Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2012., 10:50   #41
Po toj cieni se ne isplati kupovati kad ih i jeftinije nadjes u HR, na sve mreze.
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 14:57   #42
Ne znam gdje da postam pitanje pa ću ovdje.Zanima me dal bi ovaj mobitel s obzirom na frekvencije i 3g radio u Hrvatskoj ako je namijenjen za brazilsko tržište?
http://www.gsmarena.com/motorola_defy_pro-4868.php
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 17:30   #43
jep radio bi prema specifikacijama s gsmarene
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 19:46   #44
zna li itko koliko kosta otkljucani 4s naspram petice?

naime, imam mogucnost kupiti ga u americi pa me zanima cijena kako bih osobi koja ide mogla dati novce. u novinama sam procitala 600 $ za peticu. koliko je 4s? jel velka razlika?
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 22:54   #45
odes na http://store.apple.com, i pogledas cjenu otkljucanog i dodjes do spoznaje da otkljucani dođe 549$
ps: 16gb verzija
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 23:26   #46
bila sam na toj stranici ali ja sam za 4s nasla cifru od 600 dolara, a za 5 700 dolara
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 14:20   #47
uvoz polovnog iphonea iz amerike

zanima me ima li netko iskustva s uvozom polovnog mobitela iz amerike? sestra bi mi poslala svoj stari iphone 3, pa bi me zanimalo koji je najbolji nacin da to ucini, a da me pritom na carini ne ošišaju ko ovcu? hvala na odgovorima, pozz!
incite is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 18:26   #48
jel netko kupovo mobitel u švicarskoj? kako se tamo cijene krecu? konkretno me zanima samsung galaxy 2...mislio sam na kupnju preko oglasa,al stim da bi mi ga kolega donio...
daky123 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 05.11.2012., 22:50   #49
kanadski mob ne radi u hr

nedavno sam se vratio iz kanade sa htc wildfire s mobitelom kojeg sam dekodirao ovdje u hr...

problem je sljedeci, mobitel normalno radi za razgovore i poruke na sve mreze ovdje u hr, ali internet ne radi

probao sam sve opcije koje su dostupne u postavkama za wireless i network no nikako ne moze proraditi veza ne internet preko mreze bilo vip ili t-com

preko wifi normalno radi

ne razumijem u cemu je problem?? jesu mi ovi sto su dekodirali nesto zeznuli mozda ili mobitel jednostvno ne radi na nasim frekvencijama...

u kanadi sam bio na virgin mobile mrezi koja je gsm mreza, a wildfire s, po gsm areni radi na sve 4 frekvencije

molim pomoc ako netko zna sto bi moglo biti
djulas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 23:27   #50
Siguran si da su dobre postavke upisane (pogledaj Android tutorial u mom potpisu)?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 12:01   #51
hvala ti puno za ovu informaciju....

postavio sam new apn za vip i za t mobile....radi i na jednom i drugom....na vipu puno bolje, na t mobile jedva ucitava stranice...

i na vipu je to ocajno sporo, ne razumijem zasto....nalazim se u zagrebu, ali mi pod brzinom mreze pise EDGE....u kanadi je internet bar 20 puta brzi bio

jel se moze to negdje podesiti kao i ovo za spajanje na mobile network?

kako god....stvarno ti puno hvala na ovoj informaciji....uopce mi nije palo napamet da bi trebao unjeti postavke za spajanje nakon dekodiranja

a i nisam te postavke unosio jos od kada sam imao nokiu n95 jer je na androidima sve automatski postavljeno (no naravno da moras promjeniti kada mjenjas drzavu i dekodiras)
djulas is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 13:22   #52
Nema problema

Pogledaj da ti nije možda uključeno "Use ony 2G networks" (tako se zove na SGS-u, ne znam kako je kod tebe ali bi trebalo biti slično).
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 15:18   #53
ne pomaze...stavljeno je na gsm/wcdma auto.....ako stavim samo na wcdma ili samo na gsm onda nemam nikakvu vezu

nema veze, svejedno si mi puno pomogao da imam bar nekakav internet, ali da je sporo je...strasno...kao da sam na dial up pristupu prije 15 godina kakave su brzine bile tada

ne pada mi nista na pamet zasto radi tako sporo, mozda t mobile i vip mreza za mobile broadband rade na frekvenciji koju ovaj htc kupljen u kanadi ne podrzava
djulas is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 19:20   #54
http://www.gsmarena.com/htc_wildfire_s-3777.php

izgleda da američki (kanadski) model ne podržava našu 3g mrežu (2100 MHz) pa ti je zato i sporo sve jer ide samo preko edge-a
Sith is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 09:50   #55
i ja imam jedno pitanje...kupila bih SG s2 s ebaya, radi na GSM 850/900/1800/1900 (quadband) WCDMA (UMTS)850/1900/2100 i na at&t mreži valda, ne kužim jel otključan...sad,pola toga ne kužim kaj znači, jel ovaj WCDMA znači da ne radi ili samo CDMA kod nas ne rade, naveden je i GSM pa pretpostavljam da radi ...i ak je na toj njihovoj mreži, jel se može otključat kod nas? Hvala puno nekome ko se kuži i odgovori mi
megy80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 10:29   #56
Ovo WCDMA je OK (to je 3G). Da radi na CDMA onda ne bi bilo ok.

Zadnje uređivanje tomisličak : 23.01.2013. at 16:35. Reason: izbrisana plahta
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 17:23   #57
Jel istina da na sve do 150$ kaj kupuješ preko ebaya ne plaćaš carinu?? tak sam čula i još sam čula da ako kupuješ mobitel ne možeš ga sam podić?? nego mora neki predstavnik nekog našeg operatera...to mi ne zvuči normalno,al sve je moguće kod nas,pa ko zna kaj o tome?
Inače sam kupovala dječje igračke, najviše troška do 30$ pa pojma nemam kak ide a uređajima...hvala
megy80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 18:47   #58
na elektronicku robu nema carine, ako narucujes postom do 160 kuna (cjena robe i postarina) nema pdv-a
iznad 160kn ide samo pdv
potvde/dozvole hakoma vise nisu potrebne
Quote:
"i još sam čula da ako kupuješ mobitel ne možeš ga sam podić?? nego mora neki predstavnik nekog našeg operatera..."

sorry, al me me malo nasmijalo, uglavnom neee... to su gluposti
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 18:53   #59
Quote:
megy80 kaže: Pogledaj post
Jel istina da na sve do 150$ kaj kupuješ preko ebaya ne plaćaš carinu?? tak sam čula i još sam čula da ako kupuješ mobitel ne možeš ga sam podić?? nego mora neki predstavnik nekog našeg operatera...to mi ne zvuči normalno,al sve je moguće kod nas,pa ko zna kaj o tome?
Inače sam kupovala dječje igračke, najviše troška do 30$ pa pojma nemam kak ide a uređajima...hvala
Tko te to slagao??
Kao što je@backtothesleep napisao, plaća se samo PDV, nema carine na mobitele
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 19:11   #60
to su mi uglavnom rekli oni koji nikad niš nisu naručili od straha,hvala vam punooooo
megy80 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:02.