Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2014., 12:48   #61
Samsung slusalice

Pozdrav,zanima me da li se na samsung slusalicama moze promjeniti konfiguracija za 3 tipke na njima, npr. da mi u music playeru mjenjaju pjesme,a ne glasnoću ( mobitel o kojem se radi je Samsung S4 mini)
Hvala,lijep pozdrav
Igibanija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 16:22   #62
Probaj ovu ili ovu aplikaciju.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 17:43   #63
Pozz..trebaju mi nove slusalice( in ear )za HTC Desire 610 kao zamjenu za slusalice koje dolaze s njim ali su mi bile lose pa sada trazim druge do cca 140 kn
__________________
podržimo UDRUGU FRANAK!
nansale is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 20:01   #64
Ima jedne prekrasne -SoundMAGIC E10. Na njuškalu prodaju se za 240 kuna. Ja sam sebi kupila direktno iz Kine za 25€ sa dostavom. Mogu reći da su prekrasnog zvuka, nikada nisam imala bolji
__________________
It's My Life!
Yalita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 10:11   #65
ovako. ne razumijem se u ništa što se tiče slušalica i handsfreejeva, pa je vjerojatno i mali offtopic. igrom slučaja mi je potrebno telefoniranje u bučnim uvjetima uz uvjet da su slušalice s mikrofonom žičane i da nejdu preko cijelog uha nego samo preko bubnjića . ako sam dobro shvatio bitnije su slušalice nego mobitel. znači trebam nešto tako, trenutno koristim one koje sam dobio uz mobitel(e) i nije da je nemoguće raditi s njima, ali bilo bi puno bolje kada bi imao jači zvuk u slušalicama. hvala unaprijed.
BijedniVitez is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 10:21   #66
Problem sa slušalicama na samsung galaxy s4 mini

Pozdrav,
imam problem slušalicama na samsung galaxy s4 mini. Stalno mi piše da su slušalice spojene (iako nisu). Kada me neko zove ili ja nekog zovem ništa ne cujem dok ne upalim slušalice ili upalim zvučnik. Može li se to kako podesiti ili da šaljem mob na servis?
Unaprijed zahvaljujem na odgovoru
franfranfran is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 18:04   #67
Pocackaj malo iglom 3,5mm utor. Ispusi, mozda ima kakva mucica iz dzepa pa je zapela. Kad cackas bilo bi dobro da je mob ugasen.
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 14:16   #68
Zna netko gdje se u Zagrebu mogu kupiti Sony MDR-E755 slušalice za mobitel? Ovako nešto...


Zadnje uređivanje tomisličak : 30.11.2014. at 14:45.
lrx9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 15:18   #69
trebam preporuku za jeftine skušalice za mob, da imaju i mikrofon koji radi, standardni utor. Ebay ili zg centar
Samo za telefoniranje u normalnim uvjetima, tak da kvaliteta zvuka nije prebitna, dobre su mi onakve kakve se dobiju uz mob
Kupila jedne s ebaya al mikrofon ne radi
I da nisu bijele ili sive
Hvala
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 10:49   #70
što znači jeftine? do 50 kn, do 500 kn, do 100o kn? jeftinoća je relativan pojam
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 11:26   #71
imam problema s nedavno kupljenim slusalicama, ima ociglednih sumova ali nesto i gore. Ne mogu gledati video s slusalicama, jednostavno video stane, iskopcam sluse i sve u redu?
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 18:26   #72
Isto se događa na drugom mobitelu? S drugim slušalicama?
Gdje ne možeš gledati video? YouTube?
Glazbu normalno slušaš?

I bilo bi zgodno da napišeš koje slušalice i mobitel- pošto postoji par modela.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 11:04   #73
mobitel je zte racer 2, slusalice neke vivanco. Upalim yt, prikopcam sluse, vrti spot jedno 10 sekundi i onda se prekine i pocne svirat neka pisma koju imam u mobu. Kako navodim kad se skinu slusalice sve je u redu.

Drugi mobitel mi je nokia 2700, tu se yt normalno vrti, samo ima suma. Kad napola iskopcam sluse kvalitet zvuka se znatno poboljsa mada se jos malo suma moze primjetit.
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 06:26   #74
S drugim slušalicama?
Ovo zvuči kao da je ili do konektora ili do slušalica.
Pa probaj i malo čačkalicom očistiti konektor (nekad se zna unutra skupiti prašine ili mucica).
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 19:46   #75
Koliko vam prosjecno traju slusalice koje ste dobili sa mobitelom kada ste ga uzeli.
Dragolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2015., 09:11   #76
cacka sam iglicom po buzici bez ucinka, prikopcao druge sluse i ista stvar, gasi video, prebacuje s pisme na pismu sumanito ili uopce nema zvuka. Napisa sam da se N2700 poboljsa kvaliteta zvuka kad se sluse malo iskopcaju, tako sam i na zetejcu izvlacio i uspija naci polozaj u kojem sluse rade..

Problem je sto se i dalje cuje sum i jos veci sto za razliku od 2700 je jako tesko naci taj polozaj.

U medjuvremenu sam nabavio ashu 302, i tu se cuje malo suma, kad malkice iskopcam onda vise nema suma...
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 08:45   #77
Slušalice za mob

Jel ima netko savjet koje su slušalice kvalitetne za kupit do 300 kn?

Poslano sa mog ME302C koristeći Tapatalk
paluna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 13:04   #78
ako si aktivan tip recimo ove ili ove (ne kužim u čemu je razlika osim u imenu i cijeni).
ako baš i nisi recimo ove. ima i jeftinijih pa malo pogledaj po stranici.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 11:10   #79
Samsung galaxy s5 slusalice

Zanima me gdje mogu u zagrebu kupiti samsung galaxy s5 original slusalice ili ako netko moze preporucit neke do 100 kn slusalice za mobitel da su po mogucnosti crne i valjaju nesto,a ne da su jednokratne hvala
vuxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 16:29   #80
ponukana pohvalama s jednog drugog regionalnog foruma, naručila sam ove bluetooth slušalice
Meizu EP-51
naručene 17.11., danas su stigle i tek sam u fazi isprobavanja. za početak, oduševilo me pakiranje. ima na youtubeu unboxing videa pa možete i sami pogledati

za sada mogu pohvaliti izolaciju vanjskih zvukova - ne čujem apsolutno ništa osim muzike. nemam uho za tonove pa se u taj dio neću petljati - meni je sve što ne krči dobro
no ljudi koji se možda kuže malo bolje od mene, kažu da je zvuk solidan.

u svakom slučaju mogu ih preporučiti svakome tko traži jeftinije, a kvalitetne sluške (pogotovo kolegama koji imaju iphone 7 ).
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:45.