjev (ti vlasnica, on podnio) i zvati će te iz tcoma da ti nude čudesa.
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 15:30   #3796
Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
vec godinama imamo pretplatu u t comu pa sam malo izgubljena medju drugim operaterima
nas je 4, a od toga dvoje djece i ta 4 mob me dodju skoro 500 kn mj sta mi je previse! bili smo u t coma al kao nista nam ne mogu bolje ponudit, ove hibridne tarife su 109kn mj, znaci dodje na isto :/ bitan mi je internet, ne razgovaramo toliko puno, djeci bi bilo dovoljno 1gb interneta jer se ionako spajaju na wi fi i vani (ne znaju da imaju vise interneta pa ga vani ne pale, zlocesta mater ). imate neku preporuku? nije nikakvi problem ni da predjemo na bonove ili drugog operatera. samo je jedan mob pod ugovorom jos 9 mj (trazila sam da mi izracunaju penale za raskid al kao to ce mi javit neka druga sluzba)
Sve je jeftinije od 109 kuna
Meni je tomato srednja s uspostavom ok.
Za 40 kuna imaš 3000 jedinica i uspostava poziva je 29 lipa.
Ista cijena je i za pretplatu samo što dodatno plaćaš 10 kuna za mrežu- bez trajanja ugovorne obveze pa možeš raskinuti kad želiš bez penala.

Meni je internet primaran pa samo par jedinica ode na neki SMS ili koji poziv tako da praktično imam ~3GB interneta za 40 kuna.

Ovisi koliko ti interneta treba, možda ti je bolja i neka veća tomato ili tele2 opcija. Ne znam da će T-mobile ponuditi nešto povoljnije, ali možeš probati kako je CroGamer napisao.

A penali su ti vjerojatno broj preostalih mjeseci * trenutna mjesečna pretplata. Iako je i bila neka fora s popustom za mobitel.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 21:32   #3797
Quote:
CroGamer24 kaže: Pogledaj post
Još jednom ponavljam...podnesi fejk zahtjev za prijenos broja za 3 broja koja mogu produljiti ugovor. AKO su brojevi na tebe neka muž podnese zahtjev u tomato. Zahtjev se odbije jer nije pravovaljan zahtjev (ti vlasnica, on podnio) i zvati će te iz tcoma da ti nude čudesa.
Fejk prijenos kod HTa više ne pali. Podnio fejk prijenos za kumu-nisu joj ponudili ništa i za prijatelja-ponudili mu hibridnu tarifu a ima dva broja. No prijatelja nazvali tek nakon uspješnog prijenosa broja u Tomato i dobio za 2 broja za 59kn s radijskom (svaki plaća toliko) flat HT i SMS, 5000 min ostali i 7 GB + iPhone 7 32gb za cca 4300kn.
ZAGIMAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 22:09   #3798
Ok, onda možda ipak mogu ponuditi povoljnije
Prijatelj koristi i ostale Tmobile stvari tipa MaxTV i ADSL?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 08:43   #3799
Da, koristi i HT internet i telefon
ZAGIMAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 17:30   #3800
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Sve je jeftinije od 109 kuna
Meni je tomato srednja s uspostavom ok.
Za 40 kuna imaš 3000 jedinica i uspostava poziva je 29 lipa.
Ista cijena je i za pretplatu samo što dodatno plaćaš 10 kuna za mrežu- bez trajanja ugovorne obveze pa možeš raskinuti kad želiš bez penala.

Meni je internet primaran pa samo par jedinica ode na neki SMS ili koji poziv tako da praktično imam ~3GB interneta za 40 kuna.

Ovisi koliko ti interneta treba, možda ti je bolja i neka veća tomato ili tele2 opcija. Ne znam da će T-mobile ponuditi nešto povoljnije, ali možeš probati kako je CroGamer napisao.

A penali su ti vjerojatno broj preostalih mjeseci * trenutna mjesečna pretplata. Iako je i bila neka fora s popustom za mobitel.
ova tomato velika za muza i dvi srednje za dicu bi bili ok, tnx. razmatrala sam i vip, onu od 75 kn (chill, tako nesto).

penali su toliki, da. mozda bi taj broj ostavila u t comu do isteka ugovora jer mi je to preko 1000 kn penala
fairy wings is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:10.